Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2015., 20:37   #421
Quote:
Laki001 kaže: Pogledaj post
Nasao sam u jednom ducanu ispod 200 kn (ne sjecam se tocno kolko je bilo) Lacoste polo dugih rukava. Jel to sigurno lažnjak?
da to je lažnjak 100%. pod uvjetom da govorimo o lacoste polo majicama. one NIKAD ne idu na sniženje, a cijene su im iste u cijelom svijetu. kao i za sve lacoste proizvode.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 20:39   #422
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
U Sloveniji je Lacoste propao i zatvorio trgovine.Totalno prežvakana marka, ljudi, koji su se godinama ložili na Lacoste, kod nas kupuju sad Gant, Tommy Hilfiger, North Sails, Paul&Shark,Napapijri i slično.Sve su to odlične marke, originalnije dizajnom i bolje kvalitetom.
paul & shark je također propao ovdje u rijeci su ga otvarali u centru grada dva puta ako se ne varam oba puta im je propa, nitko nije ulazio u njega a kamoli kupovao. cijenama su bili još skuplji od lacoste.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 20:41   #423
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Ne znam, u Rijeci su isto zatvorili, moguće da se povlače s našeg tržišta, kao svojevremeno francuski brend Celio, koji je odjedanput nestao a imali su sjajnu garderobicu u ponudi.
nisam znao da su u rijeci zatvorili. zvao sam ih telefonom prije nekoliko mjeseci još su radili. kad su prestali?
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 20:49   #424
Quote:
Rafa007 kaže: Pogledaj post
Možda je puk napokon skužio da je Lacoste debelo precijenjen.
ja sam se opskrbio lacoste proizvodima dok još nisu bili tako skupi, a standard ovako nizak. na kvalitetu nemam prigovora, na izgled pogotovo. maje (vuna/acryl 50-50) traju mi već 15 godina izgledaju kao nove, komplimenti padaju gdje god se pojavim. i pogledi.
osobno mislim da ne postoji ništa ljepše od dvije prekrasne plave koje imam, barem do sad nisam ni uživo ni na slici vidio nišat ljepše. treća je crvena jednobojna jarka s pletenim diskretnim uzorcima, a četvrta je samo za po kući plava jednobojna ona je svoje dala. inače rok trajanja jedne maje je dok se ovratnik ne razvuče. dokle god je stisnut uz vrat maja vrijedi.

osim toga nakupovao sam se i polo majica dugih i kratkih rukava sve jednobojne vedre boje žuta, narančasta, crvena, krem, itd... imam ih toliko da bih 4 kratkih rukava prodao dugo ih ne nosim kao nove su br. 6.

čarapa tip tenis original lacoste također imam hrpu i uopće ih ne nosim kupio u lacoste shopu u trstu za 100 kn par prije 15 godina, kao nove su. poderao sam nekoliko pari nekoliko pari niti taknuo.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 20:53   #425
Quote:
ivak005 kaže: Pogledaj post
zanima me dali netko zna kako prepoznat original i kopiju Lacoste majice
mislim da sa iskustvom dođe i rutina u prepoznavanju. najlakše ih je prepoznat po opipu ako se rdi o polo majicama koje se najčešće krivotvore. original je fin i tanak kao svila materijal, a lažnjak je deblji i grublji. ima još puno caka npr: original dugmad su jednobojna bez natpisa lacoste, krokodil je zašiven a ne utkan, izgled krokodila je prekrasan i zašiven je tankim najlonskim koncem, unutra zna bit konac od šivanja neporezan kod lažnjaka, itd...
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 23:52   #426
@glagolj - pa daj nemoraš u 5 postova replati, stavi ga u manje...

Nisi pročitao datum kada je Bolji od tebe napisao, to je bilo davno, u Rijeci i dalje u Tower centru radi Lacoste http://www.tower-center-rijeka.hr/hr...coste-boutique

Što se tiće kvalitete Lacoste tenisice sam platio na popustu 50% prije godinu dana i kao nove su, mislim da se 350 kn isplatilo dati.

Problem je što ovi koji kenjaju po Lacoste su ugl. ovi isfrustrirani likovi koji si ne mogu priuštiti skupu robu i tu ne mislm samo na Lacoste. Tako je i sa iphone-om, ljudi ga ili vole ili mrze a kolko sam se debila naslušao po gradu internetu i forumima da je skup da ništa ne valja, dao sam 3000 kn, radi ko švicarski sat 4-tu godinu i ne bi uzeo neki android da mi ga daju besplatno i još da mi plate da ga imam u zamjenu za iOS koji je klasu iznad androida.

Al dobro, da ne skrečem s teme
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 00:19   #427
bilo mi je lakše odgovarati jedan po jedan jer ni ne znam kako se odgovara u jednom postu na više postova. na bug forumu je to jednostavno riješeno samo se klikne višestruko citiraj a ovdje je to za mene nemoguća misija.

što se tiče tenisica nisam nikad imao visoko mišljenje o lacoste jer nemaju kvalitetu supporta kao npr nike, adidas, asics, itd nego drže cijenu na račun šminke. kad nešto kupuješ trebaš iskombinirat za što ti određeni proizvod treba. ja sam majice i maje uzeo za paradu, ali odavno sam prešao na high-tech obleku koju ne mogu kupiti kod nas pa je naručujem iz amerike. lacoste je šminka za bogataše, nije sve vrh, patike pogotovo. tu bi prednost uvijek dao nike ili adidasu.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 08:43   #428
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
da to je lažnjak 100%. pod uvjetom da govorimo o lacoste polo majicama. one NIKAD ne idu na sniženje, a cijene su im iste u cijelom svijetu. kao i za sve lacoste proizvode.
netocno ali totalno netocno..... uvijek kupujem Lacoste polo majice dugih rukava u Austriji i to u Tritscher-u (Schladming) ili Bruhl-e (graz) gdje 100% nisu kopije i cijene znaju biti po 30ak €

na ovom linku je sve dobro opisano sto se tice raspoznavanja
https://www.facebook.com/media/set/?...05603992799624
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice

Zadnje uređivanje Wedding : 06.02.2015. at 08:55.
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 09:56   #429
bojim se da si se nakupovao lažnjaka.

meni su u lacoste shopu (ne u outlet trgovini!) rekli da polo majice nikad ne idu na sniženje. i stvarno nikad u 15 godina koliko sam dolazio u lacoste shop nisam ni jednu vidio na sniženju. obično je nekakav škart znao biti na sniženju neke ružne maje odvratne, a jednom sam posjetio i neku trgovinu gdje su dali nešto sitno lacoste artikala na sniženje pa u toj hrpi nije bilo ničeg valjanog.

kupiti polo majicu za 30 eura meni je sumnjivo jer one koštaju preko 600 kn dakle oko 90 eura. ne bi me iznenadilo da i u tim outlet trgovinama prodaju lažnjake, ni prvi ni zadnji slučaj gdje su lažnjaci ušli u svaku poru maloprodaje. vjerujem jedino original dućanima, i da, rekli su mi u što također vjerujem da su cijene lacoste artikala u svijetu svugdje iste.

edit: u vezi linka, sad mi je sinulo zašto ovaj outlet dućan daje instrukcije šta je lacoste lažnjak a šta nije. pa da se unaprijed osiguraju od sumnjičavih mušterija, kao vidite mi smo original shop stavili smo vam i upute online kako prepoznati lažnjak. to se radi samo kad trebaš razuvjeriti mušteriju a mušteriju unaprijed razuvjeravaš samo kad im nudiš falšo robu.

meni ne trebaju nikakvi linkovi, ja ću pravu od lažne prepoznat za nekoliko sekundi, kupio sam ih brdo sve u lacoste shopovima u rijeci, trstu, a nešto su mi poslali i iz console doo službenog lacoste zastupnika za hrvatsku.

Zadnje uređivanje glagolj : 06.02.2015. at 10:37.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 10:44   #430
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
bojim se da si se nakupovao lažnjaka.

meni su u lacoste shopu (ne u outlet trgovini!) rekli da polo majice nikad ne idu na sniženje. i stvarno nikad u 15 godina koliko sam dolazio u lacoste shop nisam ni jednu vidio na sniženju. obično je nekakav škart znao biti na sniženju neke ružne maje odvratne, a jednom sam posjetio i neku trgovinu gdje su dali nešto sitno lacoste artikala na sniženje pa u toj hrpi nije bilo ničeg valjanog.

kupiti polo majicu za 30 eura meni je sumnjivo jer one koštaju preko 600 kn dakle oko 90 eura. ne bi me iznenadilo da i u tim outlet trgovinama prodaju lažnjake, ni prvi ni zadnji slučaj gdje su lažnjaci ušli u svaku poru maloprodaje. vjerujem jedino original dućanima, i da, rekli su mi u što također vjerujem da su cijene lacoste artikala u svijetu svugdje iste.

edit: u vezi linka, sad mi je sinulo zašto ovaj outlet dućan daje instrukcije šta je lacoste lažnjak a šta nije. pa da se unaprijed osiguraju od sumnjičavih mušterija, kao vidite mi smo original shop stavili smo vam i upute online kako prepoznati lažnjak. to se radi samo kad trebaš razuvjeriti mušteriju a mušteriju unaprijed razuvjeravaš samo kad im nudiš falšo robu.

meni ne trebaju nikakvi linkovi, ja ću pravu od lažne prepoznat za nekoliko sekundi, kupio sam ih brdo sve u lacoste shopovima u rijeci, trstu, a nešto su mi poslali i iz console doo službenog lacoste zastupnika za hrvatsku.
vidim da ne poznajes doticne trgovine kad pises ovako nesto ili te netko vrlo dobro uvjerio u gluposti tj da polo majice nikad nisu na snizenju - da mozda nisu na snizenju tamo gdje su te uvjerili u to al to nije istina

BTW: vidim da lose kopces, ovaj link nisam pstavila zbog tog outlet shopa (nikad upovala tamo i necu) nego je dobro opisana razlika originala i fejka
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 18:51   #431
jesu dotične trgovine (gdje si kupovala majice po 30ak eura) original licensirani lacoste shopovi koji drže isključivo lacoste artikle?
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 01:00   #432
http://www.lacoste.com/gb/sport/men/...or=02H&lang=en

Meni su ovi novi modeli cudo, kakvo je Vase misljenje ?
kawasakininja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 23:17   #433
Katastrofa mi je ova firma kod nas koja zastupa i prodaje lacoste robu!Prolazio sam kroz Trst neki dan i prošao lacoste dućanom i većina toga im je snižena za 60 %,a u našim lacoste dućanima je valjda tendencija da iz godine u godinu sezonska sniženja budu sve slabijeg i slabijeg postotka(gleddam ovogodišnja do 30 %)!
Baš se pitam;što čini razliku između jednoga offical lacoste shopa u Italiji i Hrvatskoj?Marža očigledno...sve mi smrdi na to da bi i jedan premium brand kod nas ovom politikom ubrzo mogao biti zatvoren...

Ovi kod nas nemaju niti pola stvari iz trenutnih kolekcija,nabijaju cijenu i imaju tu tendenciju da na sezonskim sniženjima "vraćaju"robu staru po par sezona i prodaju je na popustu pod regularnim kolekcijama!
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:48   #434
11Pozdrav zanima me gdje bi mogao naci ovaj model? ili bar kak se zove
askip is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 21:27   #435
Ovo je nesto slicno?
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:20   #436
to je to hvala
askip is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 21:44   #437
nema na cemu! imas PP
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2018., 21:08   #438
Poštovana i draga gospodo, molim Vas za pomoc. Naime, vec duze vremena pokušavam kupiti od Lacoste pulover, i pretražio sam cjeli internet i koliko sam ja vidio niti jedna original stranica ne šalje u Hrvatsku. Dali kojim slucajem znate kojju stranicu (po mogucnosti originalna sluzbena stranica) di se moze koji pulover kupiti

Hvala
__________________
John O'Shea
LeedsUtd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2018., 21:09   #439
Poštovana i draga gospodo, molim Vas za pomoc. Naime, vec duze vremena pokušavam kupiti od Lacoste pulover, i pretražio sam cjeli internet i koliko sam ja vidio niti jedna original stranica ne šalje u Hrvatsku. Dali kojim slucajem znate kojju stranicu (po mogucnosti originalna sluzbena stranica) di se moze koji pulover kupiti

Hvala
__________________
John O'Shea
LeedsUtd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2018., 07:49   #440
Šalje the hut, samo pazi da plaćaš paypalom, jer šalju običnom poštom i ponekad zna ne doći.
https://www.thehut.com/brands/lacost...search=Lacoste
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.