Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2011., 20:54   #201
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Joj, ubij me al mislim da su bile iste.. Sad ne znam jel isti motiv, joooooj al znam da je bilo nekoliko vrsta
Quote:
Shady Lane kaže: Pogledaj post
je,je i ja sam ih danas vidjela u AM
Hvala cure sad još da vidim kad ću u Zg
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 18:22   #202
svaki put kada udem u bershku imaju super muziku, i sad trazim ja njih cd da mi daju,
uvijek mi kazu nek si s neta skinem da imaju oni kao svoju stranicu i to,pretrgnem se
od trazenja nikad ne nadem, ako slucajno netko zna gdje da to skinem,bila bih zahvalna
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 19:23   #203
Quote:
0404 kaže: Pogledaj post
svaki put kada udem u bershku imaju super muziku, i sad trazim ja njih cd da mi daju,
uvijek mi kazu nek si s neta skinem da imaju oni kao svoju stranicu i to,pretrgnem se
od trazenja nikad ne nadem, ako slucajno netko zna gdje da to skinem,bila bih zahvalna
Možda je ovo pucanj uprazno, ali ajd probaj ima li ovdje:
http://www.myspace.com/bershkaoffici...usic/playlists
Biberlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 18:05   #204
Quote:
0404 kaže: Pogledaj post
svaki put kada udem u bershku imaju super muziku, i sad trazim ja njih cd da mi daju,
uvijek mi kazu nek si s neta skinem da imaju oni kao svoju stranicu i to,pretrgnem se
od trazenja nikad ne nadem, ako slucajno netko zna gdje da to skinem,bila bih zahvalna
Na službenoj stranici imaju playliste za svaki mjesec. Nadam se da pomaže

edit: naravno da sam zaboravila stavit link
http://www.bershka.com/musica.php
kukya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 16:35   #205
hvala pokusat cu !
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 12:50   #206
Kupila sam dvije majice i nakon prvog pranja jedna mi je popucala uz šav, onaj na vratu, a druga ima isto nakon pranja rupicu otraga..Da li je koji imala isti i sličan slučaj i kako je to riješila?
blondich_ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 13:40   #207
ajoj, ne valjda ove kojima si se toliko veselila
Shady Lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 13:42   #208
Quote:
blondich_ana kaže: Pogledaj post
Kupila sam dvije majice i nakon prvog pranja jedna mi je popucala uz šav, onaj na vratu, a druga ima isto nakon pranja rupicu otraga..Da li je koji imala isti i sličan slučaj i kako je to riješila?
Jesam i jednostavno sam prestala kupovati tamo odjeću. Od četiri stvari koje imam iz Bershke, dvoje se prorupilo, jedno se skroz ofucalo, a četvrto je još oke. I to sve nakon prvog ili drugog pranja Ajoj, zapravo lažem, nisam mogla odoljeti ljetos na sniženju pa sam još dvije stvari kupila, ali njih još nisam nosila pa ne znam kak' će se držati.

Uglavnom, kaj se tiče prve majice, ako ju ne možeš zašiti uz šav, možda da probaš ukrasiti? Napravit nešto tipa ovog?

A kaj se rupice tiče, isto neka aplikacija? Ili da ju prekriješ s kružićem druge tkanine (možda i s uzorkom) pa nasumično nabaciš još nekoliko takvih kružića-zakrpa po majici?
bosslady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 14:30   #209
inače obožavam Bershku i imam pola ormara iz nje...ali čini mi se da je roba izgubila na kvaliteti...kupila sam hlače prije 2 tjedna, obukla ih 3x i otišao rajfešlus...inače imam njihovih hlača starih po 2-3 godine i još su ko nove...
chanelgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 14:37   #210
Također...imam jedne hlače koje sam kupila pred neke 3 godine i još uvijek su ko nove, normalno da se malo opuste od nošenja, ali se u pranju isto tako opet malo stisnu natrag.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 16:01   #211
Imam još stvari iz Bershke i sve je ostalo normalno i nema nikakvih grešaka..A ovo odmah..A ne mogu nekako ukrasiti jer je uz cijeli "vratni" šav rupičasta i ne znam šta bih stavila na to jer ima na sebi mašnicu..
blondich_ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:00   #212
Kada si ih kupila? Ako imaš račun odi ih vratiti i zamijeniti za nove. Ja imam dosta stvari iz bershke i samo mi se jedna vestica odšila u području struka, ali imam ju već dosta dugo
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:41   #213
došle moje neprežaljene cipele napokon u bershku, nakon misterioznog nestanka i gle čuda, pod novu kolekciju jao kako su bezobrazni :O 3 mjeseca ih vrebam...jooooj
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:48   #214
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Kada si ih kupila? Ako imaš račun odi ih vratiti i zamijeniti za nove. Ja imam dosta stvari iz bershke i samo mi se jedna vestica odšila u području struka, ali imam ju već dosta dugo
prije nekih dva tjedna..ali u west gate-u kada sam bila na onom late night..oće li mi primiti negdje drugdje pošto mi wg baš i nije blizu??
blondich_ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 01:50   #215
Quote:
blondich_ana kaže: Pogledaj post
prije nekih dva tjedna..ali u west gate-u kada sam bila na onom late night..oće li mi primiti negdje drugdje pošto mi wg baš i nije blizu??
uh ne znam baš onda, jer je rok za povratak 8 dana činii mi se, ali ako imaš račun, probaj i mislim da nije bitno u kojoj bershki, ali ne vjerujem da ćeš npr. u avenue naći to što si kupila u wg
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 03:27   #216
Imam samo 1 njihovu majicu. Inače mi ne djeluju pretjerano kvalitetno, al dobro.. Jeftini su ako ništ..
zLo_kRme is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:12   #217
postoje li ikakve tamo uske hlace (za muskarca) a da nisu ispod broja 40?
__________________
I own everything I see and everything that please me. I own the entire world.
Chyraeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 22:44   #218
kupila u avenue mall-u dečku jaknu , al mu je premala i nema većeg broja, al zato ima veći broj u west gate-u....
e sad imam račum i sve, kaj mislite hoće mi htjet zamjeniti ovi iz avenua za ovu iz west- gatea????
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 00:36   #219
Quote:
heybaby kaže: Pogledaj post
kupila u avenue mall-u dečku jaknu , al mu je premala i nema većeg broja, al zato ima veći broj u west gate-u....
e sad imam račum i sve, kaj mislite hoće mi htjet zamjeniti ovi iz avenua za ovu iz west- gatea????
Neznam, ali možeš ih tražit povrat love i kupi novu u wg.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 00:41   #220
ako mogu dobit lovu onda super znam da neki dućani ne daju lovu nego jedino možeš zamjeniti za nešto drugo u toj cifri, hvala
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.