Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2008., 23:22   #41
Zaboravih nadodati da oni nemaju an starnici referentnu listu.Ovo im je prva zgrada koju su napravili.
Blizina dinamovog stadiona=buka,navijacki neredi
Mislim da ce u blizini te zgrade biti izgrađeno i studentsko naselje,a nedaj boze da se ona hala ispred zgrade prenamjeni u dizel servis ili srusi i napravi narodnjacki klub..
Zgrada mi djeluje kvalitetno sto se izrade tice,ali iam toliko minusa da ce investitor morati debelo spustiti cijenu i vjerojatno ponuditi mito kupcima samo da se rijesi stanova.U protivnom zg banka mu sjeda za vrat i moze se oprostiti sa karijerom poduzetnika.
Njih metar kvadratni kosta maksimalno oko 500-600 eura,a prodavali bi za 2300 eura.To je stvarno perverzno
josip1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 02:52   #42
"josipe1980"
nemoj se ljutiti ali mlad si ba bi shvatio sto je gradjevinska ..... Inace samo tebi za info ako nisi znao, vlasik je u zadnjih mjesec dana povisio cijene tako da se 4. kat sada prodaje po 2350€ a peti po 2400€, do prije mjesec dana cijena je bila 2300€ kako za 3 tako i za 4 i 5 kat, to opovrgava sve gore navode koje si rekao. Iako si vecinu bio u pravu sto se tice pruge i bla, bla bla,
ZAPAMTI POTRAZNJA U ZG JE JOS UVIJEK ZNATNO VECA OD PONUDE i zbog toga sve kaj si naveo nema smisla jer cijene kao sto vidis idu gore, tj; ako ti neces kupiti ima tko hoce i kome nista ne smeta to kaj si naveo .........

S druge strane mislis da je realna cijena 1800€, a vlasnik povisio s 2300€ na 2400€, e sada..... tko ....koga.....
Jos uvijek on vodi igru a to sto tebi ne odgovara, njemu ne smeta, on ce svoje stanove prodati sve do ljeta ja ti garantiram 100% i to upravo po cijeni koju je naveo ako ne jos i skuplju, a vidjet cemo tko ce biti u pravu ti ili ja
Zagreb-Borongaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 22:30   #43
Quote:
Zagreb-Borongaj kaže: Pogledaj post
"josipe1980"
nemoj se ljutiti ali mlad si ba bi shvatio sto je gradjevinska ..... Inace samo tebi za info ako nisi znao, vlasik je u zadnjih mjesec dana povisio cijene tako da se 4. kat sada prodaje po 2350€ a peti po 2400€, do prije mjesec dana cijena je bila 2300€ kako za 3 tako i za 4 i 5 kat, to opovrgava sve gore navode koje si rekao. Iako si vecinu bio u pravu sto se tice pruge i bla, bla bla,
ZAPAMTI POTRAZNJA U ZG JE JOS UVIJEK ZNATNO VECA OD PONUDE i zbog toga sve kaj si naveo nema smisla jer cijene kao sto vidis idu gore, tj; ako ti neces kupiti ima tko hoce i kome nista ne smeta to kaj si naveo .........

S druge strane mislis da je realna cijena 1800€, a vlasnik povisio s 2300€ na 2400€, e sada..... tko ....koga.....
Jos uvijek on vodi igru a to sto tebi ne odgovara, njemu ne smeta, on ce svoje stanove prodati sve do ljeta ja ti garantiram 100% i to upravo po cijeni koju je naveo ako ne jos i skuplju, a vidjet cemo tko ce biti u pravu ti ili ja
Zgrada je dobro građena malo sam možda pretjerao sa cijenom od 1800 eura,ali realna cijena bi s obzirom na lokaciju bila 2000-2100 eura.pitaj bilo koga ko je zivo uz prugu kako se osjeca kad mu cijeli dan porlaze vlakovi pred nosom.To je ogromna buka i veliki minus te zgrade uz jos jedan minus u vidu onog skladista gdje svi ispod treceg kata gledaju ljudima u urede i oni njima u stan.
Rohatinski je uveo bankama restrikcije glede zaduzenja radi odobravanja stambenih kredita i uvjeti kreditiranja su postrozeni.Prodaja stanova je vec pala za 30-40% jer ljudi ne mogu dobiti kredite=smanjenje potraznje= u konacnici snizavanje cijene stanova.ko se zeli zaletavat nek palca skupe kvadrate,ali svi oni koji ce se malo strpiti proci ce jeftinije pogotovo ako kupuju rabljene stanove.
Ovi stanovi ce se prodati do ljeta samo ako ima osjetno padne cijena.Vidjet cemo ko ce biti u pravu na kraju.
josip1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 14:58   #44
komšiluk

ima li susjeda... kako napreduje useljenje?
intergalaktickapic_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 11:30   #45
timbeeeeeeeeeeeerrrr

pada cijena, u novom oglasu piše: 2000€/m2 +GPM!!!

tko visoko leti.....
intergalaktickapic_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 11:44   #46
Quote:
intergalaktickapic_a kaže: Pogledaj post
pada cijena, u novom oglasu piše: 2000€/m2 +GPM!!!

tko visoko leti.....
Ja samim u jednom trenutku nudio 2150 eura pa nisu htjeli.na kraju sam za 2400 eura kupio stan u centru koji je na boljoj lokaciji,ima parkiraliste i bolje uređen.
Moj zakljucak o nabrijanim cijenama se ispostavio točnim.
josip1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 18:26   #47
tako je josipe. izgleda da dolaze bolja vremena. po meni smo svi trebali pricekati s kupnjom a ne navalit ko debili kupit ,kupit...ok ja sam prosao jos povoljno (vrlo mirna mikrolokacija, cvrkut ptica, blizina tramvaja, gradskog sredista po cca 1600 eura, doduse kešom unapred i to 2 godine cekanja) ali cinjenica je da vecina grade prosjecno ili grade na ocajnim lokacijama a stari stan je jos gori, pogotovo zbog nepostojanja etaznog, starih instalacija, nepostojanja parkirnog...a sve po slicnoj cijeni.

zasto ih ne nazoves i izmasiras ih malo, hocete po 2100 e/m2? :-))))

koja je to gamad....ok kuzim potraznja im to dozvoljava ali fakat smo i mi bili ovce, moras priznat...
zyxel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 12:26   #48
Provjera

Quote:
Dompax kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Evo nakon polugodišnjeg traženja stana, konačno sam pred odlukom da riješim stambeno pitanje. Radi se o novogradnji na Volovčici, odmah preko puta okretišta na Borongaju. Investitor je "Razvoj Gradnja", izvođač "Bramgrad-Projekt" d.o.o, a prodaju vrši ZANE. http://www.zane.hr/katalog.php?id=191&kateg=2&sub=6
Cijena od 2150€ za 1. kat + 50€ za svaki kat više je možda prenapuhana, ali gdje danas nije, pogotovo gledajući susjedne Ravnice gdje je kvadrat još skuplji.
U obilasku zgrade nekako sam se uvjerio da je izvođač radova obavio do sad dobar posao, a u tehničkom opisu nalaze se samo prvoklasni materijali i oprema.
E sad, tračak sumnje mi baca činjenica da je većina stanova još uvijek slobodna, a i po cijeni i po lokaciji mi se čini boljom opcijom od onog gadnog bloka u nastanku na Ravnicama..
Stoga vas molim dragi forumaši da date svoje mišljenje i eventualna saznanja o bilo čemu vezano za tu zgradu. Također me zanima ako je netko sa Volovčice da da komentar na kvart, ekipu, škole i sve ostalo što ih okružuje ili neokružuje u kvartu.
Puno hvala!
Svi stanovi u ovoj zgradi su manji nego što ih plačate - te bi poželjno bilo izvršiti izmjere, jer na ovu cijenu obračunatih više 2-3m2 puno znače
janto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 13:08   #49
PROVJERA

Stanovi u Jure Kaštelana 17 su svi manji nego što ih plačate - ne bi bilo zgoreg izvršiti izmjere kvadrature stana. Kada na ovu cijenu plačate više nego što dobijate( 2-3 m2) onda bacate 4600-6900 EU. Stanovi se prodaju po projektu a stvarno stanje kvadrature je manje. Mahinacijama projektanta i investitora na zgradi će investitor zaraditi 200-300 m2 prostora koji će te vi platiti

Zadnje uređivanje janto : 02.09.2008. at 15:42.
janto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 19:11   #50
Taj post je lanjski snijeg (pogledaj datum).
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 18:19   #51
Koliko vidim ( a prolazim skoro svaki dan ) zgrada je odavno gotova ali stanovnika nema ...govorim o strani zgrade okrenute prema željeznici...
Ne znam da li je gazda što snižavao cijene ali bi rekao da mu prodaja ne ide .
Još ako je točno ovo da je mažnjava na veličini stana
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 13:18   #52
Stečaj

Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Koliko vidim ( a prolazim skoro svaki dan ) zgrada je odavno gotova ali stanovnika nema ...govorim o strani zgrade okrenute prema željeznici...
Ne znam da li je gazda što snižavao cijene ali bi rekao da mu prodaja ne ide .
Još ako je točno ovo da je mažnjava na veličini stana
Razvoj-gradnja ide u stečaj,pazite ne trgujte sa njima.Preuzima sve Zagrebačka banka
janto is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 19:31   #53
jeli istina

da su pale te cijene? jer na zane.hr su još uvijek stare
intergalaktickapic_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:46   #54
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Koliko vidim ( a prolazim skoro svaki dan ) zgrada je odavno gotova ali stanovnika nema ...govorim o strani zgrade okrenute prema željeznici...
Ne znam da li je gazda što snižavao cijene ali bi rekao da mu prodaja ne ide .
Još ako je točno ovo da je mažnjava na veličini stana
Zbilja, ne znam tko bi kupio tu stranu koja gleda na prugu, pa čak ni da je 1.000 EUR po kvadratu!! . Pa iz vlaka se vidi kroz prozor u stanove.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 10:15   #55
gdje su nestali

napadni oglasi za stanove od razvoj-gradnje???

nema ih više, ili ih ja ne primjećujem
intergalaktickapic_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 23:53   #56
Bio tamo od početka!!!!!

Jedna od rijetkih zgrada koja je napravljena od nosive betonske konstrukcije ali sve ostalo "opeka" i uz to izuzetno kvalitetno.
AMD arhitekta za projektiranje loš :-(((

Puno drugih zgrada napravljeno "beton + knauf" fuj Bož... me sačuvaj nikada u takve zgrade, ova je poput Nivogradnje onih u Krugama i Trnju, jako kvalitetna gradnja od početka

Stanovi koji gledaju na jug u ovoj zgradi su čist OK, blizina tramvaja, vlak se ne čuje, medjutim cijenu treba spustiti pogotovo kad se radi o današnjem vremenu, ali da je zgrada napravljena kvalitetno to stoji i ne može se poreći.

Vlasnik tak-tak. U svakom slučaju sigurno bih uzeo prije ovdje nego od Pionira na Sigečeci ili zagrebgradnje u Ravnicama, ali ukusi su različiti.
Nekako mi je ova zgrada u sklopu naselja gdje ima i obiteljskih kuća, dok Ravnice i Zagrebgradnja neke visoke 8-katnice medju ostalim zgradama, meni se osobno ne svidja.
Zgrade u susjedstvu, prodaje ZANE u Zaharovoj, cijene "bolesne", ne kužim to, daleko tramvaj livade okolo gradjenje će u tom kvartu tek biti u sljedećih par godina i oni stavili 2550€, a da vidim tu budalu koja će kupiti, svaka mu čast
erorodic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 18:34   #57
obratite pažnu na cijenu!!!

http://www.zane.hr/public_prilozi/Ju...na_11_2008.pdf
intergalaktickapic_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 22:41   #58
1750 EUR kvadrat. Bome, veliko spuštanje cijene. Vidjet ćemo je li dovoljno
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 02:16   #59
tehnicki opis super 10cm stiropor, , veissmann, toshiba, sve 5 samo ne vidim kako se regulira parking (cijena u cijeni...)
Lako je spustit cijenu kvadrata i onda derat 8000€ PGM
A blizina vlak pruge je horror (teretni diesel kad da gasa...)
Takvih novogradnji imas za 1500 i ne-idu gledao ja i ne bi kupio jer sam cekao da naidje dizelka i taj tren odustao, prigradski je bio tih)
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 10:40   #60
ovako...

navedena cijena od 1.750,00 eur/m2 odnosi se na stanove u prizemlju.
Cijena 2,5 sobnih na katovima je 1.900,00 odnosno 1.950,00 eur/m2.
Nije obavezna kupovina gpm, no ukoliko ga želite kupiti u prodaji su isključivo gpm na -2 etaži i njihova cijena je 8.000,00 eura/kom.



možda sad krene i drugdje: 300 E/m2 nije malo... a nije još ni proljeće 2009.
intergalaktickapic_a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:40.