Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2010., 00:32   #81
humanic isto drži emu....niske su 650 kn, visoke su 730 kn....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 11:21   #82
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
humanic isto drži emu....niske su 650 kn, visoke su 730 kn....
Znaš možda da li su te u Humanicu Stinger ili Bronte, prejeftino mi je za Stinger...
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 11:26   #83
stvarno ne bih znala .....baš se ne razumijem u modele, jer nisam fan takvih čizmi.....samo sam ih jučer vidjela kad sam prošla kroz humanic, pa da javim tu na forumu ako nekoga zanima
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 12:01   #84
Jel netko zna gdje u Osijeku ima za kupit emu..? Vidjela sam samo kopije, nista s merinom.. Ili ne gledam na dobrim mjestima..
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 13:27   #85
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
stvarno ne bih znala .....baš se ne razumijem u modele, jer nisam fan takvih čizmi.....samo sam ih jučer vidjela kad sam prošla kroz humanic, pa da javim tu na forumu ako nekoga zanima
Svejedno hvala
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 14:33   #86
Ukoliko nekoga zanima, ja sam jučer bila u Humanicu i prodaju Bronte model koji je meni osobno grozan, krzno je kruto, izvana mi izgledaju pofucano, a u Stiefelkonigu drže Stinger koje su po mekom krznu meni skoro iste kao UGG Australia, jedino im je model malo drugačiji vizualno i čini mi se da su uže u sari što mi zvuči ok, jer se sve ionako razvuku.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 16:08   #87
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Ukoliko nekoga zanima, ja sam jučer bila u Humanicu i prodaju Bronte model koji je meni osobno grozan, krzno je kruto, izvana mi izgledaju pofucano, a u Stiefelkonigu drže Stinger koje su po mekom krznu meni skoro iste kao UGG Australia, jedino im je model malo drugačiji vizualno i čini mi se da su uže u sari što mi zvuči ok, jer se sve ionako razvuku.
Jel znaš koja je cijena Stingera?
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 17:30   #88
1200 i nešto, nisam skroz sigurna jer sam ih išla probat pa ću naručiti s neta, ušteda je oko 400kn...
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 11:46   #89
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Ukoliko nekoga zanima, ja sam jučer bila u Humanicu i prodaju Bronte model koji je meni osobno grozan, krzno je kruto, izvana mi izgledaju pofucano, a u Stiefelkonigu drže Stinger koje su po mekom krznu meni skoro iste kao UGG Australia, jedino im je model malo drugačiji vizualno i čini mi se da su uže u sari što mi zvuči ok, jer se sve ionako razvuku.

jel se sjeca mozda koje boje imaju u humanicu?
ivana_j is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 00:54   #90
Pa i ne baš jer su mi bile grozne...
Znam da su sve imale svijetlo krzno i mislim da su bile jedno tri boje, vjerojatno je to bilo crno, sivo, chesnut, ali stvarno ne mogu sa sigurnošću tvrditi.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 11:35   #91
Quote:
ivana_j kaže: Pogledaj post
jel se sjeca mozda koje boje imaju u humanicu?
vidjela sam sive, crne i svijetlo smeđe ili bež (humanic u WG)
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 13:32   #92
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
vidjela sam sive, crne i svijetlo smeđe ili bež (humanic u WG)
tnx jos samo pitanje,jel ima i visokih i niskih? sry kaj gnjavim
ivana_j is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 13:32   #93
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Pa i ne baš jer su mi bile grozne...
Znam da su sve imale svijetlo krzno i mislim da su bile jedno tri boje, vjerojatno je to bilo crno, sivo, chesnut, ali stvarno ne mogu sa sigurnošću tvrditi.
tnx
ivana_j is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 13:33   #94
u WG imaju visoke i niske....u CC1 sam vidjela samo niske....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 14:23   #95
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
u WG imaju visoke i niske....u CC1 sam vidjela samo niske....
hvala puuuno
ivana_j is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 01:59   #96
veličina emuica

evo opet o veličinama, ako nosim sve cipele 38, koji broj da uzmem emu stinger? 7 ili 8? Po mjeri noge koja je malo manja od 25 cm svagdje mi piše da uzmem 8 tj eur 39 a mene strah da se ne rašire previše. vi koje nosite 38 šta ste uzele?
nažalost nemam ih gdje probat!
ira77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 02:00   #97
e da, gdje piše da su stinger od sheepskin? Jer ja sam našla samo da bronte nisu izvana od sheepskin, za stinger niš ne piše.
ira77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 11:17   #98
Quote:
ira77 kaže: Pogledaj post
e da, gdje piše da su stinger od sheepskin? Jer ja sam našla samo da bronte nisu izvana od sheepskin, za stinger niš ne piše.
Stingerice su kožne definitivno. Imam doma crne i prezadovoljna sam Oprala sam ih prošli tjedan sa sredstvom što sam kupila u njihovom shopu, držala sam se uputa i nema nikakvih flekica ni nečeg sličnog. Samo su malo crnu boju otpustile. Sada su spremne za nove radne pobjede
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 12:24   #99
Quote:
ira77 kaže: Pogledaj post
evo opet o veličinama, ako nosim sve cipele 38, koji broj da uzmem emu stinger? 7 ili 8? Po mjeri noge koja je malo manja od 25 cm svagdje mi piše da uzmem 8 tj eur 39 a mene strah da se ne rašire previše. vi koje nosite 38 šta ste uzele?
nažalost nemam ih gdje probat!
Ja nosim 40-41, ovisno modelu, a probala sam 39 i 40 Emu i iskreno ne znam kako je to moguće, ali mi je jednaka veličina bila
Da uzimam, uzela bih manje jer imam UGG Australia veličinu 40 i razvukle su se za poluditi, a bile su mi taman. Međutim, meni je razlika noge i broja jedno pola cm, nije cijeli tako da je možda to razlog da mi nisu bile baš male nego samo malo je bio feeling stisnutosti. Na znam kako bi bolje objasnila
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 13:05   #100
Quote:
ira77 kaže: Pogledaj post
evo opet o veličinama, ako nosim sve cipele 38, koji broj da uzmem emu stinger? 7 ili 8? Po mjeri noge koja je malo manja od 25 cm svagdje mi piše da uzmem 8 tj eur 39 a mene strah da se ne rašire previše. vi koje nosite 38 šta ste uzele?
nažalost nemam ih gdje probat!
Uzmi svakako 7 raširit će se i plivat ćeš u njima.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.