Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2011., 18:25   #281
Quote:
oldskulbejbi kaže: Pogledaj post
za sve cure sa jadnom dvojkicom il manje....u intimissimija ima super push up...koji je cudo!!! podiglo mi samopouzdanje,nema vise umetaka u grudnjaku,ugodan za nosenje,a od bijedne dvojke naravi jacu trojku...ko ne vjeruje,neka proba,cijena 200,00kn,ili 2 po cijeni od 300kn....na reklami je irina shayik,zove se super push up....eto...necete pozalit,jer ja sam trenutno na kruhu i pasteti jer sam kupila odmah 4
slika, link, nesto?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 00:35   #282
Quote:
tillia nui kaže: Pogledaj post
koji grudnjak bez naramenica jako dobro drži i gdje da kupim i po kojoj cijeni?
Oni ti sigurno imaju dobar izbor grudnjaka bez naramenica: http://www.facebook.com/pages/Paris-...e/252986252832
Ranee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 08:34   #283
Quote:
Ranee kaže: Pogledaj post
Oni ti sigurno imaju dobar izbor grudnjaka bez naramenica: http://www.facebook.com/pages/Paris-...e/252986252832
hvala ti, baš ću pogledati
tillia nui is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 10:34   #284
Quote:
oldskulbejbi kaže: Pogledaj post
za sve cure sa jadnom dvojkicom il manje....u intimissimija ima super push up...koji je cudo!!! podiglo mi samopouzdanje,nema vise umetaka u grudnjaku,ugodan za nosenje,a od bijedne dvojke naravi jacu trojku...ko ne vjeruje,neka proba,cijena 200,00kn,ili 2 po cijeni od 300kn....na reklami je irina shayik,zove se super push up....eto...necete pozalit,jer ja sam trenutno na kruhu i pasteti jer sam kupila odmah 4
Ja tražim grudnjak, tj. push up BEZ OBZIRA NA CIJENU !!!

Nakon poroda i dojenja grudi su mi koma, prije sam imala jadu dvojku sad je još jadnija ako ne i jedinica, sramota me obući neke majice koje sam prošlu sezonu ponosno nosila (dok sam bila puna mlijeka )

oldskulbejbi - imaš li sliku tog grudnjaka, baš ću sutra otići do towera u ri, di si ti svoje kupila?

Ima li u ri još koja intimissija osim u toweru??
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 20:01   #285
To je ovaj ako se ne varam:
http://www.stiledavivere.it/wp-conte...ntimissimi.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=kCSSUTr1DD0
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 20:22   #286
Sutra ću otić do ri pa ću vidjeti...

To mi je najbolje kad na curi koja ima velike cice reklamiraju push up i onda ti očekuješ čuda od tog grudnjaka.


Ovo ja zovem pravim push upom



Zna li netko šta je to i ima li toga kod nas??
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 21:03   #287
Izgleda odlično, ali je vjerojatno brutalan push-up+gel umetci
Po meni-oni koji idu oko vrata daju jos dodatan dojam povecanog poprsja, ovako nesto:
http://www.styleceo.com/images/store...p-bra-12183622
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 22:18   #288
sta nije paris hilton pokleknula i stavila silikone?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 00:17   #289
curke, znate li možda gdje ima neonskih čipkanih tankih grudnjaka? prije je bilo u topshopu, kupila sam plavi i super mi je, ali su se bili rasprodali i od tad ih nisam nigdje vidjela anyone?
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 01:29   #290
Ja tražim najobičniji, pamučni, sa žicom ili bez njega, al da ima duboki izrez dakle ne nešto ovakvo:




već da izgleda više ko trokutić. i da je od pamuka I da nije podstavljen.


Prije sam u skinnyja kupovala al su misterijozno odhebali takve modele... Jel mi se splati ići do njih ponovo?
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 07:15   #291
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
Izgleda odlično, ali je vjerojatno brutalan push-up+gel umetci
Brutalno ali oku ugodno
E da mi je takvo što naći

Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
sta nije paris hilton pokleknula i stavila silikone?
Možda je sad stavila silikone ali se sjećam kad je na explozivu bilo o tim push up grudnjacima, bile su slike sa i bez push upa, bila je Paris, Cameron Diaz i još par njih ne sjećam se ali Paris sam full zapamtila tu preobrazbu
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 16:55   #292
mozete li mi dat nekakvu ideju di u splitu mogu nac grudnjake a da su brojevi ko u lisce,tj odovojeno da se gleda sirina ispod prsa i dubina kosarice,. gledala san u victoria's secret ali ono tamo je blago receno katastrofa,. inace uziman u lisce ali me zanima ima li jos negdi,.
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 17:17   #293
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
curke, znate li možda gdje ima neonskih čipkanih tankih grudnjaka? prije je bilo u topshopu, kupila sam plavi i super mi je, ali su se bili rasprodali i od tad ih nisam nigdje vidjela anyone?
mislim da sam vidjela u h&m-u nesto slicno, ako je to to...?
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 08:10   #294
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
To je ovaj ako se ne varam:
[LINK NA SLIKU OBRISAN]

http://www.youtube.com/watch?v=kCSSUTr1DD0
Je to je taj. Jučer u ri u toweru kupila bijeli, imaju samo tu boju, sve ostale su pograbljene ali eto bolje išta nego ništa
Inače, super je!
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 09:56   #295
[SLIKA OBRISANA]

gdje tog ima a da nije u importanneu za 300kn?
ivanovna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 10:31   #296
Quote:
ivanovna kaže: Pogledaj post
[SLIKA OBRISANA]

gdje tog ima a da nije u importanneu za 300kn?
Tezenis King cross. ~120 kn
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 13:28   #297
Quote:
1503 kaže: Pogledaj post
mozete li mi dat nekakvu ideju di u splitu mogu nac grudnjake a da su brojevi ko u lisce,tj odovojeno da se gleda sirina ispod prsa i dubina kosarice,. gledala san u victoria's secret ali ono tamo je blago receno katastrofa,. inace uziman u lisce ali me zanima ima li jos negdi,.

Pogledaj u onome Žena čini mi se zove, u uličici između Lidla i Kaurija, mislim da je nešto za žene liječene na dojci odmah do toga.
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 14:37   #298
Quote:
1503 kaže: Pogledaj post
mozete li mi dat nekakvu ideju di u splitu mogu nac grudnjake a da su brojevi ko u lisce,tj odovojeno da se gleda sirina ispod prsa i dubina kosarice,. gledala san u victoria's secret ali ono tamo je blago receno katastrofa,. inace uziman u lisce ali me zanima ima li jos negdi,.
Takve brojeve kao Lisca ima ti i Triumph. U Splitu ima na Pjaci pored knjižare Morpurg a još veći izbor je na Splitu 3 u podhodniku pored fast fooda Rock Meni ( ima još i u merkatora u modiane).
Joj, meni isto idu na živce ovi talijanski brojevi 1,2,3 jer 2 je kao 75B a 3 je 80B a meni treba 75C ili 75D tako da mi je lisca i triumph spas. Našla sam par puta u New Yorkera i Ann Christine isto grudnjak jer su im ovakvi brojevi
plave oči is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 15:35   #299
Quote:
plave oči kaže: Pogledaj post
Takve brojeve kao Lisca ima ti i Triumph. U Splitu ima na Pjaci pored knjižare Morpurg a još veći izbor je na Splitu 3 u podhodniku pored fast fooda Rock Meni ( ima još i u merkatora u modiane).
Joj, meni isto idu na živce ovi talijanski brojevi 1,2,3 jer 2 je kao 75B a 3 je 80B a meni treba 75C ili 75D tako da mi je lisca i triumph spas. Našla sam par puta u New Yorkera i Ann Christine isto grudnjak jer su im ovakvi brojevi
pa većina grudnjaka ima sad brojeve 75b i slično.ja te sa 1,2,3 veličinama ni ne vidim više po dućanima niti sam ih ikad kupila jer ne spadam ni u 2 ni 3 ni 4.nosim 75 D il DD,inače.odlični grudnjaci a nisu preskupi su si e` lei,veličine su isto 70 a pa nadalje.ima ih u par malih dućana donjeg rublja po centru grada.

ja uziman vs grudnjake godinama,bez konkurencije su.al on line,ove falše dućane po splitu i zagrebu ne računam pod victoria secret
Mujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 00:18   #300
Quote:
ivanovna kaže: Pogledaj post
[SLIKA OBRISANA]

gdje tog ima a da nije u importanneu za 300kn?

Ja to imam ali uopće nisam zadovoljna time! Na laganim majicama/aljinicama se kuži ovaj rub (završetak košarice silikona) i daje ružan oblik cicama, onako kao da su kruškolikog oblika....ma bezveze...eto to je moje iskustvo!

Savjetujem ti kad ga budeš išla kupit/probat da obučeš laganiju majicu da vidiš o čemu pričam a ne da skužiš to kad je već prekasno kao ja
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.