Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2012., 11:32   #201
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Zna li netko jesu li igdje uopće došle ove narančasto-zelene naočale? Bila sam na hrpu kioska i šipak. Ponuda: bijele, crne i pokoje ljubičaste.
Noup. Tražila na desetak kioska po cijelom Zagrebu, nigdje ih nije bilo... Onog najljepšeg nikad nema
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 12:45   #202
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
meni se činila sasvim ok, vidjet ću kad mi se opere.
ono što me čudi je da nema nikakvu etiketicu, ni načina održavanja, ni veličinu ni marku, ništa. jel to vama normalno?
Moja ova elfs ima, ali prije par godina kad je bio onaj top od Roberta Severa isto nije bilo baš ništa unutra, imala sam osjećaj da je top sašila teta na kiosku

Uuugl, kupila sam danas, odmah na prvom kiosku, roza L,i baš sam zadovoljna, doduše, malo je velika gore ali mislim da će bolji grudnjak popraviti to, išla sam na to da dobijem na dužini dolje...
Nije mi jasno što se svi bune na L, ili sam ja najdeblja ovdje :O
da zaključim, puno sam zadovoljnija ovim topom nego onim gore spomenutim Severovim od prije par godina...thumbs up elfsi
__________________
Just remember, in times like this, you build character. But I don't want character, I want pancakes!
Puddy Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 14:40   #203
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Noup. Tražila na desetak kioska po cijelom Zagrebu, nigdje ih nije bilo... Onog najljepšeg nikad nema
Bila sam danas na još jednom kiosku i tu mi kaže žena da sutra stiže Gloria In (izlazi li to uopće sutra) i da će s njom isto biti neke sunčane. Sad, meni je prvo palo na pamet da su možda zaje... s ovima pa da će ih staviti tu, ali ne mogu ništa naći da se spominje. Ali eto, informacija, pa bi vrijedilo sutra pogledati ima li toga i što zapravo je.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:40   #204
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Bila sam danas na još jednom kiosku i tu mi kaže žena da sutra stiže Gloria In (izlazi li to uopće sutra) i da će s njom isto biti neke sunčane. Sad, meni je prvo palo na pamet da su možda zaje... s ovima pa da će ih staviti tu, ali ne mogu ništa naći da se spominje. Ali eto, informacija, pa bi vrijedilo sutra pogledati ima li toga i što zapravo je.
hm...ja redovito kupujem Gloriju IN i koliko znam ona je već izašla a sad ne znam kada izlazi sljedeći broj (djelili su se lakovi za nokte i sjajila za usne), čini mi se da časopis izlazi svaka 2-3 mjeseca
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:49   #205
Ja topić nisam uspjela kupiti a htjela sam ga seki kupiti. Ugl, došla ja na kiosk i tražim story sa topićem, i dala meni žena zapakirani story, al ja ne vidim top. Žena kaže: unutra je da, baš, pa kolki je, reko, da stane unutra i da se ne vidi--kak da znam koje je boje, i napipa meni žena nekaj unutra, i stvarno, nekaj mekano, ali malo Ona kaže: unutra je. I uvjerava me, ajd neću ispast glupa (a ispala sam) dam joj ja 49 kunića i tam ga otpakiram, a unutra uložak I žena slegne ramenima: kao loša sreća. Ma kaj loša sreća, pa nije onda 49 kuna, nego 12 (bez topa). Ja nisam htjela kupit taj story ni za 12, al otpakirala sam ga AAaaaaaaa! (koja glupača- i žena i glupa ja!)
SimpleD is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 17:22   #206
Quote:
SimpleD kaže: Pogledaj post
Žena kaže: unutra je da, baš, pa kolki je, reko, da stane unutra i da se ne vidi--kak da znam koje je boje, i napipa meni žena nekaj unutra, i stvarno, nekaj mekano, ali malo Ona kaže: unutra je. I uvjerava me, ajd neću ispast glupa (a ispala sam) dam joj ja 49 kunića i tam ga otpakiram, a unutra uložak I žena slegne ramenima: kao loša sreća.

da, ulozak unutra... bas da je tak mali topic a i te tete na kioscima...
i glorija je zapakirana danas bila a isto nisam skuzila zasto
preskocila sam elfs topic, sad cekam da vidim jel cemu ta severova marama
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 07:02   #207
Quote:
SimpleD kaže: Pogledaj post
Ja topić nisam uspjela kupiti a htjela sam ga seki kupiti. Ugl, došla ja na kiosk i tražim story sa topićem, i dala meni žena zapakirani story, al ja ne vidim top. Žena kaže: unutra je da, baš, pa kolki je, reko, da stane unutra i da se ne vidi--kak da znam koje je boje, i napipa meni žena nekaj unutra, i stvarno, nekaj mekano, ali malo Ona kaže: unutra je. I uvjerava me, ajd neću ispast glupa (a ispala sam) dam joj ja 49 kunića i tam ga otpakiram, a unutra uložak I žena slegne ramenima: kao loša sreća. Ma kaj loša sreća, pa nije onda 49 kuna, nego 12 (bez topa). Ja nisam htjela kupit taj story ni za 12, al otpakirala sam ga AAaaaaaaa! (koja glupača- i žena i glupa ja!)
to se i meni desilo, u Konzumu
ali srećom, nisam vjerovala ženi već sam uzela 10-al Story-a u ruke i svaki sam prevrnula dok nisam vidjela da je unutra uložak. Naravno, taj Konzum nije dobio niti 1 sa topićem.

Meni svi pokloni koji se planiraju uz Story izgledaju dobro
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 17:03   #208
"elfsov" topić malo vece sranje.. Jako sam se razocarala. Ali koliko para toliko i muzike... dobar je za cistit u njemu po kuci....
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 06:50   #209
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
"elfsov" topić malo vece sranje.. Jako sam se razocarala. Ali koliko para toliko i muzike... dobar je za cistit u njemu po kuci....
što te razočaralo?
meni se rasparao šav nakon 1.pranja, a nisam ga ni nosila
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 14:49   #210
otraga je krivo zaživen i na grudima mi se slika naocala raspucala. Imam njihov majice i sve je ok sa njima, ali ovaj topic mi je loš...
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 14:21   #211
Jel kupio netko cosmpolitan s kupacim kostimom? Vidjela sam na kiosku, ali se vidi samo boja, zanima me kakvi su modeli?
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 14:41   #212
Uz Cosmo sam dobila onaj mali planer i crno-bijelu torbu. Zanima me je li itko vidio Cosmo sa bijelim šeširom?
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 22:04   #213
može neki link di se vide ti pokloni od cosma?
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 12:35   #214
i mene zanima jel netko vidio šešir sa cosmom? gledala sam na 4 kioska i svagdje je bila samo rozo bijela torba i onaj film ili planer
jana lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 13:50   #215
Quote:
jana lemon kaže: Pogledaj post
i mene zanima jel netko vidio šešir sa cosmom? gledala sam na 4 kioska i svagdje je bila samo rozo bijela torba i onaj film ili planer
jel u svakom isti film? koji?
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 17:32   #216
mijenja neko petrolej plavi badic L iz cosma za bilo koji M?
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 19:40   #217
Quote:
Rinna kaže: Pogledaj post
mijenja neko petrolej plavi badic L iz cosma za bilo koji M?
moze slika badica?
yellow crayon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 21:01   #218
donji dio
gornji dio

boja je najslicnija ovoj

znam da je losa slika ali jbga mrak je a jedino imam mobitel za slikati trenutno

Zadnje uređivanje Rinna : 23.07.2012. at 21:08.
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 16:17   #219
ja stvarno neznam koji film..to sam samo vidila da je neki film
jana lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 07:32   #220
planira li netko danas po pareo?
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.