Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2011., 20:46   #1061
obavezno jetrene probe

dečki, jel si provjeravate krvnu sliku, jetrene probe? ja moram prestati s tegretolom, jetra malo divlja...
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 21:02   #1062
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
dečki, jel si provjeravate krvnu sliku, jetrene probe? ja moram prestati s tegretolom, jetra malo divlja...
Obavezno, ostatak p.m.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 21:09   #1063
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
dečki, jel si provjeravate krvnu sliku, jetrene probe? ja moram prestati s tegretolom, jetra malo divlja...
A šta je sa b-kompleksom,omega 3masne kiseline uz to.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 23:56   #1064
jel moze mala pomoc? kako se nositi sa usamljenosti?...tj kako da mi bude lakse kad znam da nemam nikoga? do nedavno sam imala hrpu dragih ljudi, ne znam sta se dogodilo ali sad vise nemam nikoga....cesto znam zaspat placuci..jer ne mogu nista napraviti..osjecam se bespomocno, jadno, izgubljeno i usamljeno..
Sierra Leone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 00:00   #1065
Quote:
Sierra Leone kaže: Pogledaj post
jel moze mala pomoc? kako se nositi sa usamljenosti?...tj kako da mi bude lakse kad znam da nemam nikoga? do nedavno sam imala hrpu dragih ljudi, ne znam sta se dogodilo ali sad vise nemam nikoga....cesto znam zaspat placuci..jer ne mogu nista napraviti..osjecam se bespomocno, jadno, izgubljeno i usamljeno..
I ja sam u takvoj situaciji.Trebamo malo izac van i trazit drustvo a ne jadat se.Tako nista necemo postic.
danijel0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 00:04   #1066
Izadem ja van ali mi nije ugodno s nikim vise...ne osjecam da me vole, nemam kome reci kako mi je...ne jadam se ja nikome...ali tesko mi je tako, premlada sam za to
Sierra Leone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 00:09   #1067
Quote:
Sierra Leone kaže: Pogledaj post
Izadem ja van ali mi nije ugodno s nikim vise...ne osjecam da me vole, nemam kome reci kako mi je...ne jadam se ja nikome...ali tesko mi je tako, premlada sam za to
Ah sve isto kod mene.I ja sam premlad.Ali treba pokazat da ima zivota u tebi(nama),ne se drzat ko da si za nista.Budi drustvena,zraci pozitivnoscu i ljudi ce to cijenit,osjetit ces.
danijel0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 00:34   #1068
Nekako ne ide, trudim se i prevrcem na ljubav i srecu ali ne ide i ne ide...jednostavno kao da je sve gore..
Sierra Leone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 08:57   #1069
Ajde sve ce bit ok.Treba malo vise samopouzdanja i truda.Kao sto si rekla jos si mlada tako da imas dosta vremena da to promijenis.
danijel0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 09:51   #1070
Hvala! Znam da imam vremena i da se svasta moze izdogadati, ali lose se osjecam TRENUTNO a ne znam kako to promijeniti.
Sierra Leone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 09:58   #1071
Znam kako ti je,vjeruj mi.Samo hrabro naprijed,pokusaj upoznat neke druge ljude medju kojima ces se mozda bolje osjecat.Treba probati.
danijel0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 15:00   #1072
pravo

Quote:
Sierra Leone kaže: Pogledaj post
Izadem ja van ali mi nije ugodno s nikim vise...ne osjecam da me vole, nemam kome reci kako mi je...ne jadam se ja nikome...ali tesko mi je tako, premlada sam za to
premlada kazes...a jesi poslovno sposobna ? -to ti je kad ljudi sa 18 dobiju poslovnu sposobnost pa mogu izvjavom svoje vlastite volje (ne više roditelji) odlucivat o pravima i obvezama u pravnom prometu. - to pravnici tako gledaju a jednostavno mi je bio gušt to napisat jer sam ja apsolvent prava
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 18:30   #1073
u takvom sam bedu u kakvom vec duze nisam bila... nevjerojatno je to kako ljude nije briga za tudje probleme, i to prijatelje nije briga.. nema smisla.
__________________
When the truth is found to be lies
and all the joy within you dies
tel50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 19:26   #1074
Quote:
tel50 kaže: Pogledaj post
u takvom sam bedu u kakvom vec duze nisam bila... nevjerojatno je to kako ljude nije briga za tudje probleme, i to prijatelje nije briga.. nema smisla.
Ima smisla, savrsenog. Isto kao sto kazu da se u nevolji poznaju prijatelji. Vidis tko je tu za tebe tko ne. Ili bez obzira na to ljude jednostavno nije briga, dozivjela dovoljno puta.
Uncika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 19:32   #1075
Quote:
Uncika kaže: Pogledaj post
Ima smisla, savrsenog. Isto kao sto kazu da se u nevolji poznaju prijatelji. Vidis tko je tu za tebe tko ne. Ili bez obzira na to ljude jednostavno nije briga, dozivjela dovoljno puta.
da, ali ja mislim da ja puno pruzam u prijateljstvu, i upravo zbog toga mi nije jasno zasto nemam prijatelja. tj.zasto ja nemam nikog nazvat u 3 u noci..
__________________
When the truth is found to be lies
and all the joy within you dies
tel50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 19:56   #1076
Quote:
tel50 kaže: Pogledaj post
da, ali ja mislim da ja puno pruzam u prijateljstvu, i upravo zbog toga mi nije jasno zasto nemam prijatelja. tj.zasto ja nemam nikog nazvat u 3 u noci..
I ja sam puno pruzala u nekim prijateljstvima, dvostruko vise od druge strane a dobila sam nista, cak ni neku podrsku ako vec ne razumijes sto mi je i kako mi je. I tih prijateljstava danas vise nema.
Ili su ljudi prezaposleni sobom i svojim problemima, nije ih briga, nema razumjevanja. To sam dozivjela puno puta ali eto znam kako je kada trebas pomoc a nemozes je dobiti od osoba za koje si smatrao da su tu za tebe
Ma ni pomoc, ni razumjevanje makar da te poslusa kad ti je tesko i bude podrska.
Uncika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 23:11   #1077
Quote:
tel50 kaže: Pogledaj post
da, ali ja mislim da ja puno pruzam u prijateljstvu, i upravo zbog toga mi nije jasno zasto nemam prijatelja. tj.zasto ja nemam nikog nazvat u 3 u noci..
vidiš..ja imam prijatelja al pitanje je dal ce se baš u 3 ujutro javiti,mislim da bi mi se prije frendica javila...
eo danas sam se kanio razbiti sa svime sto imam,jos moj stari rece bas me briga radi sta oces ja cu zvat hitnu
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 02:49   #1078
pa da, ne mora biti razumijevanje, nego cisto da netko sjedne na kavu sa mnom i da me saslusa jer bi ja to isto ucinila.
a ne da netko sumnja u moje probleme, ono tipa- da li je tebi zbilja tako tesko ili ono, i nije jer ti ne vjerujem?! mislim, ako mi ne vjerujes, cemu ista=?

Uncika, makar ja imam dosta problema, uvijek imam vremena za tudje probleme, uvijek treba saslusat prijatelja.... to je valjda takav svijet da ono-prijatelji smo dok si sretan, kad si tuzan, vise nista od toga. :-)
__________________
When the truth is found to be lies
and all the joy within you dies
tel50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 13:22   #1079
Quote:
tel50 kaže: Pogledaj post
pa da, ne mora biti razumijevanje, nego cisto da netko sjedne na kavu sa mnom i da me saslusa jer bi ja to isto ucinila.
a ne da netko sumnja u moje probleme, ono tipa- da li je tebi zbilja tako tesko ili ono, i nije jer ti ne vjerujem?! mislim, ako mi ne vjerujes, cemu ista=?

Uncika, makar ja imam dosta problema, uvijek imam vremena za tudje probleme, uvijek treba saslusat prijatelja.... to je valjda takav svijet da ono-prijatelji smo dok si sretan, kad si tuzan, vise nista od toga. :-)
to o cemu ti govoris je drustvo a ne prijatelji. ljudi,pogotovo mladi cesto to poistovjetuju ,kao imam drustvo - imam prijatelje. no no malo sutra !
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 15:24   #1080
Imam generalno pitanje. Osoba koja boluje od teške depresije s fazama psihoze,znači ako vidi ili čuje neke zvukove ,ili vidi ,odnosno si zamišlja neke osobe ili duhove koje mu žele zlo - šta sa takvim osobama ?

Jel to više nije samo depresija..?
Kako definirat to "priviđanje" određenih oblika ,predmeta i osoba ??

Kako se liječi takva osoba ? jel to shizofrenija?
Molim Vas jel ima tko da mu se priviđa takvo nešto?


rejo....?
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.