Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2012., 11:52   #41
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
Inače, jel netko kupio ovog sa Njuškala kojeg je Minči stavila?
Piše da je Arianna, ali drugačije kutija izgleda i duplo je jeftiniji pa mi je malo sumnjivo...
O, pa to je pravi biznis. Domišljato. Još uvijek je povoljnije nego kod nas u ljekarnama.
Ja imam taj aspirator. Kupila sam u Mađarskoj. Odličan je. Tamo košta oko 55 kn. pa ako imate nekog ko ide tamo. Puno je jeftinije.
gita50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 13:04   #42
I meni su se skuhali nastavci za arrianu , i kupim u apoteci baby nosi, jedino je taj bio, a meni je bilo hitno. uglavnom, meni je katastrofa, nije ni približno dobar kao arriana. e, sad tila bi naručit ovaj od 100kn, jer je kod nas u apoteci arriana 200kn, ali jesu li ovi priko njuškala isti kao arriana, mislim kvaliteta plastike, ne samo izgled, jer npr kod baby nosija plastika je katastrofa.
rina82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 15:34   #43
Evo da i ja olaksam nekima odluku

Ja sam kupila arriana aspirator na njuskalu, u oglasu je bila ista takva slika, zelena kutija, bio je nekih 80 i nesto kuna, ali je sa postarinom dosao 120kn
Nebitno, super radi, isti je kao i prosli sto sam imala kupljen kod nas.

I da, unutra je sve na madjarskom... ako tamo kosta 55kn onda se dobro netko sjetio i napravio od toga biznis, u oglasu je pisalo da covjek ima jos nekoliko takvih a ja se cudila sto ce mu

Svakako preporucam i to bas kupiti na njuskalu, kod nas je preskupo...samo da kazem da ne postoji nista slicno, imala sam neki od cca 400kn na baterije, uzas, nije nista izvukao... mi ovaj koristimo od kad je mali imao 2mj i nikad problema, i dan danas s 26mj tako cistimo nos.

I bas sam sretna sto on nikad nije niti plakao zbog toga i uziva u ciscenju nosa na taj nacin (iako kad placu jos bolje ide)

ma najbolja stvar, sto bi ja bez toga, hrpuuuu izvuce, svaka cast onome tko je to izmislio
sarari is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 09:40   #44
Quote:
rina82 kaže: Pogledaj post
ali jesu li ovi priko njuškala isti kao arriana
ja imam takav i to je arriana
gita50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 10:06   #45
mame koje imate ariannu, imate li još kakav aspirator kao alternativu??
Arianna mi je super, ali bi mi trebalo nešto jednostavnije,
recimo za čišćenje usred noći i slično kad dijete nemože disati od punog nosa, a nemožete baš paliti usisivač.
Mislila sam uzeti onaj kod kojeg mama sa ustima izvlači, vidjela sam u ljekarni za 80kn. Ima li tko, vrijedi li to šta???
mlada_mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 11:12   #46
ja palim usisavac i po noci ako treba, za tih nekoliko sekundi ili minutu nikome nista ne bude a mali bolje spava do jutra i moze disati..
sarari is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 11:26   #47
Ja neznam jel nešto krivo radim ili što,ali njoj je nos zaštopan,a ja kad usisam sa arianom,iziđe samo malo tih šmrklji,ono iz nosnica
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 11:45   #48
Quote:
mlada_mama kaže: Pogledaj post
mame koje imate ariannu, imate li još kakav aspirator kao alternativu??
Arianna mi je super, ali bi mi trebalo nešto jednostavnije,
recimo za čišćenje usred noći i slično kad dijete nemože disati od punog nosa, a nemožete baš paliti usisivač.
Mislila sam uzeti onaj kod kojeg mama sa ustima izvlači, vidjela sam u ljekarni za 80kn. Ima li tko, vrijedi li to šta???
Ja palim po noći ako treba. A kupila sam u ljekarni taj s kojim mama izvalči ali platila sam nekih 9kn, ne znam kakav je ovaj za 80. Ovaj moj je ustvari jednokratan, u sterilnoj vrečici ali ja sam ga uredno čistila i sterilizirala i poslužio je. U zelenoj vrećici, ima dvije cijevčice koje su spojene na mali spremnik.

paprenjak, probaj prvo našpricat fiziološke, okrenut bebu na trbuh sebi preko koljena i tapkat po gornjem dijelu leđa par minuta. I onda usisaj.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 12:07   #49
cure koje ste koristile onaj na baterije od living laba, da li ga ima u apotekama i koja je cca.cijena? našla sam da ga prodaju u baby centru u slo., kod nas je navodno zastupnik medikor,ali na nj str.ga ne nalazim...
Poopsie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 12:10   #50
Quote:
mlada_mama kaže: Pogledaj post
mame koje imate ariannu, imate li još kakav aspirator kao alternativu??
Arianna mi je super, ali bi mi trebalo nešto jednostavnije,
recimo za čišćenje usred noći i slično kad dijete nemože disati od punog nosa, a nemožete baš paliti usisivač.
Mislila sam uzeti onaj kod kojeg mama sa ustima izvlači, vidjela sam u ljekarni za 80kn. Ima li tko, vrijedi li to šta???
u slucajevima kad ne mogu paliti usisavac, ja onaj kraj koji ide u usisavac gurnem sebi u usta i izvlacim
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 14:29   #51
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Ja neznam jel nešto krivo radim ili što,ali njoj je nos zaštopan,a ja kad usisam sa arianom,iziđe samo malo tih šmrklji,ono iz nosnica
Malo ovlaži nos sa sprejom,pa pričekaj malo,a kada joj staviš u nos nastavak probaj malo nakosit gore,pa prema dolje,tako potegneš ako ima kaj u snusima i iz grla,ako mu se slijeva.Tako ja radim i meni funkcionira,ako počnje beba kenjkat,nebu mu ništa,jer ako vidiš da je nos začepljen onda ne izađe sve u sekundi,treba malo proroštat i beba poslije.
__________________
vita brevis ars longa ( život je kratak a nauka duga )
hekrima is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 16:54   #52
Quote:
pupi pu kaže: Pogledaj post
cure koje ste koristile onaj na baterije od living laba, da li ga ima u apotekama i koja je cca.cijena? našla sam da ga prodaju u baby centru u slo., kod nas je navodno zastupnik medikor,ali na nj str.ga ne nalazim...
ja sam išla u medikor ga kupiti i bio je 350 kn prije tri godine

sad ga više nevidim na stranicama ali vidim neki kinderlux koji je prema slici identičan ali potpuno ovome od living laba a dođe 200 kn

ovaj od living laba sam viđala po ljekarnama ali nesjećam se kojijm i nesjećam se cijene
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 17:29   #53
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Ja neznam jel nešto krivo radim ili što,ali njoj je nos zaštopan,a ja kad usisam sa arianom,iziđe samo malo tih šmrklji,ono iz nosnica
ovak se to radi, stavis dijete da lezi ravno, u jednu nosnicu uspricavas 3 ml fizioloske i istovremeno usisavas kroz drugu. Isto ponovis s drugom nosnicom. Neka ti netko pomogne oko djeteta i sretno.
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 22:10   #54
Quote:
hekrima kaže: Pogledaj post
Malo ovlaži nos sa sprejom,pa pričekaj malo,a kada joj staviš u nos nastavak probaj malo nakosit gore,pa prema dolje,tako potegneš ako ima kaj u snusima i iz grla,ako mu se slijeva.Tako ja radim i meni funkcionira,ako počnje beba kenjkat,nebu mu ništa,jer ako vidiš da je nos začepljen onda ne izađe sve u sekundi,treba malo proroštat i beba poslije.
Ovak i ja radim. Treba u svakoj nosnici napraviti krug da povuće iz svih kuteva, a drugu nosnicu prsom držati zatvorenu i naravno puno fiziološke. ja mojima ušpricam skoro cijelu špricu i nema šanse da ostane nešto skoreno unutra.
A što se buke tiće po noći - ne traje dugo, a i deranje ju nadglasa.
gita50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 19:46   #55
Ja to planiram kupiti za bebicu koja stiže jer su svi živi to pohvalili A nemre bebi niš biti od tog? Ja imam usisavač kaj je fakat jak ..skoro parkete diže koliko vuče
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 12:42   #56
Mi smo kupili Nosi aspirator.

Zadovoljni smo. Njegovi nastavci se mogu rastaviti da se operu.
__________________
Life is the sum of all your choices. :)
Relativa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 13:15   #57
Quote:
nety kaže: Pogledaj post
Ja to planiram kupiti za bebicu koja stiže jer su svi živi to pohvalili A nemre bebi niš biti od tog? Ja imam usisavač kaj je fakat jak ..skoro parkete diže koliko vuče
smanji jacinu ili otvori onaj otvor na cijevi da vuce i tamo zrak..
da ti se ne desi da ili skuris usisivac(jer arianna sama nekako regulira jacunu,ali zna tako zagusit jake usisivace) ili da bebacu ne popucas koju kapilaricu prilikom usisavanja..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 20:33   #58
Budem onda tak sad me starh lovi od tog da nekaj malom ne napravim
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 13:17   #59
Quote:
nety kaže: Pogledaj post
Budem onda tak sad me starh lovi od tog da nekaj malom ne napravim
neces..ne boj se..prije ces skuriti usisavac
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 23:49   #60
Ima li netko da je zadovoljan sa aspiratorom na baterije i koji bi to bio?
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.