Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2004., 11:33   #41
Jadni misevi
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2004., 13:40   #42
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Jadni misevi
i meni su misi slatki
ja da nadjem misa u stanu bila bih dosta zadovoljna. napokon kucni ljubimac
da bas nadjem stetu, onda bih gledala obim stete. ako je mala, onda neka ga (pripitomit cu ga), ali ako doseli i cijelu rodbinu i vidljivo unistava sve zivo- onda bih kupila macku ne bih zeljela ubijati i muciti, nego bih se nadala da bi maca ih dovoljno poplasila da se odrzava neko stanje prihvatljivo za sve stanare

kako god da okrenem, meni bi mis bio idealan: ili bih imala misa ili bih zbog miseva imala macku
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2004., 13:49   #43
Quote:
luca kaže:
kako god da okrenem, meni bi mis bio idealan: ili bih imala misa ili bih zbog miseva imala macku


Ovo kad si spomenula da bi macu samo da ih poplasi, moram rec da se jedna moja prijateljica nabavkom macke rijesila zohara u stanu.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2004., 15:20   #44
ja sam oduvijek znala da je macka idealno stvorenje nemam zohare ali sad ce mi doc da ih pozelim pa da imam ispriku da kupim macku
imam dosta paukova (prizemlje + vrt pod prozorima) uvijek ih pustim na miru i pazim kad usisavam da ih ne pokoljem...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2004., 20:12   #45
Da,nabavila sam i ja mačku.
I nate šta radi upravo sad dok ja pišem ovaj post?
Sjedi na meni i bulji u komp.
I ona bi postala.
Manuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 06:58   #46
Quote:
Sjedi na meni i bulji u komp.
vi'š ti šta su to moderne mačke.. ta traži virtuelnog miša..
nn-st1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 10:51   #47
Quote:
nn-st1 kaže:
vi'š ti šta su to moderne mačke.. ta traži virtuelnog miša..
Ceka da se Manuella makne da moze zaskocit Genius NetScroll
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 17:01   #48
Quote:
Mrtva_mrkva kazˇe:
Ceka da se Manuella makne da moze zaskocit Genius NetScroll
Pametna macka kazem vam ja.
I lijena. (na gazdu)
Manuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 09:13   #49
ubijati miseve ..pih sramote jedne..

ja imam 9 miseva..kao kucne ljubimce..

jedan je albino
dva su krem bijela (okerasta)
i ostali su sivi s krem bijelim trbuhom..

i bas su super i divni i krasni

inace sto se tice ljepila i miseva..
moji ih starci mrze i onda jednom davno su se bili doselili u nas stan i tako malo radili nered po spajzi...
onda su oni postavili tak tu klopku i ljepilo pa gdi se prije ulovi..
i ulovili su negdje 10 miseva mislili su da je to..
i potpuno zaboravili na ljepilo koje je stajalo godinama ispod ormarica u kuhinji..
i onda jednom odlucismo nekaj taj ormaric micati..a kad ono nadjemo misa ili tocnije kostur od misa u tom ljepilu ..
jadnicak je umro od gladi..
jedino gorje mi je bilo kad je jedan primjerak misjeg roda upao u kantu za smece i nije mogel van..
onda ga ja tata ni vise ni manje usmrtio vilicom..
nego s kakvim ja ubojicama zivim..to je prestrasno.
__________________
I'm busy right now. I'll ignore you later.
DarthFlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 09:33   #50
Quote:
DarthFlake kaže:

nego s kakvim ja ubojicama zivim...
ja sam sretno dijete, moji roditelji nista nisu namjerno ubili mama je neutralnija prema zivinama svih vrsta ali kad treba uskociti, svakako pomogne (cak me ugodno iznenadila kad je jednu malu zmiju sklonila s puta jer se bojala da ce ju netko nagaziti). tata je lud kao ja, on pokusava sve spasiti i uzasno tugujemo oboje kad netko strada...

btw, cestitam ti na misonjama
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 19:43   #51
Ljudi, meni se isto pred par dana, na treći kat doselio miš.
Prvi put sam se s njime susreo ujutro rano, po mraku kad sam osvijetlio kuhinju, a on bris pod hladnjak.
Ja nekih sat vremena nisam sebi došao. OK, taj miš je uhvaćen na ljepilo. Bio je siv, velićine do 8 cm i odvratnim dugim ljigavim repom.
Ali, izgleda da nije bio sam. Nestaju mi preko noći pop-cornovi koje namjerno stavim da provjerim ima li koga.
Nije me strah miševa koliko BOLESTI ili ZARAZA koje mogu prenijeti. Nisam u tom pogledu educiran, pa možda imam nekih predrasuda.
Koje boleštine ti kućni miševi mogu prenijeti?
Molim vas, ozbiljne odgovore, može i na PP. Jako me je strah i doslovno se mislim iseliti iz stana zbog toga...
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 22:43   #52
Ja se strašno bojim miševa, problem uvijek rješavam ljepilom+netko tko će iznijeti zaljepljene štetočine. Za to vrijeme ja naravno ne budem u kući ili se dobro izoliram od napadnutog mjesta.
Zanima me jel ima netko iskustva s onom spravicom što se stavi u struju (slično kao ono za komarce) i onda to tjera miševe? To bi mi bilo najbolje rješenje.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 23:26   #53
Moj mačak je riješio probleme!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 12:16   #54
dobro da nije ogromni štakor
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 13:40   #55
Stavi mišolovku na nekoliko mjesta
Dorsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 13:45   #56
Mačak je najbolje rješenje
Počisti cijeli stan od svih mogućih malih životinja
Čak i muhe odalamljuje šapom
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 15:10   #57
Yebemu, ja nisam neki ljubitelj životinja inače. Nekako me gadi maziti i pse i mačke, pa na ruci ostane hrpa dlaka... Onda moram pola sata prati ruke. LOL
Jutros mi je mali miš pretrčao skoro pa ispred nogu i, mala gnjida, zaobišao je karton s ljepilom. Samo je utekao između sudopera i hladnjaka i otada nije izlazio na brisani prostor.
Čitao sam da miševi u svom urinu imaju neke bakterije koje mogu izazvati bolest bubrega i jetre kod čovjeka. BTW-ja sam ovo ljeto imao užasnih problema s bubrezima, a doktori nisu pojma imali što je uzrok. Mislili su da je streptokok, iako su svi nalazi na nj bili negativni. Bojim se da znam sad što mi je bilo...
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 15:13   #58
Quote:
Moby kaže:
Jutros mi je mali miš pretrčao skoro pa ispred nogu i, mala gnjida, zaobišao je karton s ljepilom. Samo je utekao između sudopera i hladnjaka i otada nije izlazio na brisani prostor.
hmmm, pa koji si ti talent, pa mish ti niti neche izlazit na brisani prostor... postavi ljepila uz rubove zida, na neke prolaziche male kud on mozhe ich...
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 15:16   #59
Ja vec zaboravila na ovaj topic


MAcak, da macak moj bi jos i uhvatio misa a onda bi napravio paniku jer ne bi znao sto ce s njim
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 17:04   #60
Quote:
Acidofil kaže:
hmmm, pa koji si ti talent, pa mish ti niti neche izlazit na brisani prostor... postavi ljepila uz rubove zida, na neke prolaziche male kud on mozhe ich...
Do sada se nisam kačio s miševima. Većinu informacija pročitam s neta pošto me miševi do sada stvarno nisu zanimali!
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.