Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2013., 09:48   #1
Wellensteyn

Nisam nigdje našla, a zanima me da li netko ima iskustva s njihovim zimskim jaknama?
Razmišljam o ovoj

http://www.wellensteyn.de/page/produ...mat/66/col/MDB
mediteranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 10:52   #2
Ja imam dvije njihove jakne i odlične su. Tople i izdržljive. Jednu koristim kad idem u lov i šumu i prezadovoljna sam druga je više za gradsku zimu i isto je super ( samo je kraća). Prem ih u mašini i sušim u sušilici. sve pet
Samo kod nas su skuplje od ostalih EU zemalja.
npr http://www.peek-cloppenburg.de/onlin...nd=wellensteyn
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 14:27   #3
Hvala! Najbitnije mi je da ih mogu prati. Pogledat ću kakve su cijene u Sloveniji i mislim da će uskoro biti moja
mediteranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 08:27   #4
Ako planirate kupiti Wellensteyn jaknu NAJPRIJE ju potrazite kod nas zato sto je u Hrvatskoj najjeftinija, cak preko 100 € jeftinija nego u Njemackoj ili Austriji , a sumnjam da je drugacija situacija u Slo. Kod nas je model Wellensteyn Kitzbühell 2290 kn (znaci oko 300€ ) a vani je ta ista jakna 470€ !
Kupila sam jucer taj model kod nas u P&C i jedino sto sam ostala u nedoumici i nakon kupnje je velicina (razlike u velicinama su dosta velike pa nije iskljuceno da se nadjete situaciji da ste medjubroj odnosno da vam je jedna velicina tijesna a prvi veci broj prevelik ) tako da moje zamjerke idu samo brojevima, a za ostalo predvidjam joj duuugi vjek trajanja jer mi je bilo dosta kad sam ju prvi puta uopce vidjela i odmah znala da je to po naski "jaknetina i pol"
mala patkica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 09:26   #5
Jos uvijek nisu na snizenju? Vjerojatno nece ni biti... U kojem peaku si je uzela i ima li brojeva?
Frenky08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 03:37   #6
budu svake godine na snizenju u peeku, ja sam svoju crvenu kupila na zadnjem valu snizenja za 900kn
ovaj tjedan su na snizenju bile sve muske jakne...sad su 1600 i 2000kn a uz to se moze iskoristi kupnon koji daje jos 250kn popsuta, ostale su samo dvi tri muske jakne xxl velicine
zenske ce prepostavit uskoro snizit, uvijek budu 1-2 tjedna poslje muskih...zasto u razlicito vrijeme nemam pojma

a sta se tice kvalitete - nikad nisam nosila kvalitetniju jaknu, barem onu neku od cvrsceg kruceg materijala, ne propustaju vjetar, ni kisu, teske su i tople, a ako prodem pared neceg ostrijeg ne zapnem odmah i strgam..one plasticne pernate nisam nikad kupila pa za njih neznam reci
svi mi nose te jakne u kuci tata ima jednu 4 godine staru, niti je izbljedila, niti se pohabala, nista skoro ko nova je, mama je kupila jesensku/proljetnu prosle godine ali komotno je nosi i zimi
decka sam isto nagovorila ovaj tjedan sa kuponom na kupnju skupa sa snizenjem ispala ga je 1350kn (mislim da je pocetna cijena bila nesto oko 2500 a etiketa u eurima za druge zemlje cak i jos skuplje)
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 09:34   #7
Brojevi su naravno na raspolaganju ostali oni najmanji i najveci, ova moja nije bila na snizenju pa sam ju uzela jer mi je prodavaciva rekla da ti zenski kitzbuhell modeli ni ne budu na snizenju, e sad, vidjet cemo jesam li se prevarila. Inace, imaju tri peeka u Zg, west gate, cc west i cc east, ako vas zanima neki model nazovite prije zbog broja ako znate koji je to model. E sad,posto sam ja jos uvijek nesuglasna sama sa sobom u vezi velicine, znate li mozda ako odlucim vratiti jaknu odnosno ako ne bude vise brojeva za zamjeniti a jakna slucajno bude na snizenju, hoce li mi oni onda vratiti moju punu cijenu koju sam za nju platila ili ovu snizenu ??? :/
mala patkica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 10:27   #8
A niš pričekam još koji dan/tjedan .. šteta kaj Peek nema neki newsletter pa da obavijeste kad počne jače sniženje ...
Frenky08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 15:00   #9
mala patkica vratis jaknu i vrate ti novac, za 5min kupis novu
tako sam ja u zari hlace vratila kad mi nije htjela vrati razliku. prevarila sam se i uzela prevelike a sutrodan su bile u po cijene. pa sam jednostavno vratila traperice, stala se opet u red i kupila iste manji broj prodavacicu je nazivciralo ali sta je mogla

Zadnje uređivanje Seppina : 13.01.2014. at 15:06.
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 15:10   #10
Quote:
mala patkica :) kaže: Pogledaj post
Ako planirate kupiti Wellensteyn jaknu NAJPRIJE ju potrazite kod nas zato sto je u Hrvatskoj najjeftinija, cak preko 100 € jeftinija nego u Njemackoj ili Austriji , a sumnjam da je drugacija situacija u Slo. Kod nas je model Wellensteyn Kitzbühell 2290 kn (znaci oko 300€ ) a vani je ta ista jakna 470€ !
Kupila sam jucer taj model kod nas u P&C i jedino sto sam ostala u nedoumici i nakon kupnje je velicina (razlike u velicinama su dosta velike pa nije iskljuceno da se nadjete situaciji da ste medjubroj odnosno da vam je jedna velicina tijesna a prvi veci broj prevelik ) tako da moje zamjerke idu samo brojevima, a za ostalo predvidjam joj duuugi vjek trajanja jer mi je bilo dosta kad sam ju prvi puta uopce vidjela i odmah znala da je to po naski "jaknetina i pol"
Nije baš tako... Ako se vodiš za onom njihovom kvazi markicom sa cijenom onda se to tako može i činiti. Ako lijepo otvoriš link koji sam stavila od peeka vidjet ćeš koje su cijene npr u njemačkoj
http://www.peek-cloppenburg.de/onlin...nd=wellensteyn
Niti jedna jakna nije 470e...
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 16:10   #11
mislim da te velike cijene nisu za njemacku, s obzirom da je to njihov proizvod prepostavljam da je to slicno kao i polo, u SAD-u je puno povoljniji nego u europi..svaka drzava potice svoj proizvod..svaka osim hrvatske
u SADu su te skuplje deblje zimske 600 dolara bez snizenja sto je otprilike 450 eura
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:52   #12
Ispravljam se, istina, cijena koja je na jakni je cijena proizvodjaca Wellensteyn i po toj cijeni oni prodaju i u svom online store-u ,a u peeku je jeftinija, a vani jos vise nego kod nas uglavnom sto se tice brojeva koga zanima ovaj model situacija je ovakva: M i XL brojeva vise nema
U nijednom centru (sve boje) s tim da brojeve koje inace nosite umanjite za jednu velicinu (ako ne i dvije i dobit cete svoju velicinu koja vam treba! Velicina S je ostala jos jedna, plava (to je najvj.ova koju sam ja danas zamjenila za
manju i to u city centru west u kojem je od brojeva ostalo jos XS i L), u west gate-u imate jos jednu crnu XS i ostale plave velicine L i u city centru east ima crnih ,plavih i smedjih a od brojeva mislim dq se nadje od svake boje po jedan broj otprilike.
I da, ako niste sigurni za velicinu (savjet i za iducu zimu ako ovu ne nadjete svoj broj) probajte jos koju jaknu iste velicine, sanse su velike da (kao ja npr) medju njih par istog broja pronadjete neki 'međubroj' koji sluzbeno pripada manjoj ili vecoj velicini , a ustvari je nesto izmedju i bas ono sto vam treba
Ja sam svoju dva puta zbog velicine mjenjala ali vukla me neka intuicija i pronasla sam svoj broj/medjubroj

P.S. Teta u ducanu me fino uputila da
Ima vise kitzbühell modela pa cisto da vam pokazem o kojem tocno modelu ja pricam
http://www.nasokole.com/view_brand.htm?id=12&brand=194
mala patkica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 21:44   #13
Najbolje jakne na svijetu Ne kupujem nista drugo za zimu

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
__________________
...superman's girlfriend.
Lois Lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 20:10   #14
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Nije baš tako... Ako se vodiš za onom njihovom kvazi markicom sa cijenom onda se to tako može i činiti. Ako lijepo otvoriš link koji sam stavila od peeka vidjet ćeš koje su cijene npr u njemačkoj
http://www.peek-cloppenburg.de/onlin...nd=wellensteyn
Niti jedna jakna nije 470e...

Na stavljenom linku nema te jakne Bila je tamo prije 10,15 dana i bila je skuplja nekoliko stotina kuna...
Komrads is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 21:06   #15
kupila sam danas jaknu i zanimljivo je da je oko 1000 kn jeftinija nego na njihovom official site-u, i ta cijena je navedena kao referentna uz onu u kunama po kojoj sam je kupila.. ne znam kako je moguće, ali je
vrapčićka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 20:30   #16
Ja sam si htjela prošlu zimu kupiti, ali nisam uhvatila sniženje ili su se rasprodale. Uglavnom, sad obilazim i teta trgovkinja mi kaže da te kicbiluše prošle zime nisu ni bile na sniženju. Da nema pravila. Prošle godine nisu bile, pretprošle jesu. I ja s najočajnijim mogućim glasom upitam jel zna hoće li biti ove godine, trept trept, kaže da ne zna. I doda "možda će ove kraće". Sad jel rekla reda radi da me se riješi ili je, fakat, neka insajderska informacija, ne znam. Dođe mi da ih kupim po punoj cijeni, ali onda se pitam šta sam toliko čekala. Sad im je cijena 2,090. Ima nekoliko boja, crna, plava, smeđa... Uzela bih tamnoplavu prije nego crnu, a zapravo bih onu kava boju. Imaju i onih svijetlosmeđih, ali to mi nekako presvijetlo i prepoliesterasto. Divna jakna! Baš me iznenadilo da se pere u perilici, super fora. Inače, meni štima veličina koja piše na jakni, netko je gore spominjao da ne štima.

Jel još netko u potrazi za ovim jaknama ovih dana?
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 18:13   #17
Gdje u ZG osim u p&c kupiti njihove jakne?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 18:27   #18
Ima i u XYZ ali su još skuplje i nema puno modela.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2018., 21:33   #19
Probala sam neki dan njihovu Belvedere jaknu, moj broj mi je na knap a broj veća velika. Poludila sam!
Jedini model koji mi je jos ok (a da nema remen oko struka) je Santorin ali on ima ušiveno na džep i oko cifa sa u utarnje strane neku tkaninu koja izgleda kao da je puna mucica i sve su takve
I kaj da radim sada? Veća ili manja?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2018., 09:16   #20
Ne razumijem zašto bi uzela ijednu, ako ti nijedna ne odgovara... (manja ti je na knap, veća ti je prevelika... )
Ja ne bi uzela (skupu) jaknu koja mi nije na prvu sjela...

Ima i drugih proizvođača koji imaju top proizvode, a čiji modeli ti možda bolje odgovaraju... pogotovo za te novce...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.