Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2014., 11:27   #1
Dječja odjeća, 2. dio

evo, ispisali smo 500 stranica na temu odjeća, pa moramo staru temu zatvoriti, a novu otvoriti.

nastavljamo dalje...
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 11:30   #2
uf, zatvori mi temu a taman sam u razgovoru

dakle, trazim jeftine majice u broju izmedju 116 i 122

cufta, susilicu bi rado imala i radi drugih stvari ali jbg, kriza je
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 11:43   #3
Ma netko od frendica sigurno ima Bok ja došla na kavu
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 11:47   #4

kako doziras smanjivanje?

ali fakat je idiotski to s brojevima, sjecam se da je i negdje oko 90 broja bila tako velika rupa, samo sto tada brze rastu pa nije bed. sta cu sad, godinu dana drzat dijete u prevelikoj ili premaloj robi? bzvz
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 11:58   #5
Moja je nedavno prešla s 92 na 98, sve joj je malo veliko ali nemajka ne mari, nije tak strašno.

Doziram na sreću (npr. basic pamučno sve iz C&A se jaaaaaako smanji, h&m ne baš, takko samo malo, lidl isto malo)
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 12:22   #6
baš vam hvala kaj niste na staroj temi ostavile link za novu
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 12:24   #7
Cure kakvu robicu ste kupovale za skroz male, ono 50,56,62 za tek rođene bebe? Jeste pazile da sve bude naša proizvodnja ili je ok i ono gdje piše "made in Kina, Bangladeš, Tajvan" ...?
Ja sam kupovala većinom naše, ali ima mi tako slatih stvari i onda vidim od kud su pa se malo premišljam. Onda sam počela to gledat na dodir i miris pa sam nešto od toga i kupila, ono kaj mi se činilo kvalitetnije, kao da ja to mogu od oka ocijenit ali ipak
Ali evo pitam vas svejedno, baš me zanima, mislim zbog kvalitete, kakva iskustva imate
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 12:37   #8
E da! Još nešto da vas pitam. Ne znam jel to spada pod odjeću ili pod opremu, pa me slobodno ispravite.
Zanimaju me one vreće za spavanje. Trebam roditi početkom 11.mj. kupila bih ju ipak će biti zima već tada, ali ne znam da li da uzmem onu bez rukava ili sa rukavima. Koja bi bila bolja?
I uzela bi broj 70 možda, ne izgleda mi to baš tako jako veliko...
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 13:35   #9
ja uopce ne biram gdje je proizvedeno.
eto bas kupili rucnik u kiku, za 44 kn, china, kao i sve uostalom
u c&a slican ali 80kn
a kaj mislis da se h&m radi u njemackoj?
sve ti je to isti drek u zadnje vrijeme
nekad je postojao mtc za djecju robicu, jbg sve propalo, gdje da nades domacu proizvodnju?



vidim da c&a jedino naglasava da je sve od onog nekog pamuka, bio ili tako nesto, ali su zato cijene duplo vece

ja cu vrecu za spavanje uzeti svakako s rukavima koji s mogu skidati.imas ih u c&a, puno vrsta. mada sam se zaljubila u jednu iz ikee, ali ta nema rukave, pa sam odustala od nje.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 13:51   #10
U Nextu većina robice za male ima 100 posto pamuk ili kombinacija, al opet je većinom pamuk.
Divna im je robica, pogotovo pamučna odjelca, čvrst i debeo pamuk, preživjelo sto pranja i na višim temperaturama, a isplati se uzeti one stvari po 3 do 5 komada u pakiranju, konkretno bodići i pidzamice, ima ih od vel. 50 pa nadalje. Ja prezadovoljna, uzimala prvorođenom i sada ću drugoj bebi isto.
Naručivala i za sebe, al to nije sad tema
Cigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 14:00   #11
mene je HM izludio sa svojim glupim dvobrojima. 92 pa nakon njega 98/104 koji je oooogroooooman. jedno skoro pola ili vise godine mu nis iz HMa mu nije bilo dobro, plus sto sam ja malo krivo peglala pa sam sve basic broja 92 uspjela rasirit pa je izgledao ko strasilo.... sve prekratkih rukava a kratko. A 98/104 ko haljina Evo tek sad nekako polako mu taj broj majica izgleda normalno.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 14:01   #12
Quote:
Cigi kaže: Pogledaj post
U Nextu većina robice za male ima 100 posto pamuk ili kombinacija, al opet je većinom pamuk.
Divna im je robica, pogotovo pamučna odjelca, čvrst i debeo pamuk, preživjelo sto pranja i na višim temperaturama, a isplati se uzeti one stvari po 3 do 5 komada u pakiranju, konkretno bodići i pidzamice, ima ih od vel. 50 pa nadalje. Ja prezadovoljna, uzimala prvorođenom i sada ću drugoj bebi isto.
Naručivala i za sebe, al to nije sad tema
a cijene u usporedbi s drugima?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 14:07   #13
Kako sam samo taj bitan dio zaboravila navesti

npr. kratkih bodića imaš već od 80-90 kn u paketu od 3-5, ovisi o dezenu
medića imaš od 170 kn po 3-4 u paketu
cijene rastu ovisno o materijalu, dezenu, veličinama itd. Ovi bijeli obični su uglavnom najjeftiniji, a za početak je najbolje uzeti te neutralne da možeš otkuhavat.
Ima i čarapica i majica u kompletima po ok cijenama. Ostalo škicni na njihovu stranicu što te zanima već
Cigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 14:48   #14
gledala sam next on line i sve što sam htjela naručiti,rasprodano je..zna li netko kad dobivaju nove zalihe?
mayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 14:49   #15
inače,prije mjesec dana naručila sam tri pidjamice u paketu za 170 kn,došle su za tri dana i super su!
mayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:04   #16
kaj su medići?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:08   #17
Nu
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:18   #18
Looool

Odjelca sa stopalima, pidzamice, sve u jednom, kako o'š
Cigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:21   #19
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
?????


mislim da su medici, pajaci ili tutice, ona odjelca sa stopalima.
ispravite me ako grijesim.....
ima to neko sluzbeno ime?

odlicno sto ima na netu, ja sam na internet osudena

a to sto je rasprodano, bio mm neki dan u h&m-u i velim da je jesensko sve vec razgrabljeno i probrano. pa valjda budu jos dobivali, pa jos hladnoce nisu pravo niti pocele.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:32   #20
Vlovrec, pa šalim se jer ni ja nisam čula za taj izraz
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.