Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 11:45   #1561
Ja ti mogu reći gdje NE naručit: Petar Pan.
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:31   #1562
Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Može mala pomoć, studirao sam u Osijeku i sad već dugo nisam tamo. Trebao bi preporuku dobre slastičarnice, htio bih naručiti tortu za rođendan.

Eto, ako netko može nešto preporučiti, bio bi jako zahvalan
Evini kolači kod Kappa centra. Odlični kolači i torte.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 21:45   #1563
Ovo i mene zanima za tortu, bas sam dosla na temu to pitat.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 19:26   #1564
Možda malo glupo pitanje, ali ja to nisam sto godina radila:
Gdje se u Osijeku može najbolje i najpovoljnije izraditi fotografije te kako to uopće funkcionira (kako ih donijeti na izradu itd.)? Kao što rekoh, ja to nisam radila još otkako su postojali oni "nedigitalni" fotoaparati, tako da pojma nemam, a glupo mi je biti neupućena kada se uputim u takvu radnju. Blam.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 20:54   #1565
Fotografije s onih filmova ili fotografije s moba?
Meni je super Muller po tom pitanju. Imaju aparat, spojis mob, odaberes fotografije iz svoje galerije, odaberes velicine i print gotove slike kroz 2 minute. Standardna slika je oko 2.50kn.
Imas i za 1.50 u Fotoinci u Zupanijskoj mislim, isto mozes donijeti na mobu ili ako ne zelis davati mob, prebaci si slike na usb i das mu usb da ti izradi slike i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 00:16   #1566
Ma s moba, usb-a i slično. Zadnje sam te filmove radila, pradavno. Ali ovo "mondenije" me zanimalo, hvala puno! To u Mulleru ću sigurno škicnuti, nisam prije viđala taj aparat - kako se to naplaćuje, normalno doneseš na blagajnu izrađenu sliku ili?
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 06:47   #1567
Ma samo slip. Ne moras pokazivati slike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 11:05   #1568
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Neb' ja bajagu.

Hocu neke mesine dobre. I pizze. I lazanje. I dobre rakije il gemista.

Koji klub/ birc ima za otic, popit par cugi i malo se zabavit a da nisu klinci oko mene?
Kasnim malo više od mjesec dana, ali...kad drugi put naiđeš u Osijek...preporučujem Domin ako voliš dobar steak ili biftek
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 15:56   #1569
Quote:
Dyma kaže: Pogledaj post
Ma samo slip. Ne moras pokazivati slike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala još jednom! Sad baš gledam na Google Maps i ne mogu nikako pronaći taj studio u Županijskoj što mi reče - gdje se to otprilike nalazi? Ja samo znam da ima neka kopirnica pored Zelenog vala, no ne znam je li to to...
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 09:53   #1570
Quote:
Dyma kaže: Pogledaj post
Fotografije s onih filmova ili fotografije s moba?
Meni je super Muller po tom pitanju. Imaju aparat, spojis mob, odaberes fotografije iz svoje galerije, odaberes velicine i print gotove slike kroz 2 minute. Standardna slika je oko 2.50kn.
Imas i za 1.50 u Fotoinci u Zupanijskoj mislim, isto mozes donijeti na mobu ili ako ne zelis davati mob, prebaci si slike na usb i das mu usb da ti izradi slike i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kakva je kvaliteta papira i izrade? Jednom sam radio ono preko DM-a i nikad više, je jeftino al se i vidi zašto.

@Guloth:
Ja idem redovito u Fotoreklam na Kapucinskoj. Iskreno, ne znam zašto jer mi to u centru nikad nije na ruku
Zadnji put sam htio jednu brzinsku s moba, prebacila teta bluetoothom, sačekao, bila gotova za 2 min, cca 2.50kn.
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 17:00   #1571
Osijek II

Sto se tice papira u Mulleru on je sasvim okej, jedino nije bas najkristalnija izrada, ono nije mutno, ali nije ni najbistrije izradeno.

@Guloth
Ispravak, rijec je o Foto studiu Kreso, kraj samog Waldingera, cijena je oko 1.50kn po slici.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 22:34   #1572
Hvala oboma! Ma škicnut ću ja oba ta spomenuta studija!
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 07:08   #1573
I meni su pomogle informacije oko izrađivanja slika.
Gdje se može odnijeti uramiti slika?
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 18:34   #1574
Vinkoprom u bivsem Mercatoru ti ima dosta velik izbor okvira, kao i Pepco u Porti. Mislim ima bas razlicitih velicina okvira.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 20:40   #1575
Gdje u gradu pronaći dobre putne torbe, tj. kofere? Da ima širok izbor, ali da nisu baš jako skupi.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 12:04   #1576
Tražim krojačicu koja će povoljno suziti hlače u struku (ca. 25 kn).
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 15:46   #1577
Quote:
Liberata kaže: Pogledaj post
Tražim krojačicu koja će povoljno suziti hlače u struku (ca. 25 kn).
Samo savjet. Zaobići gospođu u pothodniku, meni je uništila hlače peglom, a nitko joj nije ni rekao da pegla, neprofesionalnost na nivou.
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:57   #1578
Bok.

Planiram na cca godinu dana doselit u Osijek te iznajmit neki stan u centru?
Zanima me koji bi kvart preporucili da je relativno siguran da moze auto biti ispred parkiran po 2 tjedna a da se ne mice, a da ostane citav, jos drugih tablica.. i takve stvari? Hvala
CakanoAlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:20   #1579
Više-manje ti je u cijelom Osijeku OK.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 08:40   #1580
Pozdrav, ako bi mi netko mogao preporučiti kvalitetan servis računala u Osijeku.
mari999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.