Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2011., 15:27   #101
nemoj traziti razloge za protiv,kazes sport kao sport ne dolazi u obzir, ako to ne dolazi u obzir postoji rekreacijski sport,budi trener svom psu,mozes mu vani napraviti poligon za pse.
ljudi u gradu prolaze sa slusalicama u uhima da se odvoje od sve te gradske vreve,ja bi rekla da si ti u idili
ali kuzim te u potpunosti,ono sto mi imamo ti nemas i obratno (sto se tice gradske okoline) a sto se tice druzenja procitala sam da ti je krenulo tako da to je sad sve stvar dogadjaja.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 02:09   #102
baš me zanima odakle si točno, koje je to mjesto Bogu iza nogu??

a ovakav slučaj je danas jako čest.. jer se danas mladi vole svrstavati u različite grupacije - fancy ekipa, punkeri, rockeri, cajkaroši, itd... i samim time se jedni od drugih udaljavaju i ne shvaćaju da su bez obzira na to koju vrstu muzike slušali, na koja mjesta izlazili, kakve hobije imali - svi oni samo ljudi .. i to jednaki ljudi..

prošla sam srednju školu, poznate su mi ovakve teme, al čudno mi je da je baš takva situacija u tvom razredu.. karakterno ti ne odgovaraju?? hm, nekako sam stekla dojam da si se i ti sam "odvojio" od ostatka, da na neki način uživaš u toj svojoj samoći i misliš da si bolji od njih, ili da oni kao takvi nisu vrijedni tvog društva...
iskreno, nisu ni meni neki ljudi odgovarali, nismo slušali istu muziku, nisu nas iste stvari zanimale, bili smo totalna suprotnost, ali smo ipak znali izaći zajedno i bili smo u dobrim odnosima, pogotovo u razredu..
potrebno je raditi kompromise, jer nikad nećeš naći osobu koja će ti 100% odgovarati..
__________________
http://youtu.be/0yYdStvKu7Mhttp://youtu.be/_bNL57ucFMQ ♥ HS ♥
Malena 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:01   #103
Quote:
Malena 1950 kaže: Pogledaj post
baš me zanima odakle si točno, koje je to mjesto Bogu iza nogu??
Iz između Strmca i Kraljev Vrha (Zagorje,ne želim reći točnu lokaciju). Prosudi koliko ima do prvog većeg grada.

Quote:
Malena 1950 kaže: Pogledaj post
hm, nekako sam stekla dojam da si se i ti sam "odvojio" od ostatka, da na neki način uživaš u toj svojoj samoći i misliš da si bolji od njih, ili da oni kao takvi nisu vrijedni tvog društva...
Gle,ako me ne žele slušati,ako me ne vole u svojem društvu što ću drugo?
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 02:03   #104
hm... ok, shvaćam.. al mora postojati neki razlog zašto te toliko ljudi ne voli u svom društvu? krećem od sebe-ja bi prva prišla nekome, kad vidim da je tak sam, da se s nikim ne druži, itd... nikada nikoga u svom razredu u srednjoj školi nisam ignorirala, koliko god on bio različit od mene u nekim stvarima.. ne mogu vjerovat da su u tvom razredu svi takvi i da baš nitko ne želi imati kontakta s tobom..

možda te smatraju "čudakom", i možda si ti stvorio nekakav zid oko sebe kojeg se nitko od njih ne usudi srušit..

__________________
http://youtu.be/0yYdStvKu7Mhttp://youtu.be/_bNL57ucFMQ ♥ HS ♥
Malena 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 10:04   #105
Uf,ajmo ovak:
1. Trenutno ih gledam,svi imaju kolektive,grupice itd,za druge ih nije briga.
2. Tu i tamo me neko pita zasto sam sam i sve ostane na tom.
3. Nasao sam si drugu zanimaciju i drugi razlog za srecu.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:13   #106
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Iz između Strmca i Kraljev Vrha (Zagorje,ne želim reći točnu lokaciju). Prosudi koliko ima do prvog većeg grada.
Naj me je..., do prve željezničke stanice imaš maksimalno 15 minuta biciklom. A Zagreb ti je odmah iza ugla.

Bože mili, bogu iza nogu... Da si rekao da si u Bednji, još bi shvatila...
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:49   #107
Pa s vlakom dođem bilo kamo,ali van do prvog grada ima podosta.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:52   #108
Koliko je ono Zabok udaljen, 10 kilometara?
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:22   #109
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Uf,ajmo ovak:
1. Trenutno ih gledam,svi imaju kolektive,grupice itd,za druge ih nije briga.
2. Tu i tamo me neko pita zasto sam sam i sve ostane na tom.
3. Nasao sam si drugu zanimaciju i drugi razlog za srecu.
Misliš da će u Zagrebu biti drukčije ako ne promijeniš svoj stav?
Budi malo agresivan u druženju. Inzistiraj. Nemoj bit mračnjak. Pokaži da ti je stalo. Pogotovo kod ovih pod 2.

"Od koljevke pa do groba, najljepše je đačko doba".

Sreća je potpuno subjektivna stvar. To je odabir koji činimo sagledavajući situaciju, a svaka ima 2 lica.

Jednom je jedan čovjek šetao šumom, kad uoči da ga promatra tigar. Počne bježat, a tigar za njim. Bježao je sve dok se nije našao na rubu litice. Na trenutak je pomislio da je to to. Kad se tigar spremao skočiti na njega i napasti ga, uočio je korijen i krenuo se spušatati po njemu.
Spuštajući se uoči da ga na dnu litice čeka drugi tigar, a kako nevolja nikad ne dolazi sama, i korijen je lagano počeo pucati. U tom trenutku očaja, ugledao je prekrasnu zrelu šumsku jagodu kako raste iz stijene ispred njega. Ubrao ju je i pojeo. Mmmm, kako je slasna bila!

E, pa prijatelju...zaboravi na tigrove i uživaj u jagodi. Carpe diem!
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:02   #110
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Koliko je ono Zabok udaljen, 10 kilometara?
Mislim da je tu negdje,Zabok je prvi veći grad.. ima jedno 20ak minuta vlakom,i uvijek otiđem kad sam u prilici.

edit: 8,8 km je udaljen ... malo sam fulao,pošto nemam auto

Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
...
Sjedi,5

Zadnje uređivanje Lucky Strike : 18.01.2011. at 16:18.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 10:58   #111
Pozdrav. Evo me nakon nekog vremena.. htio sam reć da se mislim nać s starim i pitat ga ozbiljno da se preselim u Zg,te da 4. razz završim u Zg. Nadam se da će me trpit godinu dana. Javim kako će proć razgovor.

LS
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 01:59   #112
Thumbs up

shvaćam točno o čemu pričaš...ako želiš promjenu dobit ćeš je....samo polako...

ja sam u srednjoj isto bila alternativka...nisam se družila s nekom ekipom, jer su svi bili u kurcu po mome...

ali opet sam svaki dan valjala gluposti i smijala se na svoj račun...trebaš biti hrabar!

činiš mi se totalno okey...ali pokušaj svijet gledat malo pozitivnije.

ja sam dijete rastavljenih roditelja i nije mi biilo uvijek lako seljakat se od jednog do drugog mjesta, alii na kraju kad nađeš onu sreću koja je već u tebi jer počinješ ostvarivat snove...onda je to to....

najtužnije je kad čovjek ne zna što želi....tada nastaju sranja!

puno sreće ti želim! I nadam se da ćeš postat uspješan glazbenik i ostat dobar čovjek!!


go and catch your dreams!
silly_lovefool is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 02:14   #113
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Samo da kratko prokomentiram naslov u svom stilu.

Dakle,kao što naslov kaže.. od čega me vrijeme može spasiti?

Konkretno, 3. sam razred gimnazije,živim bogu iza nogu,poprilično usamljen,bez prijatelja,bez cure,bez ikog. Mogu se samo nadati upisu faksa u Zagrebu čisto tako da upoznam nove ljude. Ne izlazim jer je prvi veći grad cca 10km od mene,ne upoznajem nikog.. jednostavno više nemam inspiracije za dignuti se iz kreveta. Svaki dan sve isto,poslije škole me NITKO ne čeka doma,ništa se ne mijenja mjesecima...

Oprostite na topicu,ali sam ovo morao negdje napisati.

LS
Nije problem u tome kaj ti živiš 10 km od prvog većeg grada, već je problem u načinu kojem pristupaš problemu.

Metoda 1 - kafići

Step 1: odaberi kafić koji ti paše (pogledaj malo po netu, raspitaj se) i do kojeg možeš doć.
Step 2: 10 km udaljenosti? Nađi bus, tj. metodu prijevoza do tam vikendom. Dođeš tam (obavezno na šank), cugaš, malo si soliraš (ako nemaš para, nacugaj se prije kafića). Dok si malo popiješ, sfuraš se nekoj ekipici, ili još bolje, nekoj curi. Zabavno bude ti, vjeruj mi. I tak upecaš prijateljstva, frendove i naposljetku curu. Samo se nemoj previše napit' jer nemaš frendova da te spase (zasad).


Metoda 2 - x site za sklapanje prijateljstva/cura/jebanja

Step 1: Raspitaj se po internetu, takvih siteova ima pun kufer.
Primjer: Iskrica, Adult_friend_finder - makar ti si premlad za ovo...

Metoda 3 - tečajevi/treninzi/instrukcije

Sigurno si u nečem dobar u školi, ne? Stavi oglase da daješ instrukcije. Ako hoćeš žensku, dogovaraj instrukcije samo sa curama. Ako ti se koja svidi... reci da ćeš joj davat besplatne instrukcije. Vratit će se.

Ili upiši tečaj kud ide puno cura. Ili muškaraca. Koje god su ti preferencije (ako hoćeš prijateljstva ili cura).

Metoda 4 - otiđi svaki dan kupit x u dućan (ne mora bit svaki dan)

Jednom će ti se dogodit to, da ćeš upoznat curu banalno, u gradu ili na putu nekud. I ona će ti bit najbolja jebačina ikad, vjeruj mi, jer kad ti se nešto dogodi neplanirano, onda je i najbolje.

Metoda 5 - facebook

Nabaci koju dobru slikicu na fejs, malo pročačkaj ko živi blizu tebe, dodaj ga, pošalji koju poruku na inbox.

Dobit ćeš odjebe, no s malo sreće i snalažljivosti imaš pun kufer frendova. Za curu se trebaš više potruditi, ali i to se da preko fejsa.



I zapamti si onu slavnu.

To follow the path: look to the master, follow the master, walk with the master, see through the master, become the master.

Nemoj biti ničiji puppet. Take control. . Jer ako nećeš ti, neko drugi hoće.
__________________
Don't just call me a pessimist. Try and read between the lines.

Zadnje uređivanje Tool : 07.02.2011. at 02:43.
Tool is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:01   #114
Quote:
silly_lovefool kaže: Pogledaj post
ja sam dijete rastavljenih roditelja i nije mi biilo uvijek lako seljakat se od jednog do drugog mjesta, alii na kraju kad nađeš onu sreću koja je već u tebi jer počinješ ostvarivat snove...onda je to to....

najtužnije je kad čovjek ne zna što želi....tada nastaju sranja!

puno sreće ti želim! I nadam se da ćeš postat uspješan glazbenik i ostat dobar čovjek!!


go and catch your dreams!
Malo sam skratio citat. Hm,ja znam što ja želim i to jako dobro.Želim živjeti punim plućima,biti sretan,zaljubiti se.. a trenutno mi mjesto gdje živim to ne omogućuje.. nedostatak potencijalnih cura.. zato baš užasno želim preseliti u Zagreb,jer znam da u ovoj selendri nikad neću naći curu.

Nebitno je što ću postati.. ja se ne bavim glazbom kako bi zaradio ili postao slavan,ja to radim samo iz jednog razloga.. radi čistog gušta. Dobar čovjek? Ja sam govno od čovjeka,povrijedio sam osobu do koje mi je jako stalo,ostao sam bez nje..zauvijek!

@Tool

Metoda 1 - Riješena,ali ne upoznajem neke ljude .. eventualno preko neke ekipe,ne upoznajem nove cure..

Metoda 2 - Napravio sam iskricu,upoznao sam nekoliko ljudi preko foruma.. itd.

Metoda 3 - Tu je glavni dio problema,kod mene nema nigdje tečaj plesa,plivanja ili neke 16te aktivnosti. Jedini način za upoznavanje cura/novih ljudi je preko ekipe.

Nisam dobar u ničem da dajem instrukcije.

Metoda 4 - Metoda 4 također ne pali jer susrećem iste ljude..

Metoda 5 - Hm,e to ne znam kaj bi komentirao.

Zadnje uređivanje Lucky Strike : 07.02.2011. at 15:15.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:16   #115
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Metoda 1 - Riješena,ali ne upoznajem neke ljude .. eventualno preko neke ekipe,ne upoznajem nove cure..

Metoda 2 - Napravio sam iskricu,upoznao sam nekoliko ljudi preko foruma.. itd.

Metoda 3 - Tu je glavni dio problema,kod mene nema nigdje tečaj plesa,plivanja ili neke 16te aktivnosti. Jedini način za upoznavanje cura/novih ljudi je preko ekipe.

Nisam dobar u ničem da dajem instrukcije.

Metoda 4 - Metoda 4 također ne pali jer susrećem iste ljude..

Metoda 5 - Hm,e to ne znam kaj bi komentirao.
Te sve metode su dobre, ali moraš ih pokušati primjenjivati tako da ti se bivša ljubav ne mota po glavi.
No, to je lako reći, a teško učiniti.

Možda griješiš u tome što npr. ideš van da ju zaboraviš, umjesto da si zabriješ u glavi da ideš van da se TI zabaviš i provedeš ugodno vrijeme.

Npr. ubitačna je situacija kad ideš u dućan po čokoladu, i na polici uočavaš samo onu koju si kupovao njoj I ne zaš jel je gorje kupiti tu i doma ju jesti kao otrov za dušu, ili namjerno kupujući neku drugu samo da ne kupiš tu. Ne znam - kad ti se jede čokolada, nemoj ić u dućan, nego otiđu u slastičarnicu gdje nisi nikad bio, a kamoli s njom.

I ovaj onda primjer probaj apstrahirati na ostala područja.
starješina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:31   #116
Uf..

Ja ne izlazim radi toga da bi nekog zaboravio ili radi sebe,ja izlazim radi drugih (svoja 2 best frenda koja me zovu na pijanke ) .. Otiđemo na neku pivu,u birc gdje je barem 300 ljudi. U tom okruženju naravno da ne znam nikog i naravno da mi je jedini način upoznavanja ljudi "upucavanje" i ispitivanje za broj mobitela.. rijetko od koje cure sam uspio dobiti broj,to mi baš i ne ide,ali to je jedini način.

Gdje nisam bio.. grad u kojem ja idem u srednju ima 2 ceste i jedno raskrižje,2 dućana i 2 birca..dakle,bio sam svigdje. Upoznajem nove ljude jedino u Zaboku,gdje zgibam svako malo.

Tu i tamo zgibam i u Zagreb,kod frenda,ali ne upoznajem nove ljude po autobusima,tramvajima,vlakovima.. ništa.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 22:48   #117
Pozdrav,kao i svaka moja tema i ova je dobila točku na i. Ništ od eventualne selidbe u Zagreb,dakle mogu se nadati čudu i upisu faksa u Zagreb (faks nije problem upisat,nego je problem lova za stan).
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 01:55   #118
di su frendice i gitara i pas ?
Pecep is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 07:29   #119
Quote:
Pecep kaže: Pogledaj post
di su frendice i gitara i pas ?
frendice nemam,gitara i pesek su tu.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.