Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2016., 02:11   #1
Macelj - Šentilj

Pozdrav,
idem za koji dan preko macelja i šentilja do graza. Ono što je bitno je ne plaćanje slovenske vinjete.

Kada dođem do naplatne postaje trakošćan i platim cestarinu, kako dalje, jel silazim ili idem direktno na macelj? dalje znam, samo unesem u navigaciju da izbjegava cestarine.
Jaki92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 13:51   #2
Poslije Trakošćana ideš direktno na GP Macelj i dalje prema Sloveniji.Na jednom mjestu,13 km od granice će se obična magistrala pretvoriti u autocestu i odmah na prvom izlazu(razcep Draženci) do kog se ne plaća vinjeta ideš za Ptuj i onda prema Lenartu i Murecku.Imaš ovdje o tome http://bezvinjete.blogspot.hr/ .

Možeš,ako hoćeš,"piknuti" slovensku i austrijsku vinjetu i na Njuškalu,može ih se naći za jeftine novce(80-100 kn obe) sa računom.Jedne prilike sam obe nabavio za 50kn..Ja sam do sada išao 6-7 puta u Graz i uvijek sam ih uzimao preko Njuškala.Slovenske vinjete su ti oko 50 kn,a nađe ih se i za manje,pa sad kako želiš..
ConanZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:06   #3
Hvala.
Jaki92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:55   #4
Quote:
ConanZg kaže: Pogledaj post
Poslije Trakošćana ideš direktno na GP Macelj i dalje prema Sloveniji.Na jednom mjestu,13 km od granice će se obična magistrala pretvoriti u autocestu i odmah na prvom izlazu(razcep Draženci) do kog se ne plaća vinjeta ideš za Ptuj i onda prema Lenartu i Murecku.Imaš ovdje o tome http://bezvinjete.blogspot.hr/ .

Možeš,ako hoćeš,"piknuti" slovensku i austrijsku vinjetu i na Njuškalu,može ih se naći za jeftine novce(80-100 kn obe) sa računom.Jedne prilike sam obe nabavio za 50kn..Ja sam do sada išao 6-7 puta u Graz i uvijek sam ih uzimao preko Njuškala.Slovenske vinjete su ti oko 50 kn,a nađe ih se i za manje,pa sad kako želiš..
I onda kad te zaustavi DARS dobiš bar 500 Eura čestitku.....

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:06   #5
Nece,
Ak je tu i racun ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:00.