Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2009., 15:51   #401
Quote:
dragana_sb kaže: Pogledaj post
nisam baš u toku al imam jedno pitanje...
šta znači IZRADI ZNAČKU ZA PROFIL?
to je neš novo pa me zanima koju svrhu to ima
a to ti je kad netko tko ti nije prijatelj klikne na tebe da vidi više informacija o tebi..
chivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 17:10   #402
Quote:
chivu kaže: Pogledaj post
a to ti je kad netko tko ti nije prijatelj klikne na tebe da vidi više informacija o tebi..
aha...dobro.onda ja to neću dirat..neželim da mi profil gledaju oni koji mi nisu frendovi
tnx
dragana_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:51   #403
E ovako. Veceras sam pokuso upaliti comp. i on se uapli ali se windows uopce ne pokrene tj. radi procesor ali nema nikakvog signala na tipkovnici i ekranu... evo sad se pokrenuo xD

Sad se pitate sta to ima veze s ovom temom ali mozda bi moglo nesto znacit. Naime meni sad uopce ne zeli uci na facebook, kada se pokusam logirati izbaci mi ovo:

Secure Connection Failed
login.facebook.com uses an invalid security certificate.
The certificate will not be valid until 13.12.2006 8:31.
(Error code: sec_error_expired_certificate)

...i bude slicica nekog ko zutog policajca xD

Isto tako mi ne moze da se prijavim na MSN messenger. Da nije nesto do face-a? Moze li vama face?
ButCher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 00:07   #404
hahhaa, datum mi bio na prosinac 2001 godine postavljen :S evo sad sve moze! xD samo sto me nestojebe nod32, pocrvenilo ono oko, odo sad na drugu temu...
ButCher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 14:01   #405
Smile facebok

moze li meni netko pomoci sa fejsom. vec sam napisao u cemu je problem
https://www.forum.hr/images/smilies/smile1.gif
mario93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 10:41   #406
Quote:
mario93 kaže: Pogledaj post
moze li meni netko pomoci sa fejsom. vec sam napisao u cemu je problem
Možeš li ti ponoviti u čemu je problem jer ja ne vidim to tvoje pitanje
Stormbreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 11:18   #407
sorry ako vec ima ovakvo pitanje,ali molim vas da mi odgovorite kako na facebooku postaviti da npr. osoba koju sam ja prihvatila kao prijatelja ne bude drugim mojim prijateljima među prijedlozima za novo prijateljstvo?pliz da mi netko odgovori!!!!
__________________
nebo strpljive voli
Magaivago is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 11:55   #408
Mislim da se to ne može namjestiti.
A ono na naslovnici gore desno ti se automatski stavlja, al to mora bit da su više tvojih prijatelja prijatelji s njim/njom. Onda ti tek dođe prijedlog.
Stormbreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 19:16   #409
Što što ima tako zanimljvog na to FACEBOOKU ????

Molila bih nekog da mi objasni što ima tamo tako zanimljvog. Kao prvo sporo se loada, drugu nemreš pretraživati kak spada profile. Čet koliko sam skužila isto je samo za frendove, mislim koma . Neka mi netko objasni što još to sve može taj facebook jer ja nemam snage to pretraživati skroz je sve nejasno .
preplanula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 19:20   #410
ma ja mislim da bi taj Facebook trebalo ukinut.
i koji je cilj fejsa? postoji li tu kakav smisao? ne, osim što se preseravaš svojim fotkama.
 
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 19:34   #411
Evo ja sam se registrovao pre par dana. Pre nisam hteo, a onda sam video da neko drustvo iz osnovne, a i iz srednje sa kojima nisam u kontaktu ovako mogu jedino da potrazim. Sa nekima sam se nasao i otisao na pice, sa nekima se prvi put cuo posle vise godina ... Mislim bezveze je visiti tamo ceo dan, ali moze biti od koristi ako se koristi za ono zasta je namenjen "da budes u kontaktu sa osobama do kojih ti je stalo"

P.S. Nije bilo potrebe otvarati ovu temu, jer ima jedna namenjena facebook-u.
djura1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 19:49   #412
Facebook je slabo neka zanimacija, više služi za obnavljanje starih kontakata i za održavanje postojećih.
Meni je ok jer sam došla do ljudi koje nisam godinama vidjela ili do ljudi koji su mi dragi a rijetko se stignemo naći ili do ljudi koji žive u nekoj drugoj državi. Traži ljude i pošalji "zahtjev za prijateljstvo" tek tada možeš s njima pričati, možete si međusobno komentirati slike, poveznice... Nekima je to velikaaaaa zabava, a ti vidi, možeš se samo tu i tamo logirati da vidiš jel ima šta novo ili netko tko je tebe tražio
Bebbachica82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 19:50   #413
E da, što se zabave tiče, moram priznati jako sam se zapalila za poker na facebooku
Bebbachica82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 23:39   #414
Pomozite mi!

Na facebooku postoji aplikacija "Friend Facts" u kojoj odgovaraš na tvradnje o prijateljima pozitivno ili negativno...
Naime,što trebam uraditi da vidim tko mi je odgovorio na to pitanje...imam odgovore,ali nema tko je odgovorio na to pitanje...pomozite mi...molim vasssssssssss..........
Teo_654 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 02:07   #415
Ako je to ono što mislim, trebaš i ti odgovarati na pitanja da bi dobivao novčiće ... i određenim brojem novčića kupiš to da vidiš tko je odgovorio na pitanje.
Stormbreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 21:29   #416
Quote:
ButCher kaže: Pogledaj post
hahhaa, datum mi bio na prosinac 2001 godine postavljen :S evo sad sve moze! xD samo sto me nestojebe nod32, pocrvenilo ono oko, odo sad na drugu temu...
Pa pocrvenilo je zato sto, kad si promijenio datum na ispravam onda je NOD "shvatio" da nije updejtan...dddd....pusti i sam ce pozelenit ponovo
__________________
"The world will not be destroyed by those who do evil, but by those who watch them without doing anything." ― Albert Einstein
Jawaracing is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 22:07   #417
Zna li netko što trebam upisati u status da bi se prikazale note?
(kao npr. što je <3 za srce)
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 16:55   #418
da vas tu pitam,možda netko zna... kako da pošaljem link s youtubea nekom tko mi nije frend na fejsu? kad otvorim profil i odem na send message ne otvara mi se onaj dio s attachmentima (koji se otvori kad šaljem poruku nekom frendu). zna netko?
lee lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 17:07   #419
ja imam fejs zbog pokera i da tu i tamo popricam s nekim frendovima s kojima nisam inace bas cesto u kontaktu ili nikad ni nebi da nema fejsa...
oxymoron69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 23:28   #420
Zašto mi ne radi chat?

Zašto mi ne radi chat na facebooku? Ne znam u čemu je problem.
ghostsoldier88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.