Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2014., 03:17   #541
Quote:
ivanu kaže: Pogledaj post
inače prije sam bila kod dr. Silve Babić kod koje sam izgubila puno novaca i živaca, ne moram spominjati da su mi 'problemi' počeli odlaskom kod nje i završili kada sam shvatila neke stvari i odlučila promijeniti ginekologa. razlika u pristupu i odnosu s pacijenticom je nebo i zemlja, ukoliko nekoga zanima mogu napisati nešto više o svom iskustvu s njom. ukratko -
Mene zanima tvoje iskustvo sa dr.Babić..

Idem kod nje zadnjih 5 godina, prvo sam bila jako zadovoljna, ali kako vrijeme ide sve si mislim da ću promijeniti ginelologa :/
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 00:41   #542
bila sam u poliklinici harni, kod dr harni i oduševljena sam. žena je pristupačna, sve mi je fino objasnila, pregled je pokušala učiniti što manje bolnim i puno joj hvala na tome. cijene su takve kakve jesu, ali mi nije žao niti jedne jedine lipe. nažalost rješenje problema nisam našla, a daljnji korak mi je endokrinolog jer imam kuršlus sa hormonima.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 13:44   #543
Pozdrav! Zanima me ima li itko iskustva s dr. Hudiček Martinčić iz Poliklinike GynaeArs? Naime, spremam se za prvi ginekološki i tražim kod koga bi, pa su svi savjeti dobrodošli.
__________________
M. xx
SilverFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 22:28   #544
Zanima me izdaju li svi soc.ginekolozi uputnice i recepte koje prepise privatnik ili prave probleme oko toga? Zeljela bih da me pregleda strucnjak, ali ne zelim davati puste novce na terapiju ako imam pravo besplatno je koristiti. Tako da cu mozda umjesto strucnog socijalca potraziti nezahtjevnog administrativca pa molim preporuke!
subidubiljubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 19:41   #545
Forumasice, da li mi moze tko reci da li dr. Komadina Estatiev radi i subotom? Ili samo po dogovoru? Da li se subotom više naplačuje ako je po dogovoru? Ima li tko kakva iskustva? Neugodno mi je zvati i ispitivati, mozda od vas tko ima vise iskustva.
bijeli cvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 17:32   #546
Pozdrav!
Zanimaju me iskustva sa Dr. Boras iz poliklinike Nola i kakve su cijene.
Hvala!
__________________
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san!
Temy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 15:04   #547
Drage žene,

molim savjet i preporuku za ginekologa u Zgb. Imam "svog socijalnog" ali cujem da je postao koma i nekako nemam volje otici provjeriti koliko je to istina.
Radije bih platila privatnom, cisto pregled i provjeru jel sve okej prije prve trudnoce... koju imamo u planu...

I da, ne, nikak nije ok ne ic redovito na preglede...

gledam komentare po netu, ali sto vise citam, sve sam zbunjenija... neki savjet super bi dosao! Hvala!
__________________
LP.
LolaPetite is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 19:31   #548
Quote:
Temy kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zanimaju me iskustva sa Dr. Boras iz poliklinike Nola i kakve su cijene.
Hvala!
Ja sam njena pacijentica i jako sam zadovoljna. Doktorica je pazljiva kod pregleda i uvijek sve lijepo objasni.
Za cijene najbolje nazvati polikliniku Nola.
noovember is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 15:10   #549
Pozz ženske!

Treba mi preporuka za ginekologa koji me neće siliti raditi papu, naime radila sam ju u drugom mjesecu i sve je bilo oki...
Znači trebam pregled i savjet, ne želim plaćati opet papu, a moja HZZO gin će me realno teško primiti u idućih mjesec dana...

Isto tako da je neka normalna cijena, znači do 350kn za pregled i UVZ....

Hvala
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 15:24   #550
Mislim da 350kn za pregled i uzv u Zagrebu nisam platila pa jedno od 2002. ako i onda

Samo pregled spekulumom + palpacija ti je 200kn min, uzv 250kn min. Najmanje od toga svega ide na papu, mislim da je samo uzimanje uzorka 100kn.
Znaci ne gine ti 450-550kn ovisno o ordinaciji, osim ako upiknes nesto preko onih groupon sajtova.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 15:27   #551
Hvala ti za ideju, potpuno sam zaboravila na te sajtove!!!

Idem sad malo pretražiti ..
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 15:59   #552
dr Sanja Gršić-Burić iskustva plssss?
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 07:39   #553
Probaj nazvati dr. Tomića, ima ordinaciju u Voćarskoj, blizu Medicine. Super doktor, a ima ok cijene.
froger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 10:08   #554
dr.sc. Erden Radončić

Pozdrav svima!

Htjela bih samo pohvaliti dr. Radončića i možda na taj način nekome pomoći pri lakšem odabiru ginekologa..
Naime, nisam se uspjela osobno susresti (za sada) sa spomenutim liječnikom, ali smo dosta komunicirali putem maila, i dao mi je izvrsne savjete i zaista je birao riječi s obzirom da imam ozbiljnijih ginekoloških tegoba, tako da imam samo riječi hvale.. Mislim da radi u Poliklinici "Vili" ukoliko sam dobro razumijela.

Eto, toliko od mene.
Lijep dan svima
__________________
˝A ship in port is safe, but that's not what ships are built for˝.
Calistam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 17:22   #555
dr. Kraljević

Pozdrav svima,

zanima me ako netko ima iskustva s dr. Kraljevićem koji ima privatnu praksu, a i radi u Vinogradskoj. Kakva su vam bila iskustva na porodu? Ako on ne bude dežuran u vrijeme vašeg poroda, porodi li vas svejedno ako ste se tako dogovorili? I naplaćuje li on porod?
Hvala!
ihaaa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 01:43   #556
Quote:
Dora-Maar kaže: Pogledaj post
Mene zanima kakva su iskustva s dr. Snježanom Belak? Već dugo tragam za dobrim ginekologom, a dvoumim se između nje i Tihane Mazalin. Za dr. Mazalin sam već čula sve najbolje
Mazalin je definitivno bolji izbor! Radila je prije u Eljugi i stvarno je super doktorica, strpljiva, otvorena za sva pitanja, imam samo najbolje za reći o njoj! Eljuga mi je općenito dobra privatna ginekološka ordinacija, kod njih sam išla godinama, dok nisam prestala raditi pa sam morala potražiti jeftiniju alternativu.

Otišla sam kod Belak (ponuda dana) i je, ok je ženska ovako, sve detaljno odradi, ali ono što je kasnije uslijedilo, možda ni ne smijem tu komentirati, ali riskirat ću opomenu
Pregled ok i onda čekam nalaze.. dođu nalazi, upala, mješovita flora,i dobijem recept za sebe i dragog, s tim da je za mene recept za vaginalete bio dupli odnosno za vaginalete za 12 dana + ove što ih reklamiraju lady comfort (jel moram reći da prve koštaju preko 100kn, a ni ove druge nisu ništa jeftinije , a samo su 2 u pakiranju?!) + kremu za dragog.
Sve ja to nabavim (osim l.comfort) u apoteci koju mi je preporučila da bi mogli uzeti taj printani recept - tu naravno nema veze s dopunskim, platim preko 100kn sve zajedno i onda krenem razmišljat

Da, blesavo nakon što sam sve već nabavila... i mislim si pa nemam nikakvih problema, a ove duple vaginalete i još krema za dragog zvuče ono kao da imam upalu žešću, a nikakvih simptoma ni on ni ja nemamo.

Niš, odem po drugo mišljenje, kod socijalnog kod kojeg sam prijavljena i dobro, ispadne upalica, ali toliko nebitna i neznantna, dobila sam vaginalete za par dana, koje sam platila 6 kn!!! A za dragog niš jer to što je i bilo, bilo je jer sam se očito malo nahladila ili od stresa i nije nešto što moramo oboje liječiti.

Ma premrla sam, nikada nikakvih problema, osim mioma koji stagnira budući da sam na pilulama, bila sam izvan sebe kad sam vidjela nalaze i recept za ono skoro pola mjeseca stavljanja vaginaleta, JA koja sam ih koristila do sada samo jednom isto zbog stresa i uvijek dobrih nalaza...

Eto to je moje iskustvo s tom doktoricom... (trčanje za zaradom/veza s tom apotekom ili čisto mjera opreza ili zamjena nalaza - s obzirom da je nakon mene taj dan bila cura koja im je stalno dolazila zbog gljivica... ne znam!) naravno nisam napravila ništa da vratim vaginalete ili tražim povrat love, još stoji u zraku i ako ima netko neki savjet što eventualno mogu napraviti u ovakvoj situaciji, molim podijelite!
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 13:44   #557
Zna tko kako se kreću cijene u Poliklinici Podgajski? Pregled+uzv.
I jel bio tko nedavno kod njih?
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 11:45   #558
Jeli bio tko u poliklinici Profozić na Trnju? Trebao bih jedan info...
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 16:15   #559
Pozdrav!
Trebala bi preporuku za privatnog ginekologa kod kojeg je moguce napraviti hsg ili hssg.
Mislila sam kod dr.Harni,ali sam procitala dosta negativnih komentara :/.
majacujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 19:54   #560
Pozdrav imam 19 godina i studiram prvu godinu faksa, nisam nikad bila na pregledu pa ne znam kako to ide i kako se cijene krecu.. Pa ako imate preporuku za neku dobru doktoricu koja bi imala razumijevanja i postavljala pitanja posto ja ne znam kako bi i sto.. Zanima me za obican pregled sto sve trebam napravitu i htjela bi kontracepcijske pilule?
Hvala puno unaprijed ��

Zadnje uređivanje pepily : 13.01.2016. at 19:56. Reason: zaboravila sam navesti da je mjesto Zagreb
pepily is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.