Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2011., 14:43   #4421
u vezi ove najnovije vijesti moglo bi biti sasvim izvjesno da se ona teško nosi s njegovom popularnošću i karizmom. Seriji predstoje nove sezone, jako je popularna, gl. glumica je u središtu zbivanja; sve to može utjecati na tako mladu osobu i ako je sklona ljubomori...??? što vi mislite?
aysha is offline  
Old 10.07.2011., 16:39   #4422
Neznam mislim da je to dosta napuhano,znam da vjerojatno joj nije lako ,kao i svim ženama koje vole svoje muževe,i još kad je popularan u javnom životu ,kad pročita u novinama,gleda na tv,itd..., non stop ih rastavljaju,nalaze ljubavnice,susreču novinari pa postavljaju glupa pitanja.Iskreno ako je to istina dosta je ona to i dugo potiskivala,sada me zanima ako je on čist ,dali če stati pred novinare i reči im što ih ide i da ih puste na miru,a ne se samo smiješkati......Makar na zadnjem snimku mi ona ne djeluje kao ljubomorna i potištena žena( možda nešto troši ).

Zadnje uređivanje delfin21 : 10.07.2011. at 16:49.
delfin21 is offline  
Old 10.07.2011., 16:44   #4423
Quote:
aysha kaže: Pogledaj post
Dobro vam jutro drage moje!

gledam sad halva tvoj kolaž (maslinasti): kakav on ima pogled, kako on iznese taj osjećaj to je čak i opisati teško ali kad ga gledaš znaš da je to upravo ono pravo; stvarno ima dijelova gdje je prefantastičan.

NVLJ i xolile i ja volim diskretnije ljubavne scene a to gunđanje u tekstovima je "da se malo ostavi dojam" davno sam jednom gledala film u kojem se dvoje zaljube i naznaka ninjihove provedene noći je bila kad ju on ujutro pita "Lice ti je crveno? Zbog čega? Zašto?" Ona se postidi i pokaže na njegovu bradu (nisu se sporazumijevali istim jezikom) i on tek tada shvati pa se i on malo zbuni. To je bilo tako dobro, tako puno i nježnih emocija i erotike, ma predobro. Eto...
Cenzura može i donijeti dosta dobroga, raspaliti maštu režiseru, pojačati naboj i tako to.
delfin sladak je onaj gifić
srogac hvala za nove fotke- halit se opet udebljao, opustio i navalio, al´ ti bikovi vole jesti a i kile ih vole, znam jer imam jednog - samo moj ih sve potroši jer su mu dinamični sportovi opsesija - kad roni primjerice 3-4 sata uzastopno bukvalno izađe mršaviji iz vode; halite! navlaći to odijelo i pod vodu!
Nema na čemu.

Halit se je tako barem izgleda malo udebljao.I ja sam to primejtila. Ali kako si ti već savjetovala ,s ronjenjem će skinuti kile. Meni ne smeta jer meni nije previše debeo Halit . Neki muškarci su punu više debeli.

Ali moram da priznam da me Halit podsjeća na mog očuha zbog brade ponajviše. Za razliku od mog očuha Halit nema sive brade, kao što je moj očuh na kraju imao.

Quote:
aysha kaže: Pogledaj post
u vezi ove najnovije vijesti moglo bi biti sasvim izvjesno da se ona teško nosi s njegovom popularnošću i karizmom. Seriji predstoje nove sezone, jako je popularna, gl. glumica je u središtu zbivanja; sve to može utjecati na tako mladu osobu i ako je sklona ljubomori...??? što vi mislite?
Izgleda da novinari kad ne mogu naći ništa o Halitu i Berg onda pišu svašta. Ne vjerujem ja previše u ono što piše u novinama, već sam par puta napisala. Meni je to sve malo čudno. Berg pa ljubomorna. Pa da posjećuju bračnog terapeuta.

Ali meni na slikama izgledaju jako sretni. Pa mislim, da Berg nema razloga za ljubomoru.

Quote:
delfin21 kaže: Pogledaj post
Neznam mislim da je to dosta napuhano,znam da vjerojatno joj nije lako ,kao i svim ženama koje vole svoje muževe,i još kad je popularan u javnom životu ,kad pročita u novinama,gleda na tv,itd..., non stop ih rastavljaju,nalaze ljubavnice,susreču novinari pa postavljaju glupa pitanja.Iskreno ako je to istina dosta je ona to i dugo potiskivala,sada me zanima ako je on čist,dali če stati pred novinare i reči im što ih ide i da ih puste na miru,a ne se samo smiješkati......Makar na zadnjem snimku mi ona ne djeluje kao ljubomorna i potištena žena( možda nešto troši ).http://img810.imageshack.us/img810/4633/99rjaaami9.jpg
Baš tako i ja mislim. Neka stane pred novinare pa jim kaže šta jim ide, pa neka jih onda puste na miru. Ni meni ne izgleda Berg kao ljubomorna i potištena.

Zadnje uređivanje srogac2 : 10.07.2011. at 18:00.
srogac2 is offline  
Old 10.07.2011., 16:53   #4424


Ne znam od kud je isplivao ovaj clanak, ali cisto sumnjam da bi u prolazu, na cesti, novinarima rekli da idu bracnom savjetniku. Ne vjerujem u to! Oni su divan par prekrasnih ljudi, obadvoje bi mogli biti ljubomorni, ali njihovi zaljubljeni pogledi govore vise od rijeci i zato ja ne vjerujem u to

Bina Sabiona pogledaj pp (gornji desni ugao) ispod Bok, Bina!

Quote:
Delfin - ..... ne djeluje kao ljubomorna i potištena žena( možda nešto troši
Vjeruj mi trosi ona Halitpirin na veliko i to originale , a ne kao mi genericki

Zadnje uređivanje halva : 10.07.2011. at 17:37.
halva is offline  
Old 10.07.2011., 17:02   #4425
Quote:
halva kaže: Pogledaj post
http://img809.imageshack.us/img809/5546/page81.jpg

Ne znam od kud je isplivao ovaj clanak, ali cisto sumnjam da bi u prolazu, na cesti, novinarima rekli da idu bracnom savjetniku. Ne vjerujem u to! Oni su divan par prekrasnih ljudi, obadvoje bi mogli biti ljubomorni, ali njihovi zaljubljeni pogledi govore vise od rijeci i zato ja ne vjerujem u to

Bina Sabiona pogledaj pp (gornji desni ugao) ispod Bok, Bina!



Vjeruj mi trosi ona Halitpirin na veliko i to originale , a ne kao mi genericki
Baš tako. I ja mislim da oni ne bi u prolazu odmah prvom novinaru rekli da posjećuju bračnog terapeuta.

Vjerujem ja Halva, da ona troši original Halitpirin, ne kao mi generički

Zadnje uređivanje srogac2 : 10.07.2011. at 17:53.
srogac2 is offline  
Old 10.07.2011., 17:47   #4426
halva,svaka ti čast baš mi ga onako polako spusti
delfin21 is offline  
Old 10.07.2011., 18:44   #4427
Quote:
delfin21 kaže: Pogledaj post
halva,svaka ti čast baš mi ga onako polako spusti
Sorry, al' jos sad se smijem tvom pitanju osvjezila si mi dan
halva is offline  
Old 10.07.2011., 18:52   #4428
kolaž



srogac2 is offline  
Old 10.07.2011., 19:16   #4429
Quote:
halva kaže: Pogledaj post
http://img809.imageshack.us/img809/5546/page81.jpg

Ne znam od kud je isplivao ovaj clanak, ali cisto sumnjam da bi u prolazu, na cesti, novinarima rekli da idu bracnom savjetniku. Ne vjerujem u to! Oni su divan par prekrasnih ljudi, obadvoje bi mogli biti ljubomorni, ali njihovi zaljubljeni pogledi govore vise od rijeci i zato ja ne vjerujem u to

Bina Sabiona pogledaj pp (gornji desni ugao) ispod Bok, Bina!



Vjeruj mi trosi ona Halitpirin na veliko i to originale , a ne kao mi genericki
Super napisano i potpisujem podvučeno.
srogac2 is offline  
Old 10.07.2011., 19:28   #4430
evo članak,,http://magazin.haberturk.com/herkes-...ce=twitterfeed
delfin21 is offline  
Old 10.07.2011., 19:41   #4431
Halitov / Onurov osmijeh me obara s nogu

srogac2 is offline  
Old 10.07.2011., 22:19   #4432
Da li se jos netko sjeca kucnih posjeta? Mislim da bi svima koji posjecuju ovaj pdf jedan dr dobro dosao

halva is offline  
Old 10.07.2011., 22:32   #4433
srogac2,hocu i ja da pogledam u pp kao sto si napisala Bina Sabioni , tj.posalji i meni ako ti nije tesko ta uputstva za slike.Mozda necu razumeti,ali bar da pokusam.Vec sam htela da idem kod nekog fotografa na casove.
Xolile is offline  
Old 10.07.2011., 22:37   #4434
baš su će,če ovdje u prirodi....
delfin21 is offline  
Old 10.07.2011., 22:50   #4435
zar njima treba terapeut,bože...ovo je slika od sinoć iz restorana
delfin21 is offline  
Old 10.07.2011., 22:51   #4436
[QUOTE=srogac2;34769771]Halitov / Onurov osmijeh me obara s nogu

ova je slika predobra, podsjeti me iz koje je epke.

Delfin i halva genijalna dvosmislenost, iskidala sam se od smijeha. Zamislite samo, mi sad imamo barem generičke ali kako je bilo fanovima kad nije bilo takvih medikamenata sve te tehnike, veza, interneta, odnosno halitpirina.
aysha is offline  
Old 10.07.2011., 22:54   #4437
Unhappy Molba

Super ste .Verujem da Bina Sabiona zatrpana pp-ima.
Evo već celih sat vremena pokušavam da nađem jedan video snimak.Ubeđena sam da sam ga videla na BG forumu, ali sada ne mogu da ga nađem.
Video je iz serije "Beskrajna pesma".Ljubavna scena između Berg i Bulenta.Šeh nikad onako nije ljubila Onura.To treba da vidite.Ona Halitova ljubavna igranja u VS su ništa za ovo.Pitam se ko ovde treba da bude ljubomoran.Lepe moje, znam da se sve šunjate po forumima, ako naiđete na taj video, dajte link
Sećam se da nam je Milidrak pisala o toj sceni i rekla-Kako se ova Berg ljubi.
Ne bih se obazirala na to što pišu, jer B/H veoma dobro čuvaju svoju intimu.Leto je, nema događanja,pa hajde malo da čeprkamo i izmišljamo.Samo nek se diže prašina.Kad nemaju o čemu, onda je i natpis na majici materjal za raspravu.Dokon pop i jariće krsti.
Ja znam zašto je Halit onako žustro hodao, noseći Alija.Dete još nosi pelene, a na ovoj vrućini to baš i ne miriše lepo.Verovatno su žurili na presvlačenje i da ga sklone sa sunca.Posle onog napada, nije baš poželjno da bude izložen suncu.Bar su u moje vreme tako savetovali lekari.
pozorištance is offline  
Old 10.07.2011., 23:17   #4438
Quote:
pozorištance kaže: Pogledaj post
Super ste .Verujem da Bina Sabiona zatrpana pp-ima.
Evo već celih sat vremena pokušavam da nađem jedan video snimak.Ubeđena sam da sam ga videla na BG forumu, ali sada ne mogu da ga nađem.
Video je iz serije "Beskrajna pesma".Ljubavna scena između Berg i Bulenta.Šeh nikad onako nije ljubila Onura.To treba da vidite.Ona Halitova ljubavna igranja u VS su ništa za ovo.Pitam se ko ovde treba da bude ljubomoran.Lepe moje, znam da se sve šunjate po forumima, ako naiđete na taj video, dajte link
Sećam se da nam je Milidrak pisala o toj sceni i rekla-Kako se ova Berg ljubi.
Ne bih se obazirala na to što pišu, jer B/H veoma dobro čuvaju svoju intimu.Leto je, nema događanja,pa hajde malo da čeprkamo i izmišljamo.Samo nek se diže prašina.Kad nemaju o čemu, onda je i natpis na majici materjal za raspravu.Dokon pop i jariće krsti.
Ja znam zašto je Halit onako žustro hodao, noseći Alija.Dete još nosi pelene, a na ovoj vrućini to baš i ne miriše lepo.Verovatno su žurili na presvlačenje i da ga sklone sa sunca.Posle onog napada, nije baš poželjno da bude izložen suncu.Bar su u moje vreme tako savetovali lekari.
evo ti link prijateljice,mislim da je to...http://www.youtube.com/watch?v=tyADXoRAGX0počinje oko 4.50min.
delfin21 is offline  
Old 10.07.2011., 23:48   #4439
http://www.vecernji.hr/slika-640x348...l-slika-260045
HVALA CURE DOBILA SAM VASE INSTRUKCIJE NEZNAM JESAM LI USPJELA OVO JE SAMO PROBA -
Bina Sabiona is offline  
Received Infraction
Old 10.07.2011., 23:54   #4440
[QUOTE=aysha;34772183]
Quote:
srogac2 kaže: Pogledaj post
Halitov / Onurov osmijeh me obara s nogu

ova je slika predobra, podsjeti me iz koje je epke.

Delfin i halva genijalna dvosmislenost, iskidala sam se od smijeha. Zamislite samo, mi sad imamo barem generičke ali kako je bilo fanovima kad nije bilo takvih medikamenata sve te tehnike, veza, interneta, odnosno halitpirina.
Aysha, sliku sam skinula sa bugarskog foruma. Sutra ću ti javiti iz koje je epizode jer moram potražiti iz koje epizode je.

Quote:
Bina Sabiona kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/slika-640x348...l-slika-260045
HVALA CURE DOBILA SAM VASE INSTRUKCIJE NEZNAM JESAM LI USPJELA OVO JE SAMO PROBA -
Čestitam uspijela si.

Ali jedan dobronamjeran savjet. Nemoj pisati velikim slovima ceo tekst, jer je to na netu vikanje, pa češ dobiti crveni karton. Moderatori ako pišeš ceo tekst velikim slovima davaju crveni karton.

Zadnje uređivanje srogac2 : 11.07.2011. at 00:41.
srogac2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.