Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 10:08   #8001
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
ova
https://global.rakuten.com/en/store/...4987241139293/
rekla bih da je neutralan podton, zaista jako lagana, tek toliko za prekriti crvenilo i sl, super za plazu. ne volim nikako one teze spf koji bijelo ostavljaju
Ima li sanse da isprobas pece li za oci kad zaronis?
Mozda da isprobas u lavabou ako je prehladno za kupanje?

Quote:
mariane engel kaže: Pogledaj post
Moram podijeliti svoje oduševljenje Missha Time revolution nutritions tonerom. Apsolutno savršenstvo za moju kožu. Nije tekući, malo je gušći, brzo se upija i prekrasno osvježi i navlaži kožu. Jedina zamjerka na ambalažu- teška, preteška staklena boca.
Stavljam ga prije Time revolution seruma. Lice mi je prekrasno, ne pamtim kad sam tako bila zadovoljna.
Pa dobro, hoce nam sad i to trebati?.....
:trkdavidimimalisampleova:

Edit: ne pronalazim nista s tim imenom na ebayu, moze link?


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 24.09.2017., 10:12   #8002
Inace, bas sam sad maloprije u kupaoni razmisljala....

Toliko toga sam uspjela isprobati zahvaljujuci vama, drage cure, ne mogu ni izbrojati silne dekante i semplice koje ste mi poslale tijekom naseg druzenja na temi.
Jako sam vam zahvalna na tome i jako vas volim

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 24.09.2017., 10:45   #8003
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Inace, bas sam sad maloprije u kupaoni razmisljala....

Toliko toga sam uspjela isprobati zahvaljujuci vama, drage cure, ne mogu ni izbrojati silne dekante i semplice koje ste mi poslale tijekom naseg druzenja na temi.
Jako sam vam zahvalna na tome i jako vas volim

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Koji divan izljev nježnosti za čitati uz jutarnju kavu Ali ne samo semplići i dekanti, bez toga bi valjda preživjeli, već pozitiva koja se tu širi je posebno zato jer je onak, bezuvjetna

@Ivie - ja trenutno nemam ništa fermentirano, pa nemam iskustvo nego sam to pročitala negdje na netu ali sad ne mogu pronaći

@dinjo - za hiperpigmentaciju ovo http://www.wishtrend.com/skin-care/1...wishtrend.html - menni je jako hvalila smanjenje opsega tih pjegica
Frecume is offline  
Old 24.09.2017., 10:48   #8004
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Koji divan izljev nježnosti za čitati uz jutarnju kavu Ali ne samo semplići i dekanti, bez toga bi valjda preživjeli, već pozitiva koja se tu širi je posebno zato jer je onak, bezuvjetna



Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 24.09.2017., 11:41   #8005
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ima li sanse da isprobas pece li za oci kad zaronis?
Mozda da isprobas u lavabou ako je prehladno za kupanje?


Pa dobro, hoce nam sad i to trebati?.....
:trkdavidimimalisampleova:

Edit: ne pronalazim nista s tim imenom na ebayu, moze link?


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Da nije to možda proizvod s ovog linka?
http://www.ebay.com/itm/302350342292

I cosdna:
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_56c3292290.html

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Inace, bas sam sad maloprije u kupaoni razmisljala....

Toliko toga sam uspjela isprobati zahvaljujuci vama, drage cure, ne mogu ni izbrojati silne dekante i semplice koje ste mi poslale tijekom naseg druzenja na temi.
Jako sam vam zahvalna na tome i jako vas volim

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk


Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post

@dinjo - za hiperpigmentaciju ovo http://www.wishtrend.com/skin-care/1...wishtrend.html - menni je jako hvalila smanjenje opsega tih pjegica
Točno!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 24.09.2017., 11:58   #8006
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Inace, bas sam sad maloprije u kupaoni razmisljala....

Toliko toga sam uspjela isprobati zahvaljujuci vama, drage cure, ne mogu ni izbrojati silne dekante i semplice koje ste mi poslale tijekom naseg druzenja na temi.
Jako sam vam zahvalna na tome i jako vas volim

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Dijelim tvoju zahvalnost, divne ste curke

Wishtrend imam, neobicno zagladi lice, fina blaga neagresivna mandelična kiselina koja me uopce ni malo ne iritira i ne zateže. Za hiperpigmentacije ću vidjeti duljim korištenjem. Nisam požalila kupnju.
Princez Krafna is offline  
Old 24.09.2017., 14:27   #8007
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Da nije to možda proizvod s ovog linka?
http://www.ebay.com/itm/302350342292
Ako je, preskacem definitivno, malo mi je too much za 40 ml.


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 24.09.2017., 15:35   #8008
Da pitam ovdje, mozda neko od vas zna: da li koristite one rolere napravljene od poludragog kamena zada? Da li ga je neka od vas narucivala preko aliekspresa mozda i da li ima preporuku za selera? Hvala puno!
papavero is offline  
Old 24.09.2017., 16:13   #8009
kad ste vec kod zahvala i sirenja pozitive, da kazem da vas i ja sve volim
pola stana mi izgleda kao apoteka sa svim onim malim kutijicama u kojima su razni dekanti koje ste mi poslale.

btw, Rinchi, sutra ranom zorom saljem samplice, zaguzvalo mi se bilo u petak i jucer pa nisam stigla poslati jer mi je i bubble koverti ponestalo.


isprobavam dalje maske, nakon poduze stanke.
ne svidjaju mi se leaders maske, prehranjive su mi, nesto u stilu innisfree. uvijek poslije sjajim i mastim se.
sinoc sam isprobala propolis, a prije ljeta moisture variantu.
http://www.ebay.com/itm/LEADERS-Medi...gx3SrOVVkVVicg

jeftine su, ali nista narocito.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 24.09.2017., 16:31   #8010
Cure sta sa uzmem za suzavanje pora?
Razmisljam o J.one jelly packu samo me zanima kako bi suhokoscu odgovarao
andyca is offline  
Old 24.09.2017., 18:15   #8011
http://www.ebay.com/itm/MISSHA-Time-...oAAOSwFJBZP2sj
Eto, to je taj toner koji sam hvalila jutros. Esenciju čiji ste link prikazale, nisam probala. Istina, imam njen tester doma, ali nisam ga otvorila. Toner obožavam i vrijedi svake kune (lipe, eura, centa.....bilo čega).
Što se tiče istoimenog seruma, paše mi. Čitala sam niz recenzija o njemu. Neki kažu da je sličan sastavom slavnom ESTEE LAUDER serumu, a neki da mu nije ni do koljena. Meni paše, a od Estee Lauder sam se bila osula po čelu.
mariane engel is offline  
Old 24.09.2017., 19:03   #8012
Samo da se javim - vratila se s godisnjeg i procitala zaostatke. Malo ste me razocarale, u 23 dana ste ispisale samo 40 stranica
Sto sam naucila iz procitanog:
1. imam mizon snail wrinkle... sleeping pack umjesto good night wrinkle... sleeping packa, ocito nisam bila pazljiva kod narudzbe. Ovaj mi je najbolji od svih probanih, ali naravno da me sad svrbi kakav je good night sleeping pack
2. moram hitno nesto narucit

Na godisnjem sam koristila papa recipe set, sad ga koristim vec mjesec dana ujutro i navecer i svega imam jos. Meni je odlican, osim sto mi od njega izlaze neki sitni pristici po licu, uglavnom oko nosa i usta. Steta, bas mi je koza lijepa od njega... Jutros sam odradila uobicajenu rutinu - cosrx low ph umivalica, meishoku, hl premium i farmstay invisible difference toner, ye efektor, innisfree jeju lava essence i crna mizonka. Stanje s pristicima je vec daleko bolje.

Narucila bih vitamin c, nisam sigurna da li da uzmem melano ili the ordinary. Ima li netko da je koristio oba?
Takodjer se ne sjecam, prije godisnjeg sam pitala za preporuku, imam sitne bijele mitesere po bradi a nisam sigurna koja kiselina bi bila dobra za to (inace normalna/mijesana dehidirirana). Imala sam spremljeno u biljeskama ali sam na godisnjem ostala bez mobitela...
Maria Flores is offline  
Old 24.09.2017., 20:06   #8013
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Takodjer se ne sjecam, prije godisnjeg sam pitala za preporuku, imam sitne bijele mitesere po bradi a nisam sigurna koja kiselina bi bila dobra za to (inace normalna/mijesana dehidirirana). Imala sam spremljeno u biljeskama ali sam na godisnjem ostala bez mobitela...
BHA. I odmah preporuka za Clearasil blazinice iz dm-a (znam da sam nekima već s tim dosadna ali s njima sam se konačno riješila tih začepljenih komedona pa mi je to stvarno big deal u životu ).
A ako ti je bitno da je azijsko-onda cosrx bha

Nedjelja navečer. Vrijeme za fiddy metodu s iope uljem
Frecume is offline  
Old 24.09.2017., 20:14   #8014
Quote:
Lauren kaže: Pogledaj post
Imamo li kakvih recenzija za Mizon good night white sleeping pack? To je ova:

http://www.ebay.com/itm/MIZON-Good-N...oAAOxyBjBTRPw5

Cijena joj je sitnica, pa nek se nađe
Neloša sleeping maska, moja prva. Hidratizira i smiri, dobra za početak.

Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
radi se o KUKUI ulju
Baš sam te se sjetila kad sam zadnji put pisala post o skorašnjim neradnim danima u Južnoj Koreji, ti si bila naš informator.
Hvala za ovu recenziju kukui ulja, ja sam imala isto nešto s njim, ne znam više. Cure i ja volimo Ogyxovo kukui ulje u spreju - za kosu. Ono, znam da je pošteno "razvodnjeno" da bi se uopće moglo špricati, ali i tako razrijeđeno je

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Koji divan izljev nježnosti za čitati uz jutarnju kavu Ali ne samo semplići i dekanti, bez toga bi valjda preživjeli, već pozitiva koja se tu širi je :top: posebno zato jer je onak, bezuvjetna
TO!!! I sama sam to ne jednom pomislila.

Quote:
papavero kaže: Pogledaj post
Da pitam ovdje, mozda neko od vas zna: da li koristite one rolere napravljene od poludragog kamena zada? Da li ga je neka od vas narucivala preko aliekspresa mozda i da li ima preporuku za selera? Hvala puno!
moj link je mrtav, biraj:
https://www.ebay.com/sch/i.html?_fro...sager&_sacat=0
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 24.09.2017., 20:47   #8015
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
BHA. I odmah preporuka za Clearasil blazinice iz dm-a (znam da sam nekima već s tim dosadna ali s njima sam se konačno riješila tih začepljenih komedona pa mi je to stvarno big deal u životu ).
A ako ti je bitno da je azijsko-onda cosrx bha

Nedjelja navečer. Vrijeme za fiddy metodu s iope uljem
Hvala Probat cu prvo s tim blazinicama, prije cu do njih doc nego do cosrx
Maria Flores is offline  
Old 24.09.2017., 20:50   #8016
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Hvala Probat cu prvo s tim blazinicama, prije cu do njih doc nego do cosrx
Samo strpljivo, ne nestanu preko noći
Frecume is offline  
Old 24.09.2017., 21:13   #8017
S obzirom da sam do nedavno i sama bila u zabludi po pitanju stanja moje koze, dijelim clanak na koji sam slucajno naletjela a prekrasno objasnjava razliku izmedju suhe i dehidrirane koze. Recimo, nikad mi nije bilo jasno zasto mi puder uvijek nestane s lica...

Frecume, vidim da ima 2 vrste ovih blazinica, si koristila plave ili roza?
Maria Flores is offline  
Old 25.09.2017., 07:50   #8018
Cure, dajte nemojte mi to radit!
Čitam zadnjih par stranica i sad sam naručila propolis effector
Uspjela sam se nekako suzdržati da ne uzmem i tosowoong (kao korak prije efektora, jel)
kukumka is offline  
Old 25.09.2017., 08:18   #8019
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Cure, dajte nemojte mi to radit!
Čitam zadnjih par stranica i sad sam naručila propolis effector
Uspjela sam se nekako suzdržati da ne uzmem i tosowoong (kao korak prije efektora, jel)
Pa nisi napravila ništa što nisi trebala napraviti

Nego, pitanje: ako melano c losion/toner spušta ph kože i odmah nakon njega može se staviti c vitamin, može li se isti losion/toner koristiti u istu svrhu i prije bha? Iako je on zapravo aha?
XenaRatnica is offline  
Old 25.09.2017., 08:58   #8020
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Pa nisi napravila ništa što nisi trebala napraviti

Nego, pitanje: ako melano c losion/toner spušta ph kože i odmah nakon njega može se staviti c vitamin, može li se isti losion/toner koristiti u istu svrhu i prije bha? Iako je on zapravo aha?
Vjerujem da to pitas zbog obrnute abecede u koristenju kiselina...ali hajmo ne biti štreberice nego pokušati razmišljati logično: rekla bih da nema veze sto je on aha, glavno da spusti ph kože Ja koristim ph adjuster koji sadrzi aha/bha. E sad, nakon što si stavila taj melano toner i bha, onda nakon ne bi mogao vitamin c. Tako ja mislim
Frecume is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:43.