Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 16:19   #8501
Quote:
kimi987 kaže: Pogledaj post
apropo moje situacije s mullerom, da vas obavijestim da mi se clinique ispričao zbog mullera, tražili su me moju adresu i danas je stigla kremica za lice, umivalica i ruž. stvarno su me jako obradovali pa sam morala to podijeliti s vama
Čestitam!
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:13   #8502
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja vidjela ima Fair,Light,Nude i neke dvije nijanse koje valjda ne idu samostalno, Brightener i još neka. Ne znam čemu to služi baš. valjda će mi ta Fair biti ok. Sad imam neki Evelin korektor ali mi je težak nekako.Sjedi odozgo.
Ajmeeee...kod nas samo ta dva. A i u Njemačkoj sam našla samo ta dva.
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:23   #8503
Quote:
*Angel* kaže: Pogledaj post
Ajmeeee...kod nas samo ta dva. A i u Njemačkoj sam našla samo ta dva.
Sad sam gledala na netu i negdje valjda ima i medium. Ja sam gledala te dvije svjetlije i držala sam u ruci tu Brightener i to je onako nešto kao na koraljno vuče. Barem pod onim svjetlima. Nisam gledala ostale jer sam ja svijetla ali mogu pogledati kad budem u gradu da li ima i tamnijih ili je to troje sve pa samo bilo naredano više redova.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:53   #8504
Quote:
*Angel* kaže: Pogledaj post
Ajmeeee...kod nas samo ta dva. A i u Njemačkoj sam našla samo ta dva.
Kako kod nas samo ta dva? Ja uzela dvaput već nude s notina.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:57   #8505
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Kako kod nas samo ta dva? Ja uzela dvaput već nude s notina.
Pa da..nude i light samo ima
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:11   #8506
Quote:
*Angel* kaže: Pogledaj post
Pa da..nude i light samo ima
Mislila sam da govoris ta light i fair
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:54   #8507
Quote:
kimi987 kaže: Pogledaj post
apropo moje situacije s mullerom, da vas obavijestim da mi se clinique ispričao zbog mullera, tražili su me moju adresu i danas je stigla kremica za lice, umivalica i ruž. stvarno su me jako obradovali pa sam morala to podijeliti s vama
Bravo, kad sam pročitala baš sam bila sretna zbog tebe i ispravljene nepravde. Tako se pravilno postupa s kupcem.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:04   #8508
to je samo dokaz da ne treba šutjeti. treba se uvijek pobuniti na ovakve stvari,na otvaranje netestera,na nedostatak testera i slične "sitnice" jer to uopće nisu sitnice i to će se događati dok svi šutimo. hvala svim curama koje su me bodrile i podržavale da se bunim
rado ću nositi sutra svoj novi ruž
kimi987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:41   #8509
http://katalozi.net/muller-katalog/m...na-u-hrvatskoj
anoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:06   #8510
Quote:
kimi987 kaže: Pogledaj post
to je samo dokaz da ne treba šutjeti. treba se uvijek pobuniti na ovakve stvari,na otvaranje netestera,na nedostatak testera i slične "sitnice" jer to uopće nisu sitnice i to će se događati dok svi šutimo. hvala svim curama koje su me bodrile i podržavale da se bunim
rado ću nositi sutra svoj novi ruž
drago mi je zbog tebe što je sve ipak završilo na jedan korektan način
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 13:18   #8511
Müller slavi 10 godina u Hrvatskoj? Kako je to moguće? Ja sam prvi put bio 2003. u Mülleru na trgu.
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 13:22   #8512
Quote:
Thorin kaže: Pogledaj post
Müller slavi 10 godina u Hrvatskoj? Kako je to moguće? Ja sam prvi put bio 2003. u Mülleru na trgu.
taj prvi muller na trgu je bio slovenski a ovo sad je njemački
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 13:48   #8513
Zamisli ti to
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:52   #8514
Molila bi neku od vas ukoliko sutra ide u Mueller,ako moze provjeriti akciju Garnier bb kremi . Hvala

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 08:13   #8515
Quote:
wannaiphone4 kaže: Pogledaj post
Molila bi neku od vas ukoliko sutra ide u Mueller,ako moze provjeriti akciju Garnier bb kremi . Hvala

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
Ja sam bila jučer i čini mi se da je bila snižena na 43kn. Ali u novom katalogu piše da će biti 1+1 gratis pa se to vjerojatno više isplati.
__________________
Ja sam sebe manji komad, veći dio čini nomad. A taj čudak nešto bunca, njemu nikad dosta sunca...
anushka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:07   #8516
Zna li netko gdje je najveci izbor Sleek stvarcica u Zagrebu? Konkretno me rumenila zanimaju, a nisam u biti nigdje naisla na kremasta da imaju?
Na Pink pandi isto vise nema.
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:22   #8517
Quote:
anushka3 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila jučer i čini mi se da je bila snižena na 43kn. Ali u novom katalogu piše da će biti 1+1 gratis pa se to vjerojatno više isplati.
Bila sam i cijena je 49,90 kn sa tom akcijom .

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:02   #8518
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
nije muller al je dm, radi jedan muski u splitu, meni bas gust vidit ga! onako nizi, stariji, uvijek nasmijan, obicno na blagajni a izgleda ko da veze s dm-om nema. u mulleru kozmetiku ne kupujem ili ako bas nesto trebam a nema nigdje drugo, ko munja se zaletim po to i kliznem da kobci ne stignu do mene al zato dok trebam nekog u redovima gdje nije kozmetika za pitati info ne mozes naci prodavaca nema sanse. svi cuvaju kozmetiku
Taj radi u DM-a u CC1 jel tako? Ma lik je stvarno super, baš volim doć kod njega na blagajnu! Pozitivac teški. Podsjeća me na mog medicinskog tehničara koji je također legenda!
Maggy1103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 09:32   #8519
da, CC1, bas covjek zraci nekom pozitivom
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 14:15   #8520
Da li je itko probao ovu muller Black peel off masku za mitesere koju reklamiraju na Facebooku? Bila sam jutros i nigdje je nisam našla a bilo mi je neugodno pitati jer su zaposlenice pile kavu kraj Chanel parfema...

https://m.facebook.com/MullerHrvatsk...pe=3&source=48

Link za masku ^
Linoladakokos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.