Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2010., 13:13   #21
Ma nije kopija... Uopće... I sama sam par puta kupila kopije u Refanu, al ovo je...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 20:17   #22
Quote:
FFE kaže: Pogledaj post
eto, i meni je prvi puta da cujem za ovoga prozvodjaca, i koliko sam skuzila s njihovoga sitea, ovo nisu nikakve kopije. pa afro, ako se tebi svidjaju, ne obaziri se na to sto drugi pricaju. mene je tako SJP jednom odusevila kada sam procitala da joj je najdrazi parfem prije lansiranja onoga njenoga prvijenca bio upravo jedan jeftini drogerijski musk za par dollara kojega mozes kupiti u svakoj drogeriji.
pa mene se i ne tice sto neko prica,ja sam samo htjela vidjeti dal je neko ikad probao...ja zaista imam jako puno parfema i obicno kupujem brands,osim sto su mi uz njih dragi jos neki jeftini,kao sto je avonov far away ili pak jedna leva kopija bondage-a koja ludo mirise a traficka cijena je..ali velim,od kako sam naletila na ove,samo njih trosim a ostali stoje...tako da nema veze kolko nesto kosta nego kako nesto mirise.I da nisu ovi totalno kopije,mada kazem imaju slicnosti na neke poznate parfeme,bas evo escada i sad novi na pink sugar.ostali nemaju puno slicnosti..ali i to dvoje su slicni sa nekim svojim dodacima koje recimo escada nema i njen mirise manje intenzivno i ne tolko svijeze ljetno iako je ljetni(island kiss recimo)...pa jedno ulje za dolar i pol,zove se china rain,mi je draze nego neki neznam kakav parfem bas zato jel ima neki poseban miris koji ni jedan parfem nema.i bas to nesto,ta neka nota je ono sto svi zapaze jer nisu navikli od obicnih parfema.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 20:24   #23
Quote:
Soookie kaže: Pogledaj post
ja već neko vrijeme tražim kopiju od escade - pacific paradise, jer trenutno nemam za orginal a u refanu i nicole nemogu naći..

jel mi možeš reći koji bi bio najsličniji pacific paradise?
Iskreno da ti kazem,pacific paradise nisam nikad pomirisala..meni u biti escada nije nesto bog zna i nikad nisam kupovala njihove parfeme-samo mi se dopao island kiss,njega imam i beach party od la rive je isti ali puno postojaniji,intenzivniji,svjeziji i sveukupno bolji.a novi od escade sto je izasel zadnji sada ne tako davno(marine groove) je kao magic girl nesto..ni tolko sladak kao beach party a opet ljetni totalno sa tim notama.nadi negdje koje note ima pacific paradise u sebi pa vidi s kojim se slaze,mora da ima jedan-kad idem u parfumeriju pomirisat cu pacific pa cu ti znati reci.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 20:27   #24
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post








Ne znam koliko su slični ovi parfemi po mirisu orginalima.. al ne možeš mi reći da ovo nisu kopije.. pa iz aviona se vidi... pogle samo tu kornjaču i krokodila..

Nemam ja ništa protiv kopija parfema.. i sama sam znala kupit takve.. ali ti njih opisuješ kao da su toplu vodu izmislili a samo su prekopirali ono što je već netko prije njih napravio.. Možda mirisi nisu isti... ali baci oko na ambalažu.
pa ja sam prva rekla da su kopije,ambalaze nekoje pogotovo(osim sto neke njihove su unikatne isto) ali mirisi sami po sebi samo par podsjeca na neke ili je jako slican a ostalo nema veze sa vezom...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 20:42   #25
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ma nije kopija... Uopće... I sama sam par puta kupila kopije u Refanu, al ovo je...
Ma moze biti sto oce,bitno je da mirise dobro,flasa mi ne stoji na celu,a miris se osjeca...
ne kuzim gdje je pisalo da nisu kopije,samo da nije totalno isto nego kopija s dodatkom.pa ispadne unikat za sebe-ko love dance..

Zadnje uređivanje AFRODITA69 : 12.09.2010. at 20:49.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 21:46   #26
samo ti koristi te parfeme, ja i dalje ostajem pri originalima, uvijek se negdje mogu jeftino pronaći
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 22:17   #27
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
Iskreno da ti kazem,pacific paradise nisam nikad pomirisala..meni u biti escada nije nesto bog zna i nikad nisam kupovala njihove parfeme-samo mi se dopao island kiss,njega imam i beach party od la rive je isti ali puno postojaniji,intenzivniji,svjeziji i sveukupno bolji.a novi od escade sto je izasel zadnji sada ne tako davno(marine groove) je kao magic girl nesto..ni tolko sladak kao beach party a opet ljetni totalno sa tim notama.nadi negdje koje note ima pacific paradise u sebi pa vidi s kojim se slaze,mora da ima jedan-kad idem u parfumeriju pomirisat cu pacific pa cu ti znati reci.
hvala ti

Super su mi escadini parfemi, baš ljetni i seksi, pogotovo taj pacific paradise, pomirisala sam ga kod prijateljice. Ja kupujem kopije parfema, orginale dobivam kao poklon, preskupo mi je dati 300+ kuna za nešto što koristim svaki dan i brzo potrošim. Većina koje sam imala kopije su mi bile super, a od Nicol čak i dosta postojane, tako da ne zazirem od kopija, a koliko vidim cijene ovih parfema su bagatela pa bi rado probala.
Soookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 00:29   #28
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
samo ti koristi te parfeme, ja i dalje ostajem pri originalima, uvijek se negdje mogu jeftino pronaći
ja sam se originala nauzivala,evo puni su prasine,taman se spremam da brisem police i flasice pa mi je valjda sad volja za malo necim drugacijim...Kao kad posle svih ovih parfumerija ovde koje imam,kad dodem u Zg visim u Dm-u
Novo je novo!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 00:36   #29
Quote:
Soookie kaže: Pogledaj post
hvala ti

Super su mi escadini parfemi, baš ljetni i seksi, pogotovo taj pacific paradise, pomirisala sam ga kod prijateljice. Ja kupujem kopije parfema, orginale dobivam kao poklon, preskupo mi je dati 300+ kuna za nešto što koristim svaki dan i brzo potrošim. Većina koje sam imala kopije su mi bile super, a od Nicol čak i dosta postojane, tako da ne zazirem od kopija, a koliko vidim cijene ovih parfema su bagatela pa bi rado probala.
Neznam kolko me podrzavaca na samo skupe originale pitalo za jedan super jeftin parfem-jaoooo,koji to parfem imas...prvo sam izmislila tam neki novi od poznate firme,pa kao,moramo to nabaviti,posle sam rekla,ma ne ne,to je iz obicne parfumerije..i onda kao vise nisu imali interes
E to mi je onako bas pokondireno.Zato bas volim mjesati.Bitno je kazem opet,da meni pase miris,i da na njega dobim poz komentare-onda znam da je fakat dobar vecini a ne samo meni.Kako sam prije rekla-nigdje ne pise sto nosis,moze neko samo nagadati...sto nije ni vazno.Vazno je da mirises.Evo ja sam sada spricnula ALIS i mirisem si da bi sama sebe pojela...no to je ALIS a vani bi svako ,bas svako pomislio da imam pink sugar.Osim ko ga stvarno poznaje dobro-posto bi tada osjetio tu notu citrusa koja ga za razliku od originala-radi ljetnim.Escadini su mi dobri samo ti ljetni slatki..oni drugi ne.Ali sto nije ok kod njih-ne mirisu dugo.A ja volim da kad spremim majcu da kad je za tjedan izvadim da jos mirise...e,beach party traje danima...Escadu sad trosim za po doma,hahahaha a ovaj cuvam.

E da,to kad kazes-seksi,bas evo to je u ovima,bas tih par iz 'PARTY' kolekcije i alis.kak moj muz kaze-pink sugar je sladak i jak i svi oko tebe ce ga osjetiti ali nema nutra ono nesto seksi privlacno..a to je valjda ovi vocni dodaci kojih pink nema..a tako su i drugi.znaci nije samo sve voce ili samo sve musk..nego je i jasmin mjesan sa ananasom i kokosom i bergamentom i muskom...kuzis?U tome je fora.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 15:24   #30
kužim, kužim

gledam malo note i čini mi se da bi La Rive Love Dance bio najbliži pacific paradise.

90ml za 8E

ima da se malo počastim kad prođem ispite
Soookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 21:48   #31
ali svakako si nekad naruci beach party i alis-vjeruj mi,nema ko te nece pitati za njih a i ti sama ces sama sebe htjet pojesti najrade ))A tek ljeti...bolji nego ijedna escada.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 22:31   #32
Imam i originale, a imam i refan i fm parfeme. Da iman priliku ovo pomirisat i da mi se svidi, ne vidim zašto ne bi kupila.... ne patim od imena na boci
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 23:06   #33
Imam ovaj http://www.la-rive.de/produkt_view.p...i=223&c=d&cc=1 kupila u Mađarskoj za nekih 60kn. Na meni jako fino miriši i kad ga stavim si me pitaju koji je to parfem. I stvarno dugo traje. Znam da je kopija (a tko ne bi skužio ) no za tu cijenu je stvarno odličan, uopće ne miriši jeftino.
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 23:39   #34
Quote:
Annabel Lee kaže: Pogledaj post
Imam ovaj http://www.la-rive.de/produkt_view.p...i=223&c=d&cc=1 kupila u Mađarskoj za nekih 60kn. Na meni jako fino miriši i kad ga stavim si me pitaju koji je to parfem. I stvarno dugo traje. Znam da je kopija (a tko ne bi skužio ) no za tu cijenu je stvarno odličan, uopće ne miriši jeftino.
e pa to je da...Ima ih nekolko koji mi nisu nista ali vecina ih je dobro i ni malo kao oni kako ih ja zovem-traficki parfemi )) A o trajanju da ne govorim.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 00:53   #35
Zna netko još neki online shop ili trgovinu kod nas gdje se mogu naći La Rive parfemi? Valentinstore.de šalje u EU, ali ne i Hrvatsku.
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 18:59   #36
Ako ima netko zainteresiran,ja prodajem neke od la rive parfema... Cijena svakog je 52kn.
seni bb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 14:46   #37
bila neki dan u dm-u... i nisam našla ono kaj sam tražila... pa sam kupila jedan jeftin miris "za silu" tek tolko

i sad ga guglam i nađem temu



al predobar je svima se sviđa, dugo duži... na prvu vuče malo na alkohol (jeftilen, ne? ), al kroz neko vrijeme je
i košta 36,90kn

__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 15:01   #38
jbeno ne vjerujem da JOŠ UVIJEK ima nadobudnih cura koje su spremne platiti za ovo što nudi nepismena postavljačica posta...
katastrofa!!
Afrodita, ti ni sama nisi svjesna kako baljezgaš!!
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 15:11   #39
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
jbeno ne vjerujem da JOŠ UVIJEK ima nadobudnih cura koje su spremne platiti za ovo što nudi nepismena postavljačica posta...
katastrofa!!
Afrodita, ti ni sama nisi svjesna kako baljezgaš!!
zasto je cura nadobudna - zasto sto joj se svidio ovaj jeftilen, jer ga placa svojim zarađenim novcima, jer sa svojim novcima radi sta zeli u svom zivotu

Sta se sad kacis na Afroditu tj forumasicu koja je otvorila ovu temu ALI nije postala na njoj pune dvoje godine i ti ju sada prozivas - tebi je fakat dosano u zivotu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 15:29   #40
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
Neznam kolko me podrzavaca na samo skupe originale pitalo za jedan super jeftin parfem-jaoooo,koji to parfem imas...prvo sam izmislila tam neki novi od poznate firme,pa kao,moramo to nabaviti,posle sam rekla,ma ne ne,to je iz obicne parfumerije..i onda kao vise nisu imali interes
E to mi je onako bas pokondireno.Zato bas volim mjesati.Bitno je kazem opet,da meni pase miris,i da na njega dobim poz komentare-onda znam da je fakat dobar vecini a ne samo meni.Kako sam prije rekla-nigdje ne pise sto nosis,moze neko samo nagadati...sto nije ni vazno.Vazno je da mirises.Evo ja sam sada spricnula ALIS i mirisem si da bi sama sebe pojela...no to je ALIS a vani bi svako ,bas svako pomislio da imam pink sugar.Osim ko ga stvarno poznaje dobro-posto bi tada osjetio tu notu citrusa koja ga za razliku od originala-radi ljetnim.Escadini su mi dobri samo ti ljetni slatki..oni drugi ne.Ali sto nije ok kod njih-ne mirisu dugo.A ja volim da kad spremim majcu da kad je za tjedan izvadim da jos mirise...e,beach party traje danima...Escadu sad trosim za po doma,hahahaha a ovaj cuvam.

E da,to kad kazes-seksi,bas evo to je u ovima,bas tih par iz 'PARTY' kolekcije i alis.kak moj muz kaze-pink sugar je sladak i jak i svi oko tebe ce ga osjetiti ali nema nutra ono nesto seksi privlacno..a to je valjda ovi vocni dodaci kojih pink nema..a tako su i drugi.znaci nije samo sve voce ili samo sve musk..nego je i jasmin mjesan sa ananasom i kokosom i bergamentom i muskom...kuzis?U tome je fora.

jel ti mene zjbavaš Wedding...?jesi ti pročitala ovaj post?mene sram to čitat a kamoli poticati!!
no,ok, da još koga ne uvrijedim...
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.