Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2013., 20:27   #21
Da ne budem u offu, samo upiši u google Alverde losion za samotamnjenje. I usput si pročitaš recenzije

Poslano sa mog PAP4044DUO koristeći Tapatalk 4
Shecherich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 00:08   #22
Quote:
Shecherich kaže: Pogledaj post
Da ne budem u offu, samo upiši u google Alverde losion za samotamnjenje. I usput si pročitaš recenzije

Poslano sa mog PAP4044DUO koristeći Tapatalk 4
Oke, hvala ti...probat cu pa cu vidjet kako ce to izgledat
Maree :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 09:51   #23
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post

trenutno imam imam ovaj šampon i regenerator,isto odličan,meni odgovara,inače mi je kosa masnija pri vlasištu,a suhi vrhovi..

Ovo mi se baš sviđa i dugo ga gledam, ali nikako da ga kupim, sad ću baš morati probati!

Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post


Probala ovaj:

Iskreno, ništa spešl. Kao i svaki drugi šampon. Niti pomaže niti odnemaže.
Doduše, samo sam jednom dosad oprala. Nastavit ću koristiti jer mi lijepo miriše, ali da nešto pomaže-ne pomaže.
Meni je ovaj bezveze i grozan, čak imam osjećaj da pospješuje dodatno mašćenje kose
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 00:33   #24
postoji li ovaj fluid/serum još? danas sam pretražila policu s kremama i nema ga...

Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 01:15   #25
Quote:
Carte kaže: Pogledaj post
postoji li ovaj fluid/serum još? danas sam pretražila policu s kremama i nema ga...
ne postoji, izbacili su ga iz asortimana.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 01:39   #26
tnx
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 11:30   #27
Meni najbolji Balein proizvod, uvijek imam ovu kremicu za ruke, odlicna mi je
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 17:37   #28
[QUOTE=Dandy_080;46753911]Ovo mi se baš sviđa i dugo ga gledam, ali nikako da ga kupim, sad ću baš morati probati!

Evo da se javim za onaj sampon od smokve....znaci solidan je.....kosa mi je izdrzala dva puna dana raspustena, treci dan vec je trebala u rep i onda navecer pranje
Zapravo me iznenadilo drugi dan kad mi je kosa bila cista i normalna bez onog fuj izgleda na tjemenu.....ja zadovoljna!
Maree :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 23:52   #29
[QUOTE=Maree ;46787763]
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Ovo mi se baš sviđa i dugo ga gledam, ali nikako da ga kupim, sad ću baš morati probati!

Evo da se javim za onaj sampon od smokve....znaci solidan je.....kosa mi je izdrzala dva puna dana raspustena, treci dan vec je trebala u rep i onda navecer pranje
Zapravo me iznenadilo drugi dan kad mi je kosa bila cista i normalna bez onog fuj izgleda na tjemenu.....ja zadovoljna!

stvarno? ja sam jučer prala popodne,a jutros bi čovjek pomislio da nikad nisam ni čula za šampon
baš ću ga uzet onda imam već taj balzam
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 15:58   #30
[QUOTE=gilmoreica;46793159]
Quote:
Maree :D kaže: Pogledaj post


stvarno? ja sam jučer prala popodne,a jutros bi čovjek pomislio da nikad nisam ni čula za šampon
baš ću ga uzet onda imam već taj balzam
Stavljala sam ga dva puta....znaci prvi put na onako lagano mokru kosu, isprala i onda jos jednom i izdrzao je onako kao sta sam rekla
Probaj
Maree :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 17:13   #31
I ja ću probati Smokvicu, pa javim utiske.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 18:19   #32
ja sam još uvijek u dilemi da li da kupim Cell energy serum ili onu kremicu s vitaminom c a kako sam sad neke stvari potrošila rado bi u šoping
šta mislite za kakvu kožu je bolji serum, a za kakvu ova kremica?
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 18:22   #33
Ja imam balea serume,taj cel nesto i aqua, meni oba rade lagani film na kozi,ovaj zeleni cak i vise
Nemam nekog prigovora,oba su mi stvarno super, ali moram staviti preko kremu ili puder da mi taj film nestane


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 18:24   #34
Da, cell energy radi lagani film na koži, ali meni ne smeta. Em preko stavljam kremu, em se on upije totalno nakon cca pola sata.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 19:15   #35
ma i ja uvijek stavim kremu preko.
nakon toliko obilaženja oko njega ko mačka oko vruće kaše mislim da prvo njega kupujem.
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 01:11   #36
Quote:
Shecherich kaže: Pogledaj post
Da ne budem u offu, samo upiši u google Alverde losion za samotamnjenje. I usput si pročitaš recenzije

Poslano sa mog PAP4044DUO koristeći Tapatalk 4
Zadovoljna sam....super je....stavljala sam dva dana za redom po jedan sloj i stvarno je lijepa tamnija boja...onako lagano preplanulo i nemam one lude prijelaze....preporucam dalje
I....hvala ti
Maree :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 11:15   #37
Nema na čemu! Mene je cijelu zimu i proljeće spašavao da se ne vidi prijelaz između bijelog lica i tamnije boje tijela.
Shecherich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 19:58   #38


Probao netko? Čini mi se da bi moglo lijepo mirisati. No, piše da je za normalnu kožu, pa me zanima jel ima ikakvog efekta za suhokožce, upija se, gusto je, nije, srednje...
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 13:28   #39
Jao cure, Balea ima neke nove parfimirane deziće! Iskreno, pojma nemam otkada stoje tamo, ja sam ih tek danas snimila. Jedan je u crvenoj, jedan u plavoj, a jedan u crnoj boci. Cijena standardna, ali mi nije palo na pamet pogledati jesu li LE (iako pretpostavljam da jesu jer obično se sve što valja vrlo kratko zadržava ). Ženska jedna u dm-u sva napirlitana drznica, prasica stala otvarati sve te 'nestandardne' deziće, špricati ih u poklopac i šnjafati! I zaboli nju što još jedna žena i ja stojimo praktički do nje... Ne da se ona smesti! PRASICA!

Uglavnom, kad je već štetu napravila, zanimalo me što je to toliko zamirisalo pa sam iza nje pošnjafala čepove. Toliko divno mirišu da ne mogu izdvojiti koji je najbolji. Nisam kupila niti jedan (a nije ni goropadnica ) jer ne koristim parfimirane deziće, ali kad sam izašla iz dm-a miris mi je ostao na vrhu nosa sve dok nisam došla do kuće. Čak nisam ni svoj Chloe osjetila, a znate da taj defintivno ostavlja trag.
Eh, mislim da ću sada početi i te parfimirane deziće koristiti jer su stvarno divni.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 14:31   #40
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
miris mi je ostao na vrhu nosa sve dok nisam došla do kuće.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.