Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2008., 21:40   #1
Nažalost... moram! Nije do mene, ali ovo je ipak MK, takav će i ostati!

Pogledajte, makar letimično, kako je to izgledalo nekada, kada smo bili tvrdi, definirani, jednoznačni...

https://www.forum.hr/showthread.php?t=316269,

vrlo malo, od tih ljudi piše sada na MK!

MK je zamišljen kako isključivo mjesto za druženje muškaraca...

... što smo sada postali... produžena ruka Ženskog kutka,mjesto gdje ozbiljnije žene mogu pisati... kako im paše!

Bok te vidio, pa danas je palo na desetke postova os samih baba...

... pa nisam ja odvojio sate, dane , mjesece... u borbi sa Natch i uredništvom Foruma... da bi sada starije koke mogle zasjesti na MK chat i uredno se zajebavati međusobno!

Ne zanimaju me teme poput dojenja, za to sve postoji ŽK,

žene su dobro došle na MK, ali u umjerenim količinama...

... ovo danas je bilo katastrofa, i ja ću se boriti da se ovakvi dani ne ponove!

Bolje da satima nema ni jednog posta, nego da se cijeli dan pra ženskica dopisuje... jer su trenutno slobodne i ne znaju što bi radile...!

Možda se moje pisanje neće dopasti nekim muškim... ali ponavljam, ovo je MK: u prevodu; Muški kutak!

Ima netko nešto protiv...?
domar is offline  
Old 08.08.2008., 21:42   #2
Domar ovo ti neće proć,ne možeš nikom zabranit da piše tu,mislim da si shvatio to već ...ili nisi...
Pali_andjeo is offline  
Old 08.08.2008., 21:42   #3
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Pogledajte, makar letimično, kako je to izgledalo nekada, kada smo bili tvrdi, definirani, jednoznačni...

https://www.forum.hr/showthread.php?t=316269,

vrlo malo, od tih ljudi piše sada na MK!

MK je zamišljen kako isključivo mjesto za druženje muškaraca...

... što smo sada postali... produžena ruka Ženskog kutka,mjesto gdje ozbiljnije žene mogu pisati... kako im paše!

Bok te vidio, pa danas je palo na desetke postova os samih baba...

... pa nisam ja odvojio sate, dane , mjesece... u borbi sa Natch i uredništvom Foruma... da bi sada starije koke mogle zasjesti na MK chat i uredno se zajebavati međusobno!

Ne zanimaju me teme poput dojenja, za to sve postoji ŽK,

žene su dobro došle na MK, ali u umjerenim količinama...

... ovo danas je bilo katastrofa, i ja ću se boriti da se ovakvi dani ne ponove!

Bolje da satima nema ni jednog posta, nego da se cijeli dan pra ženskica dopisuje... jer su trenutno slobodne i ne znaju što bi radile...!

Možda se moje pisanje neće dopasti nekim muškim... ali ponavljam, ovo je MK: u prevodu; Muški kutak!

Ima netko nešto protiv...?
umjesto da si tam po garaži mahal, mogal si tu reda raditi
__________________
.
lana10 is offline  
Old 08.08.2008., 21:52   #4
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
umjesto da si tam po garaži mahal, mogal si tu reda raditi

Sve stignem... čovjek vam da prst... a što vi uzmete...

Imao sam dobro mišljenje o vama... ali brate, previše je previše...!
domar is offline  
Old 08.08.2008., 21:53   #5
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
Domar ovo ti neće proć,ne možeš nikom zabranit da piše tu,mislim da si shvatio to već ...ili nisi...
Plavi, ti su u cijelo priči nebitan, nemoj mi se obraćati...
domar is offline  
Old 08.08.2008., 21:55   #6
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Sve stignem... čovjek vam da prst... a što vi uzmete...

Imao sam dobro mišljenje o vama... ali brate, previše je previše...!
ja se slažen s vama
dosta pranja čuča u mrežnici
i slušanja đurđice barlović ode na mk
 
Old 08.08.2008., 21:56   #7
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Sve stignem... čovjek vam da prst... a što vi uzmete...

Imao sam dobro mišljenje o vama... ali brate, previše je previše...!
gle koliko sam vidla i bila, tu nisam se dopisivala samo sa ženama, bio je tu hogar, mazgov, i još neki....
to što ti mjenjaš mišljenje je tvoj problem, a ako te posebno netko smeta onda reci....


i očito da ti je ivek prodal loše vimo danas
__________________
.
lana10 is offline  
Old 08.08.2008., 22:03   #8
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
gle koliko sam vidla i bila, tu nisam se dopisivala samo sa ženama, bio je tu hogar, mazgov, i još neki....
to što ti mjenjaš mišljenje je tvoj problem, a ako te posebno netko smeta onda reci....


i očito da ti je ivek prodal loše vimo danas
Ne mijenjam mišljenje, smatrao sam vas gostima na MK, koji će tu i tamo navratiti... ali ovako, kao danas uzurpirati chat prostor, to je nedopustivo... pretjerale ste danas, ako nastavite ostat će samo onim koji si i navela...

zato, ti i sve ostale pročitajte ovo:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Da razjasnimo par stvari.
Umjesto podnaslova: Vi žene koje ulazite ovdje, zaboravite na svoja prava, evo vam kraći disklejmer:

Žene nemaju BAŠ SVA prava na ovom podforumu. Pošto žene znaju biti zlobne, a i mi (muškarci) ih se bojimo, moderatori (IMF-ovac, Drito, Gazda i walter) prisiljeni su često editirati ženske postove koje im nisu po volji. Činimo to za dobro ženskadi i muškaraca. Jer zna se često desiti da žensko nenamjerno isprovocira pokojeg muškog, a on se iskali na svojoj ženi. A to nije u redu.
Isto tako, žene ponekad ovdje napišu neke stvari koje ne bi u RL nikad rekle, pa se ohrabre, i počmu se bahatiti u RL, što rezultira incidentima.
Dakle, naša želja je ovaj podforum što je moguće više približiti uvjetima u RL, a ti uvjeti podrazumijevaju i ograničenje nekih ženskih prava.
Na žalost, situacija je takva, i mi ne želimo indirektno nanositi neugodnosti ženama, dajući im veća prava na forumu, nego što ih imaju izvan istog.
Trudimo se gentlemanski što manje brisati žemske postove, isto tako, uz svako eventualno editiranje (na koje nas žemsko svojom neobuzdanom jezičinom prisili), obično ostavimo ili svoj nick, ili inicijale (W=walter), ne bismo li izbjegli sukobe većih razmjera.
Jer, u krajnjem slučaju, žena postoji samo kao projekcija muškarčevih snova, a svaki doticaj sa realnošću završava pogubno za obje strane.
Dopustite nam, da barem ovdje, budete žene iz naših snova.

walter
__________________
Daj ba raji hašiša
domar is offline  
Old 08.08.2008., 22:06   #9
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Ne mijenjam mišljenje, smatrao sam vas gostima na MK, koji će tu i tamo navratiti... ali ovako, kao danas uzurpirati chat prostor, to je nedopustivo... pretjerale ste danas, ako nastavite ostat će samo onim koji si i navela...

zato, ti i sve ostale pročitajte ovo:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Da razjasnimo par stvari.
Umjesto podnaslova: Vi žene koje ulazite ovdje, zaboravite na svoja prava, evo vam kraći disklejmer:

Žene nemaju BAŠ SVA prava na ovom podforumu. Pošto žene znaju biti zlobne, a i mi (muškarci) ih se bojimo, moderatori (IMF-ovac, Drito, Gazda i walter) prisiljeni su često editirati ženske postove koje im nisu po volji. Činimo to za dobro ženskadi i muškaraca. Jer zna se često desiti da žensko nenamjerno isprovocira pokojeg muškog, a on se iskali na svojoj ženi. A to nije u redu.
Isto tako, žene ponekad ovdje napišu neke stvari koje ne bi u RL nikad rekle, pa se ohrabre, i počmu se bahatiti u RL, što rezultira incidentima.
Dakle, naša želja je ovaj podforum što je moguće više približiti uvjetima u RL, a ti uvjeti podrazumijevaju i ograničenje nekih ženskih prava.
Na žalost, situacija je takva, i mi ne želimo indirektno nanositi neugodnosti ženama, dajući im veća prava na forumu, nego što ih imaju izvan istog.
Trudimo se gentlemanski što manje brisati žemske postove, isto tako, uz svako eventualno editiranje (na koje nas žemsko svojom neobuzdanom jezičinom prisili), obično ostavimo ili svoj nick, ili inicijale (W=walter), ne bismo li izbjegli sukobe većih razmjera.
Jer, u krajnjem slučaju, žena postoji samo kao projekcija muškarčevih snova, a svaki doticaj sa realnošću završava pogubno za obje strane.
Dopustite nam, da barem ovdje, budete žene iz naših snova.

walter
__________________
Daj ba raji hašiša
pih, pa ja i jesam žena iz snova
__________________
.
lana10 is offline  
Old 08.08.2008., 22:09   #10
ja san žena iz nočne more
ali i to spada u snove pa ću ostat
 
Old 08.08.2008., 22:11   #11
ja sam muškarac snova .....ali kužim žene,ako ih pokušaš otjerat,obit će ti se duplo u glavu
Pali_andjeo is offline  
Old 08.08.2008., 22:21   #12
plavi,zašto mi se ne javljaš?
logitoggi is offline  
Received Infraction
Old 08.08.2008., 22:21   #13
Quote:
samantha jones kaže: Pogledaj post
ja san žena iz nočne more
ali i to spada u snove pa ću ostat
Tako i treba... ostanite sa one strane stvarnosti...
domar is offline  
Old 08.08.2008., 22:38   #14
gospodine domar
lijepo ste rekli da nije do vas
e pa i nije do vas
marčelina is offline  
Old 08.08.2008., 22:44   #15
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
gospodine domar
lijepo ste rekli da nije do vas
e pa i nije do vas
Nije do mene, ali netko mora biti brana, prepreka, ustava, filter...
domar is offline  
Old 08.08.2008., 22:56   #16
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Tako i treba... ostanite sa one strane stvarnosti...
ja mislim da vi živite s one strane stvarnosti
a da se otrijeznite za promjenu
 
Old 08.08.2008., 22:57   #17
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Nije do mene, ali netko mora biti brana, prepreka, ustava, filter...
da ali ja dobro plivam i migoljim se
općenito izrazito sam žilava i nedam se lako
marčelina is offline  
Old 09.08.2008., 00:52   #18
Još jedan chat/flame topic

Ovo smo mogli i na Duplerici riješiti...
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger