Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2011., 10:02   #201
Quote:
Orion kaže: Pogledaj post
1300 kuna je cijena tretmana u cijelom svijetu, bez obzira o kojoj je zemlji riječ. Da malo istražite po netu i sami biste to vidjeli.

A kad ste već to tako zaključili, unatoč svim svjedočenjima ljudi koji su nakon tretmana doživjeli upadljive promjene na bolje, dobro je da ćete barem sebe "spasiti" od njihovog "pogubnog utjecaja na Vaš novčanik"
Kod g. Maruševca je cijena 50 €, potpuno je bezbolno (ručno namještanje) i rezultati su fenomenalni, što se mene tiče.
Leopardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 10:52   #202
Quote:
Leopardo kaže: Pogledaj post
Kod g. Maruševca je cijena 50 €, potpuno je bezbolno (ručno namještanje) i rezultati su fenomenalni, što se mene tiče.
Jako mi je drago da si se javio. Ja sam isto bila kod Maruševca. Rezultati su ti fenomenalni, kažeš? Koliko je prošlo od tretmana da si to primijetio? Molim te reci mi što ti se desilo ODMAH NAKON namještanja? Prepuna sam pitanja, jer su ovdje ljudi uglavnom namještali atlas u Profilaxu, čitam o takvim reakcijama koje ja nisam imala; suze, smijeh, trnci u rukama i nogama, trenutno olašanje bola u glavi, znoj,... Ja nisam dođivjela ništa od toga i ne primjećujem da mi se nešto puno drukčije događa (znam da to ne ide preko noći), pa sam zbunjena...
Položila sam užasno puno nade u taj tretman, možda sam nestrpljiva, ali zbilja sam premlada da imam tako sfušanu kičmu...
Sve mi piši u detalje...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 11:19   #203
Quote:
brar kaže: Pogledaj post
Jako mi je drago da si se javio. Ja sam isto bila kod Maruševca. Rezultati su ti fenomenalni, kažeš? Koliko je prošlo od tretmana da si to primijetio? Molim te reci mi što ti se desilo ODMAH NAKON namještanja? Prepuna sam pitanja, jer su ovdje ljudi uglavnom namještali atlas u Profilaxu, čitam o takvim reakcijama koje ja nisam imala; suze, smijeh, trnci u rukama i nogama, trenutno olašanje bola u glavi, znoj,... Ja nisam dođivjela ništa od toga i ne primjećujem da mi se nešto puno drukčije događa (znam da to ne ide preko noći), pa sam zbunjena...
Položila sam užasno puno nade u taj tretman, možda sam nestrpljiva, ali zbilja sam premlada da imam tako sfušanu kičmu...
Sve mi piši u detalje...
Pa isti dan nakon namještanja osjetio sam navalu dobrog raspoloženja, cirkulaciju po cijelom tijelu koja mi je bila akutni problem, glavu sam mogao odjednom okretati na sve strane bez problema. Nakon par dana osjetio sam da mi stajanje npr. na misi nije problem, leđa su izdržala savršeno.
Evo, skoro 10 mj. nakon tretmana je prošlo, a da se nisam prehladio, što je inače bilo nezamislivo.
Koljeno, rame, kukovi i zglobovi općenito - više nema problema...
Npr. zglobovi uopće više ne pucaju (ne proizvode zvukove) kod savijanja.
Potreba za spavanjem tijekom dana potpuno je nestala.
Energije i dobre volje napretek.
Jednom riječju, unapređenje kvalitete života.
Leopardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 12:17   #204
Quote:
Leopardo kaže: Pogledaj post
Pa isti dan nakon namještanja osjetio sam navalu dobrog raspoloženja, cirkulaciju po cijelom tijelu koja mi je bila akutni problem, glavu sam mogao odjednom okretati na sve strane bez problema. Nakon par dana osjetio sam da mi stajanje npr. na misi nije problem, leđa su izdržala savršeno.
Evo, skoro 10 mj. nakon tretmana je prošlo, a da se nisam prehladio, što je inače bilo nezamislivo.
Koljeno, rame, kukovi i zglobovi općenito - više nema problema...
Npr. zglobovi uopće više ne pucaju (ne proizvode zvukove) kod savijanja.
Potreba za spavanjem tijekom dana potpuno je nestala.
Energije i dobre volje napretek.
Jednom riječju, unapređenje kvalitete života.
Jako mi je drago radi tebe. Evo, ja ležim bolesna... Ali, treba vremena...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 13:08   #205
Quote:
brar kaže: Pogledaj post
Jako mi je drago radi tebe. Evo, ja ležim bolesna... Ali, treba vremena...
Mislim da treba samo strpljenja, a svaki dan može u idućih nekoliko mjeseci donijeti neko ugodno iznenađenje... Koliko sam pročitao prethodne postove, već ih je bilo...
Leopardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 03:02   #206
Smile

Quote:
Leopardo kaže: Pogledaj post
Kod g. Maruševca je cijena 50 €, potpuno je bezbolno (ručno namještanje) i rezultati su fenomenalni, što se mene tiče.
Sve 5.

No, i dalje držim da nije riječ o istoj metodi i tretmanu. Prema svim informacijama koje sam mjesecima prikupljala, jedino se AtlasPROfilax metodom luksacija uklanja trajno, upravo stoga i jest bolna (zbog djelovanja aparatićem na mišiće vrata koji drže atlas). Osobno znam ljude koji su ručnom metodom namještali atlas i više od 10 puta. U slučaju AtlasPROfilax metode, luksacija se otklanja samo jednim tretmanom. Sinoć ste mogli gledati u Mišakovoj emisiji Na rubu znanosti, spomenuta je razlika između subluksacije i luksacije. Prema tim informacijama ručnim tretmanom se do određene mjere može osloboditi pritisak izazvan luksacijom, no najvjerojatnije učinak nije trajan. Dr. Seibel koji je jedini razvio tehniku snimanja atlasa magnetnom rezonancom potvrdio je da se atlas u potpunosti jedino namješta AtlasPOfilax metodom kada on potpuno "sjeda" na mjesto na kojem treba biti. Ovdje možete vidjeti i njegovu studiju koju je prezentirao na zadnjem kongresu konvencionalne i nekonvencionalne medicine u Zagrebu, održanom u studenom 2010. godine.

Za one koji žele znati više upućujem još i na ovu stranicu
__________________
Volja iznad "sudbine"!

Zadnje uređivanje Orion : 03.04.2011. at 03:21.
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:14   #207
moje stanje je nepromjenjeno ,vrat ok,nema pritiska i zatezanja,okrećem glavu u svim smjerovima bez problema,nema više ljuljanja ,jedino što se unutra osjećam nekako slabo kao da nemam snage ali nadam se da će i to doći na svoje još uvijek je prerano da bi baš sve sjelo na mjesto.pozdrav svima a pogotovo brar ,ozdravi što prije
vivaneu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 08:33   #208
Quote:
vivaneu kaže: Pogledaj post
moje stanje je nepromjenjeno ,vrat ok,nema pritiska i zatezanja,okrećem glavu u svim smjerovima bez problema,nema više ljuljanja ,jedino što se unutra osjećam nekako slabo kao da nemam snage ali nadam se da će i to doći na svoje još uvijek je prerano da bi baš sve sjelo na mjesto.pozdrav svima a pogotovo brar ,ozdravi što prije
Joj, hvala draga. Možda je i kod mene ovo samo nekakvo "izbacivanje" gluposti iz tijela, odnosno reakcija...
Bitno da tebe više ne ljulja, to je jako dobro!!!
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 12:51   #209
Evo nakon skoro godinu dana iscrpnih svakodnevnih bolova i napetosti u vratu pogotovo području atlasa, prošli vikend sam gledao na rubu znanosti i shvatio da je namještanje atlasa ono što mi treba.

Nakon emisije sam dosta googlao o profilax metodi da bih se u samo dva dana odlučio naručiti, u četvrtak imam zakazan termin kod prof. Ljubomira Tomljenovića u Poreču, siguran sam u najbolji ishod i konačnog riješenja svog problema.
Inače tek mi je 20 god. a več mi je atlas zagorčao život
Javim vam u petak kako je prošlo
ady_skot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 20:01   #210
Moj vrat tj. atlas i dalje ok ,nema pritiska,bolova,glava mi više nije teška,donji dio leđa me više ne boli,slabost danas manje osjećam ali to možda ovisi i o vremenu.Preporućam svima da probaju jer ja iz svog iskustva mogu reći da nemate šta izgubit a dobit je višestruka .Brar kako je danas,jesi bar malo bolje.
vivaneu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 13:33   #211
Quote:
vivaneu kaže: Pogledaj post
Moj vrat tj. atlas i dalje ok ,nema pritiska,bolova,glava mi više nije teška,donji dio leđa me više ne boli,slabost danas manje osjećam ali to možda ovisi i o vremenu.Preporućam svima da probaju jer ja iz svog iskustva mogu reći da nemate šta izgubit a dobit je višestruka .Brar kako je danas,jesi bar malo bolje.
Nema promjene... Ništa vrijedno spomena. Jučer sam išla na pilates, pa sam mislila da ću opet imati napadaj (btw. opet mi se desilo "ono", ali u blažem obliku), pa sad ne znam jel' od stresa ili kičme, ali glava mi je malo čišća (znam da je od pilatesa). jAKO MI JE DRAGO RADI TEBE ŠTO TI JE POMOGLO...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 22:09   #212
Quote:
Orion kaže: Pogledaj post
Sve 5.

No, i dalje držim da nije riječ o istoj metodi i tretmanu. Prema svim informacijama koje sam mjesecima prikupljala, jedino se AtlasPROfilax metodom luksacija uklanja trajno, upravo stoga i jest bolna (zbog djelovanja aparatićem na mišiće vrata koji drže atlas). Osobno znam ljude koji su ručnom metodom namještali atlas i više od 10 puta. U slučaju AtlasPROfilax metode, luksacija se otklanja samo jednim tretmanom. Sinoć ste mogli gledati u Mišakovoj emisiji Na rubu znanosti, spomenuta je razlika između subluksacije i luksacije. Prema tim informacijama ručnim tretmanom se do određene mjere može osloboditi pritisak izazvan luksacijom, no najvjerojatnije učinak nije trajan. Dr. Seibel koji je jedini razvio tehniku snimanja atlasa magnetnom rezonancom potvrdio je da se atlas u potpunosti jedino namješta AtlasPOfilax metodom kada on potpuno "sjeda" na mjesto na kojem treba biti. Ovdje možete vidjeti i njegovu studiju koju je prezentirao na zadnjem kongresu konvencionalne i nekonvencionalne medicine u Zagrebu, održanom u studenom 2010. godine.

Za one koji žele znati više upućujem još i na ovu stranicu
Pa jasno da metoda nije ista, ali bi rezultati trebali biti. Reklamna kampanja u stilu jedino mi i samo mi je naivna. G. Maruševac namješta atlas Ayurvedskom metodom starom 5000 godina. Ja sam bio na tretmanu prije 10 mjeseci i još osjećam da je atlas na mjestu, naravno sukladno subjektivnom doživljaju stanja vlastitog tijela. Nadam se da će tako i ostati. A nije boljelo baš nimalo. I navodno je trajno...
Vidjet ćemo..
Leopardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 22:10   #213
Evo atlas namješten več 3 sata
Prvi dojmovi odlični, napetost i krckanje u vratu potpuno nestali te osječam lagani osječaj lakoće u kretanju.

Prvih 2-3 minute nakon namještanja su bile čudesne, snažan osječaj treperenja u dlanovima, stopalima i vilici ( nisam mogao normalno pričat te 2 min.) uglavnom prvi dojmovi skroz pozitivni, sada treba čekat ostala poboljšanja koja slijede.

Inače sam postupak je meni bio više nego neugodan znači dosta bolan, ali sam stisnuo zube tih 5-6 min. tako da se može izdržati.

Zaključak: PREPORUČAM
ady_skot is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 14:48   #214
gdje je to moguće napraviti u zagrebu i koja je cijena?
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 15:47   #215
Quote:
hrki kaže: Pogledaj post
gdje je to moguće napraviti u zagrebu i koja je cijena?
AtlasPROfilax Centar Zagreb
Nova galerija
Zagrebačka avenija 104D
Špansko
10 000 Zagreb

Cijena 1.300,00 Kn za odrasle a za djecu do 16 godina 800,00 Kn. Plaćanje u gotovini.
unije is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 22:34   #216
Postoji negdje u sjevernoj hrvatskoj jeftinije?

http://www.youtube.com/watch?v=WKZR1vpt_4E
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 08:31   #217
Quote:
hrki kaže: Pogledaj post
Postoji negdje u sjevernoj hrvatskoj jeftinije?

http://www.youtube.com/watch?v=WKZR1vpt_4E
Imaš kod g. Maruševca je cijena 50 €, potpuno je bezbolno i ručno namještanje, a pošto si mu u blizini - eto vidi pa probaj.
Svi vi s namještenim atlasom neko dulje vrijeme, jeste li primijetili "izravnanje" kičme? Ja ću za cca 6 mj. ići snimati kralježnicu i jako me zanima što će mi reći...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 17:21   #218
pozz.
brar ti od prije imas nekih zdravstvenih problema sa kraljeznicom ili?
keter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 18:38   #219
Quote:
keter kaže: Pogledaj post
pozz.
brar ti od prije imas nekih zdravstvenih problema sa kraljeznicom ili?
Pa, malo me muči vratna kralježnica... Imam takav glupi posao, malo genetika, malo neispravno držanje, ali mislim da nije ništa što se ne događa ljudima koji su išli na namještanje. Jednom sam imala vrtoglavicu, nakon dugo sjedenja malo me boli (onako me probode) kod vrata (doduše, sada već jedno mjesec dana nije otkad mi je gdin. Maruševac namjestio atlas ), ali imam prilike vidjeti u familiji kako to zna biti gadno, pa sada želim to spriječiti na sve moguće načine.
Dakle da rezimiram; imam probleme koje bi htjela riješiti, jer me jako strah onoga što bi mi se moglo desiti, a o čemu tu ljudi pišu...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 11:30   #220
Quote:
brar kaže: Pogledaj post
Pa, malo me muči vratna kralježnica... Imam takav glupi posao, malo genetika, malo neispravno držanje, ali mislim da nije ništa što se ne događa ljudima koji su išli na namještanje. Jednom sam imala vrtoglavicu, nakon dugo sjedenja malo me boli (onako me probode) kod vrata (doduše, sada već jedno mjesec dana nije otkad mi je gdin. Maruševac namjestio atlas ), ali imam prilike vidjeti u familiji kako to zna biti gadno, pa sada želim to spriječiti na sve moguće načine.
Dakle da rezimiram; imam probleme koje bi htjela riješiti, jer me jako strah onoga što bi mi se moglo desiti, a o čemu tu ljudi pišu...
Ajde nadam se da ce ti stanje sad biti puno bolje.
Ja sam bas bio u petak kod g. Maruševca, makar sam isao tek tolko reda radi
Zasad nema nekih promjena, malo me stezu misici leđa, ali to me stezalo i prije tretmana.Mozda sam malo mirniji i bistriji, ali to isto moze biti od drugih stvari.. Eto vidjet cemo za dalje.

Jel tko isao ponovno na provjeru atlasa nakon nekog vremena?
__________________
http://www.orgonit.bloger.hr/
keter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.