Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 22:32   #61
U traileru za sljedecu epizodu su one zenske iz oceanside-a, sigurno je tara progovorila
Guidio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 00:30   #62
Quote:
Guidio kaže: Pogledaj post
U traileru za sljedecu epizodu su one zenske iz oceanside-a, sigurno je tara progovorila
Sigurno, vodi ih kroz nekakvu šumu, valjda prema njima. Ali ove su napadnute, vidi se eksplozija a ne vjerujem da su naši to napravili. Možda ih je Negan pronašao pa će ih ovi spašavati. To bi ekspresno riješilo sve dileme, ne mogu se više kriti i moraju se pridružiti i dati oružje.
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 01:09   #63
Totalna dosada a sasha je imala dva čista trenutka tak da ne serite praktički taj metak na 100m prolazi kroz trojicu

Sljedeča bi malkice mogla biti interesantnija
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 01:31   #64
Sukus ove sezone: sljedeća bi mogla bit dobra ��
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 03:40   #65
jbga unistio sam si gaće. Sad cu morati biti u boksericama a to ne volim, ko da nosim havajke, gace su u pranju a nemam ciste rezerve, s obzirom da sam zbog ove epizode dobio sraćku pa mi pobjeglo. Trebao bi ih tuziti sto sam si skarao gaće i sad cu morati trositi prasak, struju i pitanje dal ce se uspjeti oprati s obzirom jer je to ona kisela sracka sto smrdi, ona od zivaca. Huh....
IanFraser is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 05:39   #66
Eugene could kill Negan and become the new Negan everybody worship
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 09:04   #67
Dosadna epizoda, osim zabavnih djelova sa Eugenom
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:23   #68
Ja bi prije odmah ponediljak ujutro skidala seriju i popodne žurila gledati ,a sad sam se tek sitila da je izašla nova sinoć kasno. Eto to mi je mjerilo koliko je ovo bezveze postalo.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 12:44   #69
Quote:
ani08 kaže: Pogledaj post

Nije mi jasna ona zadnja isporuka iz Kingdoma...kakav je to tjedni harač od samo 12 dinja?
Možda je samo 12 dinja, a zamisli koliko je sjemenki unutra

'ko će prislonit' Neganu užerenu peglu na facu, Ricki ili masne lasi?
Lantier is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 12:53   #70
Bilo bi fer da to bude Dwayne a ostali da se poigraju s lucille...

Sent from my SM-A500F using Tapatalk
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 13:17   #71
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Ma koje to teme su subtilno obrađene?

Pa ovo je šupljoglava zabava od samog početka, pobogu, samo što nekad nije bila mindnumbingly dosadna kao što je sad.
a koja serija to nije? i sta se cudis ko pura dreku za subtilno...rodjen sam i zivim u njemackoj jebi ga falija san i nisam napisa suptilno kao i sto sam napisa patriotisam umisto patriotizma...slusaj na primjer nasilje i seksualno iskoristavanje u obitelji u slucaju Carol i Daryla, gubitak vjere u Hershela i donekle Ricka, besmislenost zivota i patnja kod gubitka najbliznjih kao u slucaju Morgana...jebi ga nije ova serija neko umjetnicko djelo da ce ulazit u srz samih zivotnih problema, ali ih je bar malo nacela ili zeliz reci da Romerova djela su isto supljoglava zabava bez iti malo drustvene kritike
gdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:56   #72
na kraju Rosita vidi Speglanog ili Djizusa ?

stvarno kamilica od epizode...mogli bi vec preimenovat seriju u nesto drugo da ne blate vise jadne zombije i da ih ostave na miru....ionako jadnici samo nahebu ni krivi ni duzni..
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:05   #73
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
na kraju Rosita vidi Speglanog ili Djizusa ?

stvarno kamilica od epizode...mogli bi vec preimenovat seriju u nesto drugo da ne blate vise jadne zombije i da ih ostave na miru....ionako jadnici samo nahebu ni krivi ni duzni..
Valjda Speglanog
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:20   #74
Quote:
Guidio kaže: Pogledaj post
U traileru za sljedecu epizodu su one zenske iz oceanside-a, sigurno je tara progovorila
Super, cijelu epizodu će ih nagovarati, a onda im možda i povjeruju...

Baš me zanima hoće li neko makar šamar opaliti nekom od Saviorsa u finalu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:33   #75
po obicaju moze se ovo brze, ali onda bi bili na cetvrtoj sezoni
sasha je mogla negana sto puta upucati, kao ima jedan metak, udri
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:54   #76
Quote:
canca kaže: Pogledaj post
Valjda Speglanog
a jel nije Derryl?
ima xbow i onu neurednu kosu.

mada isto tako bi mogo zgledat i ovaj
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:58   #77
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
po obicaju moze se ovo brze, ali onda bi bili na cetvrtoj sezoni
sasha je mogla negana sto puta upucati, kao ima jedan metak, udri
Nije to komp igra lol, ima samo jedan pokušaj. U pravom životu nije lagano pogoditi udaljenu pokretnu metu i to još iz stojećeg položaja bez da zna točnu udaljenost i jačinu i smjer vjetra. Vojni sniperi su team gdje jedan radi pripremu za snajperistu.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:08   #78
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
a jel nije Derryl?
ima xbow i onu neurednu kosu.

mada isto tako bi mogo zgledat i ovaj
A ne, to je Dwight.
Daryl je zadnji put viđen kako ulazi u Isusovu sobu...a ovaj upravo objavio da je gay. Možda su zauzeti i nemaju vremena za dame u nevolji.
Šalim se...samostrel nije isti kao Darylov, Rosita nije bila sretna kad je vidjela tog lika, previše su se potrudili da mislimo kako je Daryl krenuo u potragu za curama...da skratim, lik je Dwight.
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:21   #79
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
na kraju Rosita vidi Speglanog ili Djizusa ?

stvarno kamilica od epizode...mogli bi vec preimenovat seriju u nesto drugo da ne blate vise jadne zombije i da ih ostave na miru....ionako jadnici samo nahebu ni krivi ni duzni..
Opet grintaš oko zombija Vidi...serija ti nije ni nazvana po njima a u 8. sezoni ćeš vidjeti možda 2-3 a u 15-toj ni jednog, počni se privikavati
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 00:01   #80
Meni se serija skroz pokvarila otkad su Rick i ekipa došli živjeti u Alexandriju. Dobro ne baš odmah, ali nedugo nakon što je većina starih stanovnika Alexandrije poginula. Fali mi neke prave napetosti u radnji, nekako je sve postalo jednolično.



Quote:
ani08 kaže: Pogledaj post
Opet grintaš oko zombija Vidi...serija ti nije ni nazvana po njima a u 8. sezoni ćeš vidjeti možda 2-3 a u 15-toj ni jednog, počni se privikavati
Ahhh dobri stari dani života u zatvoru, kad su zombiji po cijele dane kvocali oko ograde.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.