Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

Pogledaj rezultate ankete: Želite li da vam Mamić vodi klub?
Da 22 15.07%
Ne 121 82.88%
Možda 3 2.05%
Glasovatelji: 146. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2011., 16:59   #1
ANKETA: Želite li da Mamić vodi vaš klub?

Zanima me je li bi vi kao navijači nekog drugog kluba voljeli da vam Zdravko Mamić bude na čelu kluba?

Bilo koji odgovor da ste izabrali volio bih da obrazložite zašto baš taj.

Želio bih osjetiti puls foruma.

Molim navijače Dinama da ne odgovaraju na pitanje.

Hvala.
redizajn is offline  
Old 02.12.2011., 17:24   #2
zašto ne, lik zna posao. samo bi mu zabranio javne istupe.
lmfaox is offline  
Old 02.12.2011., 17:56   #3
Ja kao navijac bilih i simpatizer crvenih,dajem slijedece obrazlozenje. U situaciji u kojoj se nalazi RH,a na pravom je putu da bude ono sto je i sad,a to je banana republika,maminjo svakako ima znanje da i od mog kluba napravi "stroj za ubijanje protivnika",naravno samo u vec spomenutoj banana rapublici. I ne samo to,dao bi mu ministarsko mjesto financija,gospodarstva,guvernera. Sory na malom off topicu,ali bitno je bilo naglasit da je on stvoren za uvjete koji vladaju ovdi. Zato,dok vladaju ovako niskomoralni uvjeti ma ovim prostorima-DA.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Old 02.12.2011., 17:59   #4
Ne želim kriminalca na čelu voljenog kluba.
H3MAT0M is offline  
Old 02.12.2011., 18:00   #5
NE

Dinamo osvaja ove naslove zaredom zbog propasti Hajduka i ostratka lige,a ne zbog snage.

U Europi smo kanta za napucavanje iole ozbiljnijim momčadima,a treneri imaju naputak kako da prodaju sumnjive strance a ne da pokušaju dobiti utakmicu.
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Old 02.12.2011., 18:01   #6
Quote:
H3MAT0M kaže: Pogledaj post
Ne želim kriminalca na čelu voljenog kluba.
Samo nemoj rec da na celu tvog kluba stoji posteni,al da je nesposoban,tocno.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Old 02.12.2011., 18:13   #7
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Samo nemoj rec da na celu tvog kluba stoji posteni,al da je nesposoban,tocno.
uz dužno poštovanje svima koji su glasali za DA, ali lika koji reče da bi volia da mu mamić vodi klub triba poslat na goli otok, jer to nije navijač. točka...
st sonic is offline  
Old 02.12.2011., 18:16   #8
Nikada. Danom njegovog ulaska u neki klub, taj klub automatski postaje agencija za prodaju igrača na prvom mjestu, a tek onda sportski kolektiv i s time se nikad ne bih mogao poistovjetiti.
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 02.12.2011., 18:26   #9
NE!
EbE is offline  
Old 02.12.2011., 18:30   #10
Jedino ako se formira zatvorska momčad.
Imran is offline  
Old 02.12.2011., 18:39   #11
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Nikada. Danom njegovog ulaska u neki klub, taj klub automatski postaje agencija za prodaju igrača na prvom mjestu, a tek onda sportski kolektiv i s time se nikad ne bih mogao poistovjetiti.
A koji klub nije svojevrsna agencija za prodaju svojih igraca. Eto,navedi bar jedan klub iz hnl?
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Old 02.12.2011., 19:04   #12
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
A koji klub nije svojevrsna agencija za prodaju svojih igraca. Eto,navedi bar jedan klub iz hnl?
pardon, mislio sam da sam jasno napisao, no sad vidim da nisam, pa ću malo pojasniti... znači - vlastita agencija za prodaju svojih igrača, koja mu služi za ostvarivanje vlastitih interesa, agencija koja je sama sebi svrha i koja može funkcionirati bez iti jednog navijača, agencija koja je klub još samo na papiru i rekvizitima
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 02.12.2011., 19:07   #13
ne
s marsa sam is offline  
Old 02.12.2011., 19:36   #14
Ne zato,

što na kraju klub pa i ostatak lige ne profitiraju od ovoga. Uostalom je lako nešto voditi kad imaš nekakav monopol.
60 m/s is offline  
Old 02.12.2011., 20:10   #15
ma ja bi htio tri mamića,jebeš jednog

jedan ko ni jedan
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Old 02.12.2011., 20:23   #16
ne ... čak mislim da je i samo pitanje glupo .... naravno da ne želim da mi netko sramoti klub gdje god stigne, mjenja povijest ... uostalom na navijačima dinama vidimo kako je teško voljeti svoj klub sa takvim likom na čelu ...
MikiMish is offline  
Old 03.12.2011., 13:19   #17
Ne. Mamićevo vladanje je pretvorilo klub u privatnu prćiju koja funkcionira na ilegalan način. Uz to sramoti klub svojim javnim istupima. Negativne strane su dovoljno jake da prevagnu za odgovor "NE", a tome treba dodati i da pozitivnih strana nema - klub zaista nije rezultatski profitirao od Mamićevog vođenja kluba.
Sudden Sid is offline  
Old 03.12.2011., 13:38   #18
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Ne. Mamićevo vladanje je pretvorilo klub u privatnu prćiju koja funkcionira na ilegalan način. Uz to sramoti klub svojim javnim istupima. Negativne strane su dovoljno jake da prevagnu za odgovor "NE", a tome treba dodati i da pozitivnih strana nema - klub zaista nije rezultatski profitirao od Mamićevog vođenja kluba.
kako nije? 7 naslova prvaka u nizu dinamo nije imao nikada u povijesti. tu je i 5 uzastopnih nastupa u skupini el, a sada i nastup u skupini lp.
lmfaox is offline  
Old 03.12.2011., 14:00   #19
Samo budala i onaj koji ne voli svoj klub bi htjela Mamića na čelu istoga...
Morales77 is offline  
Old 03.12.2011., 14:06   #20
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Samo budala i onaj koji ne voli svoj klub bi htjela Mamića na čelu istoga...
a koja to je uprava u dinamu u zadnjih 20g bila po volji navijačima? baš bi volio viditi kakav bi klub bio kad bi ga vodili geniji sa sjevera. i sa foruma.hr.
lmfaox is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.