Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2007., 13:13   #21
Quote:
Grgica Mali kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je auto ok ali to više nije nimalo jeftinije od konkurencije...
Ali više nije ni ništa lošiji od konkurencije.
 
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 13:48   #22
Quote:
fangs kaže: Pogledaj post
Ali više nije ni ništa lošiji od konkurencije.
Istina, kvaliteta se popela jako visoko, al da je "puno" jeftiniji, nije
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 13:51   #23
ne nije,golf 5 s tom opremom ti je oko 168 k kn,mazda3 157,auris 156,astra 138 jel ti to dovoljno?pa de pogledaj si malo pa usporedi a ne pretpostavljat
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 14:08   #24
Svaka čast, super auto, samo mi nije jasan nedostatak ESP-a u tako bogato opremljenom autu.
Definitivno veliki minus, ali ja mislim i jedini.
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 14:21   #25
da smo u u eu onda bi ga dobio,inace ide sa jacim motorom......po meni to nije nikakav minus,imam ga u vectri V6,ne sluzi mi nicemu,stoga je po meni to jos jedna glupost koju masno naplacuju a fino su ju izreklamirali!
kad vozis normalno nemas brige i esp ti nece nista pomoci,kad auto nagazim onda to sve iskljucujem jel mi samo koci auto.......uostalom sta ce esp na autu od 90 ks diesel,pa netreba mi na vectri od 170 ks
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 14:53   #26
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
da smo u u eu onda bi ga dobio,inace ide sa jacim motorom......po meni to nije nikakav minus,imam ga u vectri V6,ne sluzi mi nicemu,stoga je po meni to jos jedna glupost koju masno naplacuju a fino su ju izreklamirali!
kad vozis normalno nemas brige i esp ti nece nista pomoci,kad auto nagazim onda to sve iskljucujem jel mi samo koci auto.......uostalom sta ce esp na autu od 90 ks diesel,pa netreba mi na vectri od 170 ks
Sve 5, ali ak je ESP izmišljotina na koju ljudi troše novce onda je i ABS za šminku
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 15:13   #27
pa pitam te jel ga imas na autu?ja ga imam i kazem ti da mi nicem nesluzi,vjeruj mi da mozes bez toga i da ti netreba
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 15:16   #28
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
da smo u u eu onda bi ga dobio,inace ide sa jacim motorom......po meni to nije nikakav minus,imam ga u vectri V6,ne sluzi mi nicemu,stoga je po meni to jos jedna glupost koju masno naplacuju a fino su ju izreklamirali!
kad vozis normalno nemas brige i esp ti nece nista pomoci,kad auto nagazim onda to sve iskljucujem jel mi samo koci auto.......uostalom sta ce esp na autu od 90 ks diesel,pa netreba mi na vectri od 170 ks
Nemoj mi reći da te nikad nije iznenadila masna fleka na mokroj cesti, gladak asfalt usred krivine, smrznuta rosa na nekom mostu...itd. ESP služi u takvim situacijama, a ne kad pržiš auto pa uletiš prebrzo u krivinu i izgubiš kontrolu...u takvim situacijama i on malo može učiniti.
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 15:49   #29
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
pa pitam te jel ga imas na autu?ja ga imam i kazem ti da mi nicem nesluzi,vjeruj mi da mozes bez toga i da ti netreba
Ne ja nemam ESP. Al sam se vozio u par auta koji ga imaju. Koristi kod stabilnosti auta u opasnim situacijama, kad tad će te spasit da ne završiš u nekoj grabi...
I da napomenem da po snijegu se voziš kak spada
I nitko nije rekao da se bez njega nemože ali ničem ne šteti nego može bit samo koristi od njega.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:05   #30
a cuj ako ga dobijes od viska ne boli glava,a ono sto nemas bez toga se moze!inace ga nebi nikad uzeo da mi se nudi kao oprema koju moram platit....
inace vectra je dosta jaka,170 ks,volim ponekad auto poterati posebno kroz zavoj,sportsko spusteno podvozje sa 18 cola felgama 225/40,ta elektronika ti opet nece vratit auto u putanju ako ga ti sam neznas vratiti,moje skromno misljenje,kolega isto ga ima na passatu,ni nezna sta je ta tipka nit cemu sluzi kaze da nikad nije osjetio neku kontrolu elektronike
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:30   #31
Eh sad kad smo kod ESP-a ne bi se složio da ne treba ja sam ga osobno imao prilike iskoristiti do maksimuma kad sam se po snjegu u švabiji trebao uključiti na autoput koji je bio prekriven snjegom, auto Passat gume Michelinke nove a auto ide ali ono daš gas a točkovi se sami reguliraju, panika je bila kad sam izašao na autoput jer nije bilo trake za ubrzavanje (prekrivena brdom snjega) i trebaš odmah ubrzati a ne ide a svi auti koji dolaze su naravno u nekom zaletu i nema stajanja e tu mi se ESP pokazao odličan, eto ja bi ga rado imao u svom sljedećem autu
rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 17:24   #32
rabbit, to nije esp nego tc
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 17:31   #33
i meni se cini tako,tc je bez veze,samo blokira tockove da slajdraju
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 20:46   #34
odlican izbor, cestitam na kupnji.... plus je sto i30 daje sire gume i felge 16'' u opremi a za istu cijenu ko i ceed mozda i jeftinije za soma i nes...al ipak ceed iznutra meni ljepsi , ona crveno-naranđasta boja je odlicna kombinacija.. i izvana mi je ljepsi od i30..... al ako ti se i30 vise sviđa onda je i bolji izbor...
inace ovaj tvoj crni s felgama izgleda e da je onaj od 115ks
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 22:28   #35
Quote:
Jaranko kaže: Pogledaj post
rabbit, to nije esp nego tc
Čekaj malo ESP ne radi u suradnji sa TC daklem ESP electronic stabiliti prorogram i TC traction control to nije isto to mi hoćeš reći OK, nije isto ali imati ESP automatski znači imati i TC
rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 23:05   #36
i nije, esp koristi kocnice dok tc regulira gas ...
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 00:15   #37
Auto je super. U ponedjeljak podigao svojeg. Isto 1,6 crdi, ithink oprema, vivid blue. danas prešao 1000ti km.
don giovanni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 00:28   #38
pa gdje si ga kupio???ja trazio i nigdje ga nisam nasao!jel slabiji ili jaci crdi?ja svog moram cekat
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 06:29   #39
taj dizel mi izgleda ok,cijena,oprema,...ali jel fakat ima 15 sec ubrzanje?
useless is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 13:49   #40
to mi nije toliko bitno,u voznji se to drugacije osjeti i puno bolje nego na papiru,dosta je tezak auto
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.