Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2013., 17:12   #81
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Pa neka priđe, ko joj brani.
Ljudi ti govore da ti trebas prvi prilaziti, to je uglavnom uloga muskarca.
orhidej107 is offline  
Old 14.01.2013., 17:13   #82
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ljudi ti govore da ti trebas prvi prilaziti, to je uglavnom uloga muskarca.
Zašto bi bila, emancipirajte se malo.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 17:14   #83
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Taj tvoj odlomak djeluje kao da je prepisan iz nekakvog udžbenika iz psihologije za gimnazijalce.
Da li ti trebaju svi teorijski pristupi osobinama licnosti i detalje o konstruktima ekstroverzije/introverzije ili ti treba nesto sto ce poboljsati tvoj uspjeh kod zena?
Malena Mu is offline  
Old 14.01.2013., 17:15   #84
Quote:
Malena Mu kaže: Pogledaj post
Da li ti trebaju svi teorijski pristupi osobinama licnosti i detalje o konstruktima ekstroverzije/introverzije ili ti treba nesto sto ce poboljsati tvoj uspjeh kod zena?
Ajde dosta prepisivanja.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 17:15   #85
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Malena, teorija je jedna, u praksi to zna sasvim nešto drugo biti.
Teorija i praksa u ovom slučaju idu ruku pod ruku. Ja sam introvert, malo jači. Od 23. do 32. godine sam na Iskrici pokušavao nać curu. Manje više, bezuspješno. Studirao sam od 18. do 22. godine izvan rodnog grada, 4 godine samo proveo sam u stanu, nije mi bilo do druženja ni s kime. Ni sa kolegama, ni sa susjedima, ni bilo kime. Gledao sam Star trek, slušao Crvenu Jabuku i učio. I svo vrijeme cvilio sam sebi u bradu kako nemam curu. Nisam tad shvaćao da je to zbog mog načina života. Da ne nabrajam dalje "sočne" detalje svog života... No tad nije bilo nikoga da mi kaže stvari koje sad znam i koje govorim ovdje ljudima koji su u sličnim problemima.

I kad sam konačno shvatio gdje je problem, ja kao introvert, počeo sam se ponašati drugačije. Počeo sam izlaziti van i družiti se s ljudima. Istupati redovito iz zone komfora u kojoj sam živio 32 godine. Raditi upravo one stvari koje su bile "ali to nisam ja". I promjene su se počele događati. Upravo kad napravim neku stvar koja mi je izvan zone komfora, pred čime osjećam anksioznost, kasnije se osjećam kao kralj. Da, još uvijek sam introvert. Teško me natjerati navečer da idem van. Ali razumijem, da ako sam trenutačno solo i ako si želim naći curu, za zabavu ili nešto više, da to jednostavno moram uraditi. I tad uradim ono što znam da trebam uraditi, a ne ono što mi introvertiranost nalaže i uz malo sreće upoznam curu kakvu poželim. I znam da to mogu uraditi bilo kad, bilo gdje, ako poželim.
coldplug is offline  
Old 14.01.2013., 17:15   #86
Kvizoman, odi kod ovog majstora Horvata sa teme o PUA, njegova firma nudi 3 dnevni seminar zavođenja po 1500 kuna.

Inače, da se osvrnem na zamjerke na pokretaču teme da je rigidan i šta ja znam kakav. Nije on započeo temu da tu šarmira ljude i da im se svidi.
Tomislav B is offline  
Old 14.01.2013., 17:16   #87
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ljudi ti govore da ti trebas prvi prilaziti, to je uglavnom uloga muskarca.
Netko vam je na početku napisao kako u većini slučajeva ispadne kada pojedinac bez društva prilazi curama. No vi se radije igrate priučenih psihologa nego da vidite srž problema. Čovjek nema društva za izlaske ni prijatelje koji bi ga mogli sa nekim upoznati.
Kada samac dođe u neki birc, disko ili klub SAM i prilazi curama ostavlja dojam ČUDAKA...
zuikaku is offline  
Old 14.01.2013., 17:16   #88
Nemojte se svađati sa čovjekom.

Obratio se na forum, jer mu treba pomoć sa nekim pametnim savjetom.

Emocije su u pitanju, i nije se pametno igrati s njima.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 14.01.2013., 17:17   #89
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Pa neka priđe, ko joj brani. Ako netko piše nebuloze, onda si to ti. Kakve veze ima dobra treba s agresivnim klošarima?
Ono sto sam ti htio reci je da i curi moze biti drago kad joj pridje momak, i ne mora ga smatrati gnjavatorom. Niko ti ne govori da budes agresivni klosar, odakle ti ta ideja ? Niko ti nije rekao da budes agresivan, a jos manje klosar ?
Ili imas neku suludu misao da svaki momak koji pridje curi je klosar, sta li ?
orhidej107 is offline  
Old 14.01.2013., 17:17   #90
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Ajde dosta prepisivanja.
kako rekoh:

Quote:
Malena Mu kaže: Pogledaj post
Koji copy/paste?

Ali tvoja rigidnost ti nece dati da to prihvatis nego ces radije i dalje tupiti po svome.
Malena Mu is offline  
Old 14.01.2013., 17:19   #91
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ono sto sam ti htio reci je da i curi moze biti drago kad joj pridje momak, i ne mora ga smatrati gnjavatorom. Niko ti ne govori da budes agresivni klosar, odakle ti ta ideja ? Niko ti nije rekao da budes agresivan, a jos manje klosar ?
Ili imas neku suludu misao da svaki momak koji pridje curi je klosar, sta li ?
Kakav si ti muškarac s nickom orhideja? Jesi možda transvestit?
Kvizoman is offline  
Received Infraction
Old 14.01.2013., 17:20   #92
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Kada samac dođe u neki birc, disko ili klub SAM i prilazi curama ostavlja dojam ČUDAKA...

s ovim se slazem, ostavlja cudan dojam, zato sam davala primjere svkodnevnih situacija u kojima nije cudno da je covjek sam (trgovina, posta, pekara, knjiznica, knjizara, autobusna stanica, autobus)

uostalom, otvorenijim pristupom i prema muskima otvara mogucnost lova u paru...
Malena Mu is offline  
Old 14.01.2013., 17:22   #93
Quote:
Malena Mu kaže: Pogledaj post
s ovim se slazem, ostavlja cudan dojam, zato sam davala primjere svkodnevnih situacija u kojima nije cudno da je covjek sam (trgovina, posta, pekara, knjiznica, knjizara, autobusna stanica, autobus)

uostalom, otvorenijim pristupom i prema muskima otvara mogucnost lova u paru...
Kakav lov u paru?
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 17:23   #94
@coldplug

Nisi rekao najvažnije...jesi li upoznao ženu svoga života, znači jesi li u vezi ili već oženjen?
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 14.01.2013., 17:25   #95
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Kakav lov u paru?
nadjes nekog s kim ces izlaziti, da nisi sam po klubovima, obzirom da od onog frenda nema neke koristi...
Malena Mu is offline  
Old 14.01.2013., 17:26   #96
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
@coldplug

Nisi rekao najvažnije...jesi li upoznao ženu svoga života, znači jesi li u vezi ili već oženjen?
Ne, u ozbiljnoj vezi nisam niti sam oženjen, zato jer trenutačno ne želim biti. Ispred žena u ovom trenutku imam prioritete kao što su karijera i daljnja osobna izgradnja.
coldplug is offline  
Old 14.01.2013., 17:28   #97
Quote:
Malena Mu kaže: Pogledaj post
nadjes nekog s kim ces izlaziti, da nisi sam po klubovima, obzirom da od onog frenda nema neke koristi...
To mi je nepraktično, ja tražim ženu, a ne muškarca.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 17:28   #98
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Ne, u ozbiljnoj vezi nisam niti sam oženjen, zato jer trenutačno ne želim biti. Ispred žena u ovom trenutku imam prioritete kao što su karijera i daljnja osobna izgradnja.

Ma nije čovjek pametan...možda ti je bolje tako i ostati...

Ja sam u tridesetim, prekinuo prije 2 mjeseca...totalno sam sjeban...depra svaki dan...

Eto dokle je došlo, treba mi i psiholog...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 14.01.2013., 17:28   #99
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Ne, u ozbiljnoj vezi nisam niti sam oženjen, zato jer trenutačno ne želim biti. Ispred žena u ovom trenutku imam prioritete kao što su karijera i daljnja osobna izgradnja.
Znači reforma koju preporučuješ kolegi nije donijela rezultata kod tebe....
zuikaku is offline  
Old 14.01.2013., 17:29   #100
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
To mi je nepraktično, ja tražim ženu, a ne muškarca.
Štoviše, izlaziš li s prijateljicom umjesto s prijateljem u društveni život, imat ćeš mnogo bolje šanse kod cura koje u tim prilikama upoznaš.
coldplug is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:45.