Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2007., 19:34   #1
Nadreality show

Vidio sam članak o vraćanju Top Liste Nadrelista u vidu nekakvog Nadreality showa kojeg bi trebao emitirati RTL - http://www.jutarnji.hr/kalendar/clan...ow%20,50299.jl Međutim na nekim sam sajtovima pročitao da se to emitiralo na nekoj bosanskoj televiziji za Novu godinu, a na RTL-u ni traga ni glasa od emisije.
Hoće to biti na RTL-u ili je to prikazivanje na RTL-u propalo?
__________________
Guzonjin sin
Puvander is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 13:25   #2
A da li mi netko može nabaviti pjesmu od Ede Maajke, pjesma koja je u pozadini najave tog showa....mislim da priča nešto: JER TO JE NADREALNO, NADREALNO......hvala....... i molim vas pošaljite na mail [email protected]
 
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 13:29   #3
Bojim se da je to opet isfuravanje stare slave. Kao, bili smo zakon prije 15-20 godina, još sima onih kojima ćemo bit smješni sa starim forama pa ajmo dignut pare.......Ne očekujem ništa.
anna0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:54   #4
Ma da..ovo ce bit nadrealisti bez Djure i Neleta, a to onda vise nije to...ponovno nekakvo okupljanje je scenarij vidjen vec miljun puta i nijedan nije bija s hepiendom - samo ce bez veze reciklirat svoju slavu i onda ce mi prisist i ovo sta je prije bilo dobro jer ce mi bit neugodno kad vidin kako se blamiraju..al opet, ko zna, mozda me i ugodno iznenade ..mada sumnjan
__________________
The fact that no one understands you doesn't make you an artist
Patsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 12:52   #5
hoće, hoće u utorak navečer
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 15:43   #6
Bitno je da postoje tv koje to placaju, tako da ce ekipa pokupit lovu, a sto se to nama svidi ili ne, autorima i nije od velike vaznosti.
Al& is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 21:47   #7
Danas počinje novi Nadrealisti show

Da vidimo na šta će to ličit
DM SIBENIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 21:54   #8
Me likes so far...
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 21:55   #9
LOOOL, bijelo dugme na madjarskom
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 21:56   #10
očekivao sam više, zasada nije baš nešto
 
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 00:53   #11
slažem se,bez dvojice glavnih to nije to
mape1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 00:57   #12
bezveze.

apsolutno predvidljivo i zastarjelo.
__________________
"nemam nis legalno u kuci,osim mozda carapa. ali možda" - frend prek MSNa
beaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 11:34   #13
četnici
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 11:53   #14
Nije bilo uopće toliko loše. Ljubav u šoping centru sa suptilnim reklamama je dobra. I fora mi je izrugivanje s Huljićem, meni je bar producent na njega vukao
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 15:19   #15
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Nije bilo uopće toliko loše. Ljubav u šoping centru sa suptilnim reklamama je dobra. I fora mi je izrugivanje s Huljićem, meni je bar producent na njega vukao
Evo pogledajte ovaj klip (nastao prije više od 2 godine) by GITAK:

http://www.youtube.com/watch?v=fk7HSN2wRlE

...pa sami donesite zaključke.
 
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 16:28   #16
Quote:
zubar kaže: Pogledaj post
Evo pogledajte ovaj klip (nastao prije više od 2 godine) by GITAK:

http://www.youtube.com/watch?v=fk7HSN2wRlE

...pa sami donesite zaključke.
A prije Gitka su Zločesta djeca, Pervan...
Ništa nije novo na ovom svijetu, već su to varijacije na temu.
Mislim tom logikom bi trebalo sve nakon Monthy Pytona smatrati bezvrijednim kopiranjem. Oni su doista sve rekli.

Eto sinoć gledajući prilog o osnovnoj folk školi, sjetila sam se Pervana i folk obrade pjesme o Zagrebu. Dam desnu ruku, da su ga svojedobno i ovi iz Top liste gledali, pa kaj?

Najslabiji je bio prilog o Hercegovcima jer su to stvarno već stare fore (mercedesov logo, bijele čarape).
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 16:47   #17
Thumbs down

bosanski seljački humor .... to može biti smiješno samo ljudima bez osnovne škole... ono, prdneš il' podrigneš uz to nabaciš koje "ba" i svi pomru od smijeha ... haha, very funny

Bolje da je RTL uložio koju kunu u one sa GITAK TV-a, dečki barem imaju smisla za humor ... al valjda im je ovo bilo jeftinije, ipak je riječ o RTL-u ...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 17:38   #18
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
bosanski seljački humor .... to može biti smiješno samo ljudima bez osnovne škole...
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 19:03   #19
Soundvisione, sve OK, ali tebi je pervan legenda, zato tvoj komentar uzimam s rezervom. I to velikom.
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 10:51   #20
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
bosanski seljački humor .... to može biti smiješno samo ljudima bez osnovne škole... ono, prdneš il' podrigneš uz to nabaciš koje "ba" i svi pomru od smijeha ... haha, very funny
Bravo majstore, ma najbolji je zagorski seljački humor, Drele i onaj Vid kak-se-već-preziva. "Bumo glasali za Sanadera ak bu nam uvel zakon od 2 promila" i tako osamtisućašezdesetpet puta. Buahahahaha, za riknut. Ma nema humora do zagorskog.

Ili možda oni genijalci s bjelovarske (i think) televizije kojima je glavna fora oblijepit glavu selotejpom. E to je humor!

A što ti ja mogu kad si glup i nisi u stanju skužit što Nele, Đuro i Zenit žele reći u svojim skečevima. Za to je ipak potreban IQ malo veći od onog koji je potreban da skužiš Dreletovu foru.
Fleur Delacour is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.