Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2012., 12:49   #1
Zbunjujuća mjerila moderatora (jednina ili množina?) na pdf. Alternativa

... dakle dobijem upozorenje (žuti karton) za "vrijeđanje forumaša" (a ranije je bilo i takvih crvenih) radi ovog posta:

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Quote:
Am I me? kaže: Pogledaj post
Zakon poluge je otkrio Arhimed (287-212 pr.Kr.) baš kao i približan Pi tako da ti u slučaju piramida teorija pada u vodu. Doduše školovao se Egiptu.
a jesi me nasmijao... dok Arhimed nije definirao zakon poluge, ona se nije ni koristila? Dok nije izračunao polumjer, nije se ni znalo za njega?
Šta je sljedeće: dok se Arhimed nije okupao, ljudi nisu ni plovili?

a jesi teški logičar


Quote:
Nego šta kažeš za Clock of Giza? Slučajnost ili?
ček-ček... neki psiholog koji se fura na alternativu je oko semantičkih pojmova i oko geometrijskih parametara vezanih uz piramide ispleo SF priču koja dokazuje -šta?


Quote:
Djelomično se slažem, ali još je smiješnije reći da su piramide rađene polugama, primitivnim skelama, upregnutim devama i čudotvornim bakrenim sjekirama što lome granit. I sve te nebuloze u službi nekakvih grobnica!
Nebuloze pričaš ti i tebi slični koji ne razlikuju tvrdoću od krtosti materijala i koji o svemu imate predodžbe iz slikovnica.


Quote:
Kao i u slučaju Maya, Inka itd možemo se samo čudit i smišljat nove teorije a to je puno bolje nego prekriženih ruku prihvaćat zastarjeli nauk nekog poluporemećenog profesora iz srednje škole, koji je imao istog takvog profesora.
Svoje i tuđe psihičko stanje ostavi za podforum psihologija, kao i netrpeljivost prema svojim učiteljima koji ti očito s razlogom nisu davali prolaznu ocjenu.
... dok istovremeno danima stoje nedirnuti ovi postovi:

Quote:
tomatix kaže: Pogledaj post
joj,daj nemoj nam kritizirat harama...taj dečko je ogledni primjerak teške "naive" i pljosnatog 2d pogleda na svijet i život ;ili otprilike isprogramirani jadničak zaposlen preko 25 veza u državnoj službi ili nedoškolovani srednjoškolac što mastubrira na usa zastavu ili je samo po zadatku takav.....čisto sumnjam da je prirodno glup...
Quote:
tomatix kaže: Pogledaj post
biti ljut na tebe značilo bi biti još gori od tebe...u pogledu zatucanosti ,ispranosti misli,primitivnog uskogrudnog pogleda na stvarnost i "akademske" pronicljive dvodimenzionalne slike svijeta.....
vi državni službenici upravo to i jeste,zato što ste takvi....

ne isplati se niti čitati detaljno tvoje odgovore nicku vatanen,jer su toliko isprofilirani svakodnevnom medijskom propagandom koju nam vladari svijeta tako elegantno isporučuju direktno u mozgove putem svojih tehnoloških mogućnosti a čiji smo mi konzumenti..i samo to...čisti konzumenti..

kada shvatiš da si običan konzument i ništa više od toga u svom današnjem životu ,možda ćeš onda shvatiti i da je sve oko nas trgovačko-lažno a tek onda ćeš možda uspjeti suprostaviti se tom lažnom svijetu i njegovoj propagandnoj mašineriji...
Quote:
Vatanen kaže: Pogledaj post
Kako covjek pusi jeftinu propagandu to je cudo a djeluje inteligentan (idiotima )
...

... pa me zanima u čemu se sastoji moje "vrijeđanje", dok su citirani postovi drugih forumaša u redu -i jesam li ja slobodan da dotičnima odgovaram u istom tonu, a ako nisam -zašto?
Samo mi se nemojte dragi moderatori ili supermoderatori pozivati na moj minuli lik i djelo, jer to je jeftino izvrdavanje vaše neprincipijelnosti...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 18:44   #2
Jesi prijavio te postove? Nismo stalno ovdje, a i kad dođemo ne stignemo pogledati sve postove na svim temama. S obzirom da nisam zadnjih dana stigao bit ažuran, sigurno ima još toga što se nakupilo, a da nisam ni vidio. Ako procijenimo da nešto krši pravila, u najmanju ruku obrišemo i, po potrebi, kartoniramo.
Dakle, stvar je vremena, ništa više.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 08:27   #3
Malo mi je teško povjerovati da nitko nije vidio te postove -kad je ekspresno obrisan moj odgovor tomatixu u kojem mu linkam neka potraži u modernoj medicini koji je točno njegov problem.

Dalje; ovaj moj odgovor smatraš uvredljivim, dok se u citiranom postu, bez i trunke pokušaja ikakvog argumentiranja, djelatnike u sustavu obrazovanja naziva poluporemećenima (naravno od strane nika koji je na dotičnoj temi pokazao logiku i stupanj obrazovanja đaka-ponavljača nižih razreda osnovne škole, i koji to radi kroz čitavo javljanje na temi).
I inače bez odjeka vam prolazi "čašćenje" svih onih ljudi (na forumu i šire) koji razmišljaju znanstveno i logički, i koji barataju činjenicama (što je posebna specijalnost nika 52_9, uz beskonačno odvlačenje tema u druge vode)... ali kad netko napiše npr. da su alternativci munjare, ili nešto slično -to se uredno briše ili kartonira.

Razumijem da bi podforum Alternativa trebao biti malo... specifičan... ali navodno bi govor mržnje trebao biti zabranjen -svima.
... ili neka idejni dizajneri foruma.hr preimenuju podforum "Alternativa" u "Okupljalište Luđaka Svih Oblika, Mentalno Zakinutih I Teških Neznalica Kojima Je Ovdje Zabranjeno Protusloviti Jer Marketing Je Jedino Bitan" -pa da se netko ne bi zabunio pokušavši nešto objasniti, ispraviti, ući u argumentiranu raspravu, ili ukazati na neku nepravdu (kao npr. antisemitizam/judofobiju)...


Zadnje uređivanje haram : 28.03.2012. at 08:42.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 14:34   #4
Harame, ispričava, se, ali kako je već rekao kolega, nismo stalno na forumu, ja nemam običaj davati kartone za takve postove jer njih obično pobrišem čim ugledam, ali promakne mi se svako toliko, zato molim svi tko smatra neki post problematičnim da kliknu na trokutić.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 18:51   #5
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Harame, ispričavam se, ali kako je već rekao kolega, nismo stalno na forumu, ja nemam običaj davati kartone za takve postove jer njih obično pobrišem čim ugledam, ali promakne mi se svako toliko, zato molim svi tko smatra neki post problematičnim da kliknu na trokutić.
... ma joj!

ne trebaš se ti -koja svima gledaš kroz prste i puno više nego zaslužuju -ispričavati nikome ... al ipak me malo zaintrigiralo tko je vidio moj odgovor tomatixu a ne i njegov post/postove, i stvarno nije mi problem ako mi se dopusti odgovor istom mjerom... samo mi je malo glupo i besmisleno ostat popišan u zraku -idem rađe "raspravljat" u birtiju pa da vidim...

Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
...
A vezano za offtopičarenje i vrijeđanje - svi to radite u rukavicama, a nema smisla da u startu odmah sve maknem. Okrljaštio bih pola pdf-a!
... al onda: il trebamo svi iste rukavice - il niko...

Quote:
Također, ako netko misli i napiše da "postoje judeomasoni koji su krivi za ceo ovaj NWO" ne mogu to kažnjavati kao antisemitizitam. Pobogu.
... ne, samo ostavi dovoljno prostora za fer odgovor koji bi istaknuo debilizam čitave takve koncepcije...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 16:21   #6
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Malo mi je teško povjerovati da nitko nije vidio te postove -kad je ekspresno obrisan moj odgovor tomatixu u kojem mu linkam neka potraži u modernoj medicini koji je točno njegov problem.

Dalje; ovaj moj odgovor smatraš uvredljivim, dok se u citiranom postu, bez i trunke pokušaja ikakvog argumentiranja, djelatnike u sustavu obrazovanja naziva poluporemećenima (naravno od strane nika koji je na dotičnoj temi pokazao logiku i stupanj obrazovanja đaka-ponavljača nižih razreda osnovne škole, i koji to radi kroz čitavo javljanje na temi).
I inače bez odjeka vam prolazi "čašćenje" svih onih ljudi (na forumu i šire) koji razmišljaju znanstveno i logički, i koji barataju činjenicama (što je posebna specijalnost nika 52_9, uz beskonačno odvlačenje tema u druge vode)... ali kad netko napiše npr. da su alternativci munjare, ili nešto slično -to se uredno briše ili kartonira.

Razumijem da bi podforum Alternativa trebao biti malo... specifičan... ali navodno bi govor mržnje trebao biti zabranjen -svima.
... ili neka idejni dizajneri foruma.hr preimenuju podforum "Alternativa" u "Okupljalište Luđaka Svih Oblika, Mentalno Zakinutih I Teških Neznalica Kojima Je Ovdje Zabranjeno Protusloviti Jer Marketing Je Jedino Bitan" -pa da se netko ne bi zabunio pokušavši nešto objasniti, ispraviti, ući u argumentiranu raspravu, ili ukazati na neku nepravdu (kao npr. antisemitizam/judofobiju)...

Glede te teme - riješena je.

A vezano za offtopičarenje i vrijeđanje - svi to radite u rukavicama, a nema smisla da u startu odmah sve maknem. Okrljaštio bih pola pdf-a!

Također, ako netko misli i napiše da "postoje judeomasoni koji su krivi za ceo ovaj NWO" ne mogu to kažnjavati kao antisemitizam. Pobogu.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 13:40   #7
... i zašto mi je sad obrisano par zadnjih postova na temi o piramidama u Gizehu? Nekog sam vrijeđao, oftopičario...?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 16:48   #8
Moj bed - ostao mi je označen post kada sam brisao nešto drugo. Evo, vratio sam.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 03:45   #9
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Moj bed - ostao mi je označen post kada sam brisao nešto drugo. Evo, vratio sam.
Pošteno.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:37   #10
... ajmo opet malo o zbunjujućim kriterijima na tom podforumu:


dakle dobijem karton za vrijeđanje forumaša zbog ovoga:

Quote:
Quote:
Kerefek76 kaže:
@haram

Vrijeđanje nečijih religijskih uvjerenja i spominjanje nečijih mama zaista pokazuje tvoje pravo lice. Moj prijateljski savjet ti je da potražiš neki savjet psihijatra (bar to u današnje vrijeme nije sramota) jer očito imaš nekih problema sa svojim egom i slikom koju o sebi imaš. Ne znam što kome želiš dokazati ali očito ispadaš "iz kolosijeka".
A vidiš; meni se opet čini da ti i slični samozvani alternativci imate ozbiljnih psihičkih problema, kad tako emotivno i vankontekstno reagirate na predočavanje činjenica koje vas opovrgavaju.
Ja uvijek počnem sa znanstveno-racionalnim argumentima, pa mi na pola ulete takvi pametnjakovići bez i malo shvaćanja toka rasprave i smisla dotičnog posta, napadajući me za ono što nisam rekao.
Vjerojatno ti opet neće bit ništa jasno...

I moja majka bi bila jadna, da ima za sina takvog "logičara" ...

Quote:
Kad smo već na temi o Nibiruu, od tebe nisam dobio niti jedan konkretan protuargument a da nije nekakava logičko semantička smicalica ili nekakvo pozivanje na "opću" znanost bez ikakvih linkova sa nečim konkretnim.
Ajde? Tebi je "logičko-semantička smicalica" pitanje za definiranje pojmova koji se navodno po tebi koriste u fizici/astrofizici, a "argumenti" su ti proizvoljne nebuloze?
A kad linkam - onda ide primjedba da "ne kažem ništa pametno/svoje već samo linkam"?

Još jedan + za tebe i Društvo mrtvih logičara/filozofa...

Moje pitanje: zašto je moj odgovor vrijeđanje, za razliku od Kerefekovog (od nika koji je ne jednom bijesnim napadima reagirao na činjenice ili logička pitanja, i ne samo meni - dosta je pogledati mu nedavno izbrisane postove) (zanimljivi su ovakvi kameleonski preobrati u raspravi) - dakle zašto je moj odgovor na isti način uvredljiv - jer ne vidim karton na njegov post ?

... i eventualno prije nego mi netko počne dijeliti kartone ili banove za paušalno procijenjeni moj lik i djelo, volio bih da malo dublje prodiskutiramo o tijeku te "rasprave".

Zadnje uređivanje haram : 13.04.2012. at 16:53.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 22:15   #11
Oh, dobro da si me podsjetio da izbrišem i taj tvoj post. S obzirom da je citirani također izbrisan.
I da - dobio si jer si pretjerao. A od sada će tako biti i svaki put. Za sve korisnike, pa makar po cijenu odlaska.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 07:02   #12
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Oh, dobro da si me podsjetio da izbrišem i taj tvoj post. S obzirom da je citirani također izbrisan.
I da - dobio si jer si pretjerao. A od sada će tako biti i svaki put. Za sve korisnike, pa makar po cijenu odlaska.
Dakle i taj citirani post je kartoniran pa pobrisan?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 09:08   #13
e da; i s čime točno sam pretjerao?

da znam za ubuduće...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 13:55   #14
Harame, molim te da shvatiš jednu stvar: ti često postaš odgovore koje izazivaju lančanu reakciju postova koji su večinom prepucavanje i samo marginalno ili čak nikako povezane s temom. Zato, kad nama neki post (ne samo tvoj) zamiriše na takav razvoj događaja, mi ga pobrišemo.

O kartonima: ja izbjegavam kartonirati manja kršenja pravila pdf-a, ali kada mi kosrinik nakon više upozorenja radi istu stvar znam mu opaliti karton, koji mu možda djeluje neprimjerenim prekršaju ako gledati samo taj post, ali ja gledam ukupni opus.

Ovo je općenito, a ne samo vezano za tvoju gornju pritužbu.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 15:20   #15
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Dakle i taj citirani post je kartoniran pa pobrisan?
Ništa neobično. Često pobrišem i kartonirani post. Pogotovo ako je offtopic i sl.

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
e da; i s čime točno sam pretjerao?

da znam za ubuduće...
Mislim da i sam znaš što si citirao.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 04:18   #16
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Ništa neobično. Često pobrišem i kartonirani post. Pogotovo ako je offtopic i sl.
... zanima me konkretni Kerefekov post -je li isto tako kartoniran/bodovan ili nije?

Quote:
Mislim da i sam znaš što si citirao.
Ja znam i svima je jasno što sam citirao, ali nisam siguran za koji dio smatraš da je pretjerivanje, pa bih volio da to jasno naznačiš...

Zadnje uređivanje haram : 15.04.2012. at 04:41.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 04:25   #17
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Harame, molim te da shvatiš jednu stvar: ti često postaš odgovore koje izazivaju lančanu reakciju postova koji su večinom prepucavanje i samo marginalno ili čak nikako povezane s temom. Zato, kad nama neki post (ne samo tvoj) zamiriše na takav razvoj događaja, mi ga pobrišemo.

O kartonima: ja izbjegavam kartonirati manja kršenja pravila pdf-a, ali kada mi kosrinik nakon više upozorenja radi istu stvar znam mu opaliti karton, koji mu možda djeluje neprimjerenim prekršaju ako gledati samo taj post, ali ja gledam ukupni opus.

Ovo je općenito, a ne samo vezano za tvoju gornju pritužbu.
Dakle haram je kriv za lančane reakcije vantematskih prepucavanja?

A jedan tomatix, henkak, Nerazumni, Kerefek... razvijaju normalnu i tematsku raspravu? (pogledajte samo opus navedenih)

Jer vidim da se obično od harama počne, a najčešće i stane, s moderiranjem.

Zadnje uređivanje haram : 15.04.2012. at 04:39.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 13:44   #18
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... zanima me konkretni Kerefekov post -je li isto tako kartoniran/bodovan ili nije?

Ja znam i svima je jasno što sam citirao, ali nisam siguran za koji dio smatraš da je pretjerivanje, pa bih volio da to jasno naznačiš...

Osim ovog da imaju psihičkih problema, da im ništa nije jasno, da su "logičari" i sl.?
Tuđi kartoni te se ne tiču, sorry. I koji put se treba i zadržat od komentiranja svega.


Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Dakle haram je kriv za lančane reakcije vantematskih prepucavanja?

A jedan tomatix, henkak, Nerazumni, Kerefek... razvijaju normalnu i tematsku raspravu? (pogledajte samo opus navedenih)

Jer vidim da se obično od harama počne, a najčešće i stane, s moderiranjem.
Nisi ti nužno prvi u tom nizu. Ali valjda razumiješ da je i njihov opus potreban, pogotovo jer je to - Alternativa. U tom kontekstu su zapravo - ontopic. A vjeruj, pola toga forumaši ni ne vide koliko se pizdarija obriše.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 17:50   #19
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post

Osim ovog da imaju psihičkih problema, da im ništa nije jasno, da su "logičari" i sl.?
- misliš da netko, tko bijesnim osobnim napadom reagira na predočenje činjenica koje pokazuju kako nije u pravu -nema psihičkih problema ?

- nakon rasprave u kojoj netko decidirano pokaže kako mu ništa nije jasno, kažnjivo je to ustvrditi ?

- Nerazumni, koji od početka svoga kloniranja, iz posta u post valja ovakve bisere koji veze nemaju sa temom, je logičar ili "logičar" ?
Quote:
Nažalost nauka nam nije donjela puno dobrog,tek kad zadovolji osnovne potrebe ljudi za hranom i vodom onda možemo raspravljati o dobrobiti nauke.
Omjer bogatih i siromašnih kakav je danas nije bio čak ni prije 2000 godina a me se držimo za humano i napredno društvo.
- dozvoljeno je neargumentirano ocrnjivati i pljuvati razum, logiku i znanost, ali nije dozvoljeno tome se usprotiviti ?

Quote:

Tuđi kartoni te se ne tiču, sorry. I koji put se treba i zadržat od komentiranja svega.
Sori i te kako me se tiču ako me se kartonira zbog jednakog načina ophođenja prema drugima koji se ne kartonira kod njih.

A koji se to točno put treba uzdržat od komentiranja svega ? I što je to "sve" ? "Alternativni" oftopik je o.k., ali haramovi komentari na iste se ne toleriraju ? Da znam za ubuduće...

Quote:
Nisi ti nužno prvi u tom nizu. Ali valjda razumiješ da je i njihov opus potreban, pogotovo jer je to - Alternativa. U tom kontekstu su zapravo - ontopic. A vjeruj, pola toga forumaši ni ne vide koliko se pizdarija obriše.
Molim!? Neko kao henkak je ontopik, i opus mu je potreban ? Ili Nerazumni koji ni slova u vezi s temom Nibiru nije napisao, već pokušava progurati ono što se ni na Religiji ili Filozofiji ne usudi ?

Ako je Alternativa, nije psihijatrijska ustanova gdje pacijenti pizde na one koji im predoče činjenice koje ne podupiru njihova razmišljanja.
Ako misliš održati minimum tolerancije, trebaš pokazati da pljuvanje ničijih stavova nije prihvatljivo, ne samo onih alternativnih.

Zadnje uređivanje haram : 16.04.2012. at 18:08.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 16:10   #20
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Dakle haram je kriv za lančane reakcije vantematskih prepucavanja?

A jedan tomatix, henkak, Nerazumni, Kerefek... razvijaju normalnu i tematsku raspravu? (pogledajte samo opus navedenih)

Jer vidim da se obično od harama počne, a najčešće i stane, s moderiranjem.
A gdje sam ja napisala da samo ti kriv?

Samo, većina forumaša zbog pobrisanih postova časti me nemoralnim ponudama na PP a ti se buniš na PŽK
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.