Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2012., 20:58   #2221
ovakva tetovaža ti nebi trebala boljet previše jer nije velika i mislim da bi koristio najtanju iglu. s tom iglom ne boli toliko.
najbolje doba je od jeseni pa na dalje s obzirom da nova tetovaža ne smije na sunce.
ni u kojem slučaju ne smiješ piti bilo kakve ljekove protiv bolova jer oni prorijede krv i tada postoji velika mogućnost da ćeš krvariti.
bow93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 21:31   #2222
Quote:
masha01 kaže: Pogledaj post
Ovakoca imam pitanjce dugo dugo mastam o tetovazicama i tako to.

Malo me frka bojim se da ce boliti, i tako to. Znam i sto zelim i gdje zelim.

Sad da li je itko radio ovako slicne tetovaze klik tu , jer boli?

Koje mi je najbolje doba da idem raditi tetovazu? Kaj mislite jer mogu nes popit protiv bolova za svaki slucaj?
Nemoj piti nikakve tablete jer nikakvog učinka neće imati, barem ne onakvog kakvom se ti nadaš. Može doći do komplikacija koje je već netko spomenuo. Tak da ne puši fore i nemoj slušat pametne glavice koje sve živo "znaju" o tetoviranju, a tattoo salonu nikad nisu prismrdili, a kamoli se tetovirali. Meni su govorili da ako si ne popijem, neću izdržati tetoviranje rebara. Pogodi? Izdržala sam i bez rakije Tak da, nemoj se ići tetovirat praznog želuca, popij si kavu/čaj/sok, naspavaj se i to je to. Ako te frka; reci to u salonu jasno i glasno. Neće ti se nitko smijat. Ja sam za prvu tetovažu bila tak jako uzbuđena da mi se cijelo jutro povraćalo od sreće Sve je to OK.
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 10:54   #2223
Ja bi se tetovirala, super su mi fora cure koje imaju istetovirane cijele ruke, tzv. "sleeves", ali bojim se da nemam para za to? Koliko to uopće košta?
lela89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 13:14   #2224
Quote:
bow93 kaže: Pogledaj post
ovakva tetovaža ti nebi trebala boljet previše jer nije velika i mislim da bi koristio najtanju iglu. s tom iglom ne boli toliko.
najbolje doba je od jeseni pa na dalje s obzirom da nova tetovaža ne smije na sunce.
ni u kojem slučaju ne smiješ piti bilo kakve ljekove protiv bolova jer oni prorijede krv i tada postoji velika mogućnost da ćeš krvariti.


Najtanja igla najviše boli, potvrdio tattoo majstor
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 13:15   #2225
Quote:
masha01 kaže: Pogledaj post
Ovakoca imam pitanjce dugo dugo mastam o tetovazicama i tako to.

Malo me frka bojim se da ce boliti, i tako to. Znam i sto zelim i gdje zelim.

Sad da li je itko radio ovako slicne tetovaze klik tu , jer boli?

Koje mi je najbolje doba da idem raditi tetovazu? Kaj mislite jer mogu nes popit protiv bolova za svaki slucaj?


Hm, nemam baš na tom mjestu (iako planiram napraviti),ali imam sa druge strane,dakle zapešće....i mogu reći da su svi tattoo "bolovi" tu negdje po jačini (isprobano na 5 različitih mjesta )
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 13:32   #2226
Bez ljutnje, ali ako je nekome problem bol prilikom tetoviranja, taj se ni ne treba tetovirati. Tetovaža je nešto što nosiš čitav život pa ako te brine bol od kojih sat vremena, znači da to ipak nije nešto što toliko jako želiš...
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 13:43   #2227
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Najtanja igla najviše boli, potvrdio tattoo majstor
true that
__________________
Life goes on.
LuNa_LOVEGOOD is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 16:19   #2228
Quote:
lela89 kaže: Pogledaj post
Ja bi se tetovirala, super su mi fora cure koje imaju istetovirane cijele ruke, tzv. "sleeves", ali bojim se da nemam para za to? Koliko to uopće košta?
Ovisi. Poznanik je radio u biomehanici cijelu ruku u Gandalfu, 10 tisuća kuna.
Tako da po tome obje ruke bi bile 20,000 kn, ali računaj da ispod 10 barem nećeš proći.

(u nekom solidnom studiju kod prosječnog tattoo majstora)
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 17:09   #2229
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
Ovisi. Poznanik je radio u biomehanici cijelu ruku u Gandalfu, 10 tisuća kuna.
Tako da po tome obje ruke bi bile 20,000 kn, ali računaj da ispod 10 barem nećeš proći.

(u nekom solidnom studiju kod prosječnog tattoo majstora)
Da....morati će pričekati
lela89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 20:30   #2230
Nije da me previse strah boli, ali opet ne bi voljela da krene sa tetoviranjem a ja da pocmem vristat, mislim ono nije mi sve jedno.. zelim se tetovirat i uskoro mi je to u planu ali opet cula sam da ima mjesta gdje jako jako boli pa ono da ih izbjegnem ako mogu
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 20:42   #2231
Ma nije ti to takva bol da vrištiš. To je više neko peckanje... Ja sam se tetovirala na nozi gdje je jako tanka koža i to je jedno od bolnijih mjesta pa nije ništa što se ne može izdržati. Pogotovo tih 20-ak minuta koliko je trajalo...

Sad jedva čekam da skupim novce za drugu tetovažu pa treću...
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 20:48   #2232
Ma znam da nije tj predpostavljam ali kariklirala sam, neki kazu boli neki ne.. al najpametnije je da iskusim na svojoj kozi
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 21:10   #2233
Quote:
lela89 kaže: Pogledaj post
Da....morati će pričekati
Pa ako ti je to želja, ne moraš odmah sve raditi. Niti bi to bilo izvedivo odjednom, po par puta bi se to rasporedilo. Mic po mic i eto ti sleeve I ja ga isto imam u planu. Divota
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 23:54   #2234
Quote:
masha01 kaže: Pogledaj post
Ma znam da nije tj predpostavljam ali kariklirala sam, neki kazu boli neki ne.. al najpametnije je da iskusim na svojoj kozi
Bas sam htjela napisati da nema smisla da ti mi govorimo koliko koji dio boli jer je ionako sve individualno

Ali evo, mene tetovaza iza uha i na vratu uopce nije boljela, cak sam i uzivala u tom peckanju :mazohist:, ali ona na prsnoj kosti me toliko boljela da sam cijelo vrijeme razmisljala: "Jel mi ovo stvarno trebalo". I tako citavih sat i pol.
Na kraju, kad sam vidjela gotovu tetovazu, zaboravila sam svu bol i jedva cekam sljedecu tetovazu

U svakom slucaju, samo naprijed
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 23:56   #2235
Quote:
masha01 kaže: Pogledaj post
Ma znam da nije tj predpostavljam ali kariklirala sam, neki kazu boli neki ne.. al najpametnije je da iskusim na svojoj kozi
Ja sam tetovirala stopala (oba) skoro 5 sati bez pauze. Prva tri sata je bilo podnošljivo, iako vele da stopala uz rebra najviše bole, zadnja dva sata sam skoro ispizdila (nervoza, glad, umor, štogod).
I eto, idem ponoviti uskoro i to rebra

A što se sleeva tiče, možda najbolje da nađeš nekog majstora koji će ti napraviti super kompletnu sliku, pa eventualno da ideš "na rate", malo po malo... da ne bi imala masu črčkarija koje nisu spojive jedna s drugom (frend je imao tako pa sad ima crnu ruku, doslovno )
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 21:00   #2236
Postovanje, zanima me u Zagrebu, gdje je najbolje otici ako zelimo tetovirati tekst, dakle, tko pise najljepse, ako to tako mogu nazvat?
Morreira is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 22:12   #2237
Quote:
Morreira kaže: Pogledaj post
Postovanje, zanima me u Zagrebu, gdje je najbolje otici ako zelimo tetovirati tekst, dakle, tko pise najljepse, ako to tako mogu nazvat?
Vidi kod Veronike (nisam sigurna radi li sad kod Zeleta u Tratinskoj ili u Imaginarium studiju), definitivno je najurednija što se tekstova tiče, a mislim i relativno povoljna.

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...29017841_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...81709123_n.jpg
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 22:18   #2238
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
Vidi kod Veronike (nisam sigurna radi li sad kod Zeleta u Tratinskoj ili u Imaginarium studiju), definitivno je najurednija što se tekstova tiče, a mislim i relativno povoljna.

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...29017841_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...81709123_n.jpg
a kakav je roby i senf po tom pitanju, a veroniku cu sigurno pogledati jos radova
Morreira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 10:34   #2239
Quote:
Morreira kaže: Pogledaj post
a kakav je roby i senf po tom pitanju, a veroniku cu sigurno pogledati jos radova
E to ti ne znam, tetoviram se u Imaginariumu
Ali bude ti netko već sigurno odgovorio ovdje.
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 12:33   #2240
Quote:
Fem kaže: Pogledaj post
Nije u Zagrebu, ali je tolika razlika u cijeni da ti se isplati otići vlakom do tamo.

Uglavnom, i dečko i ja smo se tetovirali u Kutini u salonu Pain&Pleasure.

Vlasnik je genijalan, zabavan lik, ja sam se sva tresla pa me nije krenuo tetovirati dok nismo popili kavu, popričali. Inače je završio Likovnu akademiju. Salon je sređen, sve je sterilno, sve super objasni. Sve se možeš dogovoriti preko maila tako da moraš doći samo na tetoviranje.

Sigurna sam da ću se opet (uskoro) tetovirati kod njega!
Znam za njih, ja sam iz Kt I lika znam dobro. Razmišljala sam o njima, ali poznanik mi je imao ne baš najbolje iskustvo s tetoviranjem tamo, ali to je bilo prije, kad su tek krenuli, valjda su sad ok.
edit: ima još netko iskustva s njima? Pain & Pleasure tattoo and piercing - Kutina
__________________
Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well.

Zadnje uređivanje Desertflower : 14.09.2012. at 12:45.
Desertflower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.