Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2015., 10:13   #3961
"Lutka" je novi svatovski prvoplesački hit
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 12:31   #3962
U Hercegovini je hit od kraja 2013., do danas. Svako drugi (karikiram ) par je ima za prvi ples, gledam po svadbama na kojima sam sama bila, a i po onima koje su mi 'prepričane'. Lijepa je pjesma, ali meni nema neku pozitivnu energiju, ne znam zašto
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 15:39   #3963
Budući da ćemo dragi i ja imati DJ-a, odluka je pala na ovu pjesmu. Meni, osobno, najljepša pjesma koju sam čula u zadnjih 100 godina.
Ne idemo na tečaj, plesat ćemo onako kako nas emocije ponesu. To mi je nekako... Najljepše...

https://www.youtube.com/watch?v=lp-E...ature=youtu.be
MyWedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 16:10   #3964
Quote:
MyWedding kaže: Pogledaj post
Budući da ćemo dragi i ja imati DJ-a, odluka je pala na ovu pjesmu. Meni, osobno, najljepša pjesma koju sam čula u zadnjih 100 godina.
Ne idemo na tečaj, plesat ćemo onako kako nas emocije ponesu. To mi je nekako... Najljepše...

https://www.youtube.com/watch?v=lp-E...ature=youtu.be
Awwwww ovu sam i ja razmatrala, predivna je pjesma
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 16:52   #3965
Quote:
MyWedding kaže: Pogledaj post
Budući da ćemo dragi i ja imati DJ-a, odluka je pala na ovu pjesmu. Meni, osobno, najljepša pjesma koju sam čula u zadnjih 100 godina.
Ne idemo na tečaj, plesat ćemo onako kako nas emocije ponesu. To mi je nekako... Najljepše...

https://www.youtube.com/watch?v=lp-E...ature=youtu.be
Divna,divnaa
Mi se mislimo izmedju te i All of you
__________________
“Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten.”
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 17:25   #3966
Quote:
soon to be kaže: Pogledaj post
Divna,divnaa
Mi se mislimo izmedju te i All of you

Da nema ove koju mi želimo, "All of you" bi nam bila prvi izbor. Tako da, očito, imamo isti ukus.
MyWedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 12:13   #3967
Neki moji izbori:
Chaka Khan aint nobody
The calling wherever you will go
Texas inner smile
Denis & Denis voli me još ovu noć
Patrick Swayze shes like the wind
Hinder- lips of angel
Jacques Houdek i Ivana Husar - Princeza
I moj favorit Toni Cetinski - Ja sam zaljubljen
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 12:34   #3968
Quote:
MyWedding kaže: Pogledaj post
Da nema ove koju mi želimo, "All of you" bi nam bila prvi izbor. Tako da, očito, imamo isti ukus.
Da,ocito imamo
__________________
“Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten.”
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 11:35   #3969
Kod nas nakon torte mladenci ustanu do podija. Onda oni plešu, pa sa kumovima, pa djeveruše, pa roditelji, djeveruše imaju košare, i kako tko dolazi od glavne obitelji malo poplešu sa mladom pa se ostavlja u košaru. Onda dolaze polako ostali gosti čestitati i daju poklone. Takav je nekakav običaj i ljudi su navikli već...

Mene i dragog više pati ples, ni jedno ni drugo ne znamo plesati, a ni kumovi. Do 8.mjeseca se možda i naučimo jeste li vi išli na kakav tečaj plesa ili ste znali, ili naučili sa strane?
danaja1122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 11:42   #3970
Quote:
danaja1122 kaže: Pogledaj post
Mene i dragog više pati ples, ni jedno ni drugo ne znamo plesati, a ni kumovi. Do 8.mjeseca se možda i naučimo jeste li vi išli na kakav tečaj plesa ili ste znali, ili naučili sa strane?
Ja isto nekako imam dvije lijeve, dragi je davno davno išao na tečaj plesa...i sad....odlučili smo ići na neki tečaj za mladence u Plesni centar Nicolas, u 3 tjedna se uči par plesova namijenjenih baš za svadbe (piše ovak: engleski valcer, bečki valcer, foxtrot (dvokorak u kombinaciji s disco-foxom), blues (sentiš).), i odgovara mi što to traje samo 3 tjedna, 2 puta tjedno, jer nemam baš previše vremena za to izdvojiti....
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 11:49   #3971
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Ja isto nekako imam dvije lijeve, dragi je davno davno išao na tečaj plesa...i sad....odlučili smo ići na neki tečaj za mladence u Plesni centar Nicolas, u 3 tjedna se uči par plesova namijenjenih baš za svadbe (piše ovak: engleski valcer, bečki valcer, foxtrot (dvokorak u kombinaciji s disco-foxom), blues (sentiš).), i odgovara mi što to traje samo 3 tjedna, 2 puta tjedno, jer nemam baš previše vremena za to izdvojiti....
Koliko košta taj tečaj ako nije tajna? Na cjeniku ne pronalazim tu opciju http://www.pcz.hr/cjenik/
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 11:58   #3972
Quote:
Clarice08 kaže: Pogledaj post
Koliko košta taj tečaj ako nije tajna? Na cjeniku ne pronalazim tu opciju http://www.pcz.hr/cjenik/
300 kn! I sad imaju 20% popusta za Valentinovo, za upis do 14.2.
Evo tu piše, s tim da kad sam ih ja kontaktirala rekli su mi da je tečaj 2 puta tjedno, pon i sri 19-21:30, u ovom mjesecu počinje 16.2.
http://www.pcz.hr/ponuda/za-mladence/
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 12:07   #3973
E to nisam vidjela
Super! Stvarno nije skupo, samo nama je još prerano, do 29.8. ćemo sve zaboraviti Ali i bez popusta cijena je sasvim ok
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 12:09   #3974
Nama će prva pjesma biti od Dine Merlina Da šutiš Merlin mi je jedan od omiljenih pjevača a i dragi ga voli
A u planu mi je zaposliti prijateljicu koja pleše godinama standardne i latinoameričke da nam samo složi koreografiju na tu pjesmu. Ništa spešl sa nekim vratolomijama, samo da to na nešto liči, a ostatak večeri ćemo se ionako glupirati poznavajući oboje
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 12:18   #3975
Quote:
Clarice08 kaže: Pogledaj post
E to nisam vidjela
Super! Stvarno nije skupo, samo nama je još prerano, do 29.8. ćemo sve zaboraviti Ali i bez popusta cijena je sasvim ok
Oni često imaju tih 20% popusta, imali su za Božić pa sad za Valentinovo, tako da prati njihovu stranicu. Naše vjenčanje je 20.6. al idemo sad da iskoristimo vrijeme dok su ovi zimski dani, kasnije kad dođu duži i topliji dani htjeti ću koristiti vrijeme za druge stvari
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 12:39   #3976
Mi razmišljamo da nam pjesma za prvi ples bude od Davora Radolfija-Kad uistinu voliš ženu. Tak je lijepa, romantična, lagana, a opet se bojim da je pre lagana i da nećemo moć na to plesat.
palonkica6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 02:25   #3977
Quote:
palonkica6 kaže: Pogledaj post
Mi razmišljamo da nam pjesma za prvi ples bude od Davora Radolfija-Kad uistinu voliš ženu. Tak je lijepa, romantična, lagana, a opet se bojim da je pre lagana i da nećemo moć na to plesat.
Za lagani hopcup s noge na nogu lijevo - desno je sasvim okej. Uz poneki okret dame... zvuci sasvim ok. Pa probajte uostalom doma ovih dana i vidite.
Brejkdens necete plesati na to, garantirano!
ali za ovo gore sto sam opisao je skroz ok, vi birate razinu 'zivosti' pjesme
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 11:29   #3978
Mogli bi bit prvi koji bi plesali brejkdens na laganicu!
palonkica6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 09:35   #3979
ja bi za prvi ples Time of my life, totalno se naježim kad gledam prvi ples na tu pjesmu na youtubeu..imamo samo jedan MALI problemček što ne znamo plesati uopće.. a ne želi se gagati lijevo-desno..
BabyBoo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 12:11   #3980
Imate na youtube-u tečajeve plesa.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.