Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2015., 13:13   #101
Pozdrav,

Imam 30 godina i iz Novog Zagreba sam.
Volio bih steći novog prijatelja s kojim mogu pričati o svemu, izaći na kavu, cugu ili što god...

Imam ženu, posao i psa... ali mi fale prijatelji...
Colmajster is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 16:09   #102
Imam 50 godina, žena, usamljena i prilično razočarana u životu, tražim muške i ženske prijatelje iz Rijeke.
Većinu života sam bila posvećena obitelji i sada ostala na vjetrometini.
Vidim da su ovdje uglavnom mlađe osobe.
Možda se nađe neka osoba koja ima životnog iskustva, kulturna i karakterna s kojom mogu ostvariti kontakt, koja je možda isto usamljena i razočarana zbog izgubljenih životnih bitaka. Trenutačno sam bez snage i treba mi neko živo biće za prijateljstvo, malo smijeha i razumijevanja. To isto nudim .
Obrazovana sam, radim i imam dijete u pubertetu.
Trudila sam se mnogo ali sve otišlo u vjetar. Izgubila vjeru da ima poštenih i iskrenih osoba.
je li uopće na ovaj način moguće ostvariti neki kvalitetan kontakt.
Vjernik sam i to me dugo držalo, drži me i sada ali padam pod teretom života i samoće. Da barem postoji neka udruga u Rijeci za takve pa da se ponekad družim s sličnima.
Cijeli život sama guram i sada sam došla do ruba snage.
Znam da postoji i psihoterapija ali više volim odnos jedan na jedan s nekim tko nije profesionalac, mada ne bi škodilo da je iz branše psihologa.
Svi smo mi na neki način barem malo postali psiholozi, "školovali se" padajući i dižući se kroz desetljeća života.
Ako netko ima volje neka se javi.
Dijete ne mogu opterećivati svojim problemima, a obitelj i rodbina nisu blizu i nisam bliska s njima.
Ima li netko tko je tu, u Rijeci a da su mu/joj namjere poštene i iskrene.
Baš je žalosno na ovaj način tražiti prijateljstvo. A nekako se i ne nadam nekom rezultatu jer na forumu su uglavnom mlađe osobe.
nisam klasičan tip, ali preferiram tradicionalne vrijednosti koje očito nažalost izumiru neslućenom brzinom.
Eto, to je to za prvi puta.
Pozdrav i svako dobro vam svima želim .
__________________
Kada nestane sjaja u travi i mirisa cvijeća, nećemo tugovati, smoći ćemo snage za ono što je ostalo ispred nas.
morskikonjić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 06:50   #103
Tražim prijateljicu. Ne pružam apsolutno ništa a zahtijevam koliko god moš dat.
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 22:14   #104
Večeras se osjećam posebno usamljeno i voljela bih skratiti ove sate uz neko čavrljanje... nebitno o čemu, samo da osjetim nečije prisustvo, da ublažim ovaj težak osjećaj u prsima... a možete mi i preporučiti neki bend, volim otkrivati novu glazbu, to me uvijek oraspoloži.


Imam socijalnu fobiju i pomalo sam depresivna pa ako se netko pronalazi u tome može mi se javiti i inače, o tome sam uvijek voljna diskutirati.
oblačna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 22:51   #105
Quote:
oblačna kaže: Pogledaj post
Večeras se osjećam posebno usamljeno i voljela bih skratiti ove sate uz neko čavrljanje... nebitno o čemu, samo da osjetim nečije prisustvo, da ublažim ovaj težak osjećaj u prsima...
Tražim istu stvar kao citirana osoba...
thirteen13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 21:58   #106
Pozz, prošla sam tešku fazu u životu, bolest, razvod... osjećam se usamljeno, pala sam u depru, ništa me ne veseli, osjećam se sama, ali nadam se kako će ta faza proći, ako je netko voljan se dopisivati, neka se javi....
vitapur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 19:36   #107
Trazim prijateljicu,imam 21 god,normalan sto je danas tesko nac :P volin se zezat i smijati jer to ako ne napravim u danu to je za mene izgubljen dan,za pocetak dopisivanje a u buducnosti mozda i neko upoznavanje iz okolice Splita po mogucnosti
Burek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 00:29   #108
20 god, tražim prijateljicu, iskrenu i inteligentnu, širokih vidika, koja će imati razumijevanja za moju užasnu introvertiranost volim ići na kave i pričati satima o raznoraznim temama, ali imam poteškoća s nalaženjem prijateljica uživo zbog svoje introvertiranosti i toga što se teško otvaram ljudima, što me žalosti i u tom smislu se osjećam dosta usamljeno. slušam alternativni rock, metal, metalcore, kpop, jrock i slično, sve osim domaćeg i cajki prolazi. volim alternativne modne izričaje, životinje, umjetnost, filmove, anime, mange, knjige, itd. imam problema s anksioznošću pa bi bilo lijepo da osoba ima razumijevanja i za to. javi se slobodno za malo tipkanja, pa se onda možemo i za neku kavicu dogovoriti ako kliknemo rođena sam u zagrebu, tu živim i studiram, tako da bi najbolje bilo da je i ona odavde
__________________
~ Why am I not like the wind, like the mist; why are there no feathers that float up to the sky? ~
sancchan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 12:46   #109
Lijepi pozdrav,

govorim u svoje, a i u ime svoje bolje polovice Tražimo prijatelje, ljude koji su opusteni, veseli, vole zabavu, voznju biciklom, setnje, razne sportove nebitno koliko dobri ili loši bili u njima! Imamo 24 godine, živimo u Splitu, završili smo fakultete i svi odnosi koji su prije i postojali su se raspukli jer je nažalost svak otišao svojim putem, za svojim obvezama. Ukoliko se netko pronađe bilo kao individua (nebitno muško, žensko) ili kao par slobodno nek se javi putem pm-a.. čekaju ga dvoje zabavnih ljudi kojima nije problem gubiti vrijeme igrajući društvene igre ili jesti burek u 11 navecer
coupletravelers is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 16:55   #110
ima li ovdje itko (polu)depresivan iz splita?
gabriela00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 14:22   #111
Ima tko she**n ovdje, da mu se priča samnom?
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 17:46   #112
Hm : D
Srednje dvadesete, student, sljakam, gledam, slusam, setam, zeljan znanja, dobrih piplsa, ljubitelj astronomije, astrofizike, dobrih muvija, muzeja, rasprava, sto blesavih, sto dubokoumnih...pluged in u svijet i sve sto je vezano za njega.
bilo bi cool online chatat s nekom osobom koja to isto voli, godine mi nisu tako vazne, kao ni spol. samo budi normalan covjek. : D
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 13:16   #113
evo želim nekoga tko voli i prirodu i glasnu glazbu i pricanje na zidicu u zoru ,ja sam jedna pomalo komplicirana cura koju život nije mazio po glavi i sada sam trenutno na prekretnici te se toplo nadam da me ceka bolje vrijeme
Rane dvadesete,iz Splitsko-Dalmatinske županije , u manjem društvu pricljiva u vece pak samo šutim,volim biologiju dosta i sve vezano uz tu znanost , jako empaticna ,volim ic po muzejima ,u kino i takva druženja ,volim kampiranja u prirodi ,ne volim baš pesimisticne ljude jer me ubiju u pojam sa svojim razmišljanjima ni snobove jer sam poprilicno skromna cura koja se neopterecuje materijanlim

Prilicno sam nepovjerljiva kad su u pitanju uinternet upoznavanja ,ali bi voljela upoznati neku osobu koja mi se ucini zanimljiva i ok
__________________
šuuuušuuu
relativna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 14:34   #114
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Ima tko she**n ovdje, da mu se priča samnom?
Većina ovdje je s*ebana, al pusti to. Napiši što možeš ponuditi osobi ..
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 17:37   #115
30 godina, zivim u jednom manjem gradu koji je relativno blizu Zg,a ono sjeban sam i imam neke komplekse, to je vise manje vezano za suprotni spol, ako se to zanemari relativno sam normalan

Volim planinariti, voziti bajk, opcenito priroda mi nije mrska, trenutno sam ne zaposlen, pa druga ljubav putovanja su na cekanju, od glazbe slusam vise manje sve, pa i tako strasne cajke mi nisu strane, znam da se mnogi gade na to, a klubovi stalno puni, tko je tu lud ne znam.Poceo sam ponovo citati stripove ( Zagor) i jos je uvijek fora , nije se s godinama nista promjenilo, iako sam se bojao da ce nesto tako desiti, srecom nije. Volim gledati SF serije i filmove, iako niti jedan zanr osim mjuzikla mi nije stran, to mi se stvarno gadi. Prije me dosta zanimala politika, ali odustao sam od toga, em se samo posvađas s ljudima oko gluposti na koje ne mozes utjecati. Sto se tice hrane, a da budem iskren, volim jesti vise manje sve ali dobar burek, sushi ili kebab uvijek imaju prednost

Fizicki izgled, kazu ljudi da ne izgledam lose, i da izgledam mlađe, ali sve je to stvar ukusa, nekom komad, nekom smece, nekom prosjek. Rekao bi da cak imam dosta frendova/ poznanika, ali ono ako je netko za neku online komunikaciju neka se javi
deveti- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 07:58   #116
ovaj tjedan otvoren za komunikaciju svaku noc .. dakle od nocas pa tjedan dana slobodno se javite ako vam je dosadno i do razgovora .. nudim i utjehu i zabavu i ram eza plakanje i ruku za rukovanje i sve na sto ste spremni

ne fakat, ljudskost i postovanje na prvom mjestu .. kome je do razgovora slobodno se javi

ponuda vrijedi od 20og do 27og 12. 2015. .. ili do isteka zaliha
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 18:03   #117
trenutno sam iz Zagreba Ima mozda neko zainteresiran za neku kavu ili setnju...razgovore o alternativnim duhovnim temama...
Javite mi se na pp da se dogovorimo...po mogucnosti ljudi otvorenog uma i bez predrasuda...
Ja sam slobodan skoro stalno nadjemo se kad vam got pase

(ovom prilikom prednost imaju svi ispod 30 godina...makar svejedno je )
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 20:29   #118
Cool ljepi pozdrav..

evo da se i ovde javim. Ako je neko voljan otiči na kavu,šetnju,malo po kulturnim događanjima i sl..slobodno neka se javi u inbox.
Iz splita sam,i tražim žensko društvo.
Lp..
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 23:00   #119
Tražim frendicu za druženje u Zagrebu, otići prošetati, provozati bicikl, posjetiti neku izložbu u muzeju.

Javite se
Baudelaire11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 20:36   #120
Prijatelji di ste...javite se...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.