Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Ima li Denis Latin šanse postati novi hrvatski predsjednik?
Ima 36 34.95%
Nema 67 65.05%
Glasovatelji: 103. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2009., 18:37   #1
Lightbulb Denis Latin kao novi predsjednik RH?

Evo čitam kako bi se Denis Latin mogao kandidirati na predstojećim predsjedničkim izborima.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...ti-Mesica.html

Smatrate li ga osviježenim licem koji bi mogao nešto promjeniti u RH, na bolje naravno, ili ga smatrate suvenirom koji neće imati nekih velikih ovlasti baš kao ni svoj prethodnik Stipe Mesić.


Ako se kandidira, ima moj glas. Čovjek je pošten.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:39   #2
ovaj centimetar kose mi učini kad pomislim da bi predsjednikom hrvatske mogli postati pusićka, josipović i latin...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:41   #3
Čovjek koji prikazuje Vuka Draškovića kao mirotvorca s početka 90-ih da bude predsjednik Hrvatske ?
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:45   #4
Ima šanse postati predsjednik, on je opinion maker, godinama na TVu, mnogi ljudi mu vjeruju iako ne bi trebali. Nadam se da neće postati jer j već Hrvatskoj nanio previše štete svojim neprofesionalnim i tendecioznim novinarstvom. Upravo ovim je potvrdio da je zapravo političar, a ne novinar, koji se u Latinici borio protiv kolega političara s kojima se ne slaže.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:47   #5
Ključno pitanje za obnašanje te dužnosti:

Je li Dena antifašist?


__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:48   #6
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
ovaj centimetar kose mi učini kad pomislim da bi predsjednikom hrvatske mogli postati pusićka, josipović i latin...
Imamo demokraciju, a ona je grda stvar ako pripadaš manjini.
Zar da se vratimo u vrijeme Pavelića i Tita - kod njih nije bilo višestranačja/izbora?
drava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:49   #7
Quote:
drava kaže: Pogledaj post
Imamo demokraciju, a ona je grda stvar ako pripadaš manjini.
Zar da se vratimo u vrijeme Pavelića i Tita - kod njih nije bilo višestranačja/izbora?
demokracija će uredit da nitko od njih ne bude predsjednik... bar se nadam...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:51   #8
Anketno pitanje nije, jeli on vaš favorit, nego ima li šanse postati predsjednik?
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:54   #9
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Anketno pitanje nije, jeli on vaš favorit, nego ima li šanse postati predsjednik?
Ima,dašto nego ima.Malo manje od stanimirovića,ali ima.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:55   #10
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
demokracija će uredit da nitko od njih ne bude predsjednik... bar se nadam...
pretpostavljam da si se nadao i na prošlim predsjedničkim izborima...
drava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:56   #11
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post

Ako se kandidira, ima moj glas. Čovjek je pošten.
Dragi gospodine vaše potpuno nepoštivanje prava koje vam je omogučeno demokracijom je začuđujuće i neshvatljivo barem meni.Nešto što nas čini dijelom civiliziranog i demokratskog svijeta vi ste spremni kompromitirat a radi čega?Radi latina.Nemojte molim vas svoj glas(koliko god očajni bili)dodijelit preplačenom,šarlatanskom novinaru(iako je njega nazvat novinarom poražavajuće za hrvatsku novinarsku profesiju).Vaša subjektivna tvrdnja "Čovjek je pošten"nikada prije nije zvučala kao loša šala bez obzira tko ju izgovarao i o kome ona govori kao što sada zvuči kada ju se upotrijebi za opis denisa latina.Zato još jednom promislite i sačuvajte dostojanstvo svoga glasa jer on nešto vrijedi bez obzira na sva razočaranja.
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:57   #12
Quote:
drava kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da si se nadao i na prošlim predsjedničkim izborima...
naravno, i na pretprošlim, i na pretpretprošlim... kad bolje razmislim, ne idu mi od ruke predsjednički izbori...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:58   #13
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
Dragi gospodine vaše potpuno nepoštivanje prava koje vam je omogučeno demokracijom je začuđujuće i neshvatljivo barem meni.Nešto što nas čini dijelom civiliziranog i demokratskog svijeta vi ste spremni kompromitirat a radi čega?Radi latina.Nemojte molim vas svoj glas(koliko god očajni bili)dodijelit preplačenom,šarlatanskom novinaru(iako je njega nazvat novinarom poražavajuće za hrvatsku novinarsku profesiju).Vaša subjektivna tvrdnja "Čovjek je pošten"nikada prije nije zvučala kao loša šala bez obzira tko ju izgovarao i o kome ona govori kao što sada zvuči kada ju se upotrijebi za opis denisa latina.Zato još jednom promislite i sačuvajte dostojanstvo svoga glasa jer on nešto vrijedi bez obzira na sva razočaranja.
zašto odbijate priihvatiti tuđi stav?
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:58   #14
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Anketno pitanje nije, jeli on vaš favorit, nego ima li šanse postati predsjednik?
poznam ljude koji su glasači HDZ-a, a vole gledati njegove emisije i hvale ga. prema tome, mislim da ima šanse.
drava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 19:02   #15
Pa ima puno naivnih ljudi koji slijepo gutaju njegove bisere - možda ima šanse ,ali ne vjerujem da će postati.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 19:02   #16
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
naravno, i na pretprošlim, i na pretpretprošlim... kad bolje razmislim, ne idu mi od ruke predsjednički izbori...
a za koga si glasao na pretpretprošlim izborima ako se smije znati?
drava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 19:06   #17
Ja se iskreno nadam da će pobjediti Mirek Tuđman

Pa Latin ,Mesić ,Đenero ,Pavić ,Babić...pa oni će poluditi...
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 19:11   #18
zašto bi poludili, mirek je antifašist
Tomy1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 19:16   #19
Quote:
drava kaže: Pogledaj post
a za koga si glasao na pretpretprošlim izborima ako se smije znati?
ne za tuđmana, sasvim sigurno...

za gotovca, mislim...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 19:18   #20
Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
zašto odbijate priihvatiti tuđi stav?
Naprotiv ja uvijek prihvačam tuđi stav ali zar je pogrešno nekoga pokušati savjetovati ili upozoriti na po meni pogrešan stav koji određena osoba ima?Nikakve prisile nema sa moje strane ali ovdje iznosimo svoja mišljenja o svemu pa možemo valjda i o nečijim stavovima zar ne?
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.