Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2011., 12:40   #1
Exclamation Topic za istresanje dušice... [bez komentiranja i chata]

Ideja koja mi je upravo pala na pamet. Imamo topic za izbacivanje bijesa, imamo topice "kako se sad osjećaš", "što te razveselilo", "što te naljutilo"..razasuti su po Forumu i nekako su..specijalizirani.

A postoji li bolje mjesto za istresanje svega što ti je na duši od Psihokauča?

Dobre stvari, loše stvari, suze, bijes, veselje, smijeh.. nekakva virtualna boks vreća za trenutno olakšanje bez opasnosti da nas privedu zbog remećenja reda i mira.. Sve ono što biste htjeli stresti u facu sebi, mužu, dečku, curi, doktoru, šefu..a još ste dovoljno normalni da to fakat ne učinite.

Ili samo da izbacite iz sebe sve što je spremno za izbacivanje..

Ideja je da se ne komentira, al aj da vidimo prvo kak će uopće i da li će funkcionirati topic pa ćemo onda o finesama..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 22.05.2011., 13:22   #2
ja proklinjem dan kada me stari napravio, očigledno sam neka jebena greška, bilo bi za sve bolje da me nema. Unatoč svemu tome kako sam sjeban normalno sam dobio nagon za život, koliko mi je on god bio sjeban pa nema hrabrosti završit ovu mizeriju od života.
Paladin1 is offline  
Old 22.05.2011., 13:36   #3
Ja se konstantno pitam tko je, kad i kako fulao? Jesu li roditelji? Jesu li oni koji su mi učinili nažao? Jesam li sama? Je li spoj svega pomalo? Geni koje vučem iz tko zna koje generacije? Kad je krenulo krivo? Kako je uopće moglo krenuti tako krivo??? Kako je moguće da osoba koja je mlada, ima IQ 146, govori 5 jezika, živi gotovo iznadprosječno, osim epizode tata, ima roditeljsku ljubav..kako je moguće da sam tako nesposobna preuzeti kontrolu nad svojim životom? Zato što svjesno što nesvjesno pokušavam završiti sve ovo? Nije da želim umrijeti.

Samo ne znam živjeti.

Znam toliko stvari i sposobna sam za toliko toga da ponekad samu sebe prestrašim.. ali ne znam živjeti. Ne znam preživjeti.

Kako će izgledati mojih sljedećih 10 godina? Hoću li ih doživjeti? Hoću li ikad imati dijete? Hoće li se ikad pojaviti ONO NEŠTO što čekam..što sam si obećala da, ako se pojavi, okrećem novi list? Ili samo kupujem vrijeme?

Zašto sam toliko snažna i nepobjediva kad su u pitanju stvari koje mi stoje na putu do cilja i tako bespomoćna pred sobom? Jedina osoba koju ne mogu pobijediti sam ja sama. Ne mogu.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 22.05.2011., 14:09   #4
Imam derelizaciju zadnja dva-tri dana. Ne sviđa mi se to. Kak da vam objasnim, sve je plastičnije i kao da si svjesniji nego inače toga kako je stvarnost rastezljiv pojam. Strašno.

Pišem u zadnje vrijeme, hepi sam zbog toga. Kao da je nešto otpustilo. Ili sam godinama bila prezauzeta negativnim stvarima i osjećajima kako bih se zagledala u samu sebe. Ali je lijepo stvari oko sebe percipirati, osjećati...Makar i ovako iščašeno. Jer je to moj jedinstveni pogled na stvari i navikla sam se na njega, ne bih ga mijenjala, čak i s povremenom derealizacijom.
__________________
So I fall in love just a little ol' little bit every day with someone new...
Vina_Apsara is offline  
Old 22.05.2011., 14:22   #5
Razmišljam zadnjih dana o sebi i vidim da sam poremećena 100%.
Imam toliko perspektive u životu, toliko mogućnosti, toliko otvorenih vrata, stvari za koje bi ljudi dali sve da ih imaju. A ja, ni sama ne znam što hoću, ono što mislim da hoću, na kraju uništim namjerno iz neke svoje potrebe za autodestrukcijom. Ništa mi nije dobro, niti sam ja samoj sebi dobra, nikad nisam zadovoljna, uvijek nešto. Ako i je dobro, onda se pitam a zašto je dobro, a kako to da je meni dobro, dokad će biti dobro... Nemam nikad mira. Samo neka glupa razmišljanja i čudni strahovi. Ne mogu sama sa sobom izaći na kraj.
magic potion is offline  
Old 22.05.2011., 23:17   #6
Quote:
Vina_Apsara kaže: Pogledaj post
Imam derealizaciju zadnja dva-tri dana. Ne sviđa mi se to. Kak da vam objasnim, sve je plastičnije i kao da si svjesniji nego inače toga kako je stvarnost rastezljiv pojam. Strašno.
prati li to stanje strah, užasni strah kao kod mene? čini mi se da opet tonem u gap (generalizirani anksiozni poremećaj)...
ray of light is offline  
Old 22.05.2011., 23:22   #7
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
prati li to stanje strah, užasni strah kao kod mene? čini mi se da opet tonem u gap (generalizirani anksiozni poremećaj)...

Ne, samo zbunjenost.
__________________
So I fall in love just a little ol' little bit every day with someone new...
Vina_Apsara is offline  
Old 23.05.2011., 03:01   #8
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Ideja je da se ne komentira, al aj da vidimo prvo kak će uopće i da li će funkcionirati topic pa ćemo onda o finesama..
zašto da se ne komentira? Meni bi bilo ok da se komentira ono što i ako se ima potreba komentirati i raspraviti. Da se može istresati dušica i raspravljati do mile volje neopterećeno ontopicom ali ipak konstruktivnije nego na chattopiku jer se ima kao neka tema
147 is offline  
Old 23.05.2011., 10:13   #9
ovo stanje je nekad preteško,a ne postoje tablete od kojih je meni bolje,
da bar postoji neki magični štapić i da se probudim kao zdrava osoba
__________________
Sometimes you can't make it on your own...
lamija is offline  
Old 23.05.2011., 15:18   #10
ajde bit će bolje i meni je ponekad tesko al većinu vremena se da nekako zivit s tim.. u zadnje vrijeme volim ovo gledat i nasmijat se malo pa da to podijelim sa svima.. mozda vam pomogne malo
duron1942 is offline  
Old 23.05.2011., 18:26   #11
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
prati li to stanje strah, užasni strah kao kod mene? čini mi se da opet tonem u gap (generalizirani anksiozni poremećaj)...
Od čega te pere strah, probaj nešto napraviti sa lijekovima, probaj se naspavati 7-8 h,probaj ne prekoračiti, navečer uz to probaj popiti šalicu toplog kakaa.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Old 23.05.2011., 18:29   #12
ovu bol s ničim ne mogu usporediti
Dijaa is offline  
Old 23.05.2011., 18:38   #13
ovo je dovoljno
ray of light is offline  
Old 23.05.2011., 18:47   #14
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Od čega te pere strah, probaj nešto napraviti sa lijekovima, probaj se naspavati 7-8 h,probaj ne prekoračiti, navečer uz to probaj popiti šalicu toplog kakaa.
počela sam od sinoć piti na svoju ruku xanax SR, danas sms-ala dr, nije thrilled, ali bumo vidli u petak na pt kaj bu bilo...
azaleja, jel me ti to zajebavaš sa šalicom kakaa, osim što kakam od paničnih napada, kakao....

Zadnje uređivanje ray of light : 23.05.2011. at 19:36.
ray of light is offline  
Old 23.05.2011., 21:25   #15
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
počela sam od sinoć piti na svoju ruku xanax SR, danas sms-ala dr, nije thrilled, ali bumo vidli u petak na pt kaj bu bilo...
azaleja, jel me ti to zajebavaš sa šalicom kakaa, osim što kakam od paničnih napada, kakao....

Nope, probaj,ali uz lijekove, toplu šalicu kakaa.da ovo je bilo dvosmisleno i glupo zvuči, ako uspiješ,probaj pitati dr. Prije spavanja. Da, baš je kakaoTam bu ti ju preporučilii šalicu toplog kakaa, kakaa sad sam se sama sebi nasmijala. wink
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Old 23.05.2011., 22:18   #16
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Nope, probaj,ali uz lijekove, toplu šalicu kakaa.da ovo je bilo dvosmisleno i glupo zvuči, ako uspiješ,probaj pitati dr. Prije spavanja. Da, baš je kakaoTam bu ti ju preporučilii šalicu toplog kakaa, kakaa sad sam se sama sebi nasmijala. wink
ne idem ja nikam tam, nope
ray of light is offline  
Old 23.05.2011., 22:50   #17
Ko se ukakao?pa nije to istresanje duše krivo ste shvatili ili griješim

Zadnje uređivanje Altec777 : 23.05.2011. at 22:51. Reason: edit
Altec777 is offline  
Old 24.05.2011., 09:20   #18
Quote:
Altec777 kaže: Pogledaj post
Ko se ukakao?pa nije to istresanje duše krivo ste shvatili ili griješim
imaš pravo, to je katarza
ray of light is offline  
Old 24.05.2011., 20:24   #19
moram se požaliti da sam usamljen i to podosta
Altec777 is offline  
Old 24.05.2011., 21:11   #20
i meni se skupilo svega, zapravo još se uvijek skuplja i nikako ne mogu pronaći način da pustim, barem dio
ne znam točno s kim bi uopće mogla razgovarati pa da mi bude lakše
zelena maslina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.