Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2006., 18:59   #1
Proizvodi za profesionalnu njegu kose

cure,zanima me koje proizvode profesionalne za kosu koristite,ako koristite, i dal su vam se pokazali bolji i ako da,koliko, od ovih "obicnih" sta se mogu po dm-u i drogerijama kupit?imam tanku ravnu kosicu,pa razmisljam da nesto dobro nabavim makar za malo volumena i dobro odrzavanje...
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 21:13   #2
ja imam groznu kosicu, tanku i jaaaako masnu, da se zamasti ali baš da se jako vidi da je masna, treba joj malo manje od 24 sata

proizvode iz dm-a sam prekrižila prije jedno par god... kad sam ju prala s njima (moram često) istanjila bi mi se pri dnu da je to bila strava , iz dm-a mogu pohvalit jedino gliss kur liquid silk sprej

trenutno sam se našla u collistarovom vitamiskom šamponu (85kn) koji je savršen i njihovoj maski za kosu

ako neko ima ovakav problem mogu neke stvari savjetovat jer tu stvarno imam znanja!
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 21:25   #3
odite u LUSH. tam vam ima svakakvih sapuna.i ja sam cula da je ok!
__________________
Bolje biti loš original nego dobra kopija ...
blink_blink is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 21:27   #4
što se tice tanke kose ja sam to napravila ovako: koristila sam najprije neke ampule(to nemoraju oni koji nemaju posebnih problema) kasnije podšišala najviše koliko sam mogla podnjet i počela primjenjivat blaže šampone i redovno maske. i frizerka mi prošli put rekla da su joj sad od moje kose pune ruke tako da ti preparati stvarno pomažu ja bi volila isto nač nešto jeftinije al stvarno imam problema i jedini collistar mi paše.
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 23:23   #5
Quote:
naomi kaže:
što se tice tanke kose ja sam to napravila ovako: koristila sam najprije neke ampule(to nemoraju oni koji nemaju posebnih problema) kasnije podšišala najviše koliko sam mogla podnjet i počela primjenjivat blaže šampone i redovno maske. i frizerka mi prošli put rekla da su joj sad od moje kose pune ruke tako da ti preparati stvarno pomažu ja bi volila isto nač nešto jeftinije al stvarno imam problema i jedini collistar mi paše.
Ja isto imam tanku kosu i brzo se masti, a kad operem onda grozno leti, užas jedan, a nekad mi je kosa bila kao na pantene reklamama. Zanima me kakve si ampule koristila i koju masku (i koliko često). Treba mi nešto da mi se kosa oporavi, a od silnog isprobavanja postaje sve gore kako mi se čini.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 00:17   #6
Ja koristim Wellin šampon iz linije System Professional. Za reguliranje maščobe vlasišta. Imaš iz iste linije i šampon za volumen. Dođu 100-ak kuna. I JAKO su dobri.
Masku preporučam svakako (oko 150 kn). Stavlja se I na tjeme. Kosa se manje masti, a nahranjena je i sjajna.

Wella ima i jeftiniju profesionalnu liniju. Evo ovu. Ti šamponi su oko 40 kn i dobri su. A traju dosta duže od ovih "deemovskih" jer ih manje treba. Tako da su ti ovi drugi i cijenom dosta prihvatljivi.

Čula sam da je jako dobar i Kérastase Resistance Bain Volumative. Nisam ga probala jer mi ova dva Wellina već traju cijelu vječnost i nikako ih potrošit!
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 00:19   #7
Quote:
Martinka kaže:
Ja isto imam tanku kosu i brzo se masti, a kad operem onda grozno leti, užas jedan, a nekad mi je kosa bila kao na pantene reklamama. Zanima me kakve si ampule koristila i koju masku (i koliko često). Treba mi nešto da mi se kosa oporavi, a od silnog isprobavanja postaje sve gore kako mi se čini.
što je kosa masnija to tijeme manje diše pa brže otpada pa je tako i meni počela. ja sam koristila roug hair(tak nešto) čisteća pjena+losion(to su u biti ampulice samo u bočici) to dvoje se kupi u ljekarni kao komplet (oko 220kn) uzela sam onaj za masnu kosu koja ispada i nakon mjesec dana rezultati su bili

kasnije sam kupila isto takav komplet samo za masnu kosu i bio je tak tak

bitno je da agresivni šamponi za masnu kosu očiste tijeme ali loše dijeluju na strukturu vlasi. masku koristim 1-2 puta tijedno, najbolje mi pašu kao što rekoh collistarove(uzmeš za svoju kosu) i njihov vitamisnski šampon koristila sam i druge tvrtke tipa l'erborario, byphase itd al to mi je jedino
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 00:22   #8
I da... nisam odgovorila na tvoje pitanje. Nema šanse da se vratim "običnim" šamponima! Prvo zato što su ovo koncentrati i treba iznimno malo šampona staviti na kosu pa financijski dođe na - isto.
A drugo, kosa je neusporedivo ljepša. I mnogo mnogo manje se masti, što je meni važno.
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 08:00   #9
B.B. ovi proizvodi Wella Lifetex se mogu kupiti samo kod frizera ili ih ima i u maloprodaji?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:45   #10
Samo u frizera.

(Ja ih nabavljam u King Crossu u Trilabu. Oni imaju odvojen dio za frizeraj i odvojen dio za proizvode.)
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 14:05   #11
Wella - System Professional - Power Mask

(Kura za ekstremno jačanje kose)

Čudo jedno kolko je dobra
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 14:08   #12
Ova? Slažem se.
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 14:28   #13
Quote:
B.B. kaže:
Samo u frizera.

(Ja ih nabavljam u King Crossu u Trilabu. Oni imaju odvojen dio za frizeraj i odvojen dio za proizvode.)
meni je dobra linija l'oreal professionel za jako suhu kosu koju isto tamo prodaju.
nekad kupim i šampon od meda i nekih ulja i svega u body shopu.
ali sad prelazim na paul mitchell, stvarno su odlični proizvodi.
ali to ima samo kod nekih frizera.
ništa ne zamaščuje i lijepi kosu.
a proizvodi su multifunkcionalni, mogu se kombinirat nekoliko od jednom, pogotovo oni za styling.
npr. regenerator može služit za čistit šminku s lica
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 22:39   #14
Quote:
B.B. kaže:
Ova? Slažem se.
Daaaaa
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 00:33   #15
cure iz rijeke,ako je koja,ovi wellini proizvodi se mogu di u Rijeci kupit?znam da u par salona ima tigi,kerastase znam za jedan salon,za wellu ne.thanx a lot!u biti ja ni sama ne znam kakav tip kose imam,znam jedino da nije masna,jer ju perem jednom u 4 dana!prije na suhu baca,mozda se jedino prije malo zamasti pri vlasistu sto je logicno.al mi vrhovi brzo pucaju,suse se i listaju,probala sam ja te serume i silikone na vrhove,nema bas neke pomoci.doduse probala sam ugl.one iz dm-a, sad imam neki spray i silikon od una phytology range,ok je,al ne znacajno.moj problem je vise tanka kosa,nije masna.volumen joj treba.i da malo to listanje smanji.bem joj misha!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 01:27   #16
i mene zanima di se wellini proizvodi mogu nabavit? vidila sam pjene i gelove u dm-a i ducanima prehranom ali ja bi onaj šampon za regulaciju sebuma

u ljekarnama mislim da nema, u salonima? u splitu sam. thx
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:13   #17
Ja koristim Keune- od boje, sampona, maske, likona, proizvoda za styling... Pokazali su se bolji i u konacnici jeftiniji. Izgledaju skupo, ali toliko dugo traju da zaboravis kad si ih kupila! Potrebno je nanositi male kolicine tako da traju i traju...Mozes ih nabaviti u svakom DM-u, Kozmu. Ali to je FRIZERSKA MARKA, samo sto je dostupna siroj masi tom slobodnom prodajom. Inace, svi proizvodi se proizvode u Soestu, Nizozemska gdje prolaze testing i zatim se salju u 60 zemalja svijeta. Ovim hocu reci da u Hrvatskoj, npr. ne proizvode njihove proizvode pa stave unutra 'kaj god'
vangoghica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 21:06   #18
ja samo kerastase i to i sampon i masku i ostatak,i od welle system prof.power mask i startup
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 01:59   #19
Ima li Wella professional proizvoda u Frizer priboru u Domjanićevoj (Zg)? A gdje ima Collistar za kupiti?
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 19:35   #20
Quote:
Kyra kaže:
B.B. ovi proizvodi Wella Lifetex se mogu kupiti samo kod frizera ili ih ima i u maloprodaji?
maloprodaja u Domjanićevoj 9.
xela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.