Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2014., 22:33   #1541
Quote:
faros22 kaže: Pogledaj post
i ja ovih dana mislim da iako na prvi pogled nije neka orginalna drama Fated ipak izaziva neke posebne emocije u svima nama, Gun će nam svima nedostajati, jedino ne volim njegov smjeh a ova drama ne bi bila gledljiva da nije ovog nadarenog glumačkog para Nara i Hyuk
Evo jedna moja preporuka nakon što završi Fated To Love You i neznate što biste dalje gledale a nedostaju vam buljate,slatke oči glumice Jang Na Ra

http://www.viki.com/tv/2595c-iron-masked-singer

Radnja se odvija u neka ranija vremena u Kini....pa tko voli nek izvoli
kalaflox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 22:42   #1542
Quote:
rainbi kaže: Pogledaj post
Ah Klepi savršen je savršen <3 usta,oči,pogled,tijelo ...SVEE!!! Osmjeh nisu pokazali al i to je savršeno !!!
...no to smo znali...ali i mala mi se ovdje cini skroz ok

----------------------------------------------------

Nego...W'sR i FTLY su im ispali dobri remakeovi...mogli bi nekad napraviti i Autumn's concerto, ali onako kratko i slatko u 16 epki
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 22:50   #1543
Curke, koliko vidim spominj se samo korejske serije, tu i tamo tajvanske. Gledate li još koje osim tih? Pitam jer ja sam u biti došla do korejskih preko japana.... I ta prva serija mi je još uvijek jedna od najdražih, pa ako niste gledale probajte.... Ja je znam pod naslovom God, gube me more time. Ne znam u originalu kako se zove....
Vrtiguz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 23:12   #1544
Quote:
Vrtiguz kaže: Pogledaj post
Curke, koliko vidim spominj se samo korejske serije, tu i tamo tajvanske. Gledate li još koje osim tih? Pitam jer ja sam u biti došla do korejskih preko japana.... I ta prva serija mi je još uvijek jedna od najdražih, pa ako niste gledale probajte.... Ja je znam pod naslovom God, gube me more time. Ne znam u originalu kako se zove....
Ja ti pogledam i Japanske i Kineske ako mi odgovaraju ali iskreno Korejci su baš ljepi i zgodni ljudi tako da je to jedan od razloga zašto većinom gledam njih.Eto mog iskrenog odgovora
kalaflox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 00:43   #1545
[QUOTE=kalaflox;51350399]Ja ti pogledam i Japanske i Kineske ako mi odgovaraju ali iskreno Korejci su baš ljepi i zgodni ljudi tako da je to jedan od razloga zašto većinom gledam njih.Eto mog iskrenog odgovora [/QUOTE

Draga moja, ne moraš mi govorit, Ne gledam ni ja korejske serije jer su Umjetnička djela, nego iz istog razloga kao i ti.
Samo ne mogu vjerovat da su tako dobri, jedan ljepši od drugog.
Vrtiguz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 18:00   #1546
What Happens to My Family ep 5 - baš je bila dobra jedva čekam 6 ep . malo mi je žao one dr ,izgleda da će ju zgodni dr izigrat nije u redu a opet i ona čim je skužila da se pojavila opasnost da ga izgubi ajmo njemu kući predstavit se roditeljima ono da ga prisili da bude s njom ..ne sviđa mi se za sad ni nova cura ni njena obitelj jadno a ne sviđa mi se izgledom ni jedna, dr je onako ništ posebno a ova nova neka sitno lice ima čudna skroz najbolje da mu neku treću stave vrckavu zabavnu suprotnost od njega .
E da a Krystal je ko malo odrasla nije loše za sad ,paše uz Raina reklo bi se
rainbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 20:27   #1547
Vidim neko zatišje,jel to znači da je svatko u svojoj drami

Ma gledam ja malo ove najave i kužim da naše vrijeme tek dolazi ...jedva čekam!Nadam se da onda neće biti ovakvog zatišja.The Spring Day of My Life,Iron Man,She's So Lovable,Greatest Marriage,.... sve bolja od bolje

@rainbi Ovaj tvoj Rain neloš nisam ga ranije baš nešto pratila vidim da sam nešto i propustila!
kalaflox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:44   #1548
Kalaflox jesi ,jesi meni je on baš ono ...ne znam.. savršen

[SLIKA OBRISANA]

Zadnje uređivanje rainbi : 01.09.2014. at 23:28.
rainbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:48   #1549
Meni su i japanske drame odlične samo što ih je malo s odličnom pričom i radnjom poput Pride, Piece, Maou, Tsuki no Koibito, Koizora, Zenkai Girl, 1 Litre of Tears, A Sleeping Forest, Aishiteru, Akai ito, Otomen, Innocent Love, Engine, Itoshi Kimi e, Kamisama Mou Sukoshi Dake, Long Love Letter, Life, Nankyoku Tairiku, One Million Stars Falling from the Sky, Soredemo, Ikite Yuku, Strawberry on the Shortcake i Tatta Hitotsu no Koi.

Ako nove članice imaju za mene neku ozbiljniju japansku dramu očekujem preporuke.

Ako želite pogledati i neku thai dramu na viki možete pronaći za početak ove drame Majurat See Nam Pueng,Wong Wien Hua Jai, Love never dies, Forget me not i Wild Heart malo drugačiji stil glume u ovim dramama od 13 epizoda a jezik im baš i nije milozvučan pa je poželjno gledati uz neku muziku....
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 23:49   #1550
Quote:
faros22 kaže: Pogledaj post
Meni su i japanske drame odlične samo što ih je malo s odličnom pričom i radnjom poput Pride, Piece, Maou, Tsuki no Koibito, Koizora, Zenkai Girl, 1 Litre of Tears, A Sleeping Forest, Aishiteru, Akai ito, Otomen, Innocent Love, Engine, Itoshi Kimi e, Kamisama Mou Sukoshi Dake, Long Love Letter, Life, Nankyoku Tairiku, One Million Stars Falling from the Sky, Soredemo, Ikite Yuku, Strawberry on the Shortcake i Tatta Hitotsu no Koi.

Ako nove članice imaju za mene neku ozbiljniju japansku dramu očekujem preporuke.

Ako želite pogledati i neku thai dramu na viki možete pronaći za početak ove drame Majurat See Nam Pueng,Wong Wien Hua Jai, Love never dies, Forget me not i Wild Heart malo drugačiji stil glume u ovim dramama od 13 epizoda a jezik im baš i nije milozvučan pa je poželjno gledati uz neku muziku....
Od Japanskih koje si navela bila mi je najbolja Koizora,Akai ito,Innocent Love... a vidim da neke nisam gledala.Inače njih ne gledam baš pa ti ja ne mogu dati nikakvu preporuku

Što se tiče Thai...ah....stvarno im je jezik čudan.Za Korejce sam rekla da su jako ljep i zgodan narod a i jezik mi je simpa osim ono u govoru kao kad žele nešto iskašljati ili kako se kaže "hraču"(jesam dobro rekla ?),uglavnom htjela sam reći da po izgledu Taiwanci ne zaostaju puno za Korejcima
kalaflox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:41   #1551
kalaflox Jednom prilikom ću gledati Narinu kinesku dramu, hvala za preporuku. Baš mi smetao Rain u staroj verziji Full Housa od tada se proljepšao, ostavljam ga vama, nešto nije moj tip, valjda volim više ljude sa užim licem .... ali zato kad sam pogledala moju treću korejsku dramu s njim A love to kill, sama drama me toliko impresionirala, njegov lik toliko orginalan, toliko gledam drame ali još ni jedna mi nije bila kao ta.
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 15:40   #1552
Netko od vas je nedavno spomenuo novu dramu koja tek dolazi u kojoj glumi Song Seung Hun,neznam kako se zove, pa samim tim mi je otežano traženje te drame a zanima me kad ona kreće,zna li netko?
kalaflox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:16   #1553
Quote:
kalaflox kaže: Pogledaj post
Netko od vas je nedavno spomenuo novu dramu koja tek dolazi u kojoj glumi Song Seung Hun,neznam kako se zove, pa samim tim mi je otežano traženje te drame a zanima me kad ona kreće,zna li netko?
na wikipediji nema nista o novoj drami tako da stvarno ne znam

enivej... slučajno sam naisla na dramu "Plus nine boys" i nije losa

počela sam gledati zbog Sungjaea i Park Chorong...

Ako netko nezna on je član grupe BtoB a on članica grupe APink

Drama je jako zanimljiva i atmosfera drame je super.. radi se o 4 generacije muskih osoba 9, 19, 29, 39... i kako se njihov život mijenja u toj "kritičnoj" godini

e da... @klepi pogledaj ovu epizodu Running man gost je nas car Ji Chang Wook

ja sam se ismijala ko luda..., e da 18.9 gostuje Rain, Krystal i ostatak ekipe iz MLG
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 19:55   #1554
Baš sam u dilemi od ovih novih da li neku početi i koju
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 21:24   #1555
Quote:
faros22 kaže: Pogledaj post
Baš sam u dilemi od ovih novih da li neku početi i koju
Zašto to kažeš

Nadam se da je to samo tvoja šala Ja se baš veselim novim dramama, samo ovaj puta ću lagano.Prvo ću pustiti da mi se nakupe pa ću ih gledati u komadu a do tada ću već nešto naći

Jel tako da se šališ?
kalaflox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 21:45   #1556
@NikolinaMa u međuvremenu sam se sjetila tko zna za tu dramu a to je Klepi samo čekam da nam se javi,nema je već dugo.Nedavno sam naletila na tu najavu ali sada ju nigdje ne mogu naći.

Hvala ti za trud
kalaflox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 22:30   #1557
Kalaflox evo mislila sam da nije malo previše
[SLIKA OBRISANA]
meni je isto najbolja njegova drama a love to kill jedna od najboljih drama općenito
rainbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 22:43   #1558
Quote:
faros22 kaže: Pogledaj post
Meni su i japanske drame odlične samo što ih je malo s odličnom pričom i radnjom poput Pride, Piece, Maou, Tsuki no Koibito, Koizora, Zenkai Girl, 1 Litre of Tears, A Sleeping Forest, Aishiteru, Akai ito, Otomen, Innocent Love, Engine, Itoshi Kimi e, Kamisama Mou Sukoshi Dake, Long Love Letter, Life, Nankyoku Tairiku, One Million Stars Falling from the Sky, Soredemo, Ikite Yuku, Strawberry on the Shortcake i Tatta Hitotsu no Koi.

Ako nove članice imaju za mene neku ozbiljniju japansku dramu očekujem preporuke.
Ipak sam ti nešto pronašla od Japanaca...

http://www.drama.net/tempest-episode-1



[SLIKA OBRISANA]



Gackt je njegovo umjetničko ime
kalaflox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 09:28   #1559
Quote:
kalaflox kaže: Pogledaj post
Netko od vas je nedavno spomenuo novu dramu koja tek dolazi u kojoj glumi Song Seung Hun,neznam kako se zove, pa samim tim mi je otežano traženje te drame a zanima me kad ona kreće,zna li netko?
Ne znam za novu dramu...a Obsessed nije drama sreco ...no kad smo vec kod toga pojavila se i prva verzija eng subova

Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
e da... @klepi pogledaj ovu epizodu Running man gost je nas car Ji Chang Wook

ja sam se ismijala ko luda..., e da 18.9 gostuje Rain, Krystal i ostatak ekipe iz MLG
Vidjela sam da ce sudjelovati i namjeravam pogledati samo ne znam kad

Trenutno sam u nekom cudnom moodu i nisam gledala nis od ongoing epki zadnjih tjedan dana...

...ali...pocela sam gledati La dolce vita iako sam rekla da cu nekad kasnije...dosla do 23. i odgledala vjerojatno zadnju njihovu intimnu scenu i stala...sam kraj ce pricekati za sad...moram reci da su kompletan cast i gluma odlicni...OST meni savrsen...e sad sto se tice price ona je malo, sto bi rekli nasi prijatelji ameri, fuc*ed up i tmurna no o tome cu detaljnije kad odgledam do kraja... u svakom slucaju preporucam svakom koga zanimaju malo kompliciranije drame...no definitivno nije za ljubitelje rom-coma

Da nastavim sa LDW-om ...vezano uz Blade/Iron Man...full teaser izgleda zanimljivo...ni traga nasem smirenom GM-u koji sve zadrzava u sebi ...izgledali su mi simpa na pressici, i vidim da se cura hoce druziti, ali mi je Wookie nesto stisnut ...ah kad se sjetim neke druge kolegice...brrrrr klepi saberi se...

@rain ...kuris ti s obnazenim Rainom ha?!?...nestrpljiva?...tesko je, znam...no jos malo draga jos samo malo

@faros ...potpuno te razumijem...koliko je dobro sto ima dosta drama utoliko je otezan odabir...a nis probaj redom ak ne ide drugacije
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:00   #1560
kalaflox baš me iznenadi, nikad nešto povjesno od japanskih nisam gledala, hvala, a da možda još pet godina i da idem u dramsku mirovinu, toliko toga snimaju da više ne stižemo Gackt sam slušala jednom prilikom Last song , ima poseban glas a i pogled

klepetusa totalno moj stil La dolce vita, odlična drama, gluma..... do samog kraja gledaš je s velikim interesovanjem. Jedva čekam Wookijevu novu dramu može i ova glumica u dosta dobrih drama sam je gledala, samo da nije PMYoung

Zadnje uređivanje faros22 : 03.09.2014. at 15:06.
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.