Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2007., 18:50   #1
Bežični internet

Znači, bežični internet pristup za laptop po cijeloj Hr. Kad se putuje da se može na internet bez komplikacija.

Kod koga uzeti?
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 14:08   #2
papa gledo ja to isto za posao i skupo boli glava
meni se najbolje ćini ona ponuda od vipa za 3 mj. 3gb 900 i nešto kuna al neznam detalje
jer ima još kaj takvoga?
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 14:57   #3
Ali o tome od vipa nisam našao nikakav info na njihovoj stranici. Web stranica im je idiotska, čovjek poželi ne uzet njihove usluge kad vidi tu sprdačinu.

300kn mjesečno mi je i ok ako sve radi kako treba?
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 21:53   #4
e to ti neznam stalno planiram otići i vidjeti al nikak ne stignem zbog posla
a s službom za korisnike nemam živaca razgovarat
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 13:12   #5
http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8885003

http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8747986&idnews=363278

Hvala jednoj curki na linkovima.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 02:06   #6
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
papa gledo ja to isto za posao i skupo boli glava
meni se najbolje ćini ona ponuda od vipa za 3 mj. 3gb 900 i nešto kuna al neznam detalje
jer ima još kaj takvoga?
platis karticu 991 kunu i mozes ju koristit 3 mjeseca od dana aktivacije ili sve dok ne potrosis 3gb prometa. nakon toga postaje nevazeca (ak u 2 dana nabis 3 gige, 3 dan se ne bus vise mogao spojit s njom).
E sad, meni se to cini dobrom stvari jer ne moras se odma vezat na 2 godine vec platis i koristis 3 mjeseca kao ono, probno. pa ak vidis da ti to treba, fino nakon 3 mjeseca dodjes s tim kod vipovaca i napravis ugovor koji se radi na 18 mjeseci ili ak shvatis da ti to ustvari netreba, nakon 3 mjeseca izvadis karticu i bacis je u smece
kiki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:17   #7
jel imaš to?
jel stabilna veza i napiši koju imaš i lokaciju
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:30   #8
Imas od carneta, zamoli nekog studenta, nije prebrzo ali radi
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 12:19   #9
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
jel imaš to?
jel stabilna veza i napiši koju imaš i lokaciju
Nemam ja osobno.
Nedavno je poznanik uzeo tu karticu, cisto iz razloga da vidi kako funkcionira,a da se ne mora odma vezat ugovorom na 2 godine. Kaze da ce,ukoliko bude zadovoljan time, napravit pretplatu nakon isteka ta 3 mjeseca..

Dok ja na poslu koristim pretplatnicku UMTS-EDGE karticu na sluzbenom laptopu firme. Lokacija - Zagreb. Zadovoljan brzinom. Ponekad mi se zna dogodit da nakon paljenja racunala, moram jos 2-3 puta restartat jer mi ne prepozna odmah sim karticu. Veza mislim da mi jos nije pucala (mozda 1-2 puta,ne znam,ne sjecam se),ali iako je ocekivana brzina 1.5 Mps, nesto sporije mi otvara stranice nego ADSL 1 Mps.

S obzirom da mi je to radno racunalo,bas i ne surfam previse,12 sati dnevno spojen na net, 95% vremena je ipak rad na internom programu firme. mali promet radi program pa mjesecni paket od 512mb se vecinom ne potrosi ni do pola paketa
kiki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 09:57   #10
ma meni treba samo za mail dok sam na moru
mene zanima dal neko ima iskustva sa gprs brzina mi i nije neki prioritet
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 14:03   #11
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ma meni treba samo za mail dok sam na moru
mene zanima dal neko ima iskustva sa gprs brzina mi i nije neki prioritet
Imam od Vipneta vodafone mobile conect prikljucak za laptop koji podrzava UMTS/GPRS mjesecno placam 240kn za 1GB prometa.
Sto se tice GPRS nije bas neka brzina, ali ako instaliras njihov besplatan softver fastnet ide puno brze i manje trosi Mb.
Do sada nisam imao nekih problema sto se tice veze gdje nema UMTS signal automatski se prebaci na GPRS, a GPRS-a ima svugdje gdje imas GSM signala za mob.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 20:52   #12
to je s pretplatom?
na koliko mj.
meni ovo na tri mj. odgovara jer posao selim na par mj. na more a doma ionako imam net pa zbog toga
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 21:39   #13
Pa zar baš mora biti vip?

Nisam očekivao da ću ovo ikad izgovoriti, ali:
t-mobile je povoljniji!
http://www.t-mobile.hr/2/20-20-40-50-10.asp
Mjesečno 100kn za 1GB prometa. Mislim da to nema konkurencije! I ne treba ti nikakva dodatna kartica! Mobitel povežeš plavim zubom ili kabelom i piči! Osim ak ti 1GB nije dosta, sve iznad je astronomski skupo...
Gdje nema UMTS signala, malo je sporo..., al gdje ima je OK!
dox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 10:29   #14
nemam t mobil i ne želim ga u tom je stvar
za to moram nabavit pretplatu itd. a to mi se ne isplati za 2-3 mj.
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 11:31   #15
Quote:
dox kaže: Pogledaj post
Pa zar baš mora biti vip?

Nisam očekivao da ću ovo ikad izgovoriti, ali:
t-mobile je povoljniji!
http://www.t-mobile.hr/2/20-20-40-50-10.asp
Mjesečno 100kn za 1GB prometa. Mislim da to nema konkurencije! I ne treba ti nikakva dodatna kartica! Mobitel povežeš plavim zubom ili kabelom i piči! Osim ak ti 1GB nije dosta, sve iznad je astronomski skupo...
Gdje nema UMTS signala, malo je sporo..., al gdje ima je OK!
no frks, prijaviš i mamu i tatu i baku i dedu i bracu i seku i pičiiiiiiii
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 12:28   #16
Quote:
dox kaže: Pogledaj post
Pa zar baš mora biti vip?

Nisam očekivao da ću ovo ikad izgovoriti, ali:
t-mobile je povoljniji!
http://www.t-mobile.hr/2/20-20-40-50-10.asp
Mjesečno 100kn za 1GB prometa. Mislim da to nema konkurencije! I ne treba ti nikakva dodatna kartica! Mobitel povežeš plavim zubom ili kabelom i piči! Osim ak ti 1GB nije dosta, sve iznad je astronomski skupo...
Gdje nema UMTS signala, malo je sporo..., al gdje ima je OK!
Kod vipneta dobijes besplatno tri mjeseca videofon, SMS, mail, dodatnu antenu za UMTS, fastnet softver koji sokoro prepolovi potrosene Mb i povecava brzinu na GPRS-u... i dobijes karticu koja moze podrzavati HSDPA, UMTS, EDGE, GPRS
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 12:31   #17
e da za t-mobile web n walk moras imati mob. koji podrzava UMTS mrezu ili nista od signala samo ces moci na GPRS
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 00:20   #18
Al možeš surfat i kad nemaš laptop uza sebe. A ni UMTS mobiteli nisu više tako skupi...
No dobro, da ne ispadnem sad neki navijač za t-mobile, sve ovisi o situaciji. Meni je to bilo najjednostavnije rješenje, dodatak na pretplatu od 100kn, bez ugovora i dodatnih obveza, privremeno rješenje na neodređeno. Ako je netko na vipu, naravno da mu je to prekomplicirano...
dox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 11:02   #19
ajde mob imam iako sad imam tele 2 (poludio od službe za korisnike i prebacio broj ) ali neću ni kod švaba rozih (mislim da je stvar u boji)
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 11:11   #20
Quote:
dox kaže: Pogledaj post
Al možeš surfat i kad nemaš laptop uza sebe. A ni UMTS mobiteli nisu više tako skupi...
No dobro, da ne ispadnem sad neki navijač za t-mobile, sve ovisi o situaciji. Meni je to bilo najjednostavnije rješenje, dodatak na pretplatu od 100kn, bez ugovora i dodatnih obveza, privremeno rješenje na neodređeno. Ako je netko na vipu, naravno da mu je to prekomplicirano...
a kakva im je pokrivenost UMTS signalom?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.