Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2007., 17:54   #1001
hej..ovoga,arabesca,mislim da je ovo napravljeno da se borimo protiv anorexije i bulimije,a ne da ih podržavamo..
__________________
...Beg 4 Me...
Lamb Of God is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 17:58   #1002
samo tako nastavi, ima mnogo nade za neke cure odavde, ali mislim da ja ne spadam u njih..
__________________
...Beg 4 Me...
Lamb Of God is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 18:37   #1003
ma curke moje,lipotice,ajd ja sam vec treci il cetvrti tjedan. i ne nisam na rigoroznoj djeti koja ce me natjerati da se prezderem i izbacim iz sebe.u startu je bilo tesko,al ide.dobila koju kilu,al ne puno,cak i skinula koju tu dobivenu.vjezbam.pokusavam jest zdravo,al ak mi se jede cokolada i nju slistim. lagano se privikavam slusat zeludac. moze se curke. sam si treba reci ne kad dojdes do onog trenutka kad svjesno il nesvjesno krenes prema wc-u. i naucit reci ne kad ides po 1000 zalogaj,jer i sama znas da nema kam.nemojte se odricat nicega jer cete sam pokleknut i natrpat se sa svime sto ste zeljele i to nas poremeti. i kao sta sam prije rekla KAKVE VEZE IMA SENDVIC SA LJUBAVNIM,OBITELJSKIM....PROBLEMIMA?
borite se
ras-na is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 18:38   #1004
PROBUDIOTE SE !

Quote:
Lamb Of God kaže: Pogledaj post
samo tako nastavi, ima mnogo nade za neke cure odavde, ali mislim da ja ne spadam u njih..
ej curke pazite! sitie se za koliko ste stvari u životu mislile da su ne moguće ali su se ostvarilel. kad sam išla u osnovnu znaći 8 godin tj. 7 god. svaki dan sam plakala i molila se i gubila nadu u tome da mi je barem imati samo 1 pravu prijateljicu to sad zvući smješno ali onda je meni bilo strašno , kako i one noćne more koje sam imala nekoliko god i niz dr stvari a sad imam i previše prijatelja i prijateljica da uopće neznam kad da sve obiđem i sa svima budem naravno imam krug od 10 tak ljudi s kojima se ćujem svaki dan ali ostale jednom mjesećno,. a noćne more su prestale. U školi sam uvik tila proći s 4 i naravnu uz sav trud 3i 4 raz sdam prošla, a sve mi se to ćinilo ne moguće.Kao i kad sam poćela se baviti veslanjem poželila sam samo da odem na natjecanje. a onda barem 1 medalju a zamislite bila sam među najboljim i napravila državni rekord i sad imam 30medalja uglavnom zlato i srebro,bila u reprezentaciji, itd. sve to nije došlo prikop noći tu je odveslano mnogo mnogo kilometara a i puno odricanja svaki bi trenig bija ajme isuse ja ovo ne mogu umriću ali sve se isplatilo. zato cure kažem vam SVE JE MOGUĆE NE PADAJ TE!

PROBUDITE SE DIGNITE GLAVU GORE I POĆNITE ŽIVITI , ŽIVOT JE LJEP.....

EVO JA SAM MILIJUN PUTA ZAVARAVALA SEBE I DRUGE DA SAM PRESTALA I DA NISAM BUL. ALI BAŠ SAD U OVOM TRENUTKU OSJEĆAM DA SE BUDIM I DA TRIBAM PRISKOĆITI JEDAN VELIKI TRNOVITI ZID,,,ZNATE ŠTA JA TO MOGU I JA TO OĆU VIDJET ĆETE A JA SAM I SIGURNA DA VI TO MOŽETE. MENI JE KAMEN SAD U ŽELUDCU RADO BI POVRATILA ALI NE ĆU NEĆUMU DATI GUŠA ZNAM DA TO ĐAVAO OĆE AL NEĆE TO DOBITI A NE,NE , JUTROS ME POBJEDIJA I NEĆE VIŠE TEK SAD OSJEĆAM DA IMAM SNAGE I DA SAM JAĆA OD NJEGA CURE AKO VAM SE SAD NE BUDEM JAVILA PAR DANA VJERUJ TE MI MISLIM NA VAS STALNO ALI VAM SE NEĆU JAVITI JER ĆU SE BORITI SA SOTONOM I ZNAM DA ĆU GA POBJEDITI A KAD GA JA POBJEDIM POMOĆU VAMA. PRVO SE JA MORAM IZVUĆI DA BI MOGLA VAS IZVUĆI..... SAMO SE DRŽITE


[COLOR="Black"]
UPRAVO MI SE POVRAĆA SAMO TAKO ALI NEĆU, NISAM SE TOLIKO PRIŽDERALA KAO ŠTA ZNAM ALI SVEJEDNO POĆINJ ME OVO GUŠITI ALI NEĆU.....

VOLIM VAS I ZNAM DA ĆETE USPITI....
plava zvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 19:59   #1005
hm...oduvijek sam živjela u svom svijetu...možda mi stvarnost nije dovoljno zanimljiva. netko bi rekao, bježim jer se bojim..i to je istina, pretpostavljam...
prije nešto više od godinu dana našla sam jedan ružan način bijega. to više nisam bila ja. i sad sam to nešto. kako da prestanem biti to nešto - jer to nešto sam ja?

niiisam...ali di sam onda nestala..uopće se ne sjećam stare sebe..kako se ponašam? kako se osjećam? kako ono sanjarim i putujem u nove svijetove samo meni znane i nema ničega što više ispunjuje?

zar sam umrla? zauvijek nestala. ili je to bio samo san. nikad ni nisam bila takva.

kako sam si to učinila. zašto? od one osobe koju volim izmučila sam se u ljušturu bez duše. kad kažem bez duše, govorim to hladnokrvno i iiskreno, jer ostala su samo sjećanja koja ne diraju, ne znače mi ono što bi mi značile da sam čovjek, onaj od prije.

znam ja zašto si nanosim bol. želim bol da osjetim barem nešto. a ponekad si nanesem tolikuz bol, jednostavno da kad prestane osjetim olakšanje i zaboravim na onu pravu.

oprostite ako vam smeta ovo što sam napisala...ali zanima me..osjećate li vi...ja već dugo i gotovo neprestano, kao da me više nemaa. zato i mogu raditi sve što radim. ponižavati se jer kao da to nisam ja. ne kažem da bi nekome drugome radila išta što radim, ali kao da sam - ne netko drugi, nego kao da sam Ništa??
startea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 20:18   #1006
Quote:
startea kaže: Pogledaj post
hm...oduvijek sam živjela u svom svijetu...možda mi stvarnost nije dovoljno zanimljiva. netko bi rekao, bježim jer se bojim..i to je istina, pretpostavljam...
prije nešto više od godinu dana našla sam jedan ružan način bijega. to više nisam bila ja. i sad sam to nešto. kako da prestanem biti to nešto - jer to nešto sam ja?

niiisam...ali di sam onda nestala..uopće se ne sjećam stare sebe..kako se ponašam? kako se osjećam? kako ono sanjarim i putujem u nove svijetove samo meni znane i nema ničega što više ispunjuje?

zar sam umrla? zauvijek nestala. ili je to bio samo san. nikad ni nisam bila takva.

kako sam si to učinila. zašto? od one osobe koju volim izmučila sam se u ljušturu bez duše. kad kažem bez duše, govorim to hladnokrvno i iiskreno, jer ostala su samo sjećanja koja ne diraju, ne znače mi ono što bi mi značile da sam čovjek, onaj od prije.

znam ja zašto si nanosim bol. želim bol da osjetim barem nešto. a ponekad si nanesem tolikuz bol, jednostavno da kad prestane osjetim olakšanje i zaboravim na onu pravu.

oprostite ako vam smeta ovo što sam napisala...ali zanima me..osjećate li vi...ja već dugo i gotovo neprestano, kao da me više nemaa. zato i mogu raditi sve što radim. ponižavati se jer kao da to nisam ja. ne kažem da bi nekome drugome radila išta što radim, ali kao da sam - ne netko drugi, nego kao da sam Ništa??
točno znam kako ti je jer je tako i meni.. osjećam se kao netko drugi.. nemam kontrolu nad sobom nit ništa! nemam osjećaja više.. sve je otišlo.. pobjeglo od nove nepoznate mene..
__________________
...Beg 4 Me...
Lamb Of God is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 20:25   #1007
uf. prvi put da neko konta. al to niš ne pomaže. izgubljene obje, a nemaju rješenje
startea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:14   #1008
Quote:
startea kaže: Pogledaj post
hm...oduvijek sam živjela u svom svijetu...možda mi stvarnost nije dovoljno zanimljiva. netko bi rekao, bježim jer se bojim..i to je istina, pretpostavljam...
prije nešto više od godinu dana našla sam jedan ružan način bijega. to više nisam bila ja. i sad sam to nešto. kako da prestanem biti to nešto - jer to nešto sam ja?

niiisam...ali di sam onda nestala..uopće se ne sjećam stare sebe..kako se ponašam? kako se osjećam? kako ono sanjarim i putujem u nove svijetove samo meni znane i nema ničega što više ispunjuje?

zar sam umrla? zauvijek nestala. ili je to bio samo san. nikad ni nisam bila takva.

kako sam si to učinila. zašto? od one osobe koju volim izmučila sam se u ljušturu bez duše. kad kažem bez duše, govorim to hladnokrvno i iiskreno, jer ostala su samo sjećanja koja ne diraju, ne znače mi ono što bi mi značile da sam čovjek, onaj od prije.

znam ja zašto si nanosim bol. želim bol da osjetim barem nešto. a ponekad si nanesem tolikuz bol, jednostavno da kad prestane osjetim olakšanje i zaboravim na onu pravu.

oprostite ako vam smeta ovo što sam napisala...ali zanima me..osjećate li vi...ja već dugo i gotovo neprestano, kao da me više nemaa. zato i mogu raditi sve što radim. ponižavati se jer kao da to nisam ja. ne kažem da bi nekome drugome radila išta što radim, ali kao da sam - ne netko drugi, nego kao da sam Ništa??
sve isto

potpuno otupila,ništa me više ne dira, čak se više ni ne zamaram činjenicom što bolujem od bulimije iako mi polako uništava sve sfere života...
više ništ ne znam...nit mi se da više razmišljat.samo se obično još više ubijem u pojam. nek me voda nosi pa kak bude bude
možd mi treba ovako jedno razdoblje, da napunim baterije, pa onda možda smognem snage za neki pomak, ali za sada... biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip
__________________________________________
__________________
I travel through time
All my senses
burn
Hold me
Reena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:42   #1009
Quote:
startea kaže: Pogledaj post

znam ja zašto si nanosim bol. želim bol da osjetim barem nešto. a ponekad si nanesem toliku bol, jednostavno da kad prestane osjetim olakšanje i zaboravim na onu pravu.
kad sam jednom prilikom u društvu izjavila da si sama stvaram probleme jer mi je dosadno u životu i da problemi zapravo nisu ništa loše jer bar osjetim da sam živa, daju mi razlog za borbu, nisam bila shvaćena od ostatka društva. Osjećala sam se ko vanzemaljac al mišljenje nisam promijenila. Sad, čitajući ovo uviđam da smo sve po tome slične. Bježimo od realnosti, koja nam je ili preokrutna ili predosadna ili što god već da je... U želji da osjetimo barem nešto, barem bol, jer je sve ostalo odumrlo nanosimo si toliku količinu štete a da ni same nismo svjesne njezine težine! Začarani krug u kojem se vrtimo... Bezvoljnost, apatičnost, melankoličnost, mrzovoljnost, promjene raspoloženja, nedruštvenost, čangrizavost, prazno buljenje u strop razmišljajući nad svojim postupcima....pričanje, obećanje (sebi i svima oko sebe), mali pomaci, plašljivi i krhki koraci naprijed, pa pad....pa tuga, agonija, neopisiv sram i ogorčenost....
Mogla bi nizati tako redom, al nema smisla. To je krug boli, krug srama.
Iako sam i ja razmišljala dugo na taj način....u stilu..."život je dosadan kad nema borbe" i iako se slažem i dalje s tom konstatacijom, cijena ovakvog života koji mi vodimo je previsoka!!!
maliprinc107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 01:41   #1010
sta to sebi radimoooo..
HipPiE... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 11:37   #1011
Thumbs up

kak se vama lako udebljat tak je meni lako smršavit i obrnuto. ja sam prirodno savršena, a vi ste prirodno debele krmače.


ne, ja to u stvari ne mislim, al ako želite ovo okrenut na proana temu, nek vam bude.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:45   #1012
Quote:
maliprinc107 kaže: Pogledaj post
... neopisiv sram i ogorčenost....
To je krug boli, krug srama.
...zbog cega se itko srami biti bolestan?! Nije mi jasno...zasto bi mene bilo sram jer imam bulimiju...nije da ju zelim imati, niti sam ju trazila...ali je dio mene i sto je tu je. Ne sramim se onoga sto jesam ni sto me cini. Nisam ni blizu sretna i slazem se sa svim osjecajima koje si navela...to je to, ali sram tu ne spada ili barem ne bi smio spadati. Mislis da je normalno da se ljudi srame jer imaju vodene kozice, bronhitis...? Nije isto...radije bih imala vodene kozice i sve ostalo jer bih barem znala kako to rijesiti, kako ozdraviti. A ovako ne znam, ali trudim se saznati i saznat cu...kao i ti.
topolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:56   #1013
traxy di si?
ras-na is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:57   #1014
ajde curama treba pozitive,ubaci koji smalic
ras-na is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 17:29   #1015
:-( Na zalost ni od mene smajlica danas, bas sam na nekom dnu dna... ovo traje vec sedam godina i po prvi put stvarno sumnjam da cu prezivjeti. Umorna sam od pokusavanja, od borbe... znam da moram sama ovo rijesiti i pokusavam iz sve snage, no ponekad sanjam o tome da dode neka dobra vila, neko prekrasno veliko mocno bice i izlijeci svu tu bol i muku...

Jucer sam sms-ala s jednom predivnom curom koja isto ima bulimiju i tako je jadna... ne moze si pomoci i ispada da je pravo bogatstvo sto barem ovako medusobno mozemo podijeliti sve sto nas muci - samo onaj tko je u tim okovima moze razumijeti...

Svima vama saljem veliki topli zagrljaj podrske! Mislim da ste sve prekrasne, osjecajne i njezne i zasluzujete svu puninu i ljepotu zivota...

Pusa,

Hum
HummingBird is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 17:35   #1016
Quote:
topolino kaže: Pogledaj post
...Mislis da je normalno da se ljudi srame jer imaju vodene kozice, bronhitis...?
Draga....
Da ne ispadne kako izvlačim tvoje rečenice iz konteksta. Da, u pravu si, zašto bi se netko sramio bolesti?! Bolest treba prihvatiti i boriti se sa njom. Ali, postoji jedan ALI. Jedan ali koji razdvaja situaciju i okolnosti pod kojima većina ljudi oboli od neke bolesti (virusnom infekcijom, nenemjerno) i ove u kojoj se nalazimo mi. Nije me sram priznati da imam bulimiju, svjesna sam činjenice da prvi korak u rješavanju probklema jest priznavanje i suočavanje, pa borba..... Sramim se, usprkos toga, što sam sama sebe dovela u situaciju u kojoj bolujem od te bolesti. Paradoks vremena u kojem 80 % stanovništva svijeta gladuje, a ja se prežderavam i rigam! Sramim sse kao što se svaki ovisnik srami trenutka kad je prvi put uzel neki šut, kak alkoholičar koji nako godina apstinencije popije čašicu, dvije pa opet ne zna granicu, sramim se što sam, znajući da namjernim povraćanjem sebi ne mogu napraviti neku veliku korist, već samo štetu, ipak podlegla toj praksi. Praksi na temelju koje sam godinama održavala težinu. I da mi se zdravstveno stanje nije drastično pogoršalo, vjerojatno bi i dalje potiho odlazila na wc svaki put kad se prejedem.
Oni koji boluju od kozica, bronhitisa, astme, raka ili koje god bolesti nisu željeli od nje oboljeti. Istina, nisam ni ja željela od bulimije oboljeti. Isto veliš i ti. Ali, za razliku od gore navedene skupine ljudi koja je od tih bolesti oboljela zbog pada imunološkog sustava popraćenog vanjskim utjecajima, mi smo te koje same uništavamo vlastiti imunološki sustav, metaboličke funkcije organizma, otežavamo normalno funkcioniranje našeg tijela. Svjesne smo problema, svjesne smo posljedica, a opet se svako malo neka od nas nađe pred školjkom. E, vidiš dušice, ja se toga sramim! Ne sramim se priznati problem, sramim se glupavog mentalnog sklopa zbog kojeg još uvijek to radim! Ne znam kak je tebi ili vama ostalima, al još uvijek, nakon 10 godina, kad grlim školjku obuzima me sram i ogorčenost...ne mogu reći da me vlastita rigotina ostavlja ravnodušnom...i da to radim već iz navike. Ne. Suze su mi česta popratna pojava. Očito odraz nemoćnosti. I svaki se put u meni nešto slomi, kao da dio mene umre. Onaj dio koji mi daje samopouzdanje. Onaj dio iz kojeg crpim vjeru u sebe, koji me čini poletnom i energičnom, entuzijastom...A nedostatak toga ogleda se u bezvoljnosti o kojoj sam prije pričala....
I nadasve se sramim činjenice što sam svjesna svakog rizika, svih posljedica, što toliko dobro uspjevam proanalizirati svoje postupke, pronaći im uzrok i što se još uvijek, nakon svega, borim s nečim što je započelo kao bezazleno riganje u srednjoj školi, a završilo kao opaka i po život opasna bolest.

Cure drage, šaljem vam svima puse, neću više dužiti, nisam nešto raspoložena pa ne želim na vas proširiti negativnu energiju.
Ajde, držite se, nedajte se i lijepe ostajte...
Hug
maliprinc107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 18:01   #1017
Question

...i meni suze cesto krenu nakon grljenja skoljke...pogledam se u ogledalo i pitam se po milijunti pu "zasto sve to?cemu?"...

...ipak, svijesna sam da i tom ponasanju postoji razlog...da smo i ti i ja dok ovo pisemo popuno svijesne svog problema, potpuno razumne osobe, potpuno znamo da to nije dobro, tj. koliko je lose...kada grlimo skoljku javi se druga dimenzija ne/razuma kojoj se ne mozemo oduprijeti...sve sto nam treba je nacin kako to uciniti. Sramiti bismo se trebali da nemamo volje oduprijeti se grljenju, da konstantno ne razmisljamo o tome i ne tragamo za rjesenjem.
topolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 18:04   #1018
HummingBirdice....

Ne daj se! Ima dana kad je život crn, kad smo na dnu dna, kad je crna prekrila bijelu na portretu našeg života, ali... bez crne bela ne bi vredela (tak veli moj omiljeni kantautor)

Nemoj sumnjati u svoj uspjeh! Preživjet ćeš, boriti se...baš kao i do sad jesi. Baš kao i svaka od nas. evo, ja bilježim dulji staž od tebe i nije da se time ponosim, ali ono što želim reći jest da još uvijek se borim, još uvijek se nedam, još uvijek pokušavam...I ne znam jesam li kompetentna osoba da ti dijelim savjete obzirom da sam u istoj(ili većoj obzirom na godine) gabuli od tebe, ali toliko me steglo kod srca čitajući tvoje redove, da sam jednostavno morala nešt napisati, dati ti neku riječ utjehe i podrške, iako sam se pred par minuta ogradila od daljnjeg pisanja. Ali, ne mogu ostati hladna kad bilo koja od vas ispiše takve riječi. Uglavnom, zato smo i tu. Da olakšamo ovaj put, učinimo ga podnošljivijim...Ponekad je jedina stvar koja je nekome potrebna samo znak pažnje i razumijevanje... Samo saznanje da su tvoje riječi doprle do nečijih ušiju i srca. Eto, tvoje su na mene utjecale. Nadam se da će moje barem u najmanjoj mjeri umanjiti tvoju bol...
Iako nam se ponekad čini da je sva ova borba besmislena jer se vrtimo u krug, najgore je kad čovjek digne ruke od sebe i kad prestane pokušavati. Od svih osjećaja najgori je gubitak nade.
Drži se mala....grli:
maliprinc107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 18:12   #1019
Quote:
topolino kaže: Pogledaj post
...i meni suze cesto krenu nakon grljenja skoljke...pogledam se u ogledalo i pitam se po milijunti pu "zasto sve to?cemu?"...

...ipak, svijesna sam da i tom ponasanju postoji razlog...da smo i ti i ja dok ovo pisemo popuno svijesne svog problema, potpuno razumne osobe, potpuno znamo da to nije dobro, tj. koliko je lose...kada grlimo skoljku javi se druga dimenzija ne/razuma kojoj se ne mozemo oduprijeti...sve sto nam treba je nacin kako to uciniti. Sramiti bismo se trebali da nemamo volje oduprijeti se grljenju, da konstantno ne razmisljamo o tome i ne tragamo za rjesenjem.
Da, mala. U potpunosti si u pravu.
Način? Jednostavno stati i reći ne. Sve to znamo, al je put od riječi do realizacije strahovito dug i maglovit. A mi to dokazujemo na vlastitoj koži.
maliprinc107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 18:47   #1020
PROBUDI SE OTVORI OĆI! POGLEDAJ KRISTAB OĆI U OĆI !

DRAGA ZANM KAKO TI JE VJERUJ MI JA SAM BILA U ISTOJ TAKVOJ SITUACIJI MOŽDA JOŠ GOROJ, JER JA SAM NEKOLIKO PUTA TILA UĆINITI SUICID- ZNAĆI UBITI SE JEDNOM ME OTAC SPASIJA ZADNJI TREN JE ULETIJA U SOBU.JEDNOM SAM SI SAMO MALO PREREZALA ŽILU A S BULIMIJOM SAM SE BORILA 4,5GOD. TJ

JUČER SAM POBJEDILA ZLO, I SAD MI JE NAJBOLJI PRIJATELJ ISUS, ON UPRAVO SJEDI PORED MENE I ŠAPĆE MI ŠTA DA VAM PIŠEM JER NISAM VAM JA BAŠ NADARENA ZA SASTAVE, JA VAM UGLAVNOM PIŠEM S BRDA S DOLA. AKO ME MOŽEŠ RAZUMIT.

JA NISAM NEKA STRUČNA OSOBA ALI SAM POBJEDILA SOTONU, NARAVNO ZAHVALJUJUĆI ISUSU A ON SE SLUŽIJA MOJOM DOKTORICOM JOSIPOM, KOJA MI JE POMOGLA DA NAĐEM PRAVI PUT, KAO ŠTA ME NIZ OKOLNOSTI DOVELO DO BULIMIJE TAKO SAD NIZ OKOLNOSTI MI JE POTREBNO ZA IZVUĆI SE IZ OVOGA...

NIJE VAŽNO SAMO REĆI JA VIŠE NEĆU BITNO JE DA TO REĆETE IZ DUBINE DUŠE A CURE IMA TE JE SVI SAMO STE JE ZABORAVILI NA HRANIT PA SE IZGUBILA.AL POMALO KORAK PO KORAK....

PRVVO MORATE ZNATI DA VAS NIKO NIJE PITA OĆETE LI DOĆI NA OVAJ SVITI BOG JE TO HTIO I ON VAS TOLIKO VOLI DA VAM STALNO ŽELI POMOĆI I ON VAS STALNO LJUBI BILI VI KATOLICI ILI NE ON VAS VOLI I KAD MISLITE DA JE OTIŠAO NIJE ON JE UZ VAS ALI GA VI UPORNO ODBIJATE ON JE ONAJ GLAS KOJI VAM GOVORI NEMOJ POVRATITI A SOTONA VAM KAŽE AJDE OSJEĆAĆEŠ SE BOLJE TO JE TRENUTNO A KASNIJE JOŠ VEĆA DEPRESIJA. SOTONA VAM MALO DAJE A PUNO UZIMA ON UBIJA LJUDE , ON JE JAKO, JAKO MUDAR, ZNA KAKO ĆE VAS ZAVESTI AL ZAMISLI RADOSTI KAD NE POVRATITE KAD IDETE ZA ISUSOM KAD VAM DOĐE TEŠKO MOLI TE GA DA VAM UZME SVE PROBLEME I TU LAŽNU ŽELJU DA NEŠTO POŽDERETE......


JA SAM SE PONOVO RODILA PRIJE MISEC DANA MISLILA SAM DA SE SVE RASPADA I NISAM MOGLA BEZ VAGE, ANTI DEPRESIVA I TABLETA ZA ČIŠĆENJE. A OTKAD SAM SE S ISUSOM POĆELA DRUŽITI PRE SRETNA SAM DA BI STALA NA SRI POLJANE I VRIŠTALA I LJUDIMA POKAZALA KAKO JE ŽIVOT LJEP KAKO GA TRIBA CJENITI...... ON JE NEIZMJERNO VRIJEDAN.....
plava zvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.