Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2014., 10:35   #5281
meni je gel prerijedak ili nekako lose teksture, ne znam, s njim mi nesto ne stima

dobra mi je konzum 3 u 1 kava, ona u vrecicama
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:19   #5282
Quote:
mišolina kaže: Pogledaj post
- balea krema za lice, od paradajza i još nečeg, ne znam cijenu, ali mislim da je smiješna (za kremu za lice), tipa 15 kn ili sl.
Od paradajza? Mislim da to nisam vidjela. A kakvu kožu lica imaš?

Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Dobro, u kojem Konzumu ima krema sa smiljem?

Jučer sam sam bila u dva, uključujući i Superkonzum i ništa, samo neka krema univerzalna i s maslinom
U Kozmu bi trebalo biti svega toga.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 23:44   #5283
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Od paradajza? Mislim da to nisam vidjela. A kakvu kožu lica imaš?


Je, evo sad sam isla gledati tubu - od ekstrakta bio-rajcica iz Francuske :-) Zelena tubica i ima sliku paradajza. Dnevna krema za lice. Koza mi je inace normalna, malo masna po celu i nosu, ali ne prestrasno. Meni je kremica skroz dobra, ne premasna ni teska i taman vlazna.
__________________
26.07.2009. & 8.10.2013. :-) <3
... Tko nije drvo razumio prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio i shvatit će kad - tad da ne zna što je hlad...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 23:56   #5284
Thumbs up

Meni je dobra krema S FRESH od Lane Biondić, a tek kad zamirišeeee
casa mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 23:55   #5285
Danas sam pila sok Rial, mozda ce netko znati cija je to robna marka jer se moja majka ne moze sjetiti gdje ga je kupila. Meni je odlican
Ustvari je to sirup na razrjedjivanje s okusom ledenog caja od breskve. Ja inace nikako ne volim one ledene cajeve tipa nestea, pogotovo ne od breskve, ali ovaj sirup mi je super. Vjerujem da nije za svakog jer je jako sladak. Eto, sad ne znam ni cijenu.. Al ne bi ga moja majka kupila da je skup. Mozda ga je netko probao pa neka napise detalje jer bi ga voljela kupiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 00:04   #5286
Quote:
mišolina kaže: Pogledaj post
Konzum:

- K plus mliječni namaz, nije ni do koljena recimo abc siru, ali je za te novce (2 kn) sasvim u redu

- jogurt tekući u čašici (jogurt ko jogurt, a skoro duplo jeftiniji od dukatovog ili nekog drugog markiranog)

- sok za razrjeđivanje (jabuka, naranča i sl.) - radi ga i puni Dona ;-)

- podloge za previjanje bebe (svugdje su oko 30 kn, a ove Kplus su 22
)

Ne mogu vjerovati da mi je ovo promaklo - k plus podloge za previjanje???!
Pa ja cijelo vrijeme kupujem po 30 kn ili bebylove ili tetu violetu! Ok, kupujem na akciji, al bas pazim da sve potrosno za bebu nadjem sto jeftinije i za ovo nisam uopce znala.
Jesu li iste kao i ove sto sam spomenula?
Jednom sam ih kupila i u milleru i stvarno su sve iste samo imaju razlicite crtezice.



Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 00:45   #5287
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Danas sam pila sok Rial, mozda ce netko znati cija je to robna marka jer se moja majka ne moze sjetiti gdje ga je kupila. Meni je odlican
Ustvari je to sirup na razrjedjivanje s okusom ledenog caja od breskve. Ja inace nikako ne volim one ledene cajeve tipa nestea, pogotovo ne od breskve, ali ovaj sirup mi je super. Vjerujem da nije za svakog jer je jako sladak. Eto, sad ne znam ni cijenu.. Al ne bi ga moja majka kupila da je skup. Mozda ga je netko probao pa neka napise detalje jer bi ga voljela kupiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rial proizvoda obično ima u manjim kvartovskim dućanima, tipa Plus market
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 09:13   #5288
rial je konzum velpro marka (za veleprodaju)
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 09:32   #5289
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da mi je ovo promaklo - k plus podloge za previjanje???!
Pa ja cijelo vrijeme kupujem po 30 kn ili bebylove ili tetu violetu! Ok, kupujem na akciji, al bas pazim da sve potrosno za bebu nadjem sto jeftinije i za ovo nisam uopce znala.
Jesu li iste kao i ove sto sam spomenula?
Jednom sam ih kupila i u milleru i stvarno su sve iste samo imaju razlicite crtezice.



Sent from my iPhone using Tapatalk


Stvarno su iste! One iz mullera i dm-a imaju drugacije slicice na poledjini, ali recimo one iz Bille (clever, znaci njihova robna m.) su iste na dlaku, a kstaju oko 30 kn. Poludila sam kad sam ih jednom otvorila i to vidjela! Ove su ti inace svjetlozeleni paketic, al nema ih u nekim manjim konzumima....
__________________
26.07.2009. & 8.10.2013. :-) <3
... Tko nije drvo razumio prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio i shvatit će kad - tad da ne zna što je hlad...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 09:39   #5290
samo da dodam, superkonzum 19,99 (isto kao internet shop) http://online.konzum.hr/#!/products/...plus-bebe-10-1
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 15:24   #5291
K plus zrnati sir mi je odlican.
Black-Velvet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 18:32   #5292
Nisam pročitala cijelu temu, moram uzeti godišnji da pročitam , ali nisam primjetila da je netko spomenuo lidlove Master Crumble muesle u vrečici, one za 20-tak kn. Predobri su mi, jednako i zeleni i ljubičasti.

Nego, ako netko zna dobar a jeftiniji tekući puder, trgovačka marka, koji bi po kvaliteti otprilike odgovarao Max Factoru?
*Arnica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 18:43   #5293
Meni su odlični Master Crumble u smeđoj kutiji, s čokoladom i orasastim plodovima. Druge ne uzimam jer imaju ili grozdice ili one bijele tvrde seceraste kuglice.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 22:23   #5294
Quote:
*Arnica* kaže: Pogledaj post
Nego, ako netko zna dobar a jeftiniji tekući puder, trgovačka marka, koji bi po kvaliteti otprilike odgovarao Max Factoru?
Probaj Wet'n'wild Coverall
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 07:10   #5295
Quote:
*Arnica* kaže: Pogledaj post
Nisam pročitala cijelu temu, moram uzeti godišnji da pročitam , ali nisam primjetila da je netko spomenuo lidlove Master Crumble muesle u vrečici, one za 20-tak kn. Predobri su mi, jednako i zeleni i ljubičasti.
ja ga ne zelim spominjati jer ću ga onda htjeti kupiti a nije mi baš poželjna namirnica za prehranu al da, prefin je. prije dok sam ga kupovala, znala sam ga onak iz kutije jest kao grickalice
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 12:04   #5296
zrnati k plus-savrsen!!!
__________________
18.01.2011
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 12:31   #5297
Zobeni keks kplus mi je ukusan.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 17:36   #5298
Joj, da, sjetiste me sad.

K+ integralni čoko keksi s narančom su vrh vrhova.

Tko bi rekao da iz Todorićeve radionice zla može izać nešto tako tejsti i kvalitetno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 17:46   #5299
Da da odlicni su i ti potvrdujem.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 18:33   #5300
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Tko bi rekao da iz Todorićeve radionice zla može izać nešto tako tejsti i kvalitetno.


dugo se ovako nisam nasmijala
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.