Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2015., 15:39   #2681
http://maxtv.ml/index.html


HTML Code:
<iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="640" name="Canal " scrolling="auto" src="http://goo.gl/ArNeix" width="820"></iframe>
atos No1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 19:58   #2682
Quote:
atos No1 kaže: Pogledaj post
http://maxtv.ml/index.html


HTML Code:
<iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="640" name="Canal " scrolling="auto" src="http://goo.gl/ArNeix" width="820"></iframe>
Neznam dali si skužio ali je super što imaju Hrvatsku Arenu, ali im slika kasni nekih 30 sekundi od zvuka
Dragon ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 15:50   #2683
EX YU TV

http://www.tv-kanali-uzivo.blogspot.com/
Maj-mun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 18:03   #2684
Uzivo je i preko interneta ali nije besplatno

https://www.tvviet.tv/
Sergio80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 22:29   #2685
Evo konačno Arena Sport bez turbo iritantnih reklama koje prekrivaju ekran i na koje treba klikati ko blesav. A i slika je bolje od svih dosadašnjih streamova...

Arena Sport 1 uživo live

Arena Sport 2 uživo live

Arena Sport 3 uživo live

Od sada tekme gledamo kako bog zapovjeda ))
Bagiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 10:56   #2686
pozdrav!
čitam temu, ali ne nalazim odgovore. pa ako netko ima volje dati par informacija.

dakle - gdje kupiti listu programa, pretplatu ili kako se to već zove? može link na PM, ako je reklamiranje zabranjeno.
interesira me uglavnom ovo sa "naših" prostora, eventualno sport, neki dokumentarni kanali. recimo ono što je evo tv nudio.

drugo - ne bih gledao tv pred monitorom, pa bih rado uzeo neki box. što je preporučljivije - android ili linux? da li postoji neki model koji je "omiljen", a da ne košta 2000kn.

za sada toliko. hvala!!
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 09:43   #2687
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
pozdrav!
čitam temu, ali ne nalazim odgovore. pa ako netko ima volje dati par informacija.

dakle - gdje kupiti listu programa, pretplatu ili kako se to već zove? može link na PM, ako je reklamiranje zabranjeno.
interesira me uglavnom ovo sa "naših" prostora, eventualno sport, neki dokumentarni kanali. recimo ono što je evo tv nudio.

drugo - ne bih gledao tv pred monitorom, pa bih rado uzeo neki box. što je preporučljivije - android ili linux? da li postoji neki model koji je "omiljen", a da ne košta 2000kn.

za sada toliko. hvala!!
I ja bih ovo pa ako netko ima neku dobru informaciju neka posalje PM
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 12:16   #2688
@ZorcJ u međuvremenu se stvar svela na ovo:
gledati preko pc-a i nekako ga spojiti na tv. meni ne odgovara.
android stick ili box - spojiti ga drito na tv, instalirati kodi ili ako te ne interesiraju ostali kanali (strani, filmovi, titlovi, serije), imaš dvije, tri aplikacije za android. i one rade korektno, jedino je način prebacivanja malo smotan. desni klik te vraća u menu, tj. popis kanala, a lijevi klik miša odabire željeni kanal. i tu nema nekog prevelikog podešavanja. ono što mi se ne sviđa je postavka video playera (u mom slučaju VLC, ali mogu i drugi) je to što se stream otvara u nekakvom čudnom obliku, AR-u, pa treba za svakog posebno narihtati prikaz (4:3, 16:9, 16:10, full, zoom, zoom po visini, zoom po širini, razvučeno, filled...). vjerujem da bi sa nekim drugim, malo kompleksnijim programom bilo moguće narihtati da se svaki program otvori u full screen modu. tako da je to stvar probe.
i treća solucija su ti prijemnici. s time da ja gledam prijemnke samo za gledanje iptv signala. i oni su, koliko su jednostavni, cijenom "tu negdje" sa combo prijemnicima (tv+sat+iptv), pa vidi što ti više odgovara i koliko si spreman istovarit love.
od prijemnika, jeftinijih, MAG250 i EVO HIGHSTREAM. mag ima i nekoliko novijih, jačih, skupljih modela, no to ostavljam tebi da vidiš koji ti paše.

ja čekam da mi lik javi cijenu za EVO. kako je mag cca 90€, ovo pretpostavljam da će biti oko 50-70. prije 70, ali... u nadi je spas!

ako naručim i kada naručim, napišem dojmove.

naravno, nakon odluke kako i preko čega gledati, ostaje pitanje gdje nabaviti liste, a da to ne prekida svaki čas, odn. da se program "zacrni".
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 15:33   #2689
Live Sports Online
DADAS23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 08:15   #2690
NEXT TV by manipulator

Drugovi moji ako netko bude zelio IPTV pretplatu koja je stabilna i da programi rade neka mi se javi.
U ponudi imam preko 240 kanal (sve srpske,bosanske,hrvatske,pinkovi svi,arene sve,sport klubovi,sky sportovi,documentary,kids itd).
Sinoc je bila Liga Prvaka i sve su arene radile bez imalo bufferinga.

Test listu mozete dobiti na 24 sata free

Ako se dolučite za pretplatu slobodno se javite na ovaj e-mail.
Cijene pretplate:

FULL PAKET
7 eur / 1 mjesec
20 eur / 3 mjeseca


SPORT PAKET
3 eur / 1 mjesec
9 eur / 3 mjeseca


na ovaj e-mail [email protected]
bymanipulator is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 08:59   #2691
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
@ZorcJ u međuvremenu se stvar svela na ovo:
gledati preko pc-a i nekako ga spojiti na tv. meni ne odgovara.
android stick ili box - spojiti ga drito na tv, instalirati kodi ili ako te ne interesiraju ostali kanali (strani, filmovi, titlovi, serije), imaš dvije, tri aplikacije za android. i one rade korektno, jedino je način prebacivanja malo smotan. desni klik te vraća u menu, tj. popis kanala, a lijevi klik miša odabire željeni kanal. i tu nema nekog prevelikog podešavanja. ono što mi se ne sviđa je postavka video playera (u mom slučaju VLC, ali mogu i drugi) je to što se stream otvara u nekakvom čudnom obliku, AR-u, pa treba za svakog posebno narihtati prikaz (4:3, 16:9, 16:10, full, zoom, zoom po visini, zoom po širini, razvučeno, filled...). vjerujem da bi sa nekim drugim, malo kompleksnijim programom bilo moguće narihtati da se svaki program otvori u full screen modu. tako da je to stvar probe.
i treća solucija su ti prijemnici. s time da ja gledam prijemnke samo za gledanje iptv signala. i oni su, koliko su jednostavni, cijenom "tu negdje" sa combo prijemnicima (tv+sat+iptv), pa vidi što ti više odgovara i koliko si spreman istovarit love.
od prijemnika, jeftinijih, MAG250 i EVO HIGHSTREAM. mag ima i nekoliko novijih, jačih, skupljih modela, no to ostavljam tebi da vidiš koji ti paše.

ja čekam da mi lik javi cijenu za EVO. kako je mag cca 90€, ovo pretpostavljam da će biti oko 50-70. prije 70, ali... u nadi je spas!

ako naručim i kada naručim, napišem dojmove.

naravno, nakon odluke kako i preko čega gledati, ostaje pitanje gdje nabaviti liste, a da to ne prekida svaki čas, odn. da se program "zacrni".
Hvala na ovome - jako korisno

Moja je situacija da imam LG televiziju (koja se moze spajati na net preko wifi-a) i imam komp koji mogu povezati s televizijom .... Dakle, zelio bih izbjegnuti dodatni box .... Ovaj kodi mi se cini zanimljiv - moram to malo dodatno istraziti ....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 09:15   #2692
Quote:
ZorcJ kaže: Pogledaj post
Hvala na ovome - jako korisno

Moja je situacija da imam LG televiziju (koja se moze spajati na net preko wifi-a) i imam komp koji mogu povezati s televizijom .... Dakle, zelio bih izbjegnuti dodatni box .... Ovaj kodi mi se cini zanimljiv - moram to malo dodatno istraziti ....
ako imas smart tv lg onda mozes ovo koristiti

http://siptv.eu/faq/
bymanipulator is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 11:19   #2693
Quote:
ZorcJ kaže: Pogledaj post
Hvala na ovome - jako korisno

Moja je situacija da imam LG televiziju (koja se moze spajati na net preko wifi-a) i imam komp koji mogu povezati s televizijom .... Dakle, zelio bih izbjegnuti dodatni box .... Ovaj kodi mi se cini zanimljiv - moram to malo dodatno istraziti ....
evo, manipulator me preduhitrio!
ako je lg smart tv, onda imaš aplikaciju SSiptv (plaća se jednokratno 5€). i postoji još SSIPTV koja je besplatna, ali ljudi nisu zadovoljni.
to ti samo prenosim sa drugog foruma, ja nemam smart tv, tako da mi je prilično nepoznata ponuda i kako sve to skupa radi.

a kodi radi prilično stabilno (ispadne tu i tamo, ne mogu to poreći), no, instaliraj što manje dodataka, programa jer ćeš bez veze opteretiti aplikaciju sa nečim što ćeš koristiti tri puta.
dakle, jedna aplikacija ti je dosta za iptv - radi sa m3u listama, koja se učita kao i u winampu. jedino ne znam da li će ovi što sređuju liste napraviti mogućnost da je lista on-line, i da je uvijek up-to-date, pa da KODI sam pobere najfriškiju listu.
i imaš još 1-2 repozitorija za online filmove i jedan za titlove. i to ti je po meni sasvim dovoljno.
a SVE ono ostalo je samo stvar testiranja, probanja, "to mi paše, to mi ne paše".
na webu imaš što naše, što strane tutorijale za instalaciju, tako da tu nema zime. ali, preporuka je da prvo pogledaš tut, pa tek onda počneš instalirati, jer sa jednim (sad me ubij, ne sjećam se kako se zove), se instaliralo toliko s**anja da je sve skupa postalo neupotrebljivo.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 15:02   #2694
Listu NET TV probao, nakon više od 30 probanih i testiranih lista, Ligu prvaka u utorak sam gledao na srpskim Arenama koje nisu stajale, ali HR Arene nisu radile - buffering stalno.

Sinoć sam probao novu listu, i Arene HR su bile skoro pa perfektne, ako tko želi probati evo preporuka: http://nasa-iptv.blogspot.hr/
Angel2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:30   #2695
Quote:
Angel2003 kaže: Pogledaj post
Listu NET TV probao, nakon više od 30 probanih i testiranih lista, Ligu prvaka u utorak sam gledao na srpskim Arenama koje nisu stajale, ali HR Arene nisu radile - buffering stalno.

Sinoć sam probao novu listu, i Arene HR su bile skoro pa perfektne, ako tko želi probati evo preporuka: http://nasa-iptv.blogspot.hr/

Ja u full paketu za 7 eura/mjesec imam oko 18 arena tako da ako jedna arena steka ili ne radi ima uvijek jos 2 alternativna linka.
U sportskom paketu nema svih 18 arena nego samo 10.
Testirali smo kad je bila liga prvaka,vec 2 puta nijedna arena niti sport klub nije pao niti zastekao..
bymanipulator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 18:04   #2696
Quote:
bymanipulator kaže: Pogledaj post
Ja u full paketu za 7 eura/mjesec imam oko 18 arena tako da ako jedna arena steka ili ne radi ima uvijek jos 2 alternativna linka.
U sportskom paketu nema svih 18 arena nego samo 10.
Testirali smo kad je bila liga prvaka,vec 2 puta nijedna arena niti sport klub nije pao niti zastekao..
Ne radi ti Sportklub 1 HD bar 2 dana, cijelo vrijeme se vrti loop od 4-5 sekundi..
Ico_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 19:14   #2697
http://uzivo-tv.ml/

Hrpa funkcionalnih programa, HRT1,2,3,4, Doma TV, RTL2, Arene Sport, Sport Klub, razni hrvatski, srpski, BIH i sportski kanali...
croc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 15:47   #2698
@bymanipulator idi sa ovog foruma, donosiš samo nered u temu...isto si ovako nudio svoje usluge na jednom drugom forumu i onda su fino zaključali temu zbog tebe i takvih poput tebe koji nudite neke svoje usluge.
pomozi-ako-moze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 19:44   #2699
Jedno pitanje! Uspio sam pronaći odličan stream za HRT na stranici: http://oklivetv.com/hrt-1-tv-live/
Međutim, ne uspijevam ga povezati preko VLC-a da si mogu snimiti program. Ima li netko savjet?
New-Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 21:39   #2700
taj stream je isjeckan (chunked), link na stream se dinamicki mijenja svakih par sekundi, pa u pozadini mora biti script koji ga nastavlja. To ti ne bu radilo samo tako u VLC-u.
stikla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.