Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2013., 11:52   #41
Jel netko zna kaj je s Unijapapirom? Imam hrpu papira za pokupit, a vidim da webstranica više ne radi.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 12:38   #42
Unija Nova?
Kevin Malone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 16:15   #43
dižem topic iz mrtvih

ovih dana čistim kuću i nevjerojatno je koliko sam skladištio stvari

između ostalog, pronašao sam ogromne količine bilježnica, skripta, otpremnica, knjiga, časopisa, računa... ukratko, svega papirnatog šta možete zamislit.

pošto toga ima previše, pitam se otkupljuje li ovo itko na području splita?
malo sam googlao i naišao sam na Tisak, no oni navodno otkupljuju samo letke i časopise, a toga imam najmanje
trollosidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 18:33   #44
Ne isplati se odvozit na otkupnu stanicu jer: cijena nikakva, gubiš vrijeme i energiju. Da energiju - potkuriš kotao i imaš tople vode!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 15:45   #45
Quote:
trollosidis kaže: Pogledaj post
dižem topic iz mrtvih

ovih dana čistim kuću i nevjerojatno je koliko sam skladištio stvari

između ostalog, pronašao sam ogromne količine bilježnica, skripta, otpremnica, knjiga, časopisa, računa... ukratko, svega papirnatog šta možete zamislit.

pošto toga ima previše, pitam se otkupljuje li ovo itko na području splita?
malo sam googlao i naišao sam na Tisak, no oni navodno otkupljuju samo letke i časopise, a toga imam najmanje
evo i mene s istim problemom! točno to, najmanje novina i kataloga, a svega ostalog u izobilju, jesi probao u Tisku i da li su ti uzeli? ja bi sve fino razvrstao po kutijama da se vidi šta je šta. bi li uzeli?
terc bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 20:24   #46
Quote:
terc bela kaže: Pogledaj post
evo i mene s istim problemom! točno to, najmanje novina i kataloga, a svega ostalog u izobilju, jesi probao u Tisku i da li su ti uzeli? ja bi sve fino razvrstao po kutijama da se vidi šta je šta. bi li uzeli?
Pa naravno da treba razvrstati, otkupljuju se novine, reklame i časopisi i po novome uredski bijeli papir
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 23:25   #47
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Pa naravno da treba razvrstati, otkupljuju se novine, reklame i časopisi i po novome uredski bijeli papir
hvala ti puno. znači A4 papir primaju, znači mogu recimo i skripte printane na a4 papiru, praktikumi u A4 formatu itd?
terc bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 23:21   #48
Quote:
terc bela kaže: Pogledaj post
hvala ti puno. znači A4 papir primaju, znači mogu recimo i skripte printane na a4 papiru, praktikumi u A4 formatu itd?
da
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 19:10   #49
Da li netko zna tvrtku koja odvozi papir iz ureda a da nije pan ili unija s obzirom da oni više ne delaju,.
sesvetćan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 00:50   #50
U suradnji s osnovnim školama u Primorsko – goranskoj županiji, Metis već 30 godina provodi projekt akcije skupljanja starog papira u obliku međuškolskog natjecanja. Dovezu veliki kontenjer i onda školska djeca, roditelji i ostali, odlažu papir kojega su prethodno skupljali neko vrijeme.

Metis je dioničko društvo za skupljanje, reciklažu i trgovinu ostataka i otpadaka.

Metis d.d.

On pokriva Primorsko-goransku, Ličko-senjsku, Istarsku i u nekim slučajevima, Karlovačku županiju.
naftali is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 18:28   #51
Quote:
sesvetćan kaže: Pogledaj post
Da li netko zna tvrtku koja odvozi papir iz ureda a da nije pan ili unija s obzirom da oni više ne delaju,.
Ako je u pitanju Zagreb onda ti mogu preporučiti Zagrebački Gradski Papir, evo ti njihov broj mobitela 098 /1344 555 pa ih kontaktiraj,nama je prije odvozio pan kojeg moraš moliti i zvati po 10 puta da se smiluju doći tak da smo ih promijenili,ovi novi su nam super,brzi i ljubazni,.
milijunaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 08:04   #52
Zar ne nudi Tisak cak otup starog papira.. pa ako si slozis prijevoz, jos i zaradis?
Jorgovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 11:20   #53
0,60 kn po kili, neki dan vidio letak.
Tekstil također.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:06   #54
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
0,60 kn po kili, neki dan vidio letak.
Tekstil također.
To za Tisak?

Upravo gledam letak i piše 0,50 kn/kg i za papir i za tekstil.
S tim da se na tu cijenu obračunava porez na dohodak i pripadajući prirez.

Na tom letku su navedene četiri lokacije: Osijek, Požega, S. Brod i Vinkovci.
Možda nije ista cijena u drugim gradovima.


edit: provjerio na netu.
Cijene su različite ovisno o lokaciji: http://www.tisak.hr/hr-HR/Proizvodi-...og-papira.html
ecc01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2021., 10:32   #55
Prikupljanje papira u Splitu?

Dižem post iz mrtvih ...

Zanima me da li tko prikuplja stari papir u Splitu? Ne mora ga nužno otkupiti.

Radi se o stambenoj zgradi, BA-COM ne dolazi, zovemo ih mjesecima. Mali Luka radi samo sa poslovnim subjektima jer prema nekim zakonima moraju voditi evidenciju o otpadu i treba im dokumentacija koja to pokriva.
perspectives is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.