Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2011., 10:53   #1
Dobitnici/gubitnici BB-a

Bez obzira tko pobijedio tko su dobitnici/gubitnici ovogodišnjeg BB-a?
Kome je koristilo, a kome odmoglo sudjelovanje u showu?

Ja mislim ovako:

Dobitnici - Soraja, Brendon, Duško, Lester, Nikola, Horvat, Dragana

Gubitnici - Marijana, Nemeš, Nirmal, Vladimir, Bojana

Neutralni - Drazen, Slavica, Ema, Milan, George, Mila, Antonija, Radašin, Tamara
Atomski mrav is offline  
Old 26.06.2011., 11:01   #2
Najveći pobjednik je Brendon
Najveći gubitnik je Nemeš
Najneutralniji je Lester
Bartolomej_777 is offline  
Old 26.06.2011., 12:44   #3
Najveći dobitnici će biti oni za koje će se čuti i o njima pisati kad sva ova vreva oko Bigija prođe.
Imran is offline  
Old 26.06.2011., 12:58   #4
Najveći gubitnik je Dražen.
Stradao je u showu relativno ozbiljno, pitanje je jel dobio kakvu odštetu, vjerojatnije je da nije, a sve što je dobio je eventualno tih par tisuća kuna koje zaradi prodajom jednog avlijanera iz uzgajališta
hurts is offline  
Old 26.06.2011., 13:11   #5
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
Najveći dobitnici će biti oni za koje će se čuti i o njima pisati kad sva ova vreva oko Bigija prođe.
pa sad, zavisi, ne vredi ovo bas za sve njih.
ne verujem da bi puno znacilo i donelo neku dobit pisanje o njima jednom Dusku, Drazenu, Dzordzu

duza medijska paznja je mozda cilj ili "dobit" za one koji imaju planove da se bave nekim javnim/polujavnim poslom, da se jos malo promovisu

Dobitnici su pre svega oni koji su uspeli sve ovo da prodju sa sto manje (ili bez) posledica u smislu poremecaja porodicnih/prijateljskih/ljubavnih odnosa, koji nisu povredili ili osramotili one koji ih vole. Mislim da tu spadaju otprilike: Drazen, Nikola, Lester, Horvat, Dusko,... Mila, Dragana, Ema, pa i Sara

dalje, "dobitnici" su i oni oni koji ce imati koristi od promocije sebe (a imaju pritom vise + nego -) i ova "besplatna" reklama ce im koristiti za pokretanje/promociju nekog biznisa: Dragana (salon), Horvat (bice neke ponudice za poslice u medijima), Lester (reklame/spotovi, a mozda ga neko podrzi pa izbaci neki singl), Sara (reklame/spotovi), Tamara (cujem da vec ima razne ponude isto za reklame)... bio bi tu i Nemes da nije prikupio mnogo vise minusa od pluseva, mada kako kazu "ne postoji los marketing" za one zeljne slave tako da ce i on ipak imati koristi od svega za svoj posao - makar lakse ostvariti neke kontakte sa bitnim ljudima iz te branse

Dobitnik je i Brendon jer je njemu jedino paznja medija bitna i docekao je napokon tih svojih 5 min. slave bice poznat mesec-dva, to ce proci, a da li ce uspeti nekako i posle da se odrzi - ne verujem

i konacno, dobitnici su Lester i Nikola, dobili su zahvaljujuci ovom showu lepu i jako vaznu "stvar" - iskrenog prijatelja
__________________
...da ja nemam nikog.... i da ti nemas nikog.... :)
LaLela is offline  
Old 26.06.2011., 14:46   #6
Pobjednik je onaj ko odnese pare, svi ostali su gubitnici osim mozda Nemesevica koji je zbog VB-a promovirao svoju pjesmu pa mu je to svojevrsna satisfakcija bez obzira sto nije osvojio sto tisuca

I onih koji su fakat usli nutra da bi se druzili i sirili horizonte, ako takvih fakat ima
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 26.06.2011., 14:56   #7
a ovde je valjda rec o DOBITNICIMA i gubitnicima, a ne o pobednicima (tj. onom ko ce osvojiti lovu)

ni Antonija Blace nije bila "pobednik", ali je ipak bila najveci "dobitnik" te sezone, ako ne i svake sezone Hr. BB
__________________
...da ja nemam nikog.... i da ti nemas nikog.... :)
LaLela is offline  
Old 26.06.2011., 15:30   #8
Quote:
LaLela kaže: Pogledaj post
a ovde je valjda rec o DOBITNICIMA i gubitnicima, a ne o pobednicima (tj. onom ko ce osvojiti lovu)

ni Antonija Blace nije bila "pobednik", ali je ipak bila najveci "dobitnik" te sezone, ako ne i svake sezone Hr. BB
Gud point Mea culpa

Da, ne znam, osim Nemesevica moguce Sorka i Branislav

Unaprijed je to vrlo tesko rec koga bi eventualno neko mogao angazirati za nesto.
Pa od svih ovih hrvatskih BB-a (zapravo rijelitija opcenito) je jedino isplivala Antonija Blace (kako to mi nikad nece bit jasno ), a prodefiliralo je tu likova i likova.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 26.06.2011., 15:34   #9
lester će imat neke koristi
Lake is offline  
Old 26.06.2011., 15:46   #10
Dobitnici - Brendon i Soraja

Gubitnici - Bojana, Nemeš i Marijana

Ostali svi ionak nit smrde nit miriše.
Crow Jane is offline  
Old 26.06.2011., 15:48   #11
Dobitnici: Brendon/Branislav, Dule, Caki, Lester, Nikola/Cajki
Gubitnici: Nemeš (jer je mogao pobjediti, vidjet ćemo kako će Nivon Storm dio Nemeša ići dalje), Bojan, (i Dražžžž ako ne uspije ishodit neku naknadu za ozljedu)
SETRA Samoborček is offline  
Old 26.06.2011., 15:58   #12
Dobitnici - Brendon, Nemeš, Soraja
Gubitnici - Lester, Bojana, Marijana, Vladimir, Nirmal
LoisLane is offline  
Old 26.06.2011., 16:23   #13
Dobitnici (korist od Big Brothera): Brandon (u smislu poslovnih angažmana, poznanstava, prisutnosti u medijima)
''Gubitnici'' (pokazali se u uglavnom u negativnom svijetlu): Bojana, Ema, Marijana, Lester, Nemeš, Nirmal i Vladimir
Neutralni (znani samo kao 'oni iz Big Brothera', bilo u pozitivnom, bilo u negativnom kontekstu): Dragana, Duško, George, Ema, Horvat, Nikola, Slavica i Soraja
Nebitni (kao da nisu bili): Dražen, Mila, Milan, Radiša, Tamara i Antonija (već se sad uglavnom zaboravilo na njih)
pali is offline  
Old 26.06.2011., 16:53   #14
zbilja mislite da je Lester nesto izgubio ucescem u showu?
i da nije nista dobio, da nece imati nikakve koristi, vec samo neke stete?

nije poenta kako ih vi dozivljavate (jesu li vam pozitivni ili negativni), vec realno i objektivno da li bi oni mogli izvuci neku korist iz ovoga - poslovnu, finansijsku...
__________________
...da ja nemam nikog.... i da ti nemas nikog.... :)
LaLela is offline  
Old 26.06.2011., 17:21   #15
Quote:
LaLela kaže: Pogledaj post
zbilja mislite da je Lester nesto izgubio ucescem u showu?
Da, ali to je tema koju smo već milion puta razvukli i više mi se ne da o tom.

Edit: Zapravo, ne toliko izgubio, koliko propustio. Isto se odnosi i na druge, osim Marijane. Ne možeš izgubiti, ako nisi ni imao.
pali is offline  
Old 26.06.2011., 17:37   #16
Quote:
LaLela kaže: Pogledaj post
zbilja mislite da je Lester nesto izgubio ucescem u showu?
i da nije nista dobio, da nece imati nikakve koristi, vec samo neke stete?

nije poenta kako ih vi dozivljavate (jesu li vam pozitivni ili negativni), vec realno i objektivno da li bi oni mogli izvuci neku korist iz ovoga - poslovnu, finansijsku...
Mislim da si u pravu jer posle prvog srpskog BB neku korist od učešća u njemu
su imali ne naročito omiljeni likovi poput Ene, Marka, Maje, Save.
optimista2 is offline  
Old 26.06.2011., 17:55   #17
Quote:
LaLela kaže: Pogledaj post
zbilja mislite da je Lester nesto izgubio ucescem u showu?
i da nije nista dobio, da nece imati nikakve koristi, vec samo neke stete?

nije poenta kako ih vi dozivljavate (jesu li vam pozitivni ili negativni), vec realno i objektivno da li bi oni mogli izvuci neku korist iz ovoga - poslovnu, finansijsku...
Izgubio je, obzirom da je samo potencirao ono čega se toliko boji. A to može samo negativno utjecati na njega od strane okoline i njega samog. No dobro, kao što reče Pali, tema prožvakana.
LoisLane is offline  
Old 26.06.2011., 18:23   #18
Nemeš je veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliki gubitnik! On i njegova pjesma sa 1 400 000 pregleda
Halloween is offline  
Old 26.06.2011., 19:47   #19
Quote:
LaLela kaže: Pogledaj post
zbilja mislite da je Lester nesto izgubio ucescem u showu?
i da nije nista dobio, da nece imati nikakve koristi, vec samo neke stete?

nije poenta kako ih vi dozivljavate (jesu li vam pozitivni ili negativni), vec realno i objektivno da li bi oni mogli izvuci neku korist iz ovoga - poslovnu, finansijsku...
Mislim da si u pravu jer posle prvog srpskog BB neku korist od učešća u njemu
su imali ne naročito omiljeni likovi poput Ene, Marka, Maje, Save.
optimista2 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.