Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 14:07   #7381
Quote:
hanumka kaže: Pogledaj post
nebo hvala ti , to sam vec bila zaboravila

a sad ju stavljam ponovo jer sam predhodnu greskom izbrisala
Da sam ja vidjela ovaj spot ,prije nego što sam ugledala Borana,ne bih uopće obratila pažnju na njega,ne zato što je mlad s izgledom dječaka,pomislila bih :Još jedno ljepuškasto lice kakvi ima koliko hoćeš

Dogodila se česma ,sve ostalo je povjest,

Neviđena transvormacija koju on posjeduje mene ostavlja u čudu,uvijek novi,uvijek drugačiji,ali uvijek ON

Nakon što sam vidjela nove promo fotke našeg MAA, ja sam za cijeli život
sigurna u jedno nitko mi neće nikada zaokupiti pažnju ,kao on.

Eto Meho me pomladio, kada je mladost iza mene ,podaleko
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 14:55   #7382
Slike sa seta, promo slike iz serije, slike scena iz serije postavite na temu te serije, ako vec tema postoji. Ovdje idu slike iz RL. Nema potrebe da postavljate iste slike na svakoj temi vezanoj za MAA. Postanje jednih te istih slika je spam (i tako ce se tretirati) bilio da su krupniji kadar, iz drugog ugla, kvalitetniji snimak, obrisan neko a ostao samo Meho (Mehina ruka, nos, nozni prst, i tome slicno), a bas vam treba zbog diskusije, stavite kao link.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:05   #7383
Quote:
divna diva kaže: Pogledaj post
Da sam ja vidjela ovaj spot ,prije nego što sam ugledala Borana,ne bih uopće obratila pažnju na njega,ne zato što je mlad s izgledom dječaka,pomislila bih :Još jedno ljepuškasto lice kakvi ima koliko hoćeš



Neviđena transvormacija koju on posjeduje mene ostavlja u čudu,uvijek novi,uvijek drugačiji,ali uvijek ON

Nakon što sam vidjela nove promo fotke našeg MAA, ja sam za cijeli život
sigurna u jedno nitko mi neće nikada zaokupiti pažnju ,kao on.

Eto Meho me pomladio, kada je mladost iza mene ,podaleko

Da sam prvi put ugledala njega kao klinca u tom spotu, i tad bi me vec oborio, jer ima nesto sto jako mami, faktor x. A tek u onom spotu s kondomima, uf, sve ovo dalje je samo debeli slag na predobru tortu.
Eto, drago mi je da snima novu seriju i da je dobio novu ulogu koja zvuci jako zanimljivo. A i vidimo svi da je odmah procvjetao i fizicki i psihicki novom ulogom.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:15   #7384
Znam da ste preokupirane novim scenama i fotkama u novoj Mehinoj seriji

ali moram priznati meni jos uvijek nedostaje ova opustenos i osmjeh

nadam se da ce se i to vremenom promijeniti

 
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 17:22   #7385
Nisam sigurna ali bih mogla biti nova sudeci po garderobi

nastala mozda u pauzi snimanja


 
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:17   #7386
Ne samo po garderobi,pa vidis mu facu
lijepa obleka,kosulja plava,ah Meho moj Meho
cuda radis od nad
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:28   #7387
Oduševljena sam Mehmetovim izdanjem na novim promotivnim fotkama.

Ja sam jedna od onih koja nikada nije posumnjala da će se Meho vratiti na male ekrane, čak sam i vjerovala da će to biti uskoro, ali moram priznati da nisam mislila kako će ponovo tako dobro, čak odlično izgledati. Jedno se vrijeme bio zapustio i nisam mislila da će tako brzo izgledati ovako. Posebno kada se potpuno obrijao, trebalo mi je vremena da se malo naviknem.

Ali sada što reći osim da iz njega izbija muška zrelost i seksipil više nego ikada! I citirat ću Marinu jer to je ono što bih i ja rekla:

Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
što nakon ovog reći... VRATIO SE U PUNOM SJAJU MUŠKARCA U NAJBOLJIM GODINAMA.
ako je i moglo biti sumnje da će sve otići u nekom drugom smjeru ovo je nabolji demantij.. BRAVO MEHMET AKIF ALAKURT

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Da sam prvi put ugledala njega kao klinca u tom spotu, i tad bi me vec oborio, jer ima nesto sto jako mami, faktor x. A tek u onom spotu s kondomima, uf, sve ovo dalje je samo debeli slag na predobru tortu.
I meni je bio jako zgodan kao klinac, posebno u reklami za kondome. Klinac da, ali jako, jako hot.


Quote:
hanumka kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna ali bih mogla biti nova sudeci po garderobi

nastala mozda u pauzi snimanja

http://i58.tinypic.com/2luripf.jpg
I ja mislim da je novija, obučen je kao u sceni u kojoj nosi cvijeće. Očito ga je negdje ugrabio fan da se uslika s njim.

Još uvijek nam je Mehmet dosta ozbiljan, možda se previše ufurao u svoj lik pa nema onih nestašnih, dječačkih ili šeretskih osmijeha kao na gornjoj slici.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 00:34   #7388
svako zlo za neko dobro

prošle godine u ovo doba ovakva je bila fotka sa fanom.. brada.. a bogme i problem sa koljenom



i onda su krenule neke čudne priče... sad znamo .. dogodila se ona..




sve je krenulo naopako.. i završilo rušenjem njegovog sna

Danas je priča potpuno druga.. nema negativnih priča oko njegovog rada nego naprotiv svi su puni hvale.
Ja danas zahvaljujem Tugce i svima koji su doprinjeli da se Fatih okonča.
Istina da je najveću cijenu platio on.. al vjerujem da je iz svega izašao jači nego ikad.
A ja i vi imamo pred sobom novog Mehmeta Akifa.. koji bi ostao sakriven iza one brade i haljina, u kojeg bi stalno bio uperen prst da nije dobar sultan.

Ova vjerojatno isto "ukradena" fotka (a možda ipak nije.. znao je on da ona voli fotkati ) je meni i dalje prekrasna..
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 08:46   #7389
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
prošle godine u ovo doba ovakva je bila fotka sa fanom.. brada.. a bogme i problem sa koljenom

sve je krenulo naopako.. i završilo rušenjem njegovog sna

Danas je priča potpuno druga.. nema negativnih priča oko njegovog rada nego naprotiv svi su puni hvale.
Ja danas zahvaljujem Tugce i svima koji su doprinjeli da se Fatih okonča.
Istina da je najveću cijenu platio on.. al vjerujem da je iz svega izašao jači nego ikad.
A ja i vi imamo pred sobom novog Mehmeta Akifa.. koji bi ostao sakriven iza one brade i haljina, u kojeg bi stalno bio uperen prst da nije dobar sultan.

Ova vjerojatno isto "ukradena" fotka (a možda ipak nije.. znao je on da ona voli fotkati ) je meni i dalje prekrasna..
Ja bih voljela da je Fatih uspio samo zato što je to bio njegov san,
Nikome se nije sviđao njegov izgled tada,ali umjetnici svašta čine od svog tijela i svog lica zbog dobre uloge.

MAA je tu ulogu žarko želio ,a ni ta bradurina koja je zaista preružna,
nije pokvarila moj dojam i sliku koju ja imam o njemu.
Sve smo mi znale kakav se biser krije ispod bradurine i haljina
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 13:15   #7390
Quote:
divna diva kaže: Pogledaj post
Hana nas Mehica ima tu fleku od kad ga ja pratim,samo sto mu je prekrivaju puderom,
e sada da li je urodena,ili od kakvog pada ,jer znamo da je bio nestasno dijete,ja:ne zna
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
Inače, što se tiče razloga postojanja flekice - možda je neka žila na nosu, nekako sumnjam da je od udarca jer bi se stalno morao udarati tu, a ožiljci ne izgledaju tako.
Puno smo puta spominjali tu flekicu, i na ovoj i na temi serije Sila. Mislim kao i Rollergirl, ožiljci ne izgledaju tako.

Osim toga, flekicu slične veličine, boje i oblika imam i ja , negdje ispod korijena vrata.Tako sam rođena, nisam se nikad tu udarila (zna moja mama ) i nije posljedica ožiljka, samo neki neobičan madež, odnosno promjena pigmentacije.

Ma, whatever, samo zapažamo i komentiramo, mislim da nikom to ne smeta, a pogotovo mislim da nitko od nas ne bi obratio pažnju na to da ga kojom srećom vidi uživo. Živi bili pa vidjeli!
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 13:55   #7391
Ja mislim da nema ko se od fenova jos nije s Mehom fotkao

pa ni ne stignu izbaciti sve fotke





a cini mi se da ovaj deckic ima najvise fotki s Mehicom

Zadnje uređivanje hanumka : 29.08.2014. at 14:07.
 
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 14:47   #7392
To kao kod onih uličnih zabavljača .
On samo sjedi/ stoji, a oni se izmjenjuju.
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 16:57   #7393
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
To kao kod onih uličnih zabavljača .
On samo sjedi/ stoji, a oni se izmjenjuju.

Bome ovajmomak ima cijeli album fotki s Mehom

i samo jednu po jednu pusta u promet


 
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 17:15   #7394
Quote:
hanumka kaže: Pogledaj post
Bome ovaj momak ima cijeli album fotki s Mehom

i samo jednu po jednu pusta u promet


http://i57.tinypic.com/2ug2xxe.jpg
A da nije da "ona" koja kao njega fotka sa Mehom .. zapravo ima dobru skužu da skuplja Mehine fotke ..
ovo će biti svi oni statisti/glumci koji su se odazvali na onaj poziv za sudjelovanje.. pa eto sad momci uz Murata glume jandarme nižeg čina
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:35   #7395
Uf ovo kao da je neko prosuo bisere

pa mi sad skupljamo jedan po jedan




neda Mehica da ga vidimo kako Malbora

opet sakrio cigaricu

Zadnje uređivanje hanumka : 29.08.2014. at 19:02.
 
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 20:38   #7396
Quote:
hanumka kaže: Pogledaj post

http://i57.tinypic.com/2wezyft.jpg

neda Mehica da ga vidimo kako Malbora

opet sakrio cigaricu

Loše ju je sakrio. Mogao ju je i ugasiti prije slikanja.

A na ovoj mi slici, smijem li to reći , nije ispao dobro. Prekoščato mu lice i zalizan previše.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 23:00   #7397
Ove nove slike su stvarno kao neka redaljka i ako se zagledaš samo u Mehu, pomisliš da gledaš jednu te istu sliku

Na ovim slikama u plavoj košulji skroz čudno izgleda, ali on meni i inače često čudno izgleda na tim fanovskim slikama. Da li je do kvalitete kamera kojim se slikaju ili nečeg drugog, ne znam. Ali na promo fotkama je zato savršenstvo bez konkurencije.

A večeras je i njemu nešto izmamilo osmijeh na lice pa je malo "posudio" sliku s neta. Još da vidimo novu sliku s barem takvim osmijehom bi bilo odlično iako se na onoj jednoj vide zeko zubići pa bi moglo proći kao neki sramežljivi pokušaj

Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 10:38   #7398
Ne znam jel ovo već bilo ili ne, (pa zato stavljam u linku) ali ovaj selfie ja još nisam vidjela, a i čini mi se da bi mogao biti nov..
To znači da on putuje negdje....

http://i1097.photobucket.com/albums/...30082014-1.jpg

Da mi je vidjeti cijelu fotografiju, prije upotrebe "škara"...
__________________
I... neka mi to nebo ne uzme za zlo. Ali, ti si jedino čemu se molim..
Ako uopće znam što je ljubav, onda to znam zbog Tebe....
almko39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 10:50   #7399
Quote:
almko39 kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ovo već bilo ili ne, (pa zato stavljam u linku) ali ovaj selfie ja još nisam vidjela, a i čini mi se da bi mogao biti nov..
To znači da on putuje negdje....

http://i1097.photobucket.com/albums/...30082014-1.jpg

Da mi je vidjeti cijelu fotografiju, prije upotrebe "škara"...
Slika nije nova, čini mi se da je iz onog perioda putovanja u Americi i Europi kad je isto bio obrijan većinu vremena.
Nema mi logike da bi on otputovao usred snimanja i pred sami početak prikazivanja serije, a i stalno nam dolaze nove slike sa seta pa znamo gdje je, ova je jedna od privatnih slika za koje znamo da ne izlaze više.
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 11:48   #7400
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
A večeras je i njemu nešto izmamilo osmijeh na lice pa je malo "posudio" sliku s neta. Još da vidimo novu sliku s barem takvim osmijehom bi bilo odlično iako se na onoj jednoj vide zeko zubići pa bi moglo proći kao neki sramežljivi pokušaj

http://i60.tinypic.com/2us7k45.jpg

Ja moram komentirati njegov novi cover. Poručivao on nešto ili ne svojim slikama (ja mislim da najčešće nema nikakve poruke), čovjek postavlja sliku koja mu se u tom trenutku ili jako sviđa, koja ga na nešto asocira ili mu u tom trenutku nešto znači, ali najvjerojatnije ipak odražava njegovo trenutno raspoloženje. Valjda ako sam sretna u nekom danu, neću stvaljati sliku tužne sebe ili obratno. Pretpostavljam (iako bi ovo drugo i moglo imati neki smisao, hrabrenje sebe ili slično). Mislim da je Mehmet ipak bio jako dobro raspoložen kad je sinoć postavio ovakav svoj osmijeh. Ali što je najljepše, njemu se više od svega smiju oči koje sjaje i sjaje (pa se sjetih "takvim sjajem mogu sjati..."), gotovo cakle i griju toplinom.

Kako volim tamne oči, one ipak daju najtopliji pogled.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.