Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2013., 21:00   #81
U njegovim novelama uglavnom budu starije pesme kao numera. Simpa je ova.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 23:18   #82
"Amanheceu, Peguei a Viola" je baš feel-good pjesma.

Quote:
Caipira, pirapora

O músico Renato Teixeira irá fazer uma participação especial no primeiro capítulo de “Em família”, novela de Manoel Carlos que sucederá a “Amor à vida”. Ele cantará “Romaria” em um show na cidade de Goiás Velho, onde se passa parte da história. O cantor, que irá aparecer na primeira fase da trama, nos anos 1980, foi rejuvenescido pela equipe de caracterização.

(Fonte)
Renato Teixeira će se pojaviti u prvoj epizodi (participação especial) "Em Família". Pojaviti će se u prvoj fazi novele, koja se dešava 80-tih godina prošlog stoljeća. Nastupiti će na proslavi u gradu Goiás Velho (gdje se dio radnje dešava), i otpjevati će pjesmu "Romaria". Zbog svega toga, njegov izgled će (uz pomoć produkcijske ekipe novele) biti podmlađen.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 13:27   #83
Quote:
Primeira fase

Eike Duarte dará vida ao protagonista Laerte na primeira fase de "Em Família", próxima novela das 21 horas da Globo. Na segunda-fase da trama do Manoel Carlos, o personagem será interpretado por Gabriel Braga Nunes.

E mais...

Eike atuou em "Negócio da China" (2008/2009) e "Flor do Caribe" (2013).
Eike Duarte ("Flor do Caribe") će glumiti Laerte-a (Gabriel Braga Nunes) u prvoj fazi novele.


10 de outubro
Alinne Moraes ainda não tem uma substituta na novela 'Em Família', noticiou o jornal 'O Dia'.

Maneco je izjavio "da obožava Camilu Morgado, ali da uloga fotografkinje Marine nije za nju."
Maneco je htio u toj ulozi vidjeti Andréju Horta. Koja je od uloge morala odustati, jer će serija "A Teia" (čija je protagonistica) i "Em Família" biti emitirane u isto vrijeme.



Juliana Paes é nome mais forte para substituir Alinne Moraes em novela de Maneco

Najizglednija za tu ulogu je Juliana Paes.


Papel na próxima novela das nove é disputado por veteranas

Mayana Moura / Tainá Müller / Juliana Paes se "bore" za tu ulogu.
Mada, Globo ne isključuje mogućnost da ipak neka druga glumica zaigra tu ulogu.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 13:31   #84
Mayana Moura, iako dobra glumica, je strašno antipatična. Taina je OK, bila je jako dobra u Insensato coracao. Kod Paesice me nešto nervira, tj. nervira me od Caminho das Indias.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 14:21   #85
Ja i dalje mislim da će Arthur i Bruna biti . Šteta što on glumi samo u prvoj fazi.

Meni je Juliana antipatična. Ali moram priznati da je vidim kao par sa Giovannom.

Zadnje uređivanje friend : 17.10.2013. at 14:26.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 19:42   #86
Quote:
Manada de ouro

A produção de “Em família” teve trabalho redobrado para gravar uma das cenas do primeiro capítulo da novela. Dez touros premiados foram levados de São Paulo até Goiás para a sequência de uma festa popular. Os animais foram cedidos por Paulo Emílio, dono do touro Bandido, de “América”.

(Fonte)
Produkcijska ekipa novele je imala dosta posla oko snimanja nekih scena prve epizode. Deset rasnih bikova je odvedeno iz São Paulo-a u Goiás, gdje se snimaju scene tipične gradske zabave. U pratnji bikova je bio Paulo Emílio (vlasnik bika Bandido-a, iz novele "América").



Mora da su scene neke koride snimali.
__________________
Ellen Ripley

Zadnje uređivanje Ana Jacqueline : 18.10.2013. at 19:54.
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 00:58   #87
Mel Fronckowiak pode ocupar vaga de Aline Moraes na próxima novela das 9

Novo ime koje se spominje za ulogu: Mel Fronckowiak ("Rebelde"), djevojka Rodrigo-a Santoro-a (Diogo @ "Mulheres Apaixonadas).

Mel: Duda (participação especial) @ "Viver a Vida".
Njen lik se, ionako, nije ni pojavio u internacionalnoj verziji VAV. :P


Fotos: Marquezine grava 'Em família' com Magrini em Goiás

Bruna Marquezine & Oscar Magrini na snimanju novele u gradu Goiás Velho.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 01:53   #88
Mislim da bi ona bila dobar izbor! Najviše mi se sviđa od svih koje se pominju.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 00:23   #89
A Cláudia Raia (Donatela @ "A Favorita"); što nju ne zovu za ulogu.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 00:56   #90
Claudia je odlična glumica, ali (po meni) je previše velika i krupna za Giovannu. I ne vidim ih kao par, tako da glasam za ovu Mel, nju najviše vidim uz G.

Jadni Cadu.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 15:41   #91
Čini se da će Taina Müller dobiti ulogu.

http://kogut.oglobo.globo.com/notici...-avaliado.html
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 22:41   #92
Likovi od Giovanne i Cláudije su bile neprijateljice u onom cirkusu od "Salve Jorge".


Personagens de “Em Família”

Shirley (Vivianne Pasmanter / Laura @ "Por Amor") je Helenina najbolja prijateljica; koja je oduvijek bila zaljubljena u Laertea.

Oscar Magrini (Falconi @ "Paraíso") & Natália do Vale (Ingrid @ "Viver a Vida") će glumiti Laertove (Gabriel Braga Nunes) roditelje (Ramiro & Chica Fernandes).

(Oscar Magrini: 02/09/1961
Natália do Vale: 06/03/1953
Gabriel Braga Nunes: 07/02/1972

Natália u ulozi Gabrijelove majke, hajd i nekako.
Ali, Oscar u ulozi njegovog oca. )

Izgleda da će Laerte biti pegador/galinha (womanizer): Verônica (Helena Ranaldi); Helena (Júlia Lemmertz); Luíza (Bruna Marquezine); Shirley (Vivianne Pasmanter).


“Em Família” terá triangulo amoroso gay

Maneco, u svojoj posljednjoj "noveli das nove", planira da izazove dosta polemike.

Novela će se baviti temama poput: alkoholizma, netolerantnosti, Parkinsonove bolesti, biseksualnosti, borbe majke i kćerke oko istog muškarca, ljubavnog trokuta *.

* Felipe (Thiago Mendonça), Helenin brat, je liječnik opće prakse, koji se nikako ne može riješiti ovisnosti o alkoholu. Kardiologija Silvia (Bianca Rinaldi) mu pomaže da se riješi ovisnosti. Međutim, ni u najluđim snovima nije mogla očekivati da će se Felipe zaljubiti u njenog partnera Gabriel-a (Miguel Thiré).


Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Čini se da će Taina Müller dobiti ulogu.

http://kogut.oglobo.globo.com/notici...-avaliado.html
Nakon pregledanih snimaka audicija (tj. testiranja), na kojima su bile: Tainá Müller / Juliana Paes / Mayana Moura / Mel Fronckowiak, Maneco i režiseri novele su najboljom ocijenili Tainu.

Uskoro bi trebala biti objavljena konačna odluka kome je uloga pripala.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 23:01   #93
Meni više nije jasno koliko će faza ova serija imati. Negdje spominju dvije, negdje tri.

Quote:
Likovi od Giovanne i Cláudije su bile neprijateljice u onom cirkusu od "Salve Jorge".
Clau (koju inače obožavam ) je bila užasna u SJ. Kompatibilnost s likom 0.

Ana, ajd ako nađeš neš za lik Lavinije Vlasak, postaj tu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 19:59   #94
Grávida, Regiane Alves recusa papel que seria de Alinne Moraes

Nakon što je Alinne Moraes, zbog trudnoće, odustala od uloge; Regiane Alves (Dóris @ "Mulheres Apaixonadas") (koja trenutno glumi u noveli "Sangue Bom") je, zbog trudnoće, odbila ulogu u "Em Família".

(Što reče jedan od komentara na taj članak: "A escolha da intérprete para esta personagem parece uma novela dentro da novela." )


Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Meni više nije jasno koliko će faza ova serija imati. Negdje spominju dvije, negdje tri.
Fakat. Negdje kažu dvije; negdje tri.

Ovdje piše da će biti tri faze novele. I piše ko će glumiti Helenu, Laerte-a i Virgílio-a u sve tri faze novele.

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Quote:
Likovi od Giovanne i Cláudije su bile neprijateljice u onom cirkusu od "Salve Jorge".
Clau (koju inače obožavam ) je bila užasna u SJ. Kompatibilnost s likom 0.
Kritikovali su Cláudiju zbog njene glume u "SJ", pa se ona onda nešto branila "da je to tako napisan lik, koji zahtijeva takvu glumu" (ili tako nešto).

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ana, ajd ako nađeš neš za lik Lavinije Vlasak, postaj tu.
Sad zasad, baš nigdje nema o njenom liku. Ukoliko "naletim" na nešto o njenom liku; claro que vou postar.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 20:31   #95
Quote:
Globo, me chama. Eu não estou grávida!!! kkkkk


Ajme i Regiane je trudna. Super! Njen zaručnik je inače sin glumice Regine Duarte.

Aha, znači prvo će bit klinci. Onda tinejdžeri i na kraju će se radnja premjestit u sadašnjost. Cool.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 20:34   #96
Znači, 'Fragolina' će opet postati tetka.




Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post
Personagens de “Em Família”

Oscar Magrini (Falconi @ "Paraíso") & Natália do Vale (Ingrid @ "Viver a Vida") će glumiti Laertove (Gabriel Braga Nunes) roditelje (Ramiro & Chica Fernandes).
Ne Laertove, već Helenine roditelje.


(Natália do Vale: 06/03/1953
Oscar Magrini: 02/09/1961
Júlia Lemmertz: 18/03/1963

)
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 20:52   #97
Quote:
A novela contará com grandes atores da casa, como Reynaldo Gianecchine, Júlia Lemmertz, Natália do Vale, Gabriel Braga Nunes, além da ex-rebelde, Mel Fronckowiak
Mel će ipak igrati ovde?

Arthur i Bruna neće glumiti u istoj fazi.

Za godine nemam komentar.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 21:57   #98
Al koliko sam ja shvatio, Oscar će glumit Heleninog oca samo u prve dvije faze, znači dok nema Lemmertz.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 11:38   #99
Prva i druga faza serije trajat će 17 epizoda. Dobro je, ja već mislio da će trajat pola novele.

Quote:
A primeira e segunda fases de "Em Família", do Manoel Carlos, serão apresentadas nos 17 capítulos iniciais da novela. Só a partir do 18º é que entrará a terceira e última. Pelo menos foi o que se ajustou com o elenco em reunião na tarde de terça-feira. É a substituta de "Amor à Vida".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 12:48   #100
Meni ne bi smetalo da duže traje. Pogotovu jer su mlađi glumci tada, a posle sa trećom fazom ide cela drama koja će trajati milion epizoda.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.