Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2014., 21:18   #21
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
što kažete na intervju? kuda on to gleda? on među 10 najboljih turskih glumaca? ne mogu vjerovati, gledala sam ponovno i opet ne znam što bi mislila
Mislim da su kamermani dobacivali sa strane
Već sam čula da spada među najuspješnije turske glumce,
samo za ulogu kapetana Alija dobio je 17 nagrada a rekao je
da ima 12 godina kazališnog iskustva, koje se jako cijeni.
Salauka is offline  
Old 11.02.2014., 21:29   #22
Quote:
Salauka kaže: Pogledaj post
Mislim da su kamermani dobacivali sa strane
Već sam čula da spada među najuspješnije turske glumce,
samo za ulogu kapetana Alija dobio je 17 nagrada a rekao je
da ima 12 godina kazališnog iskustva, koje se jako cijeni.
Mislim da on gleda prevoditelja. :Sengleskognaturskisturskognaengleski:
Nikad ga nisam vidjela nigdje u nekom "top 10 glumaca". 12 godina kazališta je odlična preporuka. I uloga Alija je bila nešto posebno. Ostalo viđeno i nije baš Posebno ova tekuća problematika s Dilom
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Old 11.02.2014., 21:39   #23
Ja mislim da je istina, ne vjerujem baš da bi okolo širio dezinformacije.
Bilo je tu još nekih mini serija koje su po meni bile odlične.
Salauka is offline  
Old 12.02.2014., 07:49   #24
volim ga gledati, kao ali je bio super, kemija sa đemile, samo tako, u sobi sam je osjećala, u tihoj oluji , super, mlađa partnerica, ali su se lijepo slagali, u dili zapušten, djeluje mi neuredno, partnerica katastrofa.
intervju- opušten, sretan, berekin, cvijeće iz vaze,smijehovi,ponosan na sebe, jel nešto krivo vidim?
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Old 12.02.2014., 15:44   #25
Treba da bude sretan.. Ima suprugu, slatkog malca, uspješnu karijeru, šta mu više treba...
Ja ga upravo zbog toga cijenim. Djeluje mi kao normalan čovjek a ne kao neki bahati, ufurani glumac.
Salauka is offline  
Old 02.07.2014., 18:51   #26
Jedan video klipić koji me "izuo iz opanaka"
Posebno me se dojmila muzika...

https://www.youtube.com/watch?v=yY8EM8dbi94

A u planu je i nova serija. Bolja polovica je Nurgul Yesilcay


Salauka is offline  
Old 02.07.2014., 18:53   #27
I Erkan Petekkaya u julu počinje snimanje filma. Naziv filma je “Yeni Dünya” a partnerica mu je Şükran Ovalı.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 06.07.2014., 11:20   #28
Kad smo već kod filma, evo jedna sličica sa seta...
Izgleda da je tema o djeci s Down sindromom...


http://gecce.com/magazin/foto-galeri...l-heyecani?p=7
Salauka is offline  
Old 09.07.2014., 16:34   #29
Erkan i Šukran emisija Afiş danas CNN Turk, intervju u vezi novoga filma



valjda ga za seriju malo ofarbaju da ne bude ovako sijed

__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 09.07.2014., 18:52   #30
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Erkan i Šukran emisija Afiş danas CNN Turk, intervju u vezi novoga filma

valjda ga za seriju malo ofarbaju da ne bude ovako sijed
Možda su ga nasijedili za film, da bude u skladu s odjećom.. Vidiš da se na gornjoj slici ne bijeli puno.
Jesu ih obukli obadvoje.. 'Ko dva prosjaka, mada kod Šukran šminka malo odudara od haljine i marame..
Salauka is offline  
Old 11.07.2014., 16:05   #31
Još sličica sa seta...

Salauka is offline  
Old 11.07.2014., 16:26   #32
Zanimljiv glumac. Nadam se da ćemo imati još prilike gledati njegova ostvarenja.
anista1 is offline  
Old 13.07.2014., 22:59   #33
Quote:
anista1 kaže: Pogledaj post
Zanimljiv glumac. Nadam se da ćemo imati još prilike gledati njegova ostvarenja.
I ja se nadam da će biti prilike.. Može i bez prijevoda...

Cijeli intervju za CNN Turk:

https://www.youtube.com/watch?v=mfQFTBPq8lA
Salauka is offline  
Old 14.07.2014., 11:56   #34
Pozdrav!

Gledala sam Erkana kao Alija u KVP, zatim u seriji Son bahar(mislim da se tako zvala) kao Galipa, i nešto malo u Dili...

On je meni zanimljiv.. glumi, svira, ne znam da li pjeva

na ovim slikama za film, podsjeća me baš na Alija

i ne znam, meni je dobar

naišla sam na ovaj članak, u vezi filma, spominje se Bašak Sayan (Džejda iz serije Kad lišće pada), ne znam je li ona trebala biti glavna glumica pa je Erkan odabrao Šukran Ovali

članak
__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 14.07.2014., 13:01   #35
Quote:
Lilly 77 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Gledala sam Erkana kao Alija u KVP, zatim u seriji Son bahar(mislim da se tako zvala) kao Galipa, i nešto malo u Dili...

On je meni zanimljiv.. glumi, svira, ne znam da li pjeva

na ovim slikama za film, podsjeća me baš na Alija

i ne znam, meni je dobar

naišla sam na ovaj članak, u vezi filma, spominje se Bašak Sayan (Džejda iz serije Kad lišće pada), ne znam je li ona trebala biti glavna glumica pa je Erkan odabrao Šukran Ovali
Pozdrav i welcome

Jeste, serija se zvala Son Bahar, mada kod nas ima više prijevoda tipa Jesenje suze, Igra sudbine a trenutno se prikazuje na OBN TV kao Jesen

Pjeva, evo i dokaz:
https://www.youtube.com/watch?v=idDbqWMZVq8

Izašao je u gecce-u članak sličan ovome. Kao da je Bašak trebala biti u filmu a Erkan je odabrao Šukran. U ovom članku Bašak (koliko sam shvalitla) optužuje Erkana da joj je uzeo posao. Međutim, u gecce-u su napisali da je Bašak rekla kako je razgovarala s redateljima filma i odbila ulogu jer ide na studij glume u Ameriku.. Sad, šta je od toga istina
Salauka is offline  
Old 24.07.2014., 18:39   #36
Još slika sa seta..



Salauka is offline  
Old 26.07.2014., 13:32   #37
I tako dok je gosin' Erkan (Mehmet Ali) prao filmska vjetrobranska stakla,
jedan od sudionika u saobraćaju koji nije mogao vjerovati svojim očima šta vidi,
od čuda, šoka i nevjerice je uspio izazvati i prometnu nezgodu...

Salauka is offline  
Old 27.07.2014., 17:01   #38
Da vam se pridružim . Za mene je Erkan Petekkaya jedan vrhunski glumac sa harizmom, talentom i ima nešto u njemu što mene posebno oduševljava. Meni deluje vrlo jednostavno a ustvari njegova pojava zrači šarmom, dostojanstvom i otmenošću. Prvi put sam ga gledala u odličnoj seriji "Kako vreme prolazi", gde je lik kapetana Alija maestralno izneo. Dvanaestogodišnje bavljenje pozorišnom glumom, dobijanjem niza nagrada je nešto što ovaj divan glumac zaslužuje. Ono malo što znam o Erkanu je za mene dovoljno, jer pored glume ima i druge sposobnosti, a to je da peva i svira. Sve ovo mnogo govori o njemu.

http://youtu.be/e6CYOfzMJm0
dimitra4 is offline  
Old 27.07.2014., 22:12   #39
Quote:
dimitra4 kaže: Pogledaj post
Da vam se pridružim
Pozdrav i dobrodošla..
Hehe nema nas ovdje baš puno, ali nema veze, možeš se priključiti meni,
ja nemam ništa protiv

Quote:
Meni deluje vrlo jednostavno...
Da ne quotam cijeli post, samo ću ovaj dio... To je ono što ja najviše cijenim kod ovog glumca. Tu njegovu jednostavnost. Jednom prilikom su se on i voditelj jedne emisije gađali balončićima iz plastičnih pištolja.. Ako opet naletim na video postavit ću ti da baciš pogled
Inače serija "Kako vrijeme prolazi" je, za mene, najbolja turska serija ikad snimljena..
Salauka is offline  
Old 28.07.2014., 09:35   #40
Hvala za dobrodošlicu Salauka i veliki pozdrav. Radujem se da mogu da se pridružim, uostalom nije ni važno koliko nas ima, samo da nam je Petekkaya prisutan. Mene zaista oduševljava. Baš bih volela da vidim taj snimak sa balončićima. Ne znam gde sam pročitala da su Erkan i Ajče svojom glumom i talentom dobili mnogo nagrada. Erkanu nije potrebna neka velika reklama, jer je on za mene toliko dobar glumac, koji svojim ulogama odlično nosi svoj glumački poziv. Ustvari dopada mi se kada treba da bude skockan, a i kada je opuštena varijanta. Što se tiče serije "Kako vrijeme prolazi", to je i za mene jedna među najboljim turskim serijama. Možda da se malo podsetimo ove divne pesme i dirljive muzike "Priznanje / Ispovijest" .

http://youtu.be/0zK1CyuVdh4
dimitra4 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.