Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2014., 16:14   #21
“É um novelão como não se fazia há muito tempo”, diz Aguinaldo Silva sobre próxima novela sua na Globo

Aguinaldo već nahvalio svoju novelu, kao da je neko čudo neviđeno i da će biti "hit nad hitovima".
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 20:16   #22
Rogério Gomes vai à Venezuela em busca de locações para novela das 21h

Saiba mais sobre a pré-produção da novela 'Falso Brilhante'

Novela de Aguinaldo Silva poderá ter cenas na América Latina e Europa


Premija bi rebala biti 25.08.

Lokacije snimanja: planina Roraima; Petrópolis; Zürich; Venezuela.



Klebber Toledo sai de 'Buu' e integra elenco de 'Falso Brilhante'

Klebber Toledo se pridružuje glumačkoj ekipi novele.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 20:40   #23
O Bože, ko da Birollica nije dovoljna, sad još i taj antitalent.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 22:18   #24
Ne znam za "Fina Estampa" (jer nisam gledala); ali Birolli je odlično glumila u "Viver a Vida" (iako je njen lik Isabel bio užasno naporan). (IMO, at least)
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 23:49   #25
Meni je Birolli mučna za gledanje. Baš mi je antipatična, pa čim je vidim u kadru kolutam očima. I Caio Castro mi se uopšte nije dopao. Ali to je neka druga tema.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 15:13   #26
Paulo Rocha (Guaracy @ "Fina Estampa") se priključuje glumačkoj ekipi "FB". Fonte

Portugalska glumica Joana Santos će se, usljed svojih obaveza prema pozorišnim predstavama, samo kratko pojaviti u noveli. Fonte

Leandra Leal (Agostina @ "Passione") je bila kćerka od Lílije Cabral u "Saramandaji". A sada će njih dvije u "FB" biti suparnice zbog Alexandra Nera (Baltazar @ "FE"), Lílijinog supruga u noveli.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 21:55   #27
Super za Paola Rochu. On mi je bio super i u FE i GDS.

Joana Santos je ona šta je glumila u onoj Aguinaldovoj telenoveli u Portugalu?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 23:15   #28
Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post
Paulo Rocha (Guaracy @ "Fina Estampa") se priključuje glumačkoj ekipi "FB". Fonte
I meni je drago za Paula, također mi je bio odličan u FE, nadam se da će u budućnosti na Globu zaigrati protagonista.

Pitanje za AJ jer znam da je gledala GDS, je li on iole izgubio portugalski naglasak tamo, kako živi u Brazilu... U FE ga je bilo teže za razumijeti radi istog, ali baš zbog naglaska mi je njegov lik bio još više simpatičniji.

Quote:
Leandra Leal (Agostina @ "Passione") je bila kćerka od Lílije Cabral u "Saramandaji". A sada će njih dvije u "FB" biti suparnice zbog Alexandra Nera (Baltazar @ "FE"), Lílijinog supruga u noveli.
Zanimljivo.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 23:23   #29
U GDS je baš glumio Brazilca, ali primjetilo se da mu malo teže ide.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 23:26   #30
Haha, Portugalac, a glumi Brazilca. Da se ne udaljim previše od teme, Aguinaldo manje-više sličnu ekipu skuplja, dosta ih ima ovdje samo iz FE.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 17:52   #31
Ana Carolina Dias integra elenco da novela Falso Brilhante

Ana Carolina Dias (Déborah, "Fina Estampa") pridružuje se glumačkoj ekipi novele.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 18:01   #32
Pogledala sam sve epizode "GDS". Samo u početku se ponekad primijetio portugalski naglasak kod Paula Roche, ali kasnije je već bilo OK, tj. nije se uopšte primijetilo da nije iz Brazila.

Kada se pred kraj novele pojavio Dominguinhos (rođak iz Portugala), kad je htio da dokaže da može "odglumiti" brazilski naglasak, rekao je da ga je profesor Paulo Rocha naučio tome.

* Aguinaldo S. ovu novelu najavljenu kao nešto neviđeno, maltene remek-djelo. We shall see.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 18:05   #33
U "Fina estampa" mu se baš primetio portugalski akcenat, ali mi nije smetalo ni najmanje. Čak mi je i simpatično.

Inače ova novela me ne zanima previše, jer mi FE nije "legla", a deluje mi da će biti slične.

Lilia će se zvari Martha Maria. Tereza Cristina #2.

Zadnje uređivanje friend : 13.02.2014. at 18:13.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 16:14   #34
Dudu Azevedo integra elenco da novela Falso Brilhante

Dudu Azevedo priključuje se glumačkoj ekipi novele
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 15:22   #35
Ana Jacqueline, mislim da Aguinaldo Silva ŽELI da ti gledaš ovu telenovelu.

Drica de Moraes dobila ulogu negativke.

Quote:
No ar em Doce de Mãe, a atriz Drica Moraes vai interpretar uma vilã na próxima novela das 9 da Rede Globo, Falso Brilhante, de Aguinaldo Silva, que estreia dia 25 de Agosto no lugar da novela Em Família.



Sob a direção de Rogério Gomes e Marcos Schechtman, o folhetim conta ainda com Adriana Birolli, Alexandre Nero, Ana Carolina Dias, Andréia Horta, Chay Suede, Déborah Secco, Dudu Azevedo, Drica Moraes, Eduardo Moscovis, Eriberto Leão, Fernanda Pontes, Flávia Alessandra, Joana Santos, Klebber Toledo, Leandra Leal, Lilia Cabral, Marina Ruy Barbosa, Nanda Costa, Paolla Oliveira, Paulo Rocha, Rodrigo Simas, Tatá Werneck, Viviane Araújo e Susana Vieira no elenco. As gravações da trama começam em Abril.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 12:16   #36
Serija kreće s emitiranjem 28.7.

Quote:
Com a decisão de encurtar a novela “Em Família”, Aguinaldo Silva já esta a mil por hora desenvolvendo os capítulos de sua próxima trama.

“Falso Brilhante” iria estrear apenas na segunda quinzena de agosto e, agora, a Globo trabalha com a data de 28 de julho para a estreia da trama.

A produção deve fechar o elenco da novela até a primeira quinzena de março e as gravações começam em abril.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 02:07   #37
U seriji će glumiti i Carolina Dieckmann, Louise Cardoso, Ana Cecília Costa i Maria Padilha.

Ana Cecília Costa e Maria Padilha integram elenco de Falso Brilhante

Carolina Dieckmann e Louise Cardoso integram elenco de Falso Brilhante
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 02:11   #38
Ja ne volim ovu Anu Ceciliju Costu.

Dieckmann
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 02:14   #39
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Dieckmann
A mislio sam da ni nju baš ne preferiraš. Barem mi je poznato iz komentara. Meni je ona bila sasvim u redu u FE.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 02:19   #40
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
A mislio sam da ni nju baš ne preferiraš. Barem mi je poznato iz komentara. Meni je ona bila sasvim u redu u FE.
Zato sam i stavio Sarkazam. Al da, meni je ona jedino u FE bila gledljiva.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.