Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2014., 18:17   #21
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Vidjela sam promo i nije loš lajkam ga i napokon nešto drugo osim Turaka u primetime-u

ako stignem mogla bi da gledam čini mi se zanimljivo
prvo veliki,ogroman pozdrav pipi....
pa svaka je promjena dobrodošla.ja mislim da ću ovo gledat.ja ne znam da li sam poslije čarolije gledala neku talijansku seriju, a i ta se bila rastegnula u nedogled tako da više nisam gledala.
21 i 30 je odličan termin.svakako ću pogledat prvu epizodu.
ionako u zadnje vrijeme nije više ništa bilo za gledat na tv-u
znači u 8 draguljareva kći, pa onda ovo.fino...
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 19:46   #22
maxnel

Termin nije loš, moglo bi se gledati
__________________
Ja u bajke vjerujem
pperlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 19:52   #23
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Vidjela sam promo i nije loš lajkam ga i napokon nešto drugo osim Turaka u primetime-u : cheer:ako stignem mogla bi da gledam čini mi se zanimljivo : cerek:
Da amigis, napokon malo promjene na našoj televiziji Ma i da je tursko ja bi bacila pogled, takva sam po prirodi

Slažem se, dobar je promo, primamljiv, a i glumi dosta meni poznatih glumaca (koji su na ovaj ili onaj način prošetali kroz talijansku Čaroliju)

Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
ja ne znam da li sam poslije čarolije gledala neku talijansku seriju, a i ta se bila rastegnula u nedogled tako da više nisam gledala.
E baš sam i ja to htjela napisati kako se ne sjećam da li sam gledala nešto talijansko od Čarolije Eeeeee, ipak jesam, seriju Carabineri koja se prikazivala na RTL-u
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 10:17   #24
Quote:
maxnel kaže: Pogledaj post
ja inače volim talijanske serije i dugo ih nisam gledala na našim programima tako da ovu jedva čekam.

a glavnog glumca sam već gledala na talijanima i ne moram ni reći da mi je mrak

uglavnom najava za ovu seriju mi je uljepšala dan i jedva čekam ponedjeljak
maxnel hvala na otvaranju teme, Roberto Farnesi mi je jako drag, a o Kasparu da i ne govorimo. Napokon, talijanska serija, dobrodošlo osvježenje.

Evo link na podatke o dosadašnje dvije sezone: http://it.wikipedia.org/wiki/Le_tre_rose_di_Eva
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 12:21   #25
A Capri nitko nije gledao?

Meni je super bila ta serija, posebno ispočetka, poslije se sve skompliciralo naravno , tamo je isto Kaspar Capparoni glumio, iako je on meni totalno grdi, ovaj glumac mi se već sad čini zgodniji
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 15:03   #26
Ja sam gledala Capri. Kaspar mi je tamo na pocetku bio bezvezan, poslije mi je postao jako zgodan, sarmantan je on.
A odlicno plese, pobijedio je u tal. verziji Ples sa zvijezdama.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 15:12   #27
Joj samo da i ovu ne otegnu unedogled jer imaju naviku to raditi.I da ne zakompliciraju ko Čarolju.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 15:26   #28
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Ja sam gledala Capri. Kaspar mi je tamo na pocetku bio bezvezan, poslije mi je postao jako zgodan, sarmantan je on.
A odlicno plese, pobijedio je u tal. verziji Ples sa zvijezdama.
Stvarno? Nisam to znala, odmah mi je draži

Netko je napisao da ovo ljeto kreće snimanje 3.sezone i za sada ih ima samo 26 ep, eto to zvuči obečavajuće, Čarolije se i meni zgadila bila...
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 16:40   #29
Quote:
Romanaromani kaže: Pogledaj post
Maxnel pozdravljam otvaranje teme Toscana (Le tre rose di Eva). Nadam se normalnom terminu na TV-u. Sam naziv serije je obećavajući za uživanje i gledanje.

p.s. tek sad vidim termin 21,30 sati, super!
Romana , da vidimo jel original bolji od remakea

U svakom slučaju praznik za uši (jezik) i oči, jer, osim na lokacijama u Toscani, očito, snimano je još i u regijama Umbria i Lazio.

Davno ništa ovakvo talijansko nisam gledala, osim Paole Pitagore i Barbare de Rossi neznam, po imenu, nikoga od glumačke ekipe.
Dobro, i Capparonija znam još od "Rexa", ali on mi nije nešto .

Luca Ward (Ruggero Camerana) mi djeluje zanimljivo glumac/lik .

Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Ali su bezveze preveli naslov.Mogli su prevesti kao (Tri) Evine ruže ili samo tri ruže i bilo bi dobro.
Da jednom ni "Nova TV" nije kriva. "Endemol Italia" kompanija koja distribuira seriju, je prodaje u inozemstvu pod engleskim nazivom "Tuscan passion". Znam da kad sam je tražila pod engleskom nazivom (još lani) jedva do originala došla .
Ivančica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 16:54   #30
Ja gledala Capri i savrsena mi je bila.
Obozavam talijanske serije,ali ne predge,Carolija samo prva sezona fenomenalna,poslije su razvodnili kao i turci ,ovo vrijedi gledati zbog krajolika,jer mi je ta regija vrh vrhova
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 17:15   #31
Meni je Capri bila prava opustajuca serija , znaju Talijani opustiti publiku. Eh, Toscana i ostale tal. regije, pa tal.jezik itd.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 20:24   #32
Quote:
Ivančica5 kaže: Pogledaj post
Romana , da vidimo jel original bolji od remakea

U svakom slučaju praznik za uši (jezik) i oči, jer, osim na lokacijama u Toscani, očito, snimano je još i u regijama Umbria i Lazio.

Davno ništa ovakvo talijansko nisam gledala, osim Paole Pitagore i Barbare de Rossi neznam, po imenu, nikoga od glumačke ekipe.
Dobro, i Capparonija znam još od "Rexa", ali on mi nije nešto : rolleyes:.

Luca Ward (Ruggero Camerana) mi djeluje zanimljivo glumac/lik .



Da jednom ni "Nova TV" nije kriva. "Endemol Italia" kompanija koja distribuira seriju, je prodaje u inozemstvu pod engleskim nazivom "Tuscan passion". Znam da kad sam je tražila pod engleskom nazivom (još lani) jedva do originala došla .
Ivančice znaš šta mislim o remakeu

Radujemo se i originalu i vinogradima i vinskim podrumima lijepe Toscane, Umbrie i Lazia. I lijepo će biti gledati seriju na velikom ekranu. Bit će to praznik za sva čula.
Luca Ward (Ruggero) i njegov glas, još kad je malo sotto

Hvala tv Novi, nakon dvogodišnjeg čekanja, napokon sam dočekala

ajte ćaos, vidimo se u Toscani
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 21:18   #33
O kakvom remakeu pricate? Ovo je remake neke stare tal. serije ili neke turske?
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 21:42   #34
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
Da amigis, napokon malo promjene na našoj televiziji Ma i da je tursko ja bi bacila pogled, takva sam po prirodi

Slažem se, dobar je promo, primamljiv, a i glumi dosta meni poznatih glumaca (koji su na ovaj ili onaj način prošetali kroz talijansku Čaroliju)


E baš sam i ja to htjela napisati kako se ne sjećam da li sam gledala nešto talijansko od Čarolije Eeeeee, ipak jesam, seriju Carabineri koja se prikazivala na RTL-u
Bila je ona još jedna talijanska na RTL-u, ako se sjećate, kao humoristična, znam da je u nazivu nosila nešto s kućom?
I najavna špica je bila animirana
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 21:44   #35
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
O kakvom remakeu pricate? Ovo je remake neke stare tal. serije ili neke turske?
Ovo je original, a Turci su početkom 2014 godine napravili remake ove serije pod nazivom ''Zeytin tepesi'', ali samo od 7 epizoda
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 08:03   #36
Quote:
divna diva kaže: Pogledaj post
Ja gledala Capri i savrsena mi je bila.
Obozavam talijanske serije,ali ne predge,Carolija samo prva sezona fenomenalna,poslije su razvodnili kao i turci ,ovo vrijedi gledati zbog krajolika,jer mi je ta regija vrh vrhova
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Meni je Capri bila prava opustajuca serija , znaju Talijani opustiti publiku. Eh, Toscana i ostale tal. regije, pa tal.jezik itd.
Obožavala sam seriju Capri, prva sezona je bila savršena, poslije je sve otišlo u komplikacije i bezvezarije, pogotovo kad su otišli Assisi i Capparoni.
Drago mi je što je ovdje Luca Ward, jako mi se sviđa taj glumac, ima nešto opasno u sebi.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 08:43   #37
Quote:
Romanaromani kaže: Pogledaj post
Ivančice znaš šta mislim o remakeu

Radujemo se i originalu i vinogradima i vinskim podrumima lijepe Toscane, Umbrie i Lazia. I lijepo će biti gledati seriju na velikom ekranu. Bit će to praznik za sva čula.
Luca Ward (Ruggero) i njegov glas, još kad je malo sotto

Hvala tv Novi, nakon dvogodišnjeg čekanja, napokon sam dočekala

ajte ćaos, vidimo se u Toscani
Uff koji dobar opis, apsolutno se slažem, festival lijepoga, jedva čekam

Samo se nadam se su je tako i snimali...
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 11:54   #38
Quote:
Romanaromani kaže: Pogledaj post
Ovo je original, a Turci su početkom 2014 godine napravili remake ove serije pod nazivom ''Zeytin tepesi'', ali samo od 7 epizoda
Talijanski original ce sigurno biti bolji nego turska verzija.
Ne znam sto uopce Turci idu raditi remake tudjih serija, pretjerali su. Prvo sa "Revenge" (Intikam na turskom), pa Medcezir (remake americke serije O.C.), pa sad pocinju snimati "Domovina" (ne znam naziv na turskom, nova serija sa Ibrahimom Cellikol).

Umjesto da ekraniziraju nesto iz svoje bogate knjizevnosti.
Mogu im ja dati ideje, jer jako puno i citam knjige.

holaquetal, prva sezona Caprija je bila najbolja. Poslije se malo razvodnilo, ali svejedno sam uzivala gledajuci to. Dovoljno mi je bilo gledati Capri, svo ono cvijece, more, a kamoli jos i pricu.
Ja sam totalno subjektivna kad je nesto talijansko u pitanju.
E da, kako se zvala ona serija,, isla mozda prije dvije tri godine na nasoj TV (ne sjecam se kojoj) - rastavljena zena sa dvoje djece morala ici iz Rima u selo, tamo se zaljubila itd. Na nekom jezeru blizu Rima se to snimalo. I to je bila zgodna serija.

Ma radujem se Toscani. Da, Luca Ward ima karizmu.
Glavna glumica je Ruskinja porijeklom ili? Meni izgleda skroz slavenski.
Edit: vidim da je naturalizirana Ukrajinka. I tri godine bila u vezi sa novom tal. muskom zvijezdom iz filma Walking on sunshine koji je od danas u kinima
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 03.07.2014. at 12:06.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 12:10   #39
Misliš na "Amiche mie", "Caterina e le sue figlie", "Nati ieri" ili "Ricomincio da me"? Možda zbog opisa više ova CELSF.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 15:57   #40
Nista od toga.
Ona je bila udana, imala je kcer i sina. dosta visoka, brineta, kovrcave duge kose (do malo ispod ramena, mislim da je poznata glumica za talijanske pojmove). Bili su bogati, zivot na visokoj nozi. Zivjeli su u Rimu ili Milanu (mislim Rim), ne mogu se sjetiti tocno. Muz je pronevjerio neke novce, zavrsio u zatvoru i ostali su bez para. Na to je ona otisla s djecom u svoje rodno selo (kod nekog jezera ne daleko od Rima), u kucu svojih roditelja (mrtvi) i onda je pocela raditi, prezivljavati itd. I zaljubila se u svog skolskog kolegu pa petljancije vratiti se muzu ili ne, djeca su cvilila da hoce natrag u grad, ali su na kraju i oni nasli drustvo, zaovljeli seoski zivot itd. Toliko se tog sjecam iz serije, samo ne naziva Ma nema veze, isto je bila opustajuca serija.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.