Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2011., 21:36   #9721
minka a kolko je tvoj honorar za csi antakya

ps.nemoj se uobrazit jer nam ovdje jos trebas ko bi nam davo izvjestaje csi
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 12.03.2011., 21:48   #9722
Prije svega, moram samo reći, hebem ti forum i 503! Izbacilo me sad 6 puta u minuti.


Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
samo zelim napisati jednu cinjenicu o asi.ako se sjecate ihsan i njegva porodica su zivjeli u gradu a preselili su na selo tek pred dolazak demira.i u pocetku su se navikavali na to.asi je bila drugcija od sestara koje su glumile gradske djevojke.o zemlji nisu nis znale.sjecate se kad defne donosi onu travuljinu asi a asi joj kaze to nije meta ili tako nesto
znaci asi je bila drugacija od njih i rasla je uz oca cime je poprimila onu njenu njeznu surovost ...
hajat točno se sjećaš. Asi je sa Ihsanom radila na selu, na farmi. A Neriman, Defne, Gondža i Džejlan su bile u gradu. Pa kad ih je stisnula financijska kriza, Ihsan je prodao kuću u gradu i svi su došli živjeti na farmu.
Tako da se slažem i s ovim što si napisala za Asi i to da je čudno kako nije skužila neke stvari. Ali opet, Asi je pomalo asocijalna, fokusirana je na ono što je zanima (zemlja, konji, životinje općenito), a ono što je izvan tih okvira, ona to niti ne registrira. Zato i dolazi do problema. Asi živi u svom svijetu i kada se mora suočiti sa stvarnim svijetom, često glavom zvizne u zid.


Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
..kao i uvijek jaki postovi...ovo posebno izdvajam,zaista STRAŠNO..jer se upravo u tim njenim facijalnim transformacijama izažava sve ono o čemu je Mina pričala...Melek i njeni izrazi lica...tko bi rekao mala Melek i nije baš neki "melek"već pravi šejtančić...
defnne hvala na pohvali, draga

Ma, mene Melek čak iritira više od Alija. Ponavljam, možda je to neki kuršlus u mojoj glavi (sad bi moj buraz rekao - a ne, nije ). Jer, da se razumijemo, Alija smatram svjetskim primjerkom tvorničkog otpada. Oduran mi je. Ali on je dosljedan sebi, u svoj svojoj odurnosti. Na njega možeš računati da će biti kreten i to je to. A Melek. Ja se ježim na te njezine transformacije. Ona je doslovno u stanju izmijeniti se za 360° u minuti. Od milog nevinog djevojčeta do proračunate zlurade cinkarošice. Strašno nešto. A štos je to što je svi doživljavaju kao benignu pojavu, a ona je u biti opća opasnost u malom paketiću s mašnom.
ema_kali is offline  
Old 12.03.2011., 21:49   #9723
Kad je rekao da mu je doslo da prevrne stol moja prva reakcija je bila "Zasto nisi?"

@minci Nikako to je moj odgovor

Ovu scenu su mogli staviti i u krupnijem planu Demir u pripijenoj kosuljici,uskim hlacama niskog struka i jos mokar i ova dr je isto



@ema kali Dijelim tvoje misljenje za Melek ali i za Alija
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...

Zadnje uređivanje MariaIsabella : 12.03.2011. at 22:28.
MariaIsabella is offline  
Old 12.03.2011., 22:08   #9724
A u Asi cipelaaaaaaa, bolje su joj one gumene čizme! Demir je savršen ko i uvijek... Kerim me je oduševio kad je vikao na njega da više prestane govoriti o Asi i Aliju, da se udala za njega itd. Jedva čekam ponedjeljak da vidimo hoće li se konačno pomirit više!!! A Melek, anđeo malo sutra, a valjda ti to ljubav učini. I meni kad bi Demir došao ne znam što bi napravila...
andrulina is offline  
Old 12.03.2011., 22:17   #9725
http://i51.tinypic.com/2mguypf.jpg

Sad obratite pozornost na tekst

__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Old 12.03.2011., 22:30   #9726
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Ma meni su i Defne i Kerim 'bljedunjavi' karakteri, ni jedno ni drugo ne znaju sta hoce. Kerimova najveca vrlina je prijateljstvo s Demirom. On mu je jedina konstanta u zivotu. S Defne nikad nije uspostavio vezu kakvu zeli, to je i sam rekao. A ona je u pravu kada kaze 'Stvorio si san o meni!' Jednostavno su u brak usli preko noci. Imali bajkovita ocekivanja, a na kraju ih realnost i nepoznavanje pokosilo..
Slažem se ..
No ipak imaju jednu zajedničku stvar, a to je suknja.
Defne nikako da se pusti suknje (drži se mamine suknje), a Kerim opet za istim (suknjom) trči
duchessa is offline  
Old 12.03.2011., 22:32   #9727
Pokušala sam ali sve kvotati što mi je "zapelo" za oko je nemoguća misija, pročitala sam sve , pa ovako
Quote:
Tratincica83 kaže: Pogledaj post
Meni je problem Ziya&Gondza i Melek&Ali, neusporediv totalno.
Asi odluči da riješi sama problem između luđaka i maloumne djevojke. Totalno drugačija situacija. Ali je lik koji svaku sekundu koristi u kovanju plana kako da uništi Demira. Asi to naravno ne vidi, a to je i sama potvrdila kad je rekla Demiru da ne vjeruje da je Ali podmetnuo pušku. Onog momenta kada je vidjela da sa Melek ne može voditi razgovor te da je ova ne sluša, mislim da je ipak trebala taj problem podjeliti sa Demirom ili ako je već nije htjela da ga ne uzrujava, razgovarati sa Suhejlom. Ovdje je u pitanju pravi problem, jer Asi zna kakva je situacija sa Alijem i Demirom.
Ja ne znam šta je Asi uopće mislila da će postići razgovarajući sa Alijem....da će ovaj reći „haj važi Asi, neću više viđati Melek“
T83 ,

Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Asi poentira. Šah-mat.
Oria , ovaj ali i svi ostali gifići kao i komentari su

Quote:
teresa kaže: Pogledaj post
Ovo mi je jucer bilo najbolje:
Novi dan, svježina jutra...svježe obrijan mladić, zagledan, u iščekivanju. Odlučan pogled, a miran. Blag izraz lica odražava transparentnost njegove duše. I sva ljepota u jednostavnosti njegovog novog ruha najavljuje nešto NOVO.

Lijepa Asi. Prava Asi. Izgleda božanstveno, makar je u spavačici. Dostojanstvena i mirna. Izložena je pogledu i odgovara otvorenošću svog pogleda. Tek poluotvorena usta i jedno otkopčano dugme na spavačici šalju diskretan poziv: Tu sam, za tebe. Ljubavi, priđi mi bliže![/B]
Kad su srca puna...i jedan mali zalogaj kruha što mi ga pružaš, bez riječi, bit će znak po kojem ćeš znati da te volim.
Teresa dženem


Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post

Btw Asi je sinoć sama dokazala kako je ozbiljna 'menadzerica' i pregovaračica (ako i oprostimo onaj GAFFF u kojem je odbila prodati Demiru po duplo većoj cijeni ), pa je, eto, odustala od prodaje. Pita je Ihsan zašto, a ona slegne ramenima, eto tako, puhnulo joj, a i da malo Demiru vadi mast, njoj nikad dosta te zanimljive sadomazo igrice u kojoj se njen dragi treba osjetiti ko govno na kiši jer ga ona tooooliko voli. Aferim Asihanum.
Pitam se šta će Asi uopće muž (e da, rastaju se! super) kad ona sve zna, ne da da joj se išta pokaže, ne trpi savjete, sve u pravilu krivo shvati, čak i najbolju namjeru, pretežno je ljutita i nadurena...ugl. žena za poželjeti. Petlja se apsolutno u sve, rješava problem Melek-Ali (?!) zaobilazeći Demira kojeg se to ipak više tiče, jelda (i to na taj način da je Aliju došla s vrlo JASNIM stavom...otprilike, ne bih željela da povrijediš Melek, ovaj pita Zar misliš da bih ja to učinio?, a ona kaže snishodljivo Ne znam...pa što si onda dolazila kad ne znaš?!, još je toliko naivna pa misli da će baš nju poslušati, ono, valjda u ime dobrih starih dana kad ga je vukla za nos, a sad kad on isto to radi Melek našla je za shodno da intervenira. ooootobejarabiiiiii gdje je kraj, GDJE???)....ona zna biznis, polje, kužinu, pravdu i nepravdu...ako joj ev. ukažeš da je negdje pogriješila, onda durenje do besvijesti i obavezno kontraoptuživanje. Jer, ko je taj uobraženi Demir pa da nešto zna bolje? S njom moraš vagati riječi, biti na oprezu da se slučajno nešto ne izlaneš, jer će ti uzvratiti stostruko (nema veze što s ničim nema veze, naći će se već neka prigodna poveznica za nožić u leđa), majstor za stvaranje grižnje savjesti i pretvaranja vlastite krivice u vlastitu korist. Jer, za nju je korist kad se Demir (voljeni čovjek osjeća ko shit, ipak je zatražio razvod bez razloga. A ona je tek poslušala Namika, Aslana i Ihsana koji su mu se kasnije redom izvinili, ali ne i ona (jer Demir je zatražio razvod, ponavljam, pa nek se sad on njoj lijepo izvini, klekne i kaže kako je obožava tako grešnu, ponosnu i prkosnu, a ona će mu onda sva sretna pohrliti u zagrljaj ko da ništa nije bilo....dzenembenem, molim? opalim te golim!!).

Ona je ustvari Ihsanov sin koji je u jednom trenutku pomislio da se treba udati. Brak je shvatio/la kao instituciju u kojoj bi muž vrijedio jedino za one stvari, ali eto, naša Asi ne zna da se danas i tome doskočilo, pa ima kupiti onaj onur (može i demir) i sve super, perpetuum mobile koji sluša sve što mu se kaže, ne sumnja i ne prigovara. Pred njim si em najpametnija, em bezgrešna, em si mu jedina. Demir mi već žešće ide na živce što opet trpi sve ove ludorije i ponižavanja, opasno riskira da ga prozovem mlakonjom i bezveznjakom jer nema snage istjerati stvar na čistac = ili otkantati ili *ebati (sinoć sam ga poštedila samo zato što dobro bije čak i sa slomljenim rebrima. / Inače, rebra ga najviše bole kad sjedi, sve drugo podnosi odlično). Zove me nakon serije mater i par prijatelja koji gledaju ovo i svi imaju isti komentar: Jadan čovjek na koga se namjerio. Strava.
Nije mi se dalo niti pisati ovde.
Da nema Neriman ne znam koga i šta bih više gledala. Ona je sinoć opet briljirala u onim scenama u SPA centru i s psihodeličnim čizmama, od srca sam se smijala....kao izjavu epizode izdvojila bih ipak: ma ja sam navikla na saune, bila sam JEDNOM s Ihsanom u jednom luksuznom hotelu i išli smo u saunu...a ti Suhejla nisi navikla, nema veze što si u Istanbulu išla s t a l n o. Normalno, i lopta i ono mahanje rukama, Suhejlino kopanje na njivi, neprocjenjivo.
Adadjo Ovo sam "morala" kvotati ali i sve ostalo je , potpis

Quote:
Tratincica83 kaže: Pogledaj post
Bold...da ne ponavljam ono što je napisno na spoileru..mislim da znaš zbog čega je moj posto počeo sa onom rečenicom.
Boga tim što je Demir trebao reči Asi..."hej Asi tvoja sestra je nesretno zaljubljena u momka koji se okreće za svakom curom u Antakji, pa eto bilo bi dobro da je malo pripazite da ne drmne koju tabletu"...mislim ipak ko god je nesretno zaljubljen poseže za tabletama
Meni je njegovo upozorenje Ziyi i više nego odličan potez
"U pitanju je meni draga osoba. Sljedeči put nećemo razgovarati kao braća"...sve mu je rekao...a Ziya je na to šutio što je znak da je shvatio poruku.
A što radi Ali kada ga Asi upozori, kaže joj: "Mi se možemo brinuti za sebe"..daje joj do znanja da ne odustaje od svojih namjera.
Potpis

Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
Meni ono sto smeta kod Asi je da svaki put kad covjek kojem se spotice zatvorenost njoj se otvori i pocne joj pricati sta ga muci ona ga zacepi i to od samog njihovog pocetka...
Sto se tice onoga "Znala si za koga si udala " ocito nije znala jer ne bi rekla ono sto je rekla ....da Asi pridaje on vaznost ali ne sebi nego TEBI
Demir puno bolje poznaje Asi nego sto Asi poznaje njega ...
Asi dajem za pravo ono sto je se naljutila vezano za posao bez obzira sto je se to desavalo u kuci...sjetimo se Demirovih sastanka u dvoristu isto je to....neka je se umijesao ali na drugaciji nacin... mislim da je i on skuzio da je tu pogrijesio
Sto se tice onoga vezano za povjerenje ako ga ocekujes moras ga i davati tu se slazem...da vidimo Asi nema dovoljno cvrstih dokaza da bi mogla posumnjati i u nenamjerno ubojstvo ali ona posumnja...Demir saznaje od Defne da je Asi bila sa Alijem iz inata (prihvati to) ali Asi se nikad nije ocitovala vezano za to tj oni nisu prikazali dok sa Zeynep je ona dobila objasnjenje...Asi ode na kavu sa Alijem ali to presuti... na koncertu Asi djeluje nervozno i okrece (kao da stvarno nekoga trazi ) potom mu da neko objasnjenje i nestane a onda gle slucajnosti nema ni Alija bivseg zarucnika... Asi je dala vise motiva Demiru da sumnja nego on njoj
Sto je najgore Demir je i bijesan pa i ljubomoran ali Demir ne sumnja da ga Asi vara to nikako
Ona trazi ispriku ma nemoj di je njezina isprika sto je se zarucila iz inata, pa onda u njihov spavacoj sobi rekla da vjeruj ovome sa kojim je je bila iz inata... ni tu nema isprike... a ono glavno di je njezino iskupljenje vezano sa sumnju...."Desi se Demir da ljudi posumnjaju u onoga koga najvise vole"...Kako Asi pa zar nisi rekla Demiru vecer prije kad ste svadali da ti to nisi rekla i da je on krivo shvatio???? .... On se mora ispricavati gdje imao vise razloga da sumnja u nju nego ona u njega....
MI , DA,DA, odlična i argumentovana "odbrana" Demira

E sada i svi ostali postovi, kao i postavke sličica i gifova su super ( Mina Hayat,MI , joj ko još - ne mogu se sjetiti ) Ma svi ste ssuuppeerrrr
asi62 is offline  
Old 12.03.2011., 22:32   #9728
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Ali opet, Asi je pomalo asocijalna, fokusirana je na ono što je zanima (zemlja, konji, životinje općenito), a ono što je izvan tih okvira, ona to niti ne registrira. Zato i dolazi do problema. Asi živi u svom svijetu i kada se mora suočiti sa stvarnim svijetom, često glavom zvizne u zid.

[B]Ma, mene Melek čak iritira više od Alija.[B] Ponavljam, možda je to neki kuršlus u mojoj glavi (sad bi moj buraz rekao - a ne, nije ). Jer, da se razumijemo, Alija smatram svjetskim primjerkom tvorničkog otpada. Oduran mi je. Ali on je dosljedan sebi, u svoj svojoj odurnosti. Na njega možeš računati da će biti kreten i to je to. A Melek. Ja se ježim na te njezine transformacije. Ona je doslovno u stanju izmijeniti se za 360° u minuti. Od milog nevinog djevojčeta do proračunate zlurade cinkarošice. Strašno nešto. A štos je to što je svi doživljavaju kao benignu pojavu, a ona je u biti opća opasnost u malom paketiću s mašnom.
prvo, za asi, evet. tu mi liči na polubrata aslana koji ima te asocijalno-autistične momente.

drugo-melek: identično sam i ja jučer/prekjučer napisala. gadi mi se više od alibeya. kod njega znam na čemu sam. da izvadi pištolj i ubije doušnika br.3 - ne bih se iznenadila. što kažeš - dosljedan je svojoj zloći. ali ova melek, eee, druga priča. melek za mene predstavlja potencijalnu opasnost! upravo zato što je sposobna manipulirati ljudima kako njoj paše onim svojim facijalnim expresijama, što u svojoj glavici smišlja neki SF scenario ... a znaš čega se zapravo najviše plašim? da je ona zapravo svjesna svega, ali želi postići zacrtani cilj, taman išla preko leševa! pisala sam ranije kako je my mom ovakav razvoj situacije sa melek predvidjela davno, kad se prvi put pojavio alibey. od onda kreće njezina transformacija. usudim se reći da je to "transformacija" samo nama, a da je ona zapravo cijelo vrijeme bila vrlo visprena i (odlično rečeno) prijetvorna! morala bih pogledati neke ranije epizode kako bih uočile dokaze ove moje teorije, ali neke mi se scene motaju po glavi. u trenu kad je vidjela alija, ona je sebi postavila cilj - NJEGA moram imati. svi njezini postupci od onda vode prema tom ultimativnom cilju. do tada joj odgovaralo onako kako je bilo, pa čak i to sa rukom. fino je živjela kao jadna-mala-melek, od 27 godina!!!, ne zaboravimo to!!! abe-ta i tejze je zvala svakih 5min, i dozvolila da se oni prema njoj ponašaju overprotective. zato što joj je tako bilo ugodno. stupanjem alija na scenu, ona sebi kaže - OPA, zgidan tip. dosta je bilo vegetiranja na kauču po vascijele dane i slušanje abetovih i tejzinih priča. krećem u ekšn. samo po sebi, to nije loše, ali ... njezin motiv/cilj je gnjusbey, i tako će na površinu isplivati melekino pravo lice. spremna na sve kako bi gnjusbey bio njezin, melek poprima maltene obrise opsjednute osobe. a šta ona po meni ZNA jeste da alibey nju uopće ne doživljava (niti je ikad dożivljavao), no u njeznom SF filmu si posložila svoju priču, ona se želi udati za njega. NO MATTER WHAT! veći problem od toga da li on (alignjus) nju voli ili ne, njoj jeste jedna osoba - ASI. tu vidim potencijalnu opasnost. jer melek u asi vidi konkurenciju, prijetnju, u njezinoj jednadžbi je asi nepoznati faktor koji se može pojaviti i raspršiti njezin SF film u paramparčad. melek je po meni bolesno opsjednuta alibeyom i ako dobro zaključujem ona neće od njega odustati, taman da joj demir donese video snimak di alibey lično priznaje sva svoja nedjela. njezin SF bi se nastavio ... jer ona neće odustati. ako to znači destrukciju dogan familije - so be it!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 12.03.2011., 22:52   #9729
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Ma meni su i Defne i Kerim 'bljedunjavi' karakteri, ni jedno ni drugo ne znaju sta hoce. Kerimova najveca vrlina je prijateljstvo s Demirom. On mu je jedina konstanta u zivotu. S Defne nikad nije uspostavio vezu kakvu zeli, to je i sam rekao. A ona je u pravu kada kaze 'Stvorio si san o meni!' Jednostavno su u brak usli preko noci. Imali bajkovita ocekivanja, a na kraju ih realnost i nepoznavanje pokosilo.
Točno je netko rekao da je ona zaljubljena u ljubav, a on ima drugačiju definiciju braka. Ona je, ako joj je već bilo dosadno, trebala naći neki posao. Već sam pisala o tome, pretpostavljam da je on u neimanju prave i normalne obitelji sanjao o tome da jednog dana ima obitelj, a s Defne to nije uspio ostvariti. On je svoje praznine popunjavao tim kratkim vezicama, a Demir time što je bio uspješan u poslu. Što se tiće Dore, inače se ne držim one da vuk dlaku mijenja... mislim da se ljudi mogu promjeniti, ali nikad 100%, ipak ostane nećeg starog... Najgore je to kad se zaljubiš u nekog koga zapravo ne poznaš. Zaljubiš se u svoje viđenje te osobe pa se onda razočaraš kad je zapravo upoznaš. Zapravo, možda se Kerim opet primio gitare. PMS (premalo sexa) loše utjeće na naše glumce i brakove.

Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Hvala ti, wadra. Jesam li ja dobro upamtila da si ti srednjoškolka? Pitam jer mi tvoji postovi zvuče tako zrelo.
Da, srednjoškolka sam. Ove godine postajem punoljetna. Ja sebe ne doživljavam zrelom iako mi svi govore kako imam zrela razmišljanja, čak se nekad i sama sebi začudim kako razmišljam. Nemam životnog iskustva pa zato naglašavam da sam mlada i da sam možda u nekim stvarima u krivu jer vas ima tu ipak starijih i iskusnijih od mene. Ovo mi je prilika da se ispušem jer se ovdje može diskutirati stvarno o svemu, od djetinjstva, obitelji, odnosa muškarca i žene itd. itd.

Mrvice, post 9708 nisam quote jer je dugačak. Slažem se s tobom i ono što se tiće muškaraca i papučara, ali ne želim iznijeti mišljenje o odnosu muškarca i žene i o svakome posebno jer bi bilo offtopic i mogla bih zaraditi ban, u životu imam svikakvih muškaraca, u obitelji, prijatelja, a i različitih žena i njihovih odnosa prema muškarcima tako da, dalo bi se o tome, ali ne ovdje...
__________________
Ja sam ludak od marcipana.
wadra is offline  
Old 12.03.2011., 22:55   #9730
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
prvo, za asi, evet. tu mi liči na polubrata aslana koji ima te asocijalno-autistične momente.
drugo-melek: identično sam i ja jučer/prekjučer napisala. gadi mi se više od alibeya. kod njega znam na čemu sam. da izvadi pištolj i ubije doušnika br.3 - ne bih se iznenadila. što kažeš - dosljedan je svojoj zloći. ali ova melek, eee, druga priča. melek za mene predstavlja potencijalnu opasnost! upravo zato što je sposobna manipulirati ljudima kako njoj paše onim svojim facijalnim expresijama, što u svojoj glavici smišlja neki SF scenario ... a znaš čega se zapravo najviše plašim? da je ona zapravo svjesna svega, ali želi postići zacrtani cilj, taman išla preko leševa! pisala sam ranije kako je my mom ovakav razvoj situacije sa melek predvidjela davno, kad se prvi put pojavio alibey. od onda kreće njezina transformacija. usudim se reći da je to "transformacija" samo nama, a da je ona zapravo cijelo vrijeme bila vrlo visprena i (odlično rečeno) prijetvorna! morala bih pogledati neke ranije epizode kako bih uočile dokaze ove moje teorije, ali neke mi se scene motaju po glavi. u trenu kad je vidjela alija, ona je sebi postavila cilj - NJEGA moram imati. svi njezini postupci od onda vode prema tom ultimativnom cilju. do tada joj odgovaralo onako kako je bilo, pa čak i to sa rukom. fino je živjela kao jadna-mala-melek, od 27 godina!!!, ne zaboravimo to!!! abe-ta i tejze je zvala svakih 5min, i dozvolila da se oni prema njoj ponašaju overprotective. zato što joj je tako bilo ugodno. stupanjem alija na scenu, ona sebi kaže - OPA, zgidan tip. dosta je bilo vegetiranja na kauču po vascijele dane i slušanje abetovih i tejzinih priča. krećem u ekšn. samo po sebi, to nije loše, ali ... njezin motiv/cilj je gnjusbey, i tako će na površinu isplivati melekino pravo lice. spremna na sve kako bi gnjusbey bio njezin, melek poprima maltene obrise opsjednute osobe. a šta ona po meni ZNA jeste da alibey nju uopće ne doživljava (niti je ikad dożivljavao), no u njeznom SF filmu si posložila svoju priču, ona se želi udati za njega. NO MATTER WHAT! veći problem od toga da li on (alignjus) nju voli ili ne, njoj jeste jedna osoba - ASI. tu vidim potencijalnu opasnost. jer melek u asi vidi konkurenciju, prijetnju, u njezinoj jednadžbi je asi nepoznati faktor koji se može pojaviti i raspršiti njezin SF film u paramparčad. melek je po meni bolesno opsjednuta alibeyom i ako dobro zaključujem ona neće od njega odustati, taman da joj demir donese video snimak di alibey lično priznaje sva svoja nedjela. njezin SF bi se nastavio ... jer ona neće odustati. ako to znači destrukciju dogan familije - so be it!
Mina sve bih trebala boldati po meni jedan od najbolje napisanih "profila" Melek...
ja se usudim reći da sam bila "obmanuta" sve do prije dve epizode od dotične , a sada me njena pojava više "iritira" od samog Aliskota s njim znamo od početka "na čemu smo" ali Melek WTF ? gdje "nestade" mala "paćenica" i kada se rodi "gazim sve pred sobom" Melek
asi62 is offline  
Old 12.03.2011., 23:12   #9731
Wth, mekanzvekan, demirka dobro dosli!

Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
...
ako se sjecate ihsan i njegva porodica su zivjeli u gradu a preselili su na selo tek pred dolazak demira.i u pocetku su se navikavali na to.asi je bila drugcija od sestara koje su glumile gradske djevojke.o zemlji nisu nis znale.sjecate se kad defne donosi onu travuljinu asi a asi joj kaze to nije meta ili tako nesto
znaci asi je bila drugacija od njih i rasla je uz oca ...
Ajme kakvo sjecanje imas! Sad sam zbunjena, pa gdje je onda Asi mogla tako dobro naucitii farmerske poslove?
Sto god je tada trebalo uraditi obracali su se njoj, a dosli su tu tik prije Demira. Po toj pretpostavci o farmi bi trebala znati koliko i Defne?! A ona je bila toliko 'obucena' i 'iskusna' da su je odmah preporucili Demiru k'o da je stogodisnji farmer. Jos kad stavi slamku u usta ... lokalni serif, original nema sta! Ne kontam to.

Quote:
Tesanera kaže: Pogledaj post
Ne sviđa mi se nikakva promjena termina baš, ovo mi je nekako najidealnije....

A što se tiče Melek, stvarno šok na šok njeno ponašanje (koiko god bijesna bila i mislila da je ona neracionalna), al opet...kad si zaljubljen i još osoba ko ona, nema tu baš nekog spasa. ...
Ni meni se ne svidja promjena termina, ali bolje i to nego da je prebace na Doma tv ili da pauziraju.

Melek -
nazalost ... ljubav je slijepa! Ona trenutno vidi samo veliko srceko i Alija i sebe u njemu! Brat i teyze mogu kvocati do mile volje. Uostalom ova Ali-groznica nju trese vec duze vrijeme, zapravo otkad je srela Alija, tako da sumnjam da ce ga ostaviti samo da bi usrecila braceka!

Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
Slažem se ..
No ipak imaju jednu zajedničku stvar, a to je suknja.
Defne nikako da se pusti suknje (drži se mamine suknje), a Kerim opet za istim (suknjom) trči
... sjetila sam se maratonca Kerima kako trci niz hotelske stepenice u ogrtacu ...

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
prvo, za asi, evet. tu mi liči na polubrata aslana koji ima te asocijalno-autistične momente. ... ...
Asi - tatin sin! Asocijalno - autisticni momenti su jedna od prepoznatijih karakteristika cijele Kozcuoglu familije ... cuju, vide i dio su ekipe po potrebi ...
monimalu is offline  
Old 12.03.2011., 23:32   #9732
moni pa kako se necu sjecat toga to mi je bio jedan od malih sapunicarskih elemenata koji me je skoro odgovorio da gledam asi.ono neriman histerija do bola kako je sve fuj na selu te ovo te ono.
ma da nije bilo demira i njegove price i muzike ne vidjeh ja sigurno asi.
a neko rece kako to da je asi upoznala selo kad je zivjela u gradu.pa valjda kad je studirala veterinu i na feriju je bila kod fatme i ihsana na selu.
dok su njene sestrice preko ljeta valjda samo na farmi bile kao ukras asi je s taticom upoznavala cari obradjivanja zemlje.samo ne kontam radeci s tim radnicima da nije od njih nis naucila kako se ponasati s momcima(pogledajte suhi majstor za zavodjenje ihsan,namik i onaj čiča sto je ozenio)
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 12.03.2011., 23:35   #9733
Quote:
wadra kaže: Pogledaj post
...
On je svoje praznine popunjavao tim kratkim vezicama, a Demir time što je bio uspješan u poslu. Što se tiće Dore, inače se ne držim one da vuk dlaku mijenja... mislim da se ljudi mogu promjeniti, ali nikad 100%, ipak ostane nećeg starog... Najgore je to kad se zaljubiš u nekog koga zapravo ne poznaš. Zaljubiš se u svoje viđenje te osobe pa se onda razočaraš kad je zapravo upoznaš. Zapravo, možda se Kerim opet primio gitare. PMS (premalo sexa) loše utjeće na naše glumce i brakove. ...
Bold - slazem se, kad vidis da to nije to, razocaranje je veliko i s te strane razumijem Kerima. Imao je svoja ocekivanja, zamislio si u glavi zivot kakav nije uspio ostvariti. To boli, ali ne opravdava zelju da odmah uskocis u krevet s nekom drugom. Koliko god nesretan bio, trebao je otvoreno razgovarati s Defne. Za njeno trcanje mamici je i on djelimicno odgovoran. Prvo se bunio (i on i Neriman), ali nije ustrajao na tome nego je popustio. Da je bio dovoljno odlucan i napravio rez, mozda ne bi trpili ovakve posljedice.

Inace, rekla bih da je poprilicno zaljubljive prirode, uzimajuci u obzir i Defne i Doru i brzinu kojom se sve odvijalo.
monimalu is offline  
Old 12.03.2011., 23:35   #9734
na selu su momci i cure mnogo opustenije i zavodljivije.njima ne treba nikakva knjiga ni ucenje kako i sta treba oni imaju razvijen instinkt o samoodrzanju.tamo nema cile mile.il jesi il nisi.sve izmedju oni ne kontaju niti zele to prihvatiti.nema tu filozofije ni igre macke i misa.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 12.03.2011., 23:49   #9735
Jedna osoba je rekla ovo : "I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Ta osoba je Marilyn Monroe.
__________________
Ja sam ludak od marcipana.
wadra is offline  
Old 12.03.2011., 23:53   #9736



Oria, hvala ti na ovim slikama.

Dojmio me se Demirov izražaj lica u ovim scenama. Vidjeli smo ga ozbiljnog, zabrinutog, ljutitog, opasnog....mmmm, a sada njegovo lice izražava mekoću duše, izgled mu je gotovo sramežljiv –možda zbog istine koju izriče: da je bio ljubomoran. Ali, ta ljubomora znači priznanje ljubavi. Makar je Asi htjela u njemu izazvati osjećaj krivnje...Ma kakva krivnja? Njegova je krivnja što je voli. Sveti Demir.

Nego, ona Asina prijateljica je spomenula medeni mjesec i bračno putovanje...Baš me to zanima, a o tome nitko ne govori. Bojim se da će završiti kao onaj par jako zaposlenih ljudi koji su se vjenčali i odlučili za dvotjedno bračno putovanje. Ali, jer su imali zajednički posao (restoran) za kojeg nisu željeli zatvarati, odlučili su da prvo ide ona, pa kad se vrati - on.


Defnne, Asi

Drago mi je ako sam napisala riječi koje su vam se dopale. Ali, jednostavno je: ja gledam njega, on gleda mene...dođu mi neke misli i ja ih podjelim s vama.

Zadnje uređivanje teresa : 13.03.2011. at 00:05.
teresa is offline  
Old 13.03.2011., 00:22   #9737
Quote:
teresa kaže: Pogledaj post
Oria, hvala ti na ovim slikama.
Dojmio me se Demirov izražaj lica u ovim scenama. Vidjeli smo ga ozbiljnog, zabrinutog, ljutitog, opasnog....mmmm, a sada njegovo lice izražava mekoću duše, izgled mu je gotovo sramežljiv –možda zbog istine koju izriče: da je bio ljubomoran. Ali, ta ljubomora znači priznanje ljubavi. Makar je Asi htjela u njemu izazvati osjećaj krivnje...Ma kakva krivnja? Njegova je krivnja što je voli. Sveti Demir.
Defnne, Asi
Drago mi je ako sam napisala riječi koje su vam se dopale. Ali, jednostavno je: ja gledam njega, on gleda mene...dođu mi neke misli i ja ih podjelim s vama.
tako je , tako je.... on gleda nas , mi gledamo njega i tako u nedogled ... a misli i oči samo "vrludaju"
asi62 is offline  
Old 13.03.2011., 00:42   #9738
Idem u krpe, sanjat Demira. Skoro cijeli dan sam provela ovdje i na yt-u, posvetila sam dan Asi i Demiru, ali nije mi žao.

Pišemo se sutra, prekosutra, sve ovisi. LN
http://www.youtube.com/watch?v=GJNzb-lf5jg
__________________
Ja sam ludak od marcipana.
wadra is offline  
Old 13.03.2011., 00:56   #9739
Quote:
Zezica: Zanimljivo je koliko je i kakvih reakcija ova serija u nama probudila.
Ja sam osobno uživala u Teresinom načinu i stilu pisanja, ali se ipak ne slažem sa svim njezinim tvrdnjama. U stvari, shvatila sam da je to uopće nebitno. Mi smo ovdje različiti karakterom, NE POZNAJEMO SE, što je bitan preduvjet da možeš sa nekim raspravljati.
Ciao. Ovo nisam prije vidjela. Svakako je to lijepo čuti od osobe koja svojom bistrinom i duhovitim dosjetkama podiže raspoloženje na forumu. Nisam pretjerala. Stvarno mislim da imaš najadekvatniji stil pisanja za forum. Imaš sadržaj i vješto mu pripraviš zanimljivo ruho. I svi su sretni, kad je zabavno.
Kako i sama kažeš, različiti smo i ne poznajemo se, a nastupamo kao vesela družina, svaki sa svojom pričom.
Kad si već spomenula puretinu, dozvolit ćeš mi da nastavim u tom smjeru.
Kako se se svi u 22 sata i nešto..naginjemo na ovaj prozor, forum i tema Asi su nam kao prostrt stol. Svaki iznosi što ima: Hajat, Asi62, lili prvic pripreme predjelo. Adadjo, Ema, Isabela su glavno jelo (iznesu par dobrih, debelih istina što ko batci padnu pred nas). Prilozi su brojni i raznovrsni: Monimalu, Defnne, wadra, tratinčica, mrvica, Gaga, dushessa, žanis, rosa, liryca....Mina je umak posebnog okusa. Naravno, za vizualni ugođaj tu su Oria, Whitelily, Mariana...Muški su vino, ati, ti si desert!
I, uglavnom, sve nam paše, svi nam okusi gode. Toliko o stilovima.
teresa is offline  
Old 13.03.2011., 01:09   #9740
Mina, ti spomenu onu ljuljacku od Asi... Ja moram reci da sam uvijek, kad je bila scena Asi na ljuljacki naglas rekla: Kako joj zavidim!!

Uvijek sam imala volju da imam ljuljacku, al igrom slucaja nikad nisam imala.
Zato ce imati moja djeca, pa cu se i ja maloo poljuljati, nisam teska.

Drago mi je sto si postavila onaj gif s ljuljackom, ma znas ti odabrati najbolje
angell_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.