Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2012., 22:45   #41
No super velim da sam zadnji niz godina u tim slučajevima na Klavaxima pa nisam niti znao da ih nema više no ne bitno to ionako nisu analgetici.

Edit: Vidiš kako zaboravim a tu su mi pred nosom Ketonali 50mg u kapsulama su isto dobri protiv zubobolje, ali sa niti jednima ne pretjerivati, uz bez veze drogiranje može se i oguglati na njih. Da uopće više ne pomažu. Eto to je to.

Zadnje uređivanje Tigrov friend : 15.08.2012. at 23:08.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:38   #42
Evo da riješimo polemike. popio sam jedan ali samo jedan Zaldiar i odradio noć bez nekih problema osim onih koje noćni rad donosi sam po sebi. Zub je doslovno utrnuo,nije bolio,danas malo otekao,dentist mi upravo prepisao antibiotik i to je to. Čak sam i jeo nešto,šta jučer baš i nije išlo.
Hvala na trudu.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 10:08   #43
Quote:
subhunter kaže: Pogledaj post
Evo da riješimo polemike. popio sam jedan ali samo jedan Zaldiar i odradio noć bez nekih problema osim onih koje noćni rad donosi sam po sebi. Zub je doslovno utrnuo,nije bolio,danas malo otekao,dentist mi upravo prepisao antibiotik i to je to. Čak sam i jeo nešto,šta jučer baš i nije išlo.
Hvala na trudu.
Jesi li pitao zubara koji analgetik on propisuje?
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 16:41   #44
Hehe,zubar je tu sitna riba. Imam prijatelja dr.med. koji je tu u svakom pogledu autoritet. A i sportom sam se (teškim) bavio duuugo,pa sam isam dobro upozna materiju o sredstvima za uklanjanje boli.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 00:31   #45
kod mene najbolje djeluje ketonal duo (one kapsule) + grgljanje mlake slane vode dok tableta ne prodjeluje
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 12:08   #46
Ketonal forte ili voltaren forte za nakon vadenja zuba? :-)
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 18:05   #47
Meni je Ketonal vise pomogao prvih dana, kasnije kad je manje boljelo sam i voltaren pio.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
LukeZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 12:06   #48
počeo me sinoć prije spavanja bolit zub i to dosta. inače ima problema sa zuboboljama koje su rijetke (možda me u moje 22 godine života zub bolio 5 puta), ali ubitančne. jedino šta mi pomogne je ketonal duo (kapsula), ali nemam ih više doma, a on se može dobiti samo na recept. imam slabije tablete tipa neofena (i to onoj za žvakanje koji je najviše za mjesečnice - tak mi je rečeno u ljekarni) i kafetina.

od jačih imam običan ketonal (koji bi trebala izbjegavat jer imam gastritis) i zaldiar. pročitala sam uputstva zaldiara i, iskreno, strah me to piti.

zanima me dala ga je netko koristio uz tablete za smirenje (helex, 4x0,25) i niski tlak!

ljekarna radi do 15 sati, pa ako bi mi netko mogao preporučiti što da kupim? mogu uzeti samo one koje ne idu na recept.

hvala unaprijed
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 16:14   #49
nije ti palo na pamet otići dežurnom stomatologu da ti otvori zub i riješi te boli u 10s?
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 16:24   #50
pa nemam kako do zagreba, bus mi ide tek u 19:20. a kod nas u mjestu imamo samo običnu hitnu.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 14:54   #51
Tablete protiv bolova

Isprika ako postoji tema, nisam našao.

Koje su najbolje tablete protiv zubobolje, ali da se mogu koristiti u kombinaciji s lijekovima Bisobel i Aspirin protect?
PM33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 13:59   #52
nitko ne zna?
PM33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 20:05   #53
Neofen Forte ili neka komercijalna varijanta, Nalgesin... naravno uz uvjet da zub liječite, to je samo vatrogasna mjera
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 20:48   #54
Ketonal isproban ,bol staje kroz 5 minuta a mozes ih dobiti i na recept!!!Al uzmi i nesto za zeludac linex ili slicno jer su dota jake!
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 21:10   #55
Ne boli me zub, pitam samo preventivno ako se dogodi. hvala
PM33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2019., 19:13   #56
je li ketonal forte jos uvijek bezreceptan?

sjecam se da mi je to jedino koliko-toliko djelovalo.

ili ako imate bolju preporuku?
white-light is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2019., 21:35   #57
Quote:
white-light kaže: Pogledaj post
je li ketonal forte jos uvijek bezreceptan?

sjecam se da mi je to jedino koliko-toliko djelovalo.

ili ako imate bolju preporuku?
Ketonal akut (50 mg) je. Za forte treba recept.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.