Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2012., 21:22   #781
Quote:
cipelitza kaže: Pogledaj post
oprosti, nisam povezala da radis u tom ducanu ili si mu vlasnik/ca.
da bar! onda bih prva pobrala najbolje komade, prije neg uopce dodju do vjesalica.

btw, ovo isto pitanje bih ja mogla postaviti tebi. da ne radis mozda u SHS-u do pa ti je ovaj prevelika konkurencija?

ontopic, vidjela sam negdje djecji second hand. u dubravi cini mi se, ali nisam sigurna. jel bio tko tamo?
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 01:33   #782
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
ontopic, vidjela sam negdje djecji second hand. u dubravi cini mi se, ali nisam sigurna. jel bio tko tamo?
imas jedan kod kvatrica, kada ides prema maksimiru (prema onom secondu sve po 10), na toj strani u mislim sermaževoj ulici, tako nekako se zove.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:04   #783
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
da bar! onda bih prva pobrala najbolje komade, prije neg uopce dodju do vjesalica.

btw, ovo isto pitanje bih ja mogla postaviti tebi. da ne radis mozda u SHS-u do pa ti je ovaj prevelika konkurencija?

ontopic, vidjela sam negdje djecji second hand. u dubravi cini mi se, ali nisam sigurna. jel bio tko tamo?
Imaš i na Savici na tržnici. Bila sam par puta i imaju ok robu. Bodići već za 5 kn, čarapice 1 kn. Frendica je tamo prošle zime svojem malom kupila skafander za cca 60 kn.

Tinček
Mislim da vlasnica ima oglase i na njuškalu, pa škicni.
__________________
I'm with You Live 8/29/2012
~Angelica~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 18:06   #784
Sve pohvale shs ducanu Dobra Roba iz Rijeke. Imaju predobrih stvari i svaki put kad dodem nesto nađem, a cura koja tamo radi ti stvarno pomogne.
Evo ovi bundu nikad necu prezalit ( nazalost nisam imala toliko love )
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...54823603_n.jpg
A ovaj sako je moj zadnji ulov:
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...52167090_n.jpg
*Slike preuzete sa njihove fb stranice.
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 23:07   #785
Kraljice, sako je preprechic
Odlicna je boja i kroj!
Totalno in!


Steta sto je ducan u Ri, nama iz Zg i nije zgodno
Ali kad cu bit u Ri sigurno idem!
__________________
NOVA PONUDA
sunchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 23:44   #786
pitanje , jel to sigurno da niti jedan second hand ne otkupljuje robu ako se inace ne kupuje kod njih?

ako jest... (neznam gdje drugo da pitam ) koja je neka druga opcija u zagrebu? ako vec ne prodati (iako bi to bilo najbolje )gdje bi mogla odnijeti pokloniti robu, jer nisam odavde a imam neke robe s kojom stvarno vise neznam sta da radim :/
Miss Lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 13:02   #787
Trenutno nemam vremena čitati cijelu temu, pa dal mi možete napisati par shs-a u blizini trga i Britanca?
__________________
Ja se ne usuđujem da dišem da te slučajno ne bih probudio.. Bože, koliko je volim.
klola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 23:45   #788
Quote:
Miss Lala kaže: Pogledaj post
pitanje , jel to sigurno da niti jedan second hand ne otkupljuje robu ako se inace ne kupuje kod njih?

ako jest... (neznam gdje drugo da pitam ) koja je neka druga opcija u zagrebu? ako vec ne prodati (iako bi to bilo najbolje )gdje bi mogla odnijeti pokloniti robu, jer nisam odavde a imam neke robe s kojom stvarno vise neznam sta da radim :/
onaj jedan u nemcicevoj sta sam spomenula kad je netko pitao za otkup, otkupljuje ali ne moras kupovati kod njih. a mozes robu dati u karitas, crveni kriz, ili ima kod kvatrica u srapcevoj, bivsi vrtic, mislim cetvrtkom "pomogni susjedu" ili tako nesto, mozes donjeti robu, igracke, sve ...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 08:03   #789
Shs u Frankopanskoj otkupljuje robu

http://www.idemvan.hr/mjesto/the-kuul/3405/
__________________
NOVA PONUDA
sunchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 10:51   #790
Quote:
mrkvich kaže: Pogledaj post
cipletiza, ti si opcenito pricala da su i secodni "marija" ovakvi onakvi, i onaj u nemcicevoj i sad ovi po 10 kn. sve si ih popljuvala, ne u smislu "moje misljenje o tim ducanima je" nego odma "ti ducani smrde, neka se zatvore,neuljudne prodavacice itd"....je se tebi ikoji second svidja ako ih toliko obilazis? uputi nas, predlozi nam neki uber cisti, prekrasni i jeftini second. ja cu biti sretna jer ih volim kakvi god bili ako imaju pristupacne cijene

ja nisam pisala opcenito (ovakvo onakvo, ovo ono, ovaj onaj nisu sastavni dio mog vokabulara, naime smatram to rijecima koje se koristi kad se covjek izgubi izmedju onoga sto zeli reci i onoga kako to izreci).
moji su postovi bili vrlo jasan i jednostavan opis zatecenog stanja u pojedinim ducanima. gdje si ti nasla "opcenito popljuvavanje" samo je tebi jasno.

slobodna si citirati moj post u kojem tvrdim da svi 2ndi smrde i ida ih sve treba zatvorit. ohoho, dapace. i mene zanima.

meni je jasno da ovdje vrijedi neko smijesno nepisano pravilo opisivanja svega s rozim naocalama. reci ti meni, gdje si izgubila te iste roze naocale kad si odlucila bas meni u usta staviti rijeci koje ja nisam izrekla? ne trpaj si u tanjur vise nego mozes pojesti. nit je lijepo vidjet, nit je lako kad si izaberes dosljednijeg od sebe, koji se nece pomaknut dok sve ne pojedes.

zaboravljas da ljudi mogu nakon svakog tvog hvalospjeva otici i uvjeriti se u svako pojedino mjesto, isto kao sto zaboravljas da svatko koga zanima moze otici stranu, dvije, tri unazad na ovoj temi i uvjerit se u ono sto sam napisala. pa onda usporedit s ovim sto ti sebi dozvoljavas tvrditi da sam ja napisala.

pusa u celo, bok!



ot - danas nova kolekcija u th)))

Zadnje uređivanje cipelitza : 23.01.2012. at 11:11.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 18:25   #791
Quote:
cipelitza kaže: Pogledaj post
.................
ne pisem hvalospjeve o nit jednom secondu, volim tamo kupovat opcenito kao sto sam napisala, ako netko pita koj otkupljuje kazem za koj znam da otkupljuje pa nek ljudi idu provjeriti dal im se dopada il ne. meni osobno nit jedan second u zgu u koj idem nije los, nit smrdi nit ovo nit ono jer nisam toliko izbirljiva da mi smeta. uljudno sam te pitala, jer sam primjetila u par tvojih postova da ti se skoro nit jedan second ne svidja, pa pitam koj second je tebi onda po mjeri pa da se uputim i vidim, mozda ce stvarno biti bozansven.

pusa u celo i tebi.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 10:23   #792
mrkvich, nisi me pitala vec si me napala i u usta mi stavila rijeci koje ja nisam napisala.
nisam napisala, ponavljam, da svi 2ndi smrde i da ih sve treba pozatvarat. za boga miloga, pa sama sebe sam nazvala maltene veterankom u obilazenju istih, ne sudaraju li se te dvije izjave same po sebi?
usto, nesto ljudi me pitalo odakle mi ovaj ili onaj komad robe, pa sam i njih usmjerila u te ducane, kao mjesta gdje ces cesto naletit na novu robu s etiketom. ne samo da ne krijem svoju ljubav prema 2ndima, vec reklamiram svaki samom cinjenicom da ih redovito obilazim, cesto kupujem i sretno nosim stvari odande.


evo sad cu redom o mjestima koja obilazim:
napisala sam negdje za ulicni ormar da je sjajan, originalan prije svega. ali je izbor malen i cijene visoke mnogima ne odgovaraju. bas treba naletiti, kao sto sam ja na jednu majicu s bisernom ogrlicom u charleston stilu. naprosto je obozavam!

drugo mjesto, butiga na malesnici, jako uredna i cista, i nadam se da ce takva i ostat. u smislu da ce odrzat nivo kvalitete robe i da ce imat cesta snizenja, kako covjek ne bi morao birat izmedju nekoliko sjajnih komada, ili da ne bankrotira, kao cesto ja.

trece mjesto je nemciceva. nisam napisala nista lose o stvarima, nisam luda. roba je tamo meni perfektna, ubola sam do sada svega, od novog nenosenog para obuce, preko suknjica, haljina, tunika, kaput, jaknu, par koznih torbica, cak i sal.. kao i svugdje, treba naletit, al cure koje robu donose stvarno znaju imat bozanstvenih stvari ..
negativan je bio samo osvrt na te dvije koje su stvarno osorne i neugodne bez povoda. oces konkretan primjer ceste situacije tamo? jedna gospodja nije dosla markirana od glave do pete, nego u elvitonovim tenisicama i no-name cargo hlacama s vrecicom u ruci. ova ju je skenirala tako da ju je gledala ko da joj se gadi, krenula da ju sprasit s vrata. al ne odgovorom ne uzimamo trenutno nista, vec preodurnim odmjeravanjem i komentarima na noivou ne drzimo mi stvari kakve vi nudite sigurno. nije htjela ni dat joj dve minute da kaze sta nudi, pa ju onda otkanta. a i to se moze na daleko finiji nacin. pa nisu svi potomci kraljeva ko ona, sta sad, treba li zenu ubit da ne smeta? toliko mi je digla tlak da sam zenu pitala jel ima sta u mojem broju, cisto da se sirota ne rasplace od jada i muke, u pokusaju da namakne 50ili100kuna. takvo suludo bespotrebno izivljavanje na ljudima je nesto na sto sam jednostavno alergicna. kad je zena izvadila dva para nove markirane obuce i kaput, ova dobro da se nije bacila preko onog stola na nju. prodala je njenu robu u sljedecih pola sata. zene koje su bile unutra doslovno su se pograbile za te tri stvari.

sve po 10 kuna, kako rekoh, jest mjesto koje ne prodaje sve po 10 kuna. to je prva stvar koja mi smeta. da se napise sve od 10kuna, oke, ovo je cisto farbanje, stoga meni dovoljan razlog da velim a sad bas necu nista uzet, sve i da mi nudis viksu na bracu. i onda jos gore, roba je stvarno prastara, nasmrt iznosena, unistena, razdrapana i flekava, u smislu neoprana i skorena. isla unutra par puta cisto da se uvjerim da je prvi put bilo iznimka. nije.

textile house jako volim. nisam na pocetku, bilo mi smijesno uci unutra i gledat iznosene veste po 250kuna. daleko su pristojniji s cijenama sada. ne prodaju vise traperice po 150-200 kuna, vec redom 50-70. od vero mode do hilfigera i ck. fer. nakon dva tjedna krenu spustat cijene, od 10-20-30-50% snizenja, do famoznog sve po 30-25-20-15-10 i 5 kuna. sjajno je i to sto rotiraju robu po trgovinama, tako da ces svaki tjedan nesto naci u bilo koji da naletis. nemam favorita, obozavam svaki, od onog u dubravi, preko onog na subicevoj do onog na savskom mostu. ilica je manja, babci se vole laktarit, ovi su veci pa mozes redom,s tvar po stvar razgledati.

zadnje mjesto je marija, koja je suprotnost th-u. srozala je kvalitetu robe maksimalno, a 4x digla cijene. sjecam se lani je na jesen stigla roba a ona digla cijene s 10-20-30kuna na 50-70-150 (majice-kosulje i suknje-jakne i kaputi). pozli mi kad otvorim ormar i gledam sta sam sve tamo kupila prije samo godinu i par mjeseci, a sta je ona napravila preko noci. pa sad zatvara trgovine jednu po jednu, zene ostaju bez posla, a imala je takav promet da nije mogla toliko radnica naci koliko joj ih je trebalo. pa to je pretuzno. izuzetno los smisao za biznis. pogotovo u ovo vrijeme, kad ljudi sve vise idu u te ducane, ne iz hobija ko ja, nego iz potrebe, jer nemaju za skuplje. dakle treba bit realan i svaki dan osigurat zaradu.

ima jedan na ozaljskoj, blizu selske, ne znam mu ime, tamo se zna naci sjajnih stvari za klince, od posteljine s medekima i mini maus, preko jakni i kaputica, do par puta obuvene obuce. frendica tamo djecu oblaci i obuva po principu sve po 5-20 kuna. redom esprit, s.oliver, tom tailor etc)), nike kopacke srebrne s narancastim potplatom su moj poslijednji ubod njenom klincu tamo.

jedan je na ilici izmedju britanca i vinogradske, s desne strane ako se gibas prema crnomercu, noviji je, nekih dva mjeseca radi. ima odlicne muske kosulje i kravate, redom nove. mislim da su bile 20-60kuna, ovisi jel naletis na snizenje. eto.
ak se jos cega sjetim tu sam)) kisi kisi.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 11:51   #793
cipelitza, nisam te napala, no neda mi te se u to uvjeravat. samo sam te pitala da kazes neki second koj je uredan bez rastegnute i izlizane obleke. stvarno nije tesko navesti, a ne pisati bibliju.
imamo razlicita iskustva, no ne znaci da smo ni ti a nit ja u pravu. sto se nemciceve tice, nikada nisam dozivjela situaciju odmjeravanja i da sam morala prvo tamo kupovat da bi donjela robu na prodaju...a nit sam cula od ikoga da mu se to desilo, evo ti si prva osoba, no svako iskustvo je vrijedno. sto se tice cijena u mariji, slazem se da su visoke, iako su sada snizene, al opet ako mi nesto zapne za oko, kupit cu. TH je bezobrazno skup dok ne pocnu snizenja. levisice 150 kn? skupo, HM il zara kaputic 200? skupo.
sve po 10...razlicita iskustva. itekako ima ocuvane odjece za super cijenu iako pise sve po 10.
i da zavrsimo raspravu jer se ti i ja nikada necemo sloziti.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 13:59   #794
mrkvich, ti mene ne uvjeravas, ti izmisljas kojekakve nebulozne teze i potpisujes mene kao autora istih. sad ti forma smeta. srceko malo da ti skratim da ga lakse shvatis? pa ni kratke nisi razumjela vec si iz njih izvlacila sve samo ne ono sto sam ja napisala.

sad bi malo diskutirala o slaganju i neslaganju? ovo je forum, ne obiteljski rucak gdje gutas knedle za mir u kuci.


iako, primjecujem laganu degradaciju shopping oazice u tvom zadnjem postu, iz tvog omiljenog ducana pretvara se u mjesto gdje nije skroz okej da nije sve po 10 kako pise na izlogu, i da se tu i tamo da nesto pronaci.

u th levisice vec 6mjeseci kostaju 50kuna. ne lupaj ako nisi ziher.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 11:20   #795
Quote:
cipelitza kaže: Pogledaj post
........
da, da tak je
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 12:39   #796
@cipelitza -> post br 792 - baš baš vrlo korisne informacije. Hvala
mondo mio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 10:51   #797
curke topic vam je odličan.. pročitala sam par stranica i dobila puno korisnih informacija, gracias! zanima me samo dali su cijene relativno niske i kroz cijelu godinu ili samo kad su sniženja? vidim da vi većinom kupujetu kad su popusti.. mislim, ne mogu vjerivati da kupujete toliko robe za tak malo para!! i ja bi tak, pa sam odlučila da se i ja upustim u tu avanturu inače ne kupujem u shs, u zadnje vrijeme većinom preko e-bay, jer znam nabasati na jeftine stvari i onda pucam od sreće kad kupim neku haljinicu iz H&M za 50kn, al vidim da vi kupujete isto takve marke al po jeftinijim cijenama, pa rekoh, mogla bih i mi ja tako! koji su vam najdraži SHS? vidim da dosta hvalite Ulični ormar i Textile house, pa ću to prvo ić pogledat!
lolobrigita23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 11:30   #798
Sretno! Moraš biti strpljiva i imati volju tražiti, prevrtati, kopati. I imati oko, da između svih stvari primjetiš tu neku koja bi ti pasala.
Ulični ormar je nešto skuplji, tu nemaš baš prejeftinih stvari.

Ja sam u petak bila u onom "kao sve po 10" kod Mašićeve i nije bilo ništa, baš apsolutno ništa.
Jučer sam bila u Mariji kod Kvatrića i našla sam predivnu haljinu, predivnu. Stavit ću sutra fotku na temu Vintage. Inače mi se Marija jako pokvarila, ali to smo već ranije prokomentirali. ALi ipak s vremena na vrijeme uđem jer mi je usput.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 14:34   #799
budi strpljiva s textile houseom prvo je dva tjedna "kolekcija" (presmijesna rijec) po cijenama od 30 nadalje kuna. tada krenu snizenja 20%-30%..pa sve po 50-30-20-10-5kuna. divota jedna za ubost svasta nesto tjedan dana prije sljedece, pazi sad ovo, "kolekcije")))

ulicni ormar je fora, al vintage. bas bas.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 14:47   #800
Quote:
cipelitza kaže: Pogledaj post
ulicni ormar je fora, al vintage. bas bas.
koliko sam ja citala po ovom topicu Ulicni ormar je prilicno skup

Za sve koji gledaju u smjeru Rijeke preporucujem Dobru robu mada mislim da niti ne postoji neki drugi shs u Rijeci, ovaj je ipak na stvarno visokom nivou
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.